قیمت میلگرد ظفر بناب هر روز توسط کارشناسان آهن ملل پس از استعلام از کارخانه، در جدول زیر درج می شود. شما می توانید برای خرید میلگرد ظفر بناب ابتدا قیمت روز آن را مشاهده و سپس با تماس با کارشناسان آهن ملل فرآیند خرید خود را نهایی کنید. لازم به ذکر است قیمت میلگرد ظفر بناب را با فعال نمودن «ارزش افزوده» مشاهده کنید.

فولاد ظفر بناب
قیمت میلگرد ظفر بناب

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۲:۳۹:۲۶

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 ظفر بناب شاخه آجدار A2 4.35 کیلوگرم کارخانه 8 25,826 26,101
2 میلگرد 10 ظفر بناب شاخه آجدار A2 7 کیلوگرم کارخانه 10 25,642 25,917
3 میلگرد 12 ظفر بناب شاخه آجدار A3 10.30 کیلوگرم کارخانه 12 25,642 25,917
4 میلگرد 14 ظفر بناب شاخه آجدار A3 14 کیلوگرم کارخانه 14 25,367 25,642
5 میلگرد 16 ظفر بناب شاخه آجدار A3 18 کیلوگرم کارخانه 16 25,367 25,642
6 میلگرد 18 ظفر بناب شاخه آجدار A3 23.5 کیلوگرم کارخانه 18 25,367 25,642
7 میلگرد 20 ظفر بناب شاخه آجدار A3 23 کیلوگرم کارخانه 20 25,367 25,642
8 میلگرد 22 ظفر بناب شاخه آجدار A3 34.5 کیلوگرم کارخانه 22 25,367 25,642
9 میلگرد 25 ظفر بناب شاخه آجدار A3 44 کیلوگرم کارخانه 25 25,367 25,642
10 میلگرد 28 ظفر بناب شاخه آجدار A3 57 کیلوگرم کارخانه 28 25,367 25,642
11 میلگرد 32 ظفر بناب شاخه آجدار A3 78 کیلوگرم کارخانه 32 25,367 25,642

طریقه تشخیص میلگرد فولاد ظفر بناب، علامت حک شده (ZN-CT) بر روی میلگردها می باشد. علامت اختصاری  میلگرد ظفر بناب

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد ظفر بناب
۲ علامت اختصاری ZN-CT
۳ سایزبندی از  ۸ تا ۳۲
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A2 و A3
۶ کارخانه تولیدکننده کارخانه بناب آذربایجان شرقی

 

میلگرد ظفر بناب

میلگرد ظفربناب تولیدی کارخانه ظفر بناب است که به خاطر کیفیت بالایی که دارد توانسته جایگاه ویژه ای در بازار فولاد و آهن به خود اختصاص دهد. بناب آذربایجان شرقی دو کارخانه ذوب آهن ظفر و شاهین را در خود جای داده که هر دو کارخانه و مجتمع فولاد انواع میلگرد با کیفیت و استاندارد را تولید و در بازار آهن و فولاد ایران عرضه می کنند. به دلیل نزدیکی استان آذربایجان شرقی با مرزهای شمالی و شمال غربی ایران، محصولات کارخانجات این استان متقاضیان زیادی در بازار صادرات آهن آلات به کشورهایی مانند ارمنستان، گرجستان، ترکیه و شمال کشور عراق دارد.  کارخانه فولاد ظفر بناب میلگردهای خود را به صورت شاخه آجدار  و بر اساس دو آنالیز A2 و A3 تولید و روانه بازار می کند.

قیمت میلگرد ظفر بناب با کیفیت بالا

قیمت میلگرد ظفر بناب به عنوان یکی از با کیفیت ترین میلگردهای موجود در بازار آهن، برای خریداران و مشتریان این حوزه بسیار مهم می باشد. به خصوص اینکه میلگرد ظفر یکی از مهم ترین محصولات تولید این کارخانه به شمار می رود. از سویی دیگر به دلیل موقعیت مکانی این کارخانه در آذربایجان شرقی، همواره خرید میلگرد ظفر بناب به خریداران این منطقه توصیه می گردد. البته قیمت میلگرد بناب به گرید، سایز، وزن خود میلگرد نیز وابسته است و می تواند بسته به هر کدام از این موارد، قیمت میلگرد بناب ظفر نیز تغییر می کند.

قیمت میلگرد ظفر بناب


البته یک سری موارد وجود دارند که می تواند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر قیمت روز میلگرد بناب تاثیرگذار باشند که از جمله آن ها عبارتند از:

 

  • قیمت ارز
  • قیمت سنگ آهن
  • قیمت شمش
  • نرخ سوخت
  • نوسانات و رخدادهای سیاسی و اقتصادی 
  • و …

قیمت میلگرد ۸ بناب

یکی از کوچکترین سایزهای میلگرد بناب، میلگرد 8 است که در استفاده های خاصی به کار گرفته می شود. در حال حاضر شما می توانید قیمت میلگرد ۸ بناب امروز را به صورت آنلاین در جدول بالا مشاهده کنید. هر روز کارشناسان آهن ملل با تماس با کارخانه میلگرد ظفر بناب قیمت روز قیمت میلگرد ۸ بناب  را در جدول بالا به روز رسانی می کنند.

قیمت میلگرد ۱۲ بناب

قیمت میلگرد ۱۲ بناب  به صورت روزانه بر اساس نوسانات رخ داده به روز می شود. از این رو کارشناسان آهن ملل پس از استعلام از کارخانه قیمت روز میلگرد 12 بناب را در جدول بالا به روز می کنند.

قیمت میلگرد 14 بناب

میلگرد 14 بناب یکی از سایزهای پر کاربرد میلگرد ظفربناب است که در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو قیمت میلگرد 14 بناب با توجه به میزان استفاده آن در صنایع مختلف، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می بایست به صورت روزانه قیمت آن بررسی شود. 

قیمت میلگرد ۱۶ بناب امروز

میلگرد سایز 16 بناب نیز به واسطه کاربرد گسترده در صنعت ساخت و ساز، از میزان خرید بالایی در بازار آهن برخوردار است.  البته لازم به ذکر است قیمت میلگرد ۱۶ ظفر بناب با توجه به وزن بالاتر و کیفیت بالاتر خود، دارای نرخ بالاتری است. شما می توانید قیمت میلگرد ۱۶ بناب امروز را در جدول بالا مشاهده و سپس برای خرید با کارشناسان آهن ملل تماس بگیرید.

مشاهده قیمت روز میلگرد بناب کاملا آنلاین 

مجموعه آهن ملل که همکاری تنگاتنگی با کارخانه ذوب آهن ظفر بناب در منطقه آذربایجان شرقی دارد، به واسطه ارتباط مستقیم و بی واسطه با دفتر فروش ظفر، بهترین قیمت میلگرد ظفر بناب را به مشتریان و خریداران این محصول در بازار فولاد ایران عرضه می کند. از سویی دیگر به صورت روزانه تلاش می کند با استعلام از کارخانه قیمت های خود را به روز نگه دارد. شما می توانید با مراجعه به سایت آهن ملل و صفحه قیمت میلگرد ظفر، آخرین نرخ موجود را به صورت آنلاین و برخط مشاهده کنید.

خرید میلگرد ظفر بناب 

خرید میلگرد ظفر بناب به دلیل اهمیت آن در بازار فولاد، هم به صورت حضوری و آفلاین و هم به صورت غیر حضوری و آنلاین امکان پذیر شده است. 
مشتریان محترم و خریداران عزیزی که قصد خرید میلگرد بناب در سایزهای مختلف را برای پروژه های عمرانی و طرح های ساختمانی (ساخت و ساز) خود دارند، می توانند علاوه بر وبسایت که همه روزه اطلاعات قیمتی محصولات فولادی را به صورت آنلاین در اختیار دنبال کنندگان بازار آهن ایران می گذارد، از طریق استعلام تلفنی، از جدیدترین و بهترین قیمت میلگرد ظفر بناب اطلاع پیدا کنند. سپس با تماس با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل، حجم مورد نیاز خود را درخواست کنند. کارشناسان ما نیز پس از تامین تناژ مورد نیاز مشتری، پیش فاکتور را ارسال می کنند. پس از تسویه حساب از جانب مشتری، بار ارسال می گردد. در نهایت فاکتور رسمی برای خریدار ارسال می گردد تا اصالت کالا برای خریدار تضمین گردد.

خرید میلگرد ظفر از آهن ملل

شرکت آهن ملل علاوه بر درج قیمت روز میلگرد بناب، نمودار قیمت میلگرد ظفر بناب را برای هر سایز به صورت جداگانه در جدول بالا لحاظ می کند تا بدین ترتیب بررسی نوسانات قیمتی هر سایز در بازه زمانی به خوبی قابل مشاهده باشد. وجود همین ویژگی ها باعث شده است آهن ملل به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های آهن آلات، اطمینان خریداران را به خود جلب نماید. در ادامه برخی دیگر از ویژگی ها بیان می گردد:

  • دارای نماد اطمینان با نشان ۲ ستاره از وزارت صمت (وزارت صنعت معدن تجارت) و همچنین نشانه مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های آنلاین و دیجیتال (ساماندهی)
  • عضویت در صنف آهن فروشی اصفهان و فعالیت با مجوزهای صنفی در بازار آهن آلات ایران
  • صدور فاکتور رسمی زیر نظر سازمان امور مالیاتی کشور (گواهی ارزش افزوده)
  • ارائه بهترین و ارزانترین قیمت میلگرد ظفر بناب در بازار محصولات فولادی کشور

همچنین شما می توانید با شماره ۰۳۱۳۵۰۲۰ تماس بگیرید و از کارشناس فروش میلگرد آهن ملل مشاوره تخصصی دریافت کنید. 


 

 

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


بسته به سایز میلگردها تعداد شاخه آجدار در هر بندیل متفاوت می باشد.


خیر. شرکت آهن ملل فقط به صورت نقدی تسویه و تهاتر را در مراودات مالی این مجموعه تعریف نکرده است.


معمولا بین ساعت ۱۰:۰۰ صبح الی ۱۱:۰۰. پیشنهاد می کنیم عضو کانال تلگرام شوید تا به محض انتشار قیمت، اطلاع پیدا کنید.


مشتریان عزیز خرید فقط به صورت نقد انجام می شود و امکان پرداخت بصورت اقساط وجود ندارد.


بله شما می توانید از طریق آدرس درج شده در سایت به دفتر فروش آهن ملل در اصفهان مراجعه کنید.