قیمت میلگرد نورد سمنان بر اساس سایزبندی آن به صورت روزانه و پس از استعلام از کارخانه تولیدکننده، در جدول زیر درج می گردد. شما می توانید برای خرید میلگرد نورد سمنان ابتدا قیمت روز هر سایز را بررسی نمایید و در نهایت با تماس با کارشناسان آهن ملل، فرآیند خرید خود را نهایی کنید. لازم به ذکر است ابتدا گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید تا قیمت نهایی محصول قابل مشاهده باشد.

نورد سمنان
قیمت میلگرد نورد سمنان

آخرین بروزرسانی: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱


نمایش قیمت با ارزش افزوده


ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد سایز نمودار قیمت دیروز (تومان) قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 سمنان شاخه آجدار A3 4.8 کیلوگرم 8 chart 15,596 15,596
2 میلگرد 10 سمنان شاخه آجدار A3 7.2 کیلوگرم 10 chart تماس بگیرید تماس بگیرید
3 میلگرد 12 سمنان شاخه آجدار A3 10.2 کیلوگرم 12 chart تماس بگیرید تماس بگیرید
4 میلگرد 8 سمنان شاخه آجدار A2 8 کیلوگرم 8 chart تماس بگیرید تماس بگیرید
5 میلگرد 10 سمنان شاخه آجدار A2 10 کیلوگرم 10 chart تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن مللویژگی های محصول
۱نام محصولمیلگرد نورد سمنان
۲علامت اختصاریNGS
۳سایزبندیاز ۸ تا ۲۸
۴حالت ظاهریشاخه آجدار
۵آنالیزA2 و A3
۶کارخانه تولیدکنندهشرکت و کارخانه فولاد نورد گرم سمنان

همکاری مستقیم و بدون واسطه شرکت آهن ملل اصفهان در طی سالهای فعالیت این مجموعه با شرکت فولاد نورد گرم سمنان و اعتبار شرکت نزد این کارخانه و همچنین مبادلات مالی حجیم باعث شده تا آهن ملل بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان محصولات کارخانه فولاد سمنان، بهترین و مناسب ترین قیمت میلگرد نورد سمنان را در بازار فولاد ایران عرضه کند.

به دلیل حضور تنها یک کارخانه تولید میله گرد آجدار در استان سمنان، محصولات این شرکت فولاد سمنان توانسته پاسخگوی نیاز بازار ساخت و ساز پروژه ها و طرح های عمرانی و ساختمانی استان و همچنین استان ها و شهرهای نزدیک و همجوار با استان سمنان باشد.

مجریان طرحهای عمرانی، سرپرستان کارگاه های ساختمانی، فعالان بازار آهن و اشخاصی که در سمنان قصد ساخت و سازهای شخصی را دارند به صورت روزانه در حال رصد و بررسی قیمت میلگرد نورد سمنان در سایتهای آهنی و کانالهای تلگرامی هستند.

چرا خرید میلگرد سمنان از شرکت آهن ملل اصفهان

ما بخوبی از دغدغه خریداران مقاطع فولادی و محصولات آهنی مطلعیم و می دانیم که نقطه مشترک همه این دغدغه ها، اعتماد کردن به تامین کننده یا شرکتی است که قصد تامین و خرید میلگرد سمنان را از آن مجموعه دارند. در ادامه نکاتی را برای شما ذکر کرده ایم که می تواند در تصمیم گیری شما برای انتخاب آهن ملل بعنوان تامین کننده میلگرد پروژه تان کمک نماید.

  • آهن ملل با شماره ثبت ۶۰۵۷۱ در سازمان ثبت املاک و اسناد ایران به ثبت رسیده و کلیه فعالیتهای این مجموعه در بازار آهن آلات ایران قانونی و رسمی می باشد.
  • ارائه فاکتور رسمی بیانگر تبعیت شرکت از قوانین سازمان امور مالیاتی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  • این شرکت تمامی مجوزهای فعالیت در فضای مجازی را از وزارت صنعت معدن و تجارت در قالب نماد اعتماد ۲ ستاره و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های آنلاین در قالب نماد ساماندهی دریافت کرده.
  • شرکت آهن ملل اصفهان بواسطه همکاری مستقیم با کارخانه فولاد نورد گرم سمنان، قیمتهای دست اول و بدون واسطه از جمله مناسب ترین قیمت میلگرد نورد سمنان را در اختیار مشتریان و خریداران این محصول قرار می دهد.
  • شما می توانید قبل از خرید میلگرد سمنان با مشاورین و کارشناسان فروش آهن ملل از طریق شماره ۰۳۱۳۵۰۲۰ داخلی ۱۰۰ الی ۱۰۵ تماس و بصورت تخصصی مشاوره دریافت نمایید.

آسوده خاطر خرید کنید. آهن ملل از ابتدا تا انتها در کنار شما ایستاده است …

سوالات متداول


تعداد شاخه آجدار در هر بندیل به سایز میلگردها بستگی دارد.


خیر. تهاتر در سیستم حسابداری و مالی آهن ملل تعریف نشده.


تسویه حساب به صورت نقدی بوده و فروش اقساطی ممکن نیست.


بعد از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه صبح


هزینه حمل میلگردهای نورد گرم کرمان از درب کارخانه به عهده خریداران محترم می باشد.


شماره ۰۳۱۳۵۰۲۰ را شماره گیری و از طریق داخلی ۱۰۰ الی ۱۰۵ با کارشناسان محصول صحبت نمایید.