قیمت تیر حصار دو سر خم (پایه فنس) بر اساس نوسانات رخ داده بر بازار به صورت روزانه آپدیت می گردد تا بدین ترتیب فرآیند خرید تیرحصار دو سر خم بدون هر گونه مشکلی انجام گردد. لازم به ذکر است برای استعلام و تامین به موقع تیر حصار، حتما با کارشناس فروش آهن ملل در تماس باشید تا هماهنگی های لازم به موقع و بر اساس قیمت روز صورت گیرد.

قیمت تیر حصار دو سر خم (پایه فنس)

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۳۳:۱۱

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نام محصول قطر طول (m) نوع محصول بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 تیر حصار دو سر خم 4 3.5 رنگ‌شده کارخانه شاخه 362,385 362,385
2 تیر حصار دو سر خم 4 3.5 گالوانیزه کارخانه شاخه 541,284 541,284
3 تیر حصار دو سر خم 5 3.5 رنگ‌شده کارخانه شاخه 410,092 410,092
4 تیر حصار دو سر خم 5 3.5 گالوانیزه کارخانه شاخه 605,505 605,505
5 تیر حصار دو سر خم 6 3.5 گالوانیزه کارخانه شاخه 504,587 504,587
6 تیر حصار دو سر خم 6 3.5 گالوانیزه کارخانه شاخه 752,294 752,294
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول تیر حصار دو سر خم (پایه فنس)
۲ نوع محصول رنگ‌شده، گالوانیزه
۳ قطر  ۴، ۵ و 6 سانتی متر
۴ واحد قیمت شاخه

تیر حصار دو سر خم

تیر حصار دو سر خم یکی از محصولات فولادی است که برای نصب انواع توری (حصاری)، سیم خاردار  و فنس در محوطه ها و قسمت های مختلف استفاده می شود. تیر حصار دو سر خم همان طور که از نامش مشخص است دارای دو قسمت خم شده در دو طرف آن است که باعث افزایش استحکام و ثبات آن می شود. بهترین نوع تیر حصار دو سر خم از جنس گالوانیزه است که از استقامت و استحکام بالایی برخوردار است. در حال حاضر شما می توانید قیمت انواع تیر حصار دو سر خم در سایزهای مختلف را در جدول زیر مشاهده نمایید.

قیمت حصار دو سر خم (پایه فنس) بر اساس ساختار و ویژگی های ظاهری

برای خرید حصار دو سر خم (پایه فنس) می بایست به قیمت آن که به صورت روزانه و بر اساس نوسانات بازار رخ می دهد، توجه ویژه ای نمود و دانست چطور و چگونه قیمت حصار دو سر خم (پایه فنس)  محاسبه می گردد. نکته قابل تامین در مورد حصار دو سر خم این است که ساختار و ویژگی های ظاهری این محصول می تواند بر قیمت نهایی تاثیر مستقیم داشته باشد. 
از جمله ویژگی هایی که می تواند بر قیمت تیر حصار دو سر خم اثر داشته باشند عبارتند از:
قطر و طول تیر حصار دو سر خم: قطر و طول تیر حصار دو سر خم تاثیر مستقیم بر وزن و در نتیجه قیمت آن دارد. هر چه قطر و طول تیر بزرگتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. 
نوع پوشش: نوع پوشش تیر حصار دو سر خم نیز بر قیمت آن اثرگذار است. این پوشش ها می توانند رنگ شده یا گالوانیزه باشند. منظور از رنگ شده به این معناست که روی تیر یک لایه رنگ الکترواستاتیک اسپری شده است که مانع از خوردگی و زنگ زدگی تیر می شود. اما باید خاطر نشان کرد قیمت تیر حصار دو سر خم گالوانیزه بالاتر از رنگ شده است.
لازم به ذکر است خرید و فروش حصار دو سر خم (پایه فنس)  به صورت شاخه ای صورت می گیرد. شما می توانید قیمت روزانه حصار دو سر خم (پایه فنس)  را از کارخانه های تولید کننده به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

قیمت حصار دو سر خم (پایه فنس)

قیمت امروز حصار دو سر خم (پایه فنس) در بازار فولاد ایران

با توجه به این که کارکرد حصار دو سر خم در موارد مختلف محرز است، بررسی و دسترسی به آخرین قیمت حصار دو سر خم (پایه فنس) می تواند نقش پررنگی در خرید این محصول ایفا کند. از این رو کارخانه های تولید کننده به صورت روزانه قیمت حصار دو سر خم (پایه فنس) را به بازار مصرف اعلام می دارند. البته باید به این نکته توجه داشت که هستند مواردی که می توانند به صورت روزانه بر قیمت حصار دو سر خم اثر بگذارند که عبارتند از:
نوسانات قیمت فولاد: یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت روز پایه فنس دو سر خم، نوسانات قیمت فولاد در بازار جهانی و داخلی است. فولاد به عنوان ماده اولیه تولید پایه فنس دو سر خم، در صورت افزایش یا کاهش قیمت، تاثیر مستقیم بر هزینه تولید و در نتیجه قیمت نهایی محصول دارد. به طور کلی، با افزایش قیمت فولاد، قیمت پایه فنس دو سر خم نیز افزایش می‌یابد و بالعکس.
نرخ ارز: عامل دیگری که بر قیمت روز پایه فنس دو سر خم تاثیر دارد، نرخ ارز است. بسیاری از تولیدکنندگان پایه فنس دو سر خم، بخشی از مواد اولیه خود را از کشورهای خارجی وارد می‌ کنند. در نتیجه در صورت افزایش نرخ ارز، قیمت تمام شده محصول نیز بالاتر می‌ رود. 
میزان تقاضا و عرضه: عامل سوم که بر قیمت روز پایه فنس دو سر خم تاثیرگذار است، تقاضا و عرضه است. با توجه به کاربردهای گسترده پایه فنس دو سر خم در صنعت ساختمان، تقاضا برای این محصول همواره وجود دارد. با افزایش تقاضا، قیمت روزانه پایه فنس دو سر خم نیز افزایش خواهد داشت.
از رو در زمان خرید حصار دو سر خم باید به آخرین قیمت روز این محصول دسترسی داشت و با تکیه بر ان خرید خود را نهایی کنید.

خرید تیر حصار دو سر خم با قیمت روز بازار

خرید قیمت تیر حصار دو سر خم همانند دیگر محصولات مفتولی نیازمند داده هایی به روز و نرخ مناسب در کنار اطلاعات درست برای انتخاب محصول با کیفیت است. شما می توانید برای خرید انواع تیر حصار دو سر خم ابتدا با کارشناسان فروش این محصول در تماس باشید و با توجه به موارد زیر اقدام به خرید کنید:
قطر و طول تیر حصار: قطر تیر حصار معمولا بین ۴ تا ۶ سانتی متر است و طول آن بین ۱.۵ تا ۳ متر متغیر است. بسته به اندازه و نوع توری و سیم خاردار که قصد نصب آن را دارید، باید قطر و طول مناسب تیر حصار را انتخاب کنید.
نوع پوشش تیر حصار: تیر حصار دو سر خم می تواند رنگ شده یا گالوانیزه باشد. رنگ شده به معنای این است که روی سطح فولاد یک لایه رنگ الکترواستاتیک اسپری شده است که باعث افزایش زیبایی و مقاومت در برابر خوردگی می شود. گالوانیزه به معنای این است که روی سطح فولاد یک لایه از جنس روی با فرآیند الکترولیز یا غوطه وری اعمال شده است که باعث افزایش مقاومت در برابر خوردگی و عمر طولانی محصول می شود.
قیمت روز تیر حصار: قیمت تیر حصار دو سر خم بستگی به عوامل مختلفی دارد، از جمله نوع پوشش، قطر، طول، نوع بارگیری، نام کارخانه و نوسانات بازار. 

نمایش بیشتر +