قیمت مش ساده هر روز به صورت آنلاین آپدیت می شود. برای هر ضخامت به صورت جداگانه از سمت کارخانه تولیدکننده قیمت استعلام می گردد و در جدول زیر به روز رسانی می گردد. برای خرید مش ساده می بایست ابتدا با کارشناس فروش آهن ملل در تماس باشید و پس از تائیدیه نهایی، فاکتور رسمی برای شما ارسال می گردد.

قیمت مش ساده

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۳:۰۱:۱۱

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع مش قطر میلگرد (mm) چشمه (cm) بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 مش ساده 6 10*10 کارخانه کیلوگرم 26,606 26,606
2 مش ساده 6 15*15 کارخانه کیلوگرم 26,606 26,606
3 مش ساده 6 20*20 کارخانه کیلوگرم 26,606 26,606
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول مش ساده
۲ جنس توری میلگرد ساده
۳ ضخامت 6 میلیمتر
۴ ابعاد چشمه 10*10، 15*15 و 20*20
۵ واحد قیمت کیلوگرم

توری مش ساده یا مش جوشی 

یکی از محصولات مفتولی به خصوص توری، مش است. برای تولید مش ساده می بایست از میلگرد با سایزهای 6، 8 و 10 استفاده نمود و با استفاده از جوشکاری، آن ها به یکدیگر متصل و به حالت توری در آورد. توری مش یا توری جوشی یک نوع از توری مشبک فلزی است که با میلگرد ساده و یا آجدار ساخته می شود. البته در مش ساده از میلگرد ساده استفاده می گردد به همین خاطر به آن توری مش ساده نیز گفته می شود البته در بازار به این محصول به خاطر فرآیند جوشکاری که بر روی آن صورت می گیرد، مش جوشی هم می گویند. چشمه های این محصول نیز با توجه به کاربرد، می تواند از اندازه و سایزهای مختلفی برخوردار باشد. در حال حاضر شما می توانید قیمت مش ساده در چشمه های مختلف را در جدول زیر مشاهده نمایید و در صورت نیاز با کارشناسان فروش این محصول در تماس باشید.

قیمت توری مش ساده در چشمه های مختلف 

با توجه به ساختار و نحوه تولید توری مش ساده، می توان گفت توری جوشی کاربرد فراوانی در ساختمان سازی دارد. به عنوان مثال کاربرد توری مش برای مسلح کردن بتن فونداسیون می باشد. برای تولید توری مش برخلاف توری حصاری، توری مرغی و توری گابیون که مفتول ها به هم تابیده هستند، میلگردها را به صورت طولی و عرضی به هم جوش می دهند. از این رو استحکام بیشتری نیز خواهد داشت. در نتیجه باید گفت قیمت مش ساده نیز به تبع به نسبت دیگر انواع توری متفاوت خواهد بود.
برای خرید توری مش ساده باید به ویژگی های فیزیکی که می توانند بر قیمت این محصول اثر بگذارد توجه نمود. یکی از عوامل قطر میلگرد استفاده شده برای تولید مش ساده است. همانطور که بیان شد از میلگردهایی (ساده) با قطر 6، 8 و 10 میلیمتر برای تولید مش ساده استفاده می شود. در نتیجه نوع و سایز میلگرد استفاده شده می تواند به صورت مستقیم بر قیمت مش ساده اثر داشته باشد. از سوی دیگر چشمه این توری نیز در قیمت نهایی مش ساده موثر خواهد بود. هر چه ابعاد چشمه ها بزرگ تر شود، به مراتب قیمت مش نیز افزایش می یابد.

قیمت مش ساده

قیمت امروز مش ساده در بازار آهن

بازار فولاد به گونه است که به صورت روزانه و در برخی شرایط لحظه ای دچار نوسان می گردد. از این رو نیاز است کارخانه ها قیمت محصولات فولادی خود را به صورت روزانه به بازار مصرف اعلام دارند. از این خاطر  قیمت مش ساده نیز باید به صورت روزانه اعلام شود. در تخمین قیمت روزانه مش ساده باید عوامل دخیل را در نظر گرفت. عواملی چون:

  • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
  • قیمت نفت و حامل های انرژی 
  • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید
  • قیمت میلگرد مورد استفاده
  • نام برند تولید کننده
  • هزینه های حمل و نقل 
  • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  

هر یک از موارد یاد شده، می توانند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم باعث نوسان در قیمت روزانه مش شوند. به عنوان مثال هرچه میزان عرضه در بازار کاهش یابد و از سمت دیگر میزان تقاضا افزایشی باشد، باید منتظر افزایش قیمت ها بود.
لازم به ذکر است این توری در حالت رول و برگ در بازار موجود می باشند. قیمت خرید توری جوشی بسته به سایز میلگرد و چشمه ها تغییر می کند. از این ور در زمان خرید حتما به تک تک این نکات دقت ویژه ای داشته باشید.

خرید مش ساده از آهن ملل

یافتن بهترین قیمت مش ساده برای خرید، نیازمند مراجعه به مراکز معتبر محصولات فولادی است. تا به این ترتیب بتوان با نرخ مناسب بهترین خرید را داشت. در زمان خرید مش ساده بهتر است بدانید، بار بر حسب کیلوگرم خرید و فروش می شود.0 در نتیجه وزن بار می تواند تعیین کننده قیمت نهایی مش خریداری شده باشد. 
یکی از مراکز مطمئن خرید، آهن ملل است که یکی از معتبرترین فروشگاه آهن آلات می باشد. بعد از استعلام قیمت مش از کارشناسان فروش آهن ملل و تصمیم برای خرید مش، قیمت و مشخصات کامل محصول، زمان پرداخت، زمان بارگیری، زمان تحویل و جزئیات سفارش را در یک پیش فاکتور دریافت نمایید.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


بله، آهن ملل سفارش برای هر تناژی را پذیرا می باشد.


برای مشاده قیمت مش فولادی به تاریخ بروز رسانی جدول توجه داشته باشید و یا اینکه با کارشناسان فروش آهن ملل تماس بگیرید.


بله، تمامی بارها تا زمان تخلیه بار دارای ضمانت از سوی شرکت می باشد.


خیر، هزینه حمل و نقل برعهده خریدار می باشد.