قیمت زیگزاگ در جدول زیر بسته به نوع زیگزاگ متغیر است. اگر قصد خرید زیگزاگ دارید حتما به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید. قیمت روز زیگزاگ هر روز به صورت آنلاین آپدیت می گردد؛ فقط در زمان مشاهده قیمت ها حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید.

قیمت زیگزاگ

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۱:۵۸:۳۸

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع کلاف ضخامت (mm) حالت واحد بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 زیگزاک کلاف 4.8 کلاف کیلوگرم بنگاه آهن ملل 26,239 26,239
2 زیگزاک کلاف 4.8 کلاف کیلوگرم بنگاه آهن ملل 26,239 26,239
3 زیگزاک شاخه (55سانتی) 4.8 شاخه کیلوگرم بنگاه آهن ملل 26,239 26,239
4 زیگزاک شاخه (65سانتی) 4.8 شاخه کیلوگرم بنگاه آهن ملل 26,239 26,239
5 زیگزاک شاخه (75سانتی) 4.8 شاخه کیلوگرم بنگاه آهن ملل 26,239 26,239

زیگزاگ و انواع آن                                                                                                     

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول زیگزاگ
۲ ضخامت    ۴.۵ و ۵ میلیمتر
۳ حالت        شاخه
۴ واحد قیمت کیلوگرم

اصولا زیگزاگ به سیم های مفتولی به کار برده شده که دارای شکل زیگزاگ طور می باشند می گویند که به واسطه ساختار و شکل هندسی که دارند، می توانند میزان بار بالایی را تحمل کنند. از زیگزاگ اصول در ساخت قطعاتی همچون انواع خرپا، تیرچه و … استفاده می کنند تا بدین ترتیب بتوانند ساختاری که نیاز دارند در این سازه ها ایجاد کنند. در حال حاضر زیگزاگ در سایزهای مختلفی به بازار عرضه می شود که همین مورد می تواند بر قیمت زیگزاگ تاثیر داشته باشد. شما می توانید در جدول بالا قیمت زیگزاگ را در انواع کلاف و شاخه را به صورت کاملا به روز شده مشاهده نمایید.

قیمت زیگزاگ تیرچه

همانطور که بیان شد برای تولید زیگزاگ از سیم مفتولی استفاده می شود (به عبارتی می توان گفت به میلگرد هایی با ضخامت کمتر از 6 میلیمتر مفتول گفته می شود) به همین خاطر برای تخمین قیمت زیگزاگ می بایست قیمت مفتول را نیز در آن دخیل دانست. در جدول بالا به واسطه همین مورد قیمت زیگزاگ همراه با ویژگی و سایزهای کلاف درج شده است. لازم به ذکر است خرید  و فروش زیگزاگ ها به صورت شاخه و کلاف ای امکان پذیر است. اما در مجموع برای خرید زیگزاگ باید این مورد را در نظر داشت که خرید به صورت کیلوگرم محاسبه می شود؛ در نتیجه باید گفت وزن زیگزاگ می تواند بر قیمت نهایی بار تاثیر مستقیم داشته باشد.
با توجه به تمامی نکات بر شمرده شده در مورد زیگزاگ، باید در نظر داشت قیمت زیگزاگ به عنوان یکی از محصولات پر کاربرد در صنعت ساخت و ساز، همواره تحت نوسانات متعددی قرار می گیرد چرا که قیمت زیگزاگ می تواند بر قیمت قطعات و سازه های که با این محصول ساخته می شوند، اثر خود را داشته باشد.

قیمت زیگزاگ

قیمت روز زیگزاگ از کارخانه های مختلف 

بازار فولاد  به واسطه تغییرات رخ داده در آن، می بایست به صورت روزانه آپدیت شود تا به واسطه قیمت های روز محصولات فولادی، بتوان خرید به صرفه و با بهترین قیمت انجام داد. این موضوع نیز برای قیمت روزانه زیگزاگ صادق است و تولیدکنندگان نیز تلاش دارند با اعمال نوسانات رخ داده، به روز ترین قیمت زیگزاگ را به خریداران اعلام کنند. نوساناتی که می توانند قیمت روز زیگزاگ را تحت تاثیر قرار دهند عبارتند از:

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید 
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
 • نام برند تولید کننده
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید انواع زیگزاگ در سایزهای مختلف

برای خرید زیگزاگ در سایزها و انواع مختلف باید خاطر نشان کرد که علاوه بر دقت به تمامی ویژگی ها و ساختارهای بیان شده، باید آخرین قیمت زیگزاگ موجود در بازار را نیز رصد نمود.  همچنین باید خاطر نشان کرد برای زیگزاگ شاخه ای طول شاخه را نیز در نظر گرفت. 
آهن ملل به عنوان یکی از برترین فروشندگان انواع آهن آلات در ایران، با ارائه برترین قیمت روز زیگزاگ، فرآیند خرید انواع زیگزاگ را برای خریداران آسان ساخته است. شما می توانید طی فرآیند زیر خرید زیگزاگ را در هر مقدار انجام دهید.

 • تماس با کارشناس فروش آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار 
 • ارسال فاکتور نهایی                      
نمایش بیشتر +