دسترسی سریع

قیمت سیم خاردار با توجه به انواع آن می تواند از اهمیت بسزایی برای صنایع مختلف برخوردار باشد. همانطور که مشاهده می کنید، هر جدول برای نوعی از سیم خاردار تعریف شده است. کارشناسان آهن قیمت روز سیم خاردار را پس از استعلام از کارخانه های تولیدکننده در جدول های زیر درج می نمایند در نتیجه تمام قیمت ها کاملا به روزرسانی شده اند. شما می توانید علاوه بر مشاهده قیمت امروز، قیمت دیروز هر محصول را نیز مشاهده کنید. توجه داشته باشید برای خرید سیم خاردار ، حتما گزینه «ارزش افزوده» فعال باشد.

قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۳:۰۱:۵۲

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نام محصول قطر طول (m) ضخامت مفتول(mm) ضخامت خار (mm) وزن واحد بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر 60 6 2.5 2 6 حلقه کارخانه 344,037 344,037
2 سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر 60 پرکربن 8 2.5 2 8 حلقه کارخانه 527,523 527,523
3 سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر 90 8 2.5 2 6 حلقه کارخانه 504,587 504,587
4 سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر 90 پرکربن 10 2.5 2 10 حلقه کارخانه 688,073 688,073

قیمت سیم خاردار حلقوی تبری

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۳:۰۱:۴۶

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نام محصول قطر طول (m) ضخامت مفتول(mm) ضخامت خار (mm) وزن واحد بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 سیم خاردار حلقوی تبری قطر 60 6 2.5 2 6 حلقه کارخانه 403,670 403,670
2 سیم خاردار حلقوی تبری قطر 60 پرکربن 8 2.5 2 8 حلقه کارخانه 587,156 587,156
3 سیم خاردار حلقوی تبری قطر 90 8 2.5 2 8 حلقه کارخانه 504,587 504,587
4 سیم خاردار حلقوی تبری قطر 90 پرکربن 10 2.5 2 10 حلقه کارخانه 688,073 688,073

قیمت سیم خاردار خطی

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۳:۰۲:۰۱

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نام محصول طول (m) ضخامت مفتول(mm) ضخامت خار (mm) وزن واحد بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 سیم خاردار خطی سوزنی 200 (کلاف) 2.5 2 25 کیلوگرم کارخانه 35,780 35,780
2 سیم خاردار خطی تبری 144 (کلاف) 2.5 0.5 12 کیلوگرم کارخانه 64,220 64,220

 سیم خاردار                                                                                               

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول سیم خاردار
۲ نوع محصول حلقوی سوزنی، حلقوی تبری، خطی
۳ طول  ۸ متر
۴ واحد قیمت حلقه و کیلوگرم

سیم خاردار برای ایجاد امنیت و حصار و همچنین زیبایی محوطه استفاده می شود. سیم های خاردار به سه دسته سیم‌ خاردار حلقوی، سیم خاردار حلقوی تبری، سیم‌ خاردار خطی تقسیم بندی می شوند. برای کاربردهای مختلف و شرایط و محوطه های گوناگون، باید سیم خاردار مناسب استفاده شود. سیم های خاردار به صورت کلاف بسته می شوند. هر کلاف بین ۱۵ تا ۲۵ کیلوگرم وزن دارد. ضخامت سیم بر اساس سفارشات متفاوت می باشد. این نوع سیم از استحکام بالایی برخوردار است. همچنین برای شرایط آب و هوایی مختلف مناسب می باشد. شما می توانید قیمت سیم خاردار را در انواع مختلف آن به صورت کاملا مجزا در جدول بالا مشاهده نمایید.

قیمت هر کیلو سیم خاردار

قیمت سیم خاردار بسته به نوع، جنس و استاندارد متفاوت می باشد ولی عمدتا استفاده از سیم خاردار نسبت به روش های دیگر مقرون به صرفه تر است. سم خاردار متناسب با انواع آن متنوع می باشد و باید بسته به نوع آن و نیاز خودف مدلی از سیم خاردار را خریداری کنید. البته برای خرید سیم خاردار باید به این نکته توجه کنید که بر حسب کیلویی و یا متری این محصول به فروش می رسد.  از این رو در زمان خرید علاوه بر بررسی قیمت کیلویی سیم خاردار، قیمت هر متر سیم خاردار نیز باید مورد بررسی گیرد.
در مورد قیمت سیم خاردار باید گفت که این سیم ها بسته به شکل ظاهری که دارند و حتی قطر سیم و ضخامت مفتول مورد استفاده، از رنج قیمتی متفاوتی برخوردار هستند. بنابراین برای خرید و فروش سیم خاردار به این موارد دقت داشت تا هم در هزینه ها و کارکرد آن برای موارد مختلف، بهترین مورد را انتخاب و خریداری نمود. 
مورد دیگری که می تواند بر قیمت سیم خاردار اثر گذار باشد، وزن سیم خاردار است. همانطور که در جداول بالا مشاهده می کنید، هر مدل از سیم خاردار از وزن مجزایی برخوردار است.
همه این موارد و ویژگی ها می توانند به صورت مستقیم در بار نهایی و قیمت سیم خاردار موثر باشند. 

قیمت سیم خاردار

قیمت روز سیم خاردار در بازار فولاد و آهن

قیمت روز سیم خاردار را بر حسب نوسانات رخ داده در بازار و قیمت روز مفتول مورد استفاده برای تولید این سیم ها، سنجیده می شود. نکته قابل توجه در مورد قیمت روز سیم خاردار، انواع آن است. هر کدام از انواع سیم خاردار توسط تولیدکنندگان مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردد؛ بنابر این مهم است که چه کارخانه ای و با چه کیفیتی این محصول را تولید و به بازار عرضه داشته است. در نتیجه می توان گفت برند تولید کننده می تواند بر قیمت روز سیم خاردار تاثیر بسیاری دارد. از سوی دیگر مواردی همچون قیمت دلار، میزان عرضه در بازار و تقاضا برای خرید سیم خاردار، قیمت مواد اولیه مورد استفاده برای تولید این محصول، و … بر روی قیمت روانه و آنلاین سیم خاردار موثر خواهند بود. اما باید خاطر نشان کرد که طول، نوع مفتول مورد استفاده، نوع تیغه های موجود بر روی سیم هم می تواند بر قیمت روزانه سیم خاردار اثر داشته باشد.

خرید انواع سیم خاردار 

برای خرید سیم خاردار باید ابتدا نوع و نوسانات قیمتی این محصول را رصد نمود و پس از آن با توجه به نرخ موجود در بازار، اقدام به خرید کرد. با توجه به این که این محصول با قیمت ها و نرخ های مختلفی به بازار عرضه می گردد، شما می توانید با مراجعه به سایت آهن ملل، به صورت آنلاین قیمت روزانه انواع سیم خاردار را مشاهده نمایید و سپس از طریق تماس تلفنی خرید خود را در هر مقدار انجام دهید.
شرکت آهن ملل بهترین قیمت سیم خاردار را به صورت روزانه ارائه می کند. در جدول های بالا قیمت انواع سیم خاردار با بهترین قیمت آورده شده است. مراحل خرید سیم خاردار به صورت زیر انجام می گیرد:

  • تماس با کارشناس فروش آهن ملل
  • سفارش حجم مورد نیاز و تامین آن توسط کارشناس
  • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
  • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
  • ارسال بار 
  • ارسال فاکتور نهایی
نمایش بیشتر +

سوالات متداول


بله بر اساس نیاز مشتری وزن کلاف ها کم و زیاد می شود.


عمدتا برای مهار کردن استفاده می شود. یعنی برای جلوگیری از عبور حیوانات و یا انسان ها، حفاظت و ایجاد امنیت و کاربرد نظامی


بله شرکت آهن ملل به سراسر کشور آهن آلات ارسال می کند.