قیمت توری فرنگی را می توانید روزانه و به صورت کاملا آنلاین در جدول زیر مشاهده کنید. هر جدول شامل اطلاعاتی چون ابعاد، نوسانات قیمتی، قیمت دیروز و قیمت روز توری فرنگی می باشد. بنابراین در زمان خرید توری فرنگی حتما به نوع توری و ابعاد مورد نظر خود دقت داشته باشید. توجه داشته باشید در زمان مشاهده قیمت ها، گزینه «ارزش افزوده» فعال باشد.

قیمت توری فرنگی

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۳:۰۰:۲۲

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع توری طول (m) عرض (cm) وزن واحد بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 توری فرنگی 20 120 6 رول کارخانه 419,908 419,908
2 توری فرنگی 20 150 7 رول کارخانه 469,908 469,908
3 توری فرنگی 20 180 8 رول کارخانه 509,908 509,908
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول توری فرنگی
۲ طول ۲۰ متر
۳ حالت رول
۴ واحد قیمت متر مربع

توری فرنگی

از دیگر توری های موجود در بازار، توری فرنگی است که از طریق بافتن مفتول های فلزی به یکدیگر تولید می شود. قطر مفتول به کار رفته در این توری، بزرگتر از توری مرغی و کوچکتر از توری گابیون است. با این حال باید گفت توری فرنگی از نظر ظاهر، بافت و شکل چشمه ها شبیه به توری مرغی و توری گابیون است اما از نظر ویژگی ها و مقاومتی که دارد می تواند متفاوت عمل کند. توری فرنگی بسته به سایز و چشمه خود، دارای کاربردهای گسترده و در عین حال متفاوتی است. شکل چشمه های این توری شش ضلعی می باشد که به آن لانه زنبوری نیز می گویند. اصولا از توری فرنگی برای کاربردهایی همچون ساخت حصار برای دام و طیور، ساخت سقف انواع سوله، مستحکم سازی دیوارها در برابر تخریب و ایجاد حفاظ در سازه ها برای جلوگیری از سقوط استفاده می گردد. در نتیجه باید گفت قیمت توری فرنگی برای صنایع مختلفی مهم می باشد. مصالح شما می توانید قیمت توری فرنگی را در ابعاد و ساختارهای مشخص در جدول بالا به صورت به روز شده مشاهده نمایید.

قیمت توری فرنگی در بازار به نسبت ویژگی های آن

خرید توری فرنگی با بهترین قیمت همواره یکی از دغدغه های خریداران و مشتریان این محصول است. اصولا قیمت توری فرنگی می تواند بسته به ویژگی ها و ساختار فیزیکی که دارد، از رنج متغیری برخوردار باشد. برای تولید توری فرنگی از مفتول گالوانیزه بهره می برند که قیمت مفتول به کار برده شده از جمله مهم ترین عواملی است که می تواند بر قیمت توری فرنگی تاثیر داشته باشد. اصول کیفیت مفتولی که ماده اولیه و اساسی برای تولید توری فرنگی است، بر کیفیت محصول نهایی اثر ویژه ای دارد. اما با این حال هستند عوامل دیگری که بر قیمت توری فرنگی موثر باشند. به عنوان مثال چشمه توری فرنگی که تولید می گردد دارای چشمه های 4 و 5 سانتی متر هستند. بر این اساس، نرخ این توری می تواند برای هر چشمه متغیر باشد و بر همین اساس نیز به فروش برسد.  همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید، تمام توری فرنگی ها دارای طول 20 متر می باشند و در اصطلاح گفته می شود هر رول 20 متر است. اما نکته قابل توجه در این جدول این است که هر چه عرض توری فرنگی بیشتر شود، وزن آن نیز بیشتر شده و در نتیجه قیمت توری فرنگی نیز افزایش پیدا می کند.

قیمت توری فرنگی

قیمت روز توری فرنگی در کف بازار 

توری فرنگی به سبب کارایی بالایی که در صنایع مختلف دارد، همواره نیاز است به صورت روزانه قیمت توری فرنگی بررسی شود. کارشناسان فروش محصولات مفتولی آهن ملل نیز به صورت روزانه قیمت توری فرنگی را در جدول بالا به روز رسانی می کنند تا امکان خرید توری فرنگی بر اساس آخرین نرخ موجود امکان پذیرد.
اما به خاطر داشته باشید در صورت مشاهده تغییر قیمت در هر یک از عوامل زیر، ممکن است بازار فولاد نیز تحت تاثیر قرار گیرد و دچار نوسان شود. 

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید توری
 • قیمت سنگ آهن
 • نام برند
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید توری فرنگی از آهن ملل با بهترین قیمت

خرید توری فرنگی به دلیل کارایی و ویژگی هایی که دارد می تواند برای خریداران چالش هایی هم به همراه داشته باشد.  از این رو دریافت اطلاعات لازم و مشاوره می تواند در این فرآیند چاره ساز باشد. برای خرید توری فرنگی از آهن ملل، دریافت آخرین قیمت توری فرنگی از کارشناسان فروش الزامی می باشد. با شماره تلفن ۰۳۱۳۵۰۲۰ تماس بگیرید و از کارشناسان فروش مشاوره تخصصی به صورت رایگان بگیرید و فرآیند خرید توری فرنگی را در هر میزان به آسانی تکمیل نمایید.

 • سفارش حجم مورد نیاز و محصول توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید توری فرنگی به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار  
 • ارسال فاکتور نهایی برای مشتری  

شرکت آهن ملل بزرگترین منبع معتبر استعلام قیمت آهن آلات می باشد. فعالیت این شرکت زیر نظر اتحادیه آهن فروشان می باشد. لازم به ذکر است برای فاکتورهای درخواستی مشتریان، فاکتور رسمی ارائه می شود.

نمایش بیشتر +