قیمت مش آجدار با توجه به نوسانات موجود در بازار به صورت روزانه و کاملا آنلاین در جدول زیر به روز رسانی می گردد. همانطور که مشاهده می کنید به ازای هر سایز در جدول، قیمت اختصاصی وجود دارد که هر روز بروزرسانی می گردد. از این رو در زمان خرید حتما حجم و سایز محصول مورد نظر خود را با کارشناس فروش هماهنگ کنید. لازم به ذکر است قیمت های درج شده بدون احتساب ارزش افزوده می باشد.

قیمت مش آجدار

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۳۳:۵۷

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع مش قطر میلگرد (mm) چشمه (cm) بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 مش آجدار 8 10*10 بنگاه آهن ملل کیلوگرم 26,606 26,606
2 مش آجدار 8 15*15 بنگاه آهن ملل کیلوگرم 26,606 26,606
3 مش آجدار 8 20*20 بنگاه آهن ملل کیلوگرم 26,606 26,606
4 مش آجدار 10 10*10 بنگاه آهن ملل کیلوگرم 26,055 26,055
5 مش آجدار 10 15*15 بنگاه آهن ملل کیلوگرم 26,055 26,055
6 مش آجدار 10 20*20 بنگاه آهن ملل کیلوگرم 26,055 26,055
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول مش آجدار
۲ ضخامت       ۸ و ۱۰ میلیمتر
۳ حالت آجدار
۴ واحد قیمت کیلوگرم

مش آجدار فلزی

مش جوشی آجدار یکی از انواع محصولات مفتولی می باشد، که از میلگردهای سایز کوچک تولید می شود. ماهیت مش شامل میلگردهایی است که به صورت موازی و عمود بر هم هستند. با قرار گرفتن میلگردها در کنار هم با زاویه ۹۰ درجه، توری مفتولی ساخته می شود که به آن توری مش می گویند. اتصال این نوع میلگردها، باعث محکم شدن آن می شود. البته در مش آجدار از میلگردهای آجدار استفاده می شود. نام های دیگری که به این نوع محصول داده می شود، شبکه پیش جوش، توری شبکه فولادی، مش فولادی، شبکه میلگردی، مش میلگرد است. در حال حاضر از میلگردهای آجدار با سایز 8 و 10 برای تولید میلگرد مش آجدار استفاده می شود و می توان این توری را با چشمه های مختلف از سایز 10*10 الی 20*20 تولید نمود. در جدول بالا شما می توانید قیمت مش آجدار را در چشمه های مختلف به صورت کاملا به روز شده مشاهده نمایید.

قیمت میلگرد مش ( مش آجدار )

با توجه به این که توری مش آجدار یکی از محصولات مفتولی است که در صنایع مختلف از جمله ساخت و ساز استفاده می شود، قیمت مش آجدار می تواند با اهمیت باشد. اما لازم به خاطر نشان است قیمت توری مش آجدار بسته به سایز میلگرد، نوع میلگرد و سایز چشمه های آن رنج مختلفی دارد. در نتیجه در زمان خرید مش آجدار باید به این موارد دقت نمود و بسته به نیاز اقدام به خرید کرد. همانطور که مشاهده می کنید میلگرد مش آجدار دارای قطر 8  و 10 میلیمتر است. به بیانی دیگر پرکاربردترین سایز میلگرد برای مش، میلگرد ۶ و ۸ آجدار است. هر چه سایز بالا تر رود، به مراتب وزن و در نهایت قیمت نیز افزایشی خواهد بود اما به دلیل اینکه سایز 8 به عنوان مش آجدار سبک بار شناخته می شود که از ساختار ریز نقش تری برخوردار است در نتیجه کاربرد آن به مراتب بیشتر و قیمت آن نیز به نسبت سایز بزرگ تر، بیشتر خواهد بود. 
در کل باید گفت کاربرد این مش آجدار در ساختمان سازی بسیار متداول است. از سوی دیگر در زمان تولید مشخص می کنند که سایز چشمه های این توری چقدر باشد. 

قیمت میلگرد مش ( مش آجدار )

قیمت امروز مش آجدار در بازار آهن 

بازار آهن و فولاد به دلیل وابستگی که به بازارهای دیگر از جمله طلا و دلار دارد، به صورت نوسانی در حال تغییر است، از این رو رصد روزانه قیمت مش آجدار برای خریداران بسیار مهم و اساسی است. اما نکته حائز اهمیت در مورد قیمت روزانه مش آجدار، رصد عوامل دخیل بر قیمت آن است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
  • قیمت نفت و حامل های انرژی 
  • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید
  • هزینه های حمل و نقل 
  • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

هر کدام از این موارد می توانند به نحوی هر چند اندک باعث نوسان بازار شوند. به همین خاطر کارخانه های تولیدکننده ترجیح می دهند قیمت مش آجدار تولیدی خود را به صورت روزانه به بازار اعلام کنند.

خرید توری مش آجدار

خرید توری مش آجدار بر اساس کاربرد آن متفاوت می باشد. توری مش برای مصارف صنعتی، ساختمانی، بهداشتی، پتروشیمی، ورزشی و کشاورزی کاربرد زیادی دارد. برای مسلح کردن بتن و مقاوم سازی کف سوله و دیواره های استخر از میلگرد مش استفاده می شود. به همین خاطر دسترسی به قیمت روز مش آجدار و تهیه آسان آن می تواند عاملی مهم در زمان خرید باشد. در حال حاضر فروشگاه های آهن آلات بسیاری علاوه بر ارائه آخرین نرخ مش آجدار، امکان خرید آسان را نیز برای خریداران فراهم نموده است.
چرا که برای خرید آهن آلات بزرگترین دغدغه مشتریان، پیدا کردن یک شرکت معتبر می باشد. یک شرکت معتبر می بایست بتواند رضایت کاربر را جلب نماید که آهن ملل به عنوان یکی از بزرگ ترین و معتبرترین فروشگاهای خرید و فروش آهن آلات توانسته با گردآوری مزیت های زیر، خاطری آسوده را برای خریداری فراهم سازد.

  • شرکت آهن ملل بزرگترین منبع معتبر استعلام قیمت آهن آلات می باشد.
  • تمامی فعالیت شرکت آهن ملل زیر نظر اتحادیه آهن فروشان می باشد.
  • در صورت درخواست مشتریان گرامی، فاکتور رسمی ارائه می شود.
  • در سایت آهن ملل قیمت کلیه آهن آلات، به صورت لحظه ای و روزانه و تماس مستقیم با کارخانه ها اعلام می شود.
  • سایت آهن ملل دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی می باشد.
نمایش بیشتر +

سوالات متداول


برای خرید می توانید فرمهای سفارش در سایت را پر نمایید و یا اینکه با شماره ۰۳۱۳۵۰۲۰ تماس بگیرید و از طریق کارشناسان سفارش خود را ثبت نمایید.


بله خرید به صورت حضوری و مراجعه در دفتر امکان پذیر میباشد.


بله تمامی بارها از کارخانه و بنگاه تا زمان تخلیه بار دارای ضمانت می باشد.