قیمت سیم خاردار حلقوی پس از استعلام از کارخانه های تولیدکننده توسط کارشناسان آهن ملل در جدول زیر درج می گردد. همانطور که مشاهده می کنید در این جدول، قیمت روز سیم خاردار حلقوی  برای هر سایز  به صورت جداگانه نمایش داده می شود.  قیمت ها را حتما با فعال نمودن گزینه «ارزش افزوده» مشاهده کنید.

قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی

آخرین بروزرسانی: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱


نمایش قیمت با ارزش افزوده


ردیف نام محصول طول (m) واحد بارگیری نمودار قیمت دیروز (تومان) قیمت امروز (تومان)
1 سیم خاردار حلقوی 60 سوزنی 8 حلقه تهران chart 275,229 275,229
2 سیم خاردار حلقوی 90 سوزنی 8 حلقه تهران chart 330,275 330,275
آهن مللویژگی های محصول
۱نام محصولسیم خاردار حلقوی سوزنی
۲طول        ۸ متر
۳واحد قیمتحلقه

قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی

سیم خاردار برای ایجاد حصار و برقراری امنیت استفاده می شود. سیم خاردار حلقوی در دو نوع سوزنی و تبری است که حلقه های آن با ابعاد ۶۰ و ۹۰ سانتی متر است. سیم های خاردار به صورت کلاف بسته بندی می شوند. وزن هر کلاف بسته به نوع آن متفاوت می باشد.

سیم خاردار حلقوی

خرید سیم خاردار حلقوی سوزنی از آهن ملل

برای خرید سیم خاردار، توجه به مشخصات و ویژگی های فنی و محل مورد استفاده مهم می باشد. قیمت سیم خاردار بسته به نوع، مشخصات و ویژگی های فنی متفاوت می باشد. برای استعلام و خرید سیم خاردار حلقوی، با شماره ۰۳۱۳۵۰۲۰ تماس بگیرید و از کارشناسان فروش آهن ملل درباره ی محل استفاده سیم خاردار مشاوره دریافت نمایید و با بهترین قیمت خرید خود را انجام دهید.

برای خرید سیم خاردار باید با توجه به مشخصات و ویژگی های فنی و محل مورد استفاده، نوع و مقدار آن را انتخاب کرد. با توجه به توضیحات ارائه شده، مشخص است که قیمت سیم خاردار با توجه به نوع ، مشخصات و ویژگی های فنی آن تعیین می شود.

سوالات متداول


خیر، خرید به صورت حضوری و غیر حضوری قابل انجام است.


بله شرکت آهن ملل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و نماد ساماندهی می باشد.


به دلیل نوسانات شدید بازار، آهن ملل از دادن اقساط معذور می باشد.