قیمت سیم خاردار حلقوی پس از استعلام از کارخانه های تولیدکننده توسط کارشناسان آهن ملل در جدول زیر درج می گردد. همانطور که مشاهده می کنید در این جدول، قیمت روز سیم خاردار حلقوی  برای هر سایز  به صورت جداگانه نمایش داده می شود.  قیمت ها را حتما با فعال نمودن گزینه «ارزش افزوده» مشاهده کنید.

قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۳:۰۱:۵۲

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نام محصول قطر طول (m) ضخامت مفتول(mm) ضخامت خار (mm) وزن واحد بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر 60 6 2.5 2 6 حلقه کارخانه 344,037 344,037
2 سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر 60 پرکربن 8 2.5 2 8 حلقه کارخانه 527,523 527,523
3 سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر 90 8 2.5 2 6 حلقه کارخانه 504,587 504,587
4 سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر 90 پرکربن 10 2.5 2 10 حلقه کارخانه 688,073 688,073
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول سیم خاردار حلقوی سوزنی
۲ طول        6 و ۸ متر
3 ضخامت مفتول 2.5 میلیمتر
4 واحد قیمت حلقه

سیم خاردار حلقوی سوزنی

یکی از سیم های خاردار مورد استفاده در صنایع، سیم خاردار حلقوی است که از مفتول ساخته می شود. برای ساخت سیم خاردار حلقوی سوزنی از دو رشته سیم مفتول استفاده می گردد که یکی از آن ها به عنوان حلقه اصلی و دیگر به عنوان خار در رشته سیم خاردار استفاده می گردد.  از این رو با توجه به این که ماده اولیه مورد استفاده برای تولید سیم خاردار حلقوی سوزنی، سیم مفتول است، قیمت سیم مفتول می تواند بر قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی به شدت موثر باشد. سیم خاردار حلقوی سوزنی در اندازه های مختلفی در دسترس است اما اصولا سایزهای پر کاربرد دارای اندازه های بین ۲۳ سانتی‌ متر تا ۱۵۰ سانتی‌ متر می باشد. در انتخاب و خرید سیم خاردار حلقوی سوزنی اندازه سیم خاردار حلقوی سوزنی، باید به قطر سیم مفتول و تعداد خارهایی که نیاز است توجه شود.

استعلام قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی مستقیم از تولیدکننده

در هنگام خرید سیم خاردار حلقوی سوزنی می بایست به قطر سیم، جنس سیم مفتول به کاربرده شده، اندازه و نوع خارها دقت نمود تا بتوان بر اساس نیاز و محیطی که قرار است از آن استفاده گردد، سیم خاردار حلقوی سوزنی مورد نیاز را تهیه نمود. سیم خاردار برای ایجاد حصار و برقراری امنیت استفاده می شود. سیم خاردار حلقوی در دو نوع سوزنی و تبری است که حلقه های آن با ابعاد ۶۰ و ۹۰ سانتی متر است. سیم های خاردار به صورت کلاف بسته بندی می شوند. وزن هر کلاف بسته به نوع آن متفاوت می باشد. البته باید گفت در تخمین قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی همه این موارد می توانند به صورت مستقیم موثر باشند. به عنوان مثال کیفیت سیم مفتول به کار برده شده می تواند در تخمین نهایی قیمت به شدت موثر باشد.  هر چه ضخامت مفتول بیشتر باشد و از استحکام بیشتری برخوردار باشد، می توان گفت کیفیت و استقامت سیم خاردار حلقوی سوزنی نیز بالاتر خواهد بود و می توان از آن در حصار کشی و مراکز امنیتی استفاده نمود. البته از دیگر فاکتورهایی که بر قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی تاثیر می گذارد، برند سازنده سیم خاردار حلقوی سوزنی است. هر چه تولید کننده آن در بازار معروف تر باشد و کیفیت محصولاتی تولید آن از رده بالایی برخوردار باشد، به مراتب قیمت نهایی سیم خاردار حلقوی سوزنی بیشتر خواهد بود.
البته از دیگر عوامل دخیل بر قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی، طول آن، ضخامت خار و وزن محصول است. 

قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی

قیمت روز سیم خاردار حلقوی سوزنی در بازار فولاد ایران

اولین و ابتدایی ترین موردی که می تواند بر قیمت روزانه سیم خاردار حلقوی سوزنی اثر بگذارد، قیمت سیم مفتول است. با هر تغییری در قیمت سیم مفتول، قیمت این محصول نیز دچار نوسان خواهد شد. 
عوامل دیگری که ممکن است به صورت روزانه بر قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی اثر بگذارند عبارتند از:

  • نرخ تورم: نرخ تورم ممکن است تاثیر قابل توجهی بر قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی داشته باشد. در زمان‌ هایی که نرخ تورم بالا است، قیمت‌ ها نیز معمولاً بالا می‌ روند.
  • نرخ ارز: برخی از مواد اولیه برای ساخت سیم خاردار حلقوی سوزنی ممکن است وارداتی باشند. در نتیجه، نرخ ارز می‌ تواند بر قیمت آن تاثیر داشته باشد.
  • قیمت مواد اولیه: قیمت مواد اولیه مورد استفاده برای تولید سیم خاردار حلقوی سوزنی نیز می‌ تواند به صورت روزانه تغییر کند و بر قیمت نهایی آن تأثیر بگذارد.
  • میزان عرضه و تقاضا: عرضه و تقاضا نیز ممکن است بر روی قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی تاثیر داشته باشد. در صورتی که تقاضا برای سیم خاردار حلقوی سوزنی بالا باشد، قیمت‌ ها ممکن است افزایش یابند.
  • تغییرات سیاسی و اقتصادی: تغییرات سیاسی و اقتصادی نیز ممکن است بر روی قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی تاثیر داشته باشد. در صورتی که تغییراتی مانند تحریم‌ ها، جنگ و اختلافات سیاسی رخ دهند، قیمت‌ ها ممکن است تحت تاثیر قرار گیرند.

خرید سیم خاردار حلقوی سوزنی با بهترین قیمت 

خرید سیم خاردار حلقوی سوزنی با بهترین قیمت نیازمند این است که از بازار فولاد و  آهن آگاهی کامل داشته باشید و با توجه به آن ها و المان هایی که نشان دهنده وضع موجود بازار می باشند، خرید نمایید.  از این رو بسیاری فروشندگان این محصولات به صورت اختصاصی مشاوره دقیق به خریداران سیم خاردار حلقوی سوزنی ارائه می دهند تا بتوانند بر حسب نیاز و شرایط بازار خرید داشته باشند.  با توجه به نکات بر شمرده شده، هستند عوامل دیگری که می بایست در زمان خرید به آن ها دقت داشت.

  • مقایسه قیمت: برای خرید سیم خاردار حلقوی سوزنی با بهترین قیمت، بهترین روش مقایسه قیمت است. شما باید قیمت را از فروشندگان مختلف بگیرید و سپس آنها را با یکدیگر مقایسه کنید. اما باید توجه داشت که قیمت پایین تنها عامل تصمیم‌گیری شما نباشد و کیفیت سیم خاردار حلقوی سوزنی را هم بررسی کنید.
  • کیفیت محصول: کیفیت سیم خاردار حلقوی سوزنی بسیار مهم است. برای خرید بهترین سیم خاردار حلقوی سوزنی، باید محصولی با کیفیت بالا و قابل اعتماد را انتخاب کنید. این باعث می‌ شود که بتوانید در طولانی مدت از آن استفاده کنید و در نهایت هزینه‌ های خود را کاهش دهید.
  • مشخصات فنی: مشخصات فنی سیم خاردار حلقوی سوزنی نیز باید بررسی شود. از جمله مشخصاتی که باید بررسی کنید می‌توان به قطر سیم، تعداد حلقه‌ ها، طول سیم و ... اشاره کرد.

برای خرید سیم خاردار، توجه به مشخصات و ویژگی های فنی و محل مورد استفاده مهم می باشد. قیمت سیم خاردار بسته به نوع، مشخصات و ویژگی های فنی متفاوت می باشد. برای استعلام و خرید سیم خاردار حلقوی، با شماره ۰۳۱۳۵۰۲۰ تماس بگیرید و از کارشناسان فروش آهن ملل درباره ی محل استفاده سیم خاردار مشاوره دریافت نمایید و با بهترین قیمت خرید خود را انجام دهید.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


خیر، خرید به صورت حضوری و غیر حضوری قابل انجام است.


بله شرکت آهن ملل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و نماد ساماندهی می باشد.


به دلیل نوسانات شدید بازار، آهن ملل از دادن اقساط معذور می باشد.