قیمت سیم خاردار حلقوی تبری هر روز پس از استعلام از کارخانه های تولیدکننده در جدول زیر درج می گردد. این جدول دارای قیمت روز سیم خاردار حلقوی تبری برای هر سایز می باشد. علاوه بر این شما می توانید قیمت دیروز و نمودار قیمتی آن را نیز مشاهده کنید. برای خرید سیم خاردار حلقوی تبری حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید.

قیمت سیم خاردار حلقوی تبری

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۳:۰۱:۴۶

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نام محصول قطر طول (m) ضخامت مفتول(mm) ضخامت خار (mm) وزن واحد بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 سیم خاردار حلقوی تبری قطر 60 6 2.5 2 6 حلقه کارخانه 403,670 403,670
2 سیم خاردار حلقوی تبری قطر 60 پرکربن 8 2.5 2 8 حلقه کارخانه 587,156 587,156
3 سیم خاردار حلقوی تبری قطر 90 8 2.5 2 8 حلقه کارخانه 504,587 504,587
4 سیم خاردار حلقوی تبری قطر 90 پرکربن 10 2.5 2 10 حلقه کارخانه 688,073 688,073
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول سیم خاردار حلقوی تبری
۲ ضخامت مفتول 2.5 میلیمتر
۳ طول        6، 8 و 10 متر
4 ضخامت خار 2 میلیمتر
5 واحد قیمت حلقه

سیم خاردار حلقوی تبری

یکی از تقریبا به روزترین سیم های خاردار موجود در بازار، سیم خاردار حلقوی تبری است که به واسطه قیمت مناسبی که دارد، توانسته در بین خریداران بسیار پر کاربرد و همچنین پر طرفدار باشد. تیغه سیم خاردار حلقوی تبری (سیم خاردار تیغی نیز گفته می شود) همانطور که از نامش مشخص است به صورت تبری است و در فاصله های مشخص بر روی سیم مفتول قرار گرفته است.  سیم خاردار حلقوی تبری مانند سیم خاردارهای دیگر نیست که از دو مفتول تشکیل شده باشد و کلا ساختار یکنواختی دارد. سیم خاردار حلقوی تبری دارای انواع مختلفی می باشند که می تواند در کارایی و ساختار آن نیز تفاوت ایجاد کند. حتی قیمت سیم خاردار حلقوی تبری نیز می تواند با توجه به این عوامل دستخوش نوسان باشد.

قیمت سیم خاردار حلقوی تبری با توجه به ویژگی های ساختاری 

همان طور که بیان شد، سیم خاردار حلقوی تبری دارای انواع مختلفی است. ویژگی هایی که می تواند باعث در ویژگی ها و ساختار سیم خاردار حلقوی تبری عبارتند از جنس مواد اولیه مصرفی، نحوه ساخت، تعداد بست ها در حلقه ها، جنس و قطر حلقه ها. 
هر کدام از این موارد باعث نوسان در قیمت سیم خاردار حلقوی تبری شود. به عنوان مثال جنس مواد اولیه مصرفی در ساخت می تواند به شدت در قیمت نهایی محصول موثر باشد. هر چقدر قیمت این مواد افزایش داشته باشد، به تبع قیمت سیم خاردار حلقوی تبری نیز دچار تغییر خواهد شد. از جدیدترین نوع سیم خاردار باغ، سیم خاردار حلقوی تبری می باشد. این سیم ها از مفتول گالوانیزه ۳ میلیمتر و یک لایه ورق گالوانیزه برش خورده تشکیل می شوند. سیم خاردار حلقوی تبری نسبت به نوع سیم خاردار حلقوی سوزنی، از عمر کمتر و ظرافت بیشتری برخوردار است و به همین دلیل ضعیف تر می باشد. سیم خاردار حلقوی نسبت به نوع خطی از امنیت بیشتری برخوردار است. برای ایجاد مانع بر روی زمین و هوا استفاده می شود.
از سوی دیگر قطر سیم خاردار حلقوی تبری و تعداد بست ها در هر حلقه نیز بسیار با اهمیت است. چرا که آن مواد می تواند استحکام و مقاومت سیم خاردار را افزایش دهند و در نتیجه همه این موارد می توانند به صورت مستقیم باعث افزایش وزن و در نهایت قیمت سیم خاردار حلقوی تبری شوند. 

قیمت سیم خاردار حلقوی تبری

قیمت روزانه سیم خاردار حلقوی تبری 

همانند دیگر مقاطع فولاد، قیمت روزانه سیم خاردار حلقوی تبری نیز می تواند تحت تاثیر نوسان قرار گیرد و با اتفاقات رخ داده در بازار فولاد، با رشد و یا نزول همراه شود. از این خاطر دانستن عواملی که می توانند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر قیمت روز سیم خاردار حلقوی تبری تاثیر بگذارند، در زمان خرید و کاهش هزینه به شدت موثر باشد. این عوامل عبارتند از:

  • قیمت فلزات: قیمت فولاد، آهن و سایر فلزات مورد استفاده در تولید سیم خاردار حلقوی تبری می‌ تواند به طور مستقیم قیمت این محصول را تحت تاثیر قرار دهد.
  • میزان تقاضا و عرضه در بازار: نرخ تقاضا و عرضه برای سیم خاردار حلقوی تبری نیز می‌ تواند بر قیمت آن تاثیر گذار باشد. هر چه میزان تقاضا بیشتر و عرضه کمتر گردد، قیمت سیم خاردار حلقوی تبری صعودی خواهد بود.
  • تغییرات ارزش ارز: تغییرات ارزش ارز نیز می‌ تواند تاثیری بر قیمت سیم خاردار حلقوی تبری داشته باشد؛ زیرا برخی از مواد اولیه مورد استفاده در تولید سیم خاردار حلقوی تبری باید وارداتی باشند و تغییرات در نرخ ارز می‌ تواند قیمت آن ها را تحت تاثیر قرار دهد.
  • هزینه‌ های حمل و نقل: هزینه‌ های حمل و نقل می‌ توانند نیز بر قیمت سیم خاردار حلقوی تبری تأثیر گذار باشند؛ زیرا هزینه‌ های حمل و نقل ممکن است با توجه به فاصله مسیر و نوع حمل و نقل مورد استفاده تغییر کنند. می توان گفت این مورد یکی از عوامل تاثیرگذار به صورت غیر مستقیم باشد.

خرید سیم خاردار حلقوی تبری در مقدار مورد نیاز با بهترین قیمت

جهت خرید سیم خاردار حلقوی تبری بهتر است ابتدا نیازهای خود را مشخص کنید، به عنوان مثال اندازه، ضخامت و جنس سیم مورد نظر و همچنین مقداری که نیاز دارید. سپس به دنبال فروشگاه‌ هایی باشید که این نوع سیم را به فروش می‌ رسانند. در انتخاب فروشگاه مناسب، به قیمت، کیفیت و اعتبار فروشگاه توجه کنید. در نهایت، پس از خرید سیم خاردار حلقوی تبری، باید از جنس، ابعاد و کیفیت آن اطمینان حاصل کنید.  از سوی دیگر در زمان خرید این محصول حتما از مشاوره تخصصی کارشناسان بازار فولاد استفاده کنید تا با بهترین قیمت، خریدی به صرفه داشته باشید.
برای خرید سیم خاردار حلقوی تبری از آهن ملل، با کارشناسان فروش آهن ملل تماس بگیرید و بهترین قیمت روز بازار را دریافت نمایید. همچنین می توانید در جدول بالا قیمت ها را مشاهده و با قیمت های موجود در بازار مقایسه نمایید.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


بله، تمامی سفارشات از طرف آهن ملل قابل انجام است.


ابتدا قیمت قطعی را از کارشناسان فروش استعلام نمایید. سپس سفارش خود را با کارشناسان در میان بگذارید و پیش فاکتور خرید خود را با جزئیات کامل دریافت نمایید.


ضمانت تمامی بارها بر عهده شرکت آهن ملل می باشد.