دسترسی سریع

قیمت ورق استنلس استیل که به آن ورق استیل نیز گفته می شود، بعد از اعلام توسط کارخانه، در جداول زیر به صورت روزانه و آنلاین بارگذاری می گردد. ورق استیل دارای گریدهای مختلفی می باشد و برای هر کدام جدول جداگانه ای در نظر گرفته شده است. ابتدا گرید مورد نظر خود را انتخاب و سپس برای مشاهده قیمت روز ورق استنلس استیل حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید.

قیمت ورق استنلس استیل 304

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۲۸:۲۴

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف ضخامت (mm) حالت ابعاد (m) بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ورق استیل 304 ضخامت 1 رول 1000 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
2 ورق استیل 304 ضخامت 1.5 رول 1000 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
3 ورق استیل 304 ضخامت 2 شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
4 ورق استیل 304 ضخامت 2.5 شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
5 ورق استیل 304 ضخامت 3 شیت 6*1.5 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
6 ورق استیل 304 ضخامت 3 شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
7 ورق استیل 304 ضخامت 4 شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
8 ورق استیل 304 ضخامت 5 شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
9 ورق استیل 304 ضخامت 6 شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید

قیمت ورق استنلس استیل 316

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۲۸:۱۷

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف ضخامت (mm) حالت ابعاد (m) بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ورق استیل 316 ضخامت 1 رول 1000 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
2 ورق استیل 316 ضخامت 1.5 رول 1000 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
3 ورق استیل 316 ضخامت 2 شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
4 ورق استیل 316 ضخامت 2.5 شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
5 ورق استیل 316 ضخامت 3 شیت 6*1.5 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
6 ورق استیل 316 ضخامت 3 شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
7 ورق استیل 316 ضخامت 4 شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
8 ورق استیل 316 ضخامت 5 شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
9 ورق استیل 316 ضخامت 6 شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول ورق استنلس استیل
۲ ضخامت 1، 1.5، 2، 2.5، 3، 4، 5 و 6 میل
۳ حالت ظاهری شیت و رول
۴ واحد کیلوگرم
۵ گرید آلیاژ 304 و 316

ورق استنلس استیل

یکی از ورق مورد استفاده در صنعت، ورق استنلس استیل است که به آن ورق استیل نیز گفته می شود. این ورق به دلیل داشتن آلیاژهای مختلف در ساختار خود، به خوبی توانایی جوشکاری و تقویت شدن را دارد. ورق استنلس استیل دارای استحکام های متفاوتی است و آن هم بسته به نوع آلیاژ و مقدار به کار برده شده در آن متفاوت خواهد بود. از ویژگی های مهم ورق استنلس استیل، مقاومت در برابر اکسایش است که در نتیجه باعث شده از این ورق در محیط هایی که امکان خوردگی فلزات وجود دارد، به وفور استفاده گردد. به همین خاطر از ورق استیل در محیط های مختلف اعم از رستوران ها، هتل ها، بیمارستان ها به صورت گسترده استفاده می گردد، در نتیجه قیمت ورق استنلس استیل برای این صنایع بسیار مهم و اساسی می باشد.

رصد قیمت ورق استنلس استیل در بازار فولاد ایران 

قیمت ورق استنلس استیل همانطور که گفته شد برای بسیاری از صنایع به جد مهم و اساسی می باشد و می بایست برای خرید این نوع ورق، با دقت و آگاهی کامل از بازار ، اقدام کنند. قیمت ورق استنلس استیل بسته به نوع و کیفیتی که دارد، متفاوت خواهد بود. ورق استیل با توجه به گرید آلیاژی خود به دسته های متعددی تفکیک می شود که از جمله آن ها می تواند به ورق استیل 304 و 316 اشاره کرد. این دو نوع به صورت گسترده تر از دیگر انواع ورق استیل به کار گرفته می شود. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت قیمت ورق استنلس استیل، ضخامت آن است.  ضخامت های ورق استیل بسته به نوع گرید آلیاژ آن باز متغیر خواهد بود. شما می توانید قیمت هر ضخامت از ورق استنلس استیل را در جدول بالا به صورت دقیق مشاهده نماید.
البته لازم به ذکر است خرید ورق استنلس استیل به صورت و رول و شیت صورت می گیرد و این مورد نیز می تواند بر قیمت ورق استنلس تاثیر گذار باشد.

قیمت ورق استنلس استیل

قیمت ورق استنلس استیل 304

همان طور که بیان شد، از گرید های ورق استیل، ورق استیل 304 است. قیمت ورق استنلس استیل 304 بسته به کاربرد و ضخامت هایی که دارد، به صورت جداگانه به فروش می رسد. با توجه به این که این گرد از ورق استیل بلافاصله پس از جوشکار، به استفاده می رسد، قیمت ورق استنلس استیل 304 به طبع متفاوت خواهد بود.  لازم به ذکر است قیمت ورق استیل 304 ثابت نیست و بسته به مولفه های زیادی متحول می شود.

قیمت ورق استیل 316

از دیگر گرید های ورق استیل، 316 است که بسته به سایز و نوع کاربرد آن نیز دارای قیمت بسزایی خواهد بود. این ورق تحت ویژگی هایی که دارد، از کاربردهای متعددی برخوردار است از این رو قیمت ورق استیل 316 تاثیر بسزای در محصولات تولیدی از آن دارد. ورق استیل 316 به ورق نگیر -ضد اسید معروف است.

قیمت روز ورق استیل

قیمت روز ورق استیل بسته به مولفه های زیادی دچار نوسان می گردد، از این رو بهتر است به صورت روزانه قیمت ورق استیل رصد گردد. از جمله عواملی که بر قیمت ورق استیل موثر هستند شامل ضخامت، ابعاد (در حالت شیت) و میزان تقاضا آن در بازار است. البته لازم به ذکر است قیمت روز ورق استیل به عوامل دیگری نیز وابسته است که باعث شده کارخانه های تولید کننده به صورت روزانه قیمت محصولات خود را بازار عرضه دارند. این عوامل عبارتند از:

  • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
  • قیمت نفت و حامل های انرژی 
  • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید ورق استیل
  • قیمت شمش
  • قیمت آلیاژهای به رفته در تولید
  • قیمت سنگ آهن
  • هزینه های حمل و نقل برای انتقال ورق از کارخانه به مقصد
  • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  

لازم به ذکر است بسته به میزان تقاضا، گرید ورق و همچنین نوع ورق استیل و البته برند کارخانه تولید کننده، قیمت ورق استنلس استیل به بازار مصرف اعلام می گردد.

خرید ورق استیل از معتبرترین فروشگاه های آهن

برای خرید ورق استیل باید به موارد زیادی دقت نمود تا علاوه بر خرید به صرفه، محصول مورد نیاز را نیز خریداری کرد. به عنوان مثال وجود گریدهای مختلف از آلیاژهای موجود در ورق استیل باعث شده قیمت ورق استیل نیز متفاوت باشد. از این رو شما باید در زمان خرید ورق استیل به این نکته توجه داشته باشید. 
شما می توانید برای دریافت اطلاعات پیش از خرید ورق استیل، با کارشناسان فروش ورق آهن ملل تماس بگیرید. آهن ملل به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین فروشگاه های آهن آلات، علاوه بر درج آخرین نرخ ورق استیل در سایت خود، امکان خرید و فروش ورق استیل را برای خریداران مهیا ساخته است. شما می توانید هر حجم از ورق استیل را در هر گرید از آهن ملل خریداری نماید.

نمایش بیشتر +