قیمت تیر حصار یک‌سر خم (پایه فنس)

آخرین بروزرسانی: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱


نمایش قیمت با ارزش افزوده


ردیف قطر طول (m) نوع محصول بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز (تومان) قیمت امروز (تومان)
1 تیر حصار یک سر خم قطر 4 3 گالوانیزه تهران شاخه chart تماس بگیرید تماس بگیرید
2 تیر حصار یک سر خم قطر 4 3 رنگ‌شده تهران شاخه chart 256,881 256,881
3 تیر حصار یک سر خم قطر 5 3 گالوانیزه تهران شاخه chart تماس بگیرید تماس بگیرید
4 تیر حصار یک سر خم قطر 5 3 رنگ‌شده تهران شاخه chart 266,055 266,055
آهن مللویژگی های محصول
۱نام محصول تیر حصار یک‌سر خم (پایه فنس)
۲نوع محصولرنگ‌شده، گالوانیزه
۳قطر  ۴، ۵  سانتی متر
۴واحد قیمتشاخه

کاربرد پایه فنس در حصار کشی یک محیط و برای نگهداری توری، سیم خاردار و مش فولادی است. در بعضی موارد جایگزین پایه فنس که همان تیر حصار نیز نامیده می شود، چوب استفاده میشود. پایه فنس مشابه ستون بوده و ارتباط عمودی حصار ایجاد شده با زمین را نگهداری می کند.

تیر حصار یک سر خم یک نوع از تیرحصارهای پرکاربرد میباشد. تیرحصار از ضریب امنیتی بسیار بالایی نسبت به تیر حصار ساده برخوردار است. از قسمت خم شده ی پایه فنس، برای نصب سیم خاردار استفاده می شود.

برای نصب تیرحصار از دو روش استفاده می شود. در روش اول پایه حصار را به صورت مستقیم در زمین نصب می کنند. در روش دوم ابتدا یک ورق را در زمین کار میگذارند و سپس تیر حصار را به آن متصل میکنند.

در مواردی نادر ابتدا برای هر پایه فنس، یک فونداسیون از جنس میلگرد ساخته می شود. سپس پایه حصار به بولت های فیکس شده در فونداسیون پیچ می شود.

در موارد حساس علاوه بر توری یا مش ، سیم خاردار نیز بر روی پایه حصار قرار می دهند. در این نوع حصار کشی اصولا یا از پایه حصار دوسر خم استفاده میکنند یا به پایه حصار یک سرخم یک آیتم که می تواند قوطی ، نبشی و یا لوله باشد جوش داده و سیم خاردار را بر روی آن نصب می نمایند.