قیمت تیر حصار یک‌ سر خم (پایه فنس) به صورت روزانه و کاملا آنلاین در جدول زیر قابل مشاهده است. قیمت های درج شده بر اساس سایز تیر حصار، به صورت جداگانه به روز رسانی می گردد. برای خرید تیر حصار یک‌ سر خم می بایست با کارشناس فروش در تماس باشید تا علاوه بر استعلام و تامین حجم مورد نیاز شما، پیش فاکتور برای شما صادر گردد.

قیمت تیر حصار یک‌سر خم (پایه فنس)

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۳:۰۲:۱۸

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نام محصول قطر طول (m) نوع محصول بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 تیر حصار یک سر خم 4 3 رنگ‌شده کارخانه شاخه 293,578 293,578
2 تیر حصار یک سر خم 4 3 گالوانیزه کارخانه شاخه 353,211 353,211
3 تیر حصار یک سر خم 5 3 رنگ‌شده کارخانه شاخه 316,514 316,514
4 تیر حصار یک سر خم 5 3 گالوانیزه کارخانه شاخه 458,716 458,716
5 تیر حصار یک سر خم 6 3 رنگ‌شده کارخانه شاخه 458,716 458,716
6 تیر حصار یک سر خم 6 3 گالوانیزه کارخانه شاخه 564,220 564,220
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول تیر حصار یک‌سر خم (پایه فنس)
۲ نوع محصول رنگ‌شده، گالوانیزه
۳ قطر ۴، ۵  و 6 سانتی متر
۴ واحد قیمت شاخه

تیر حصار یک سر خم (پایه فنس)

کاربرد پایه فنس در حصار کشی یک محیط و برای نگهداری توری، سیم خاردار و مش فولادی مشخص می گردد. در بعضی از موارد به جای پایه فنس که همان تیر حصار نیز نامیده می شود، چوب استفاده می شود اما این به آن معنا نیست که تمام مزیت ها و ویژگی های این محصول را نیز دارا می باشد. پایه فنس مشابه ستون عمل می کند و ارتباط عمودی حصار ایجاد شده با زمین را حفظ می کند.  تیر حصار یک سر خم یک نوع از تیر حصارهای پرکاربرد می باشد که از ضریب امنیتی بسیار بالایی نسبت به تیر حصار ساده برخوردار است. از قسمت خم شده پایه فنس، برای نصب سیم خاردار استفاده می شود. با توجه به این نکات، قیمت تیر حصار یک سر خم از اهمیت بسزایی برخوردار است. شما می توانید برای خرید تیر حصار یک سر خم ابتدا قیمت روز این محصول را که در جدول زیر به روزرسانی شده است را مشاهده نمایید.
 

تیرحصار یک سر خم

قیمت تیر حصار یک سر خم با توجه به قطر و طول آن

همانطور که بیان شد تیر حصار یک سر خم از لوله های فولادی ساخته شده و در یک سر آن یک خم وجود دارد که برای نصب سیم خاردار مناسب است. با توجه به کاربرد این تیر حصار، قیمت آن می تواند به عنوان عاملی اصلی خرید این محصول در نظر گرفته شود. به همین خاطر توجه به مواردی که می توانند قیمت  تیر حصار یک سر خم را دستخوش تغییرات کند، از اهمیت بالایی برخوردار است. از جمله این موارد می توان به قطر، طول و نوع  تیر حصار یک سر خم اشاره کرد.  تیر حصار یک سر خم موجود در جدول بالا دارای قطرهای 4، 5 و 6 با طول 3 متر هستند. البته نوع این محصول با توجه به تولید و کارایی که دارند به دو مورد تقسیم می شوند؛ رنگ شده و گالوانیزه. همه این ویژگی ها و خصوصیات در کنار هم می توانند بر قیمت  تیر حصار یک سر خم تاثیر بگذارد. البته در بسیاری از موارد میزان تقاضا و رغبت خریدار نیز عامل کلیدی در نوسان قیمت یک مدل به نسبت دیگر مدل است. امخا با این حال می توان در مورد قیمت تیر حصار یک سر خم (پایه فنس) اینگونه استنباط نمود:

 • قطر و طول تیر حصار: هرچه قطر و طول تیر بزرگتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر است.
 • نوع پوشش : تیر حصار یک‌ سر خم می تواند رنگ شده یا گالوانیزه باشد. روکش رنگ شده به رنگ های مختلف انجام می شود و روکش گالوانیزه با عبور جریان الکتریکی از لوله ها، یک لایه روی آنها ایجاد می کند که ضد زنگ است. قیمت تیر حصار گالوانیزه بالاتر از رنگ شده است.
 • کارخانه تولید کننده: تیر حصار یک‌ سر خم معمولا در کارخانه های تولید لوله ساخته می شود. بسته به کیفیت و استاندارد کارخانه، قیمت تیر حصار متفاوت خواهد بود.
 • نوع بازار: قیمت تیر حصار یک‌ سر خم به نوسانات بازار آهن و فلزات نیز وابسته است. در زمان هایی که قیمت آهن و فلزات بالا رود، قیمت تیر حصار نیز افزایش می یابد و بالعکس.
قیمت تیر حصار یک سر خم

رصد قیمت روزانه تیر حصار یک‌ سر خم همراه با نوسان بازار 

بازار فولاد به تبع دیگر بازارهای کشور، همواره تحت تاثیر است و به اندک تغییری، نوسانات گسترده ای را از سر می گذراند. به همین خاطر کارشناسان بازار فولاد پیشنهاد می کنند برای خرید فروش هر مقطع فولادی حتما قیمت روزانه آن را رصد نمایید. در این بین نیز قیمت روزانه تیر حصار یک‌ سر خم از این قاعده مستثنی نیست و نیاز است حتما آنلاین و روزانه رصد شود و پس از آن اقدام به خرید نمود. البته لازم است بدانید به محض تغییر در هر یک از موارد زیر، ممکن است قیمت روز تیر حصار یک‌ سر خم هم با نوساناتی همراه باشد.

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید تیر حصار
 • نام برند
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

نصب تیر حصار یک سر خم

برای نصب تیر حصار از دو روش استفاده می شود. در روش اول پایه حصار را به صورت مستقیم در زمین نصب می کنند. در روش دوم ابتدا یک ورق را در زمین کار می گذارند و سپس تیر حصار را به آن متصل می کنند.
در مواردی نادر ابتدا برای هر پایه فنس، یک فونداسیون از جنس میلگرد ساخته می شود. سپس پایه حصار به بولت های فیکس شده در فونداسیون پیچ می شود.
در موارد حساس علاوه بر توریمش،سیم خاردار نیز بر روی پایه حصار قرار می دهند. در این نوع حصار کشی اصولا یا از پایه حصار دوسر خم استفاده می کنند یا به پایه حصار یک سرخم یک آیتم که می تواند قوطی،نبشی و لوله باشد جوش داده و سیم خاردار را بر روی آن نصب می نمایند.
خرید تیر حصار یک سر خم با بهترین نرخ بازار 
دسترسی به بهترین نرخ تیر حصار یک سرخم می تواند از جمله ابتدایی ترین امور در زمان خرید است تا بتوان به واسطه بهترین قیمت، خرید به صرفه را انجام داد. لازم به ذکر است خرید و فروش پایه حصار یک سرخم بر حسب شاخه انجام می گیرد.
 

نمایش بیشتر +