قیمت توری گابیون همواره به صورت روزانه و توسط کارشناسان آهن ملل پس از استعلام از کارخانه، به روز می شود و در جداول زیر درج می گردد. در این جدول قیمت روز توری گابیون بسته به ضخامت آن متغیر است؛ بنابراین برای خرید توری گابیون حتما به این مورد دقت داشته باشید. قیمت ها را حتما با فعال نمودن گزینه «ارزش افزوده» مشاهده کنید.

قیمت توری گابیون

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۳:۰۰:۵۸

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع توری ضخامت (mm) چشمه (cm) گالوانیزه واحد بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 توری گابیون 6*8 2 6*8 گرم متر مربع اصفهان 41,972 41,972
2 توری گابیون 8*10 1.5 8*10 گرم متر مربع اصفهان 26,239 26,239
3 توری گابیون 8*10 1.7 8*10 گرم متر مربع اصفهان 26,193 26,193
4 توری گابیون 8*10 1.8 8*10 گرم متر مربع تهران 28,165 28,165
5 توری گابیون 8*10 2 8*10 گرم کیلوگرم اصفهان 40,459 40,459
6 توری گابیون 8*10 3 8*10 گرم کیلوگرم تهران 40,459 40,459
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول توری گابیون
۲ ضخامت         ۱.۷، ۱.۸، ۲ و ۳ میلیمتر
۳ حالت چشمه
۴ واحد قیمت مترمربع 

توری گابیون

یکی دیگر از انواع توری های موجود در بازار، توری گابیون است که به عنوان یک نوع سیستم توری حفاظتی سازه ای است که به واسطه سنگ پر می شود و از آن به عنوان توری قفسی نیز یاد می شود. از توری گابیون برای ایجاد دیوارهای حفاظتی در سازه هایی همچون باغ، حیاط، محوطه، فضای باز و ساختمان‌ ها استفاده می گردد و یا به عنوان توری های حفاظتی برای سدسازی و جاده سازی به منظور جلوگیری از ریزش استفاده می گردد. این سیستم حفاظتی از یک ساختار گابیون بافته شده است که شامل توری‌ های بسیار ریز است که با استفاده از سیم‌ های فولادی بافته شده‌ اند. شما می توانید قیمت توری گابیون را به صورت به روز شده در جدول بالا مشاهده کنید.

قیمت توری گابیون با توجه به ویژگی های ظاهری

توری گابیون همان توری سنگی و سیل بند است که برای ذخیره میزان زیادی از مواد مختلف یا برای جلوگیری از ریزش آن ها استفاده می شود. توری گابیون استحکام بالا و مقاومت زیادی به تغییرات دمایی دارد. قیمت توری گابیون بر اساس ابعاد رول، سایز مفتول، نوع بافت متفاوت می باشد.
توری گابیون همانند دیگر توری های مفتولی دارای چشمه هایی متفاوت است و همین مورد باعث استفاده گسترده این نوع توری در صنایع مختلف شده است. از همین رو قیمت توری گابیون می تواند برای مواردی همچون ساخت و ساز، حفاظت از محیط زیست، زمین های ورزشی، زیباسازی شهری و … استفاده می گردد. البته در تخمین قیمت توری گابیون می باست ویژگی های اساسی این محصول را در نظر گرفت تا بر اساس آن ها، بتوان خرید توری گابیون را انجام داد. از جمله ویژگی های فیزیکی و ساختاری این توری، ابعاد آن است. ابعاد توری می تواند در میزان خرید و کارایی که دارد به شدت موثر باشد. توی گابیون دارای ابعاد 6*8 و  8*10 است. لازم به ذکر است منظور از ابعاد ، ابعاد همان چشمه توری گابیون است. اندازه و ابعاد توری گابیون، یکی از مواردی است که بیشترین تاثیر را بر روی قیمت نهایی دارد. هر چه اندازه و ابعاد توری گابیون بزرگتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود از سوی دیگر ضخامت توری می تواند بر قیمت نهایی توری گابیون تاثیر داشته باشد. چرا که هر چه ضخامت مفتول استفاده شده بیشتر باشد، استحکام توری نیز بیشتر می گردد در نتیجه وزن آن نیز بیشتر خواهد شد البته خرید و فروش توری گابیون بر اساس واحد متر مربع صورت می گیرد.

قیمت توری گابیون

قیمت روزانه توری گابیون در بازار فولاد ایران

برای تخمین قیمت روزانه توری گابیون در بازار فولاد ایران، نیاز است تا به صورت منظم قیمت‌ های بازار را پایش کنید. این قیمت‌ ها در بازار فلزات و کالاهای مرتبط با آن مانند آهن، فولاد و ... در دسترس هستند. عواملی که بر روی قیمت توری گابیون در بازار فولاد ایران تاثیر می‌ گذارند، شامل عوامل داخلی و خارجی هستند. برای مثال، ارزش ارزی دلار آمریکا، قیمت‌ های صادرات فولاد و میزان تقاضا و عرضه در بازار از عوامل خارجی هستند.
همچنین، فشارهای سیاسی و اقتصادی مانند تحریم‌ ها و تحریم‌ های اقتصادی بر کشور، نیز می‌ تواند بر قیمت توری گابیون در بازار فولاد ایران تاثیر بگذارد.
در نهایت، تخمین قیمت روزانه توری گابیون در بازار فولاد ایران نیازمند تجربه و تخصص در بازار فولاد و صنعت مرتبط است. به همین دلیل، معمولاً خریدارن و فعالان در این صنعت از تجربیات خود برای تخمین قیمت‌ های روزانه این محصول استفاده می‌ کنند.

خرید توری گابیون با بهترین قیمت 

خرید توری گابیون همچون خرید دیگر محصولات فولادی نیازمند داشتن اطلاعات اساسی و دقیق از بازار فولاد و البته مراجعه به مراکز معتبر است. برای خرید توری گابیون بهتر است نکات زیر را در نظر داشته باشید:
1- پیگیری قیمت‌ های بازار: برای خرید توری گابیون با بهترین قیمت، نیاز است قیمت‌ های بازار را به صورت منظم پایش کنید و به هنگام دسترسی به قیمت مناسب، سفارش خود را ثبت کنید.
2- مقایسه قیمت‌ ها: با مقایسه قیمت‌ های مختلف فروشندگان، می‌ توانید بهترین قیمت را برای خرید توری گابیون پیدا کنید.
3- خرید از فروشگاه‌ های آنلاین: فروشگاه‌ های آنلاین معمولاً قیمت‌ های رقابتی‌ تری را برای توری گابیون ارائه می‌ دهند. می‌ توانید از این فروشگاه‌ ها برای خرید توری گابیون با بهترین قیمت استفاده کنید.
برای خرید توری گابیون از شرکت آهن ملل نیاز است که ابتدا از سایت و تلگرام استعلام نمایید و سپس برای خرید از طریق تماس با کارشناسان آهن ملل قیمت قطعی را دریافت و فاکتور خود را سفارش دهید.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


برای مشاوره تخصصی با دفتر فروش آهن ملل تماس بگیرید. کارشناسان آهن ملل آماده ارائه مشاوره تخصصی به مشتریان گرامی می باشند.


حدودا هفته ای دو بار قیمت توری گابیون اعلام می شود.