قیمت خاموت با توجه به نوع خاموت و میلگرد مصرفی می تواند رنج متفاوتی داشته باشد. جدول زیر قیمت روز خاموت است که بعد از استعلام از کارخانه، توسط کارشناسان میلگرد آهن ملل بارگذاری می گردد. قیمت خاموت در بازار با افزودن ارزش افزوده محاسبه می گردد، بنابراین در زمان مشاهده قیمت ها، حتما دکمه «ارزش افزوده» را فعال نمایید.

قیمت خاموت در انبار اصفهان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۳۱:۴۹

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع خاموت حالت آنالیز واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 خاموت مهندسی A2 کیلوگرم بنگاه آهن ملل 8 28,899 28,899
2 میلگرد 10 خاموت مهندسی A2 کیلوگرم بنگاه آهن ملل 10 27,064 27,064
3 میلگرد 8 خاموت ساده A2 کیلوگرم بنگاه آهن ملل 8 28,899 28,899
4 میلگرد 10 خاموت ساده A2 کیلوگرم بنگاه آهن ملل 10 27,064 27,064

خاموت و کارکرد آن در صنعت 

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول خاموت
۲ سایزبندی 8 و 10 میلی متر
۳ آنالیز میلگرد آجدار A2
۴ نوع خاموت

خاموت مهندسی و خاموت ساده

خاموت یکی از تجهیزات مهم در صنعت ساخت و ساز است که به واسطه ویژگی هایی که دارد، می تواند مقاومت سازه را به صورت چشمگیری افزایش دهد. برای ساخت خاموت از میلگرد استفاده می شود که نهایت می توان گفت خاموت می تواند خصوصیاتی که میلگرد دارد را نیز به ارث ببرد. در صنعت ساختمان سازی خاموت را به عنوان میلگرد عرضی استفاده می کنند که به واسطه دستگاه هایی در کارگاه ها خم شده اند. خاموت ها دارای انواع متنوعی هستند که هر کدام بسته به ویژگی هایی که دارند می توانند در کارکرد مناسبی به کار گرفته شوند. شما می توانید قیمت انواع خاموت را در جدول بالا مشاهده نمایید. 

قیمت هر کیلو خاموت

همان طور که مشاهده می کنید در جدول بالا قیمت خاموت بسته به نوع و سایزی که دارد قابل مشاهده است. همان طور که بیان شد، برای تولید خاموت از میلگرد استفاده می گردد، در نتیجه می توان گفت قیمت میلگرد می تواند بر قیمت خاموت به صورت مستقیما اثر گذار باشد. اصولا در تولید خاموت از میلگرد آجدار با گرید A2 استفاده می شود. از سوی دیگر قیمت خاموت بسته به نوع آن نیز تفاوت خواهد داشت. همانطور که مشاهده می کنید خاموت در دو نوع مهندسی و ساده تولید می شود که هر کدام نیز در دو سایز 10 و 8 تولید شده اند. در این حال باید گفت قیمت خاموت می تواند بسته به نوع و سایز از تفاوت اندکی نیز برخوردار باشد. برای خرید خاموت باید به این موارد دقت فراوان داشت تا بسته به نیاز سازه و کارکردی که قرار است در سازه داشته باشد، نوع مناسب خاموت را خریداری کنید. همچنین باید گفت قیمت خاموت بر حسب کیلوگرم محاسبه می شود، در نتیجه هرچه وزن خاموت بیشتر باشد، به تبع قیمت نهایی خاموت نیز بیشتر خواهد شد.

قیمت خاموت

قیمت روز خاموت

همانطور که در ابتدا اشاره شد برای تولید خاموت از میلگرد استفاده می گردد. در نهایت باید گفت قیمت میلگرد را می توان به عنوان یکی از عوامل موثر بر قیمت روز خاموت تلقی نمود. با توجه به اینکه قیمت میلگرد به صورت روزانه در حال نوسان است، قیمت هر کیلو خاموت امروز در بازار نیز از امر پیروی می کند و دچار نوسان می شود. در نتیجه باید گفت هر چه که می تواند بر قیمت میلگرد اثر بگذارد، بر قیمت روز خاموت نیز تاثیر مستقیم دارد. از جمله این موارد عبارتند از:

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید 
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • هزینه های کارگاهی برای تولید خاموت

خرید خاموت

خرید خاموت در صنعت ساخت و ساز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و روزانه به صورت مداوم قیمت روز خاموت رصد می شود. خرید خاموت می بایست بر اساس نیاز سازه و اصول مهندسی صورت گیرد چرا که نوع و سایز خاموت باید مشخص شود و در نهایت بر آن اساس خرید صورت گیرد. در اصول مهندسی سازه، خاموت نقش مهمی در مستحکم ساز بر عهده دارد. در نهایت این نوع خاموت است که می تواند بسته به ساختار و ظاهر سازه ایفای نقش کند. از این رو شما می توانید برای خرید خاموت در بازار فولاد کشور با کارشناسان فروش این محصول در آهن ملل صحبت کنید و پس از دریافت مشاوره رایگان خرید خود را تکمیل نماید. در ادامه فرآیند خرید خاموت از آهن ملل به صورت کامل بیان شده است:

 • تماس با کارشناس فروش خاموت آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید خاموت به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار 
 • ارسال فاکتور نهایی
نمایش بیشتر +