قیمت سیم خاردار خطی همواره به صورت روزانه بعد از استعلام از کارخانه تولیدکننده به روز رسانی و در جدول زیر درج می گردد. شما می توانید برای خرید سیم خاردار خطی با کارشناسان فروش آهن ملل در ارتباط باشید و فرآیند خرید خود را تکمیل نماید.

قیمت سیم خاردار خطی

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۳:۰۲:۰۱

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نام محصول طول (m) ضخامت مفتول(mm) ضخامت خار (mm) وزن واحد بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 سیم خاردار خطی سوزنی 200 (کلاف) 2.5 2 25 کیلوگرم کارخانه 35,780 35,780
2 سیم خاردار خطی تبری 144 (کلاف) 2.5 0.5 12 کیلوگرم کارخانه 64,220 64,220
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول سیم خاردار خطی
۲ نوع خار سوزنی و تبری
3 حالت سیم کلاف
4 ضخامت مفتول 2.5 میلیمتر
5 واحد کیلوگرم

 سیم خاردار خطی 

سیم خاردار خطی یکی از انواع سیم خاردار است که برای حصارکشی و ایجاد امنیت در محوطه های مختلف استفاده می شود. برای تولید سیم خاردار خطی از سیم مفتول استفاده می شود که دارای ضخامت مختلفی می باشد و می تواند عاملی مهم و اثرگذار بر قیمت سیم خاردار خطی تلقی شود. از سوی دیگر سیم خاردار خطی دارای اشکال مختلف تبری و سوزنی است که هر کدام نیز دارای ضخامت مختص به خود می باشند. لازم به ذکر است سیم خاردار خطی به صورت کلاف به بازار مصرف ارائه می شود. شما می توانید قیمت سیم خاردار خطی در انواع مختلف را به  صورت آنلاین در جدول بالا مشاهده نمایید.

نحوه قیمت گذاری سیم خاردار خطی

قیمت سیم خاردار خطی همانند دیگر مقاطع فولادی به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله این موارد می توان به ویژگی ها و خصوصیات فیزیکی این محصول اشاره نمود که در ادامه به صورت کامل بیان می شود:

 • نوع و ضخامت مفتول: سیم خاردار خطی از مفتول های گالوانیزه گرم یا سیاه با قطر های مختلف تولید می شود. معمولا مفتول های گالوانیزه گرم با ضخامت بالاتر قیمت بالاتری دارند. البته که به صورت کلی باید گفت ضخامت مفتول استفاده شده برای تولید سیم خاردار خطی به صورت مستقیم بر قیمت نهایی این محصول موثر است.
 • نوع و ضخامت خار: سیم خاردار خطی دارای خار های سوزنی یا تبری (تیغه ای) است که به صورت چهار تایی به دور رشته مرکزی تابانده می شوند. خار های تبری با ضخامت کمتر و فاصله کمتر بین آن ها قیمت بالاتری دارند در نتیجه کارایی های مختص به خود را نیز خواهند داشت.
 • طول و وزن کلاف سیم خاردار خطی: سیم خاردار خطی به صورت کلاف های با وزن و طول مختلف بسته بندی و عرضه می شود. کلاف های با وزن و طول بالاتر قیمت بالاتری دارند چرا که بار نهایی خریداری شده بر حسب کیلوگرم محاسبه می شود.
 • نوسانات بازار: قیمت سیم خاردار خطی به علت نوسانات لحظه ای بازار فلزات، ارز و ... ممکن است تغییر کند از این رو می بایست به صورت لحظه ای و آنلاین بازار فولاد را رصد نمود و به محض مشاهده تغییرات منتظر نوسان در این بازار به خصوص قیمت سیم خاردار خطی بود.

همانطور که بیان شد عوامل ذکر شده در بالا اثر مستقیمی بر قیمت سیم خاردار خطی داشتند و می توانند به نوبه ای اثر مستقیم بر محصول داشته باشند. 

قیمت سیم خاردار خطی

قیمت روز سیم خاردار خطی و عوامل موثر بر آن

با توجه به نحوه تولید و ماهیت ساختاری این محصول، سیم خاردار خطی را می توان برای حصارکشی و امن کردن مناطق مختلف از جمله باغات، زمین های کشاورزی، دامپروران، جنگل ها،  فرودگاه ها، زندان ها، پایگاه های نظامی، انبار ها، کارخانجات، دور دیدبان ها، پست های برق، پل ها، راه آهن، روبرو چین ها، پروژه های عمرانی، منابع آب و … استفاده کرد. اینجاست که کارایی و میزان اهمیت این محصول برای خریداران و تولیدکنندگان مشخص می شود. اما نکته مهم در مورد این محصول این است که با توجه به گستردگی بازار آهن و فولاد، عوامل مختلفی می توانند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر قیمت روز سیم خاردار خطی اثر بگذارد. به همین خاطر تولیدکنندگان ترجیح می دهند قیمت این محصول را روزانه و از طریق مجراهایی موجود به بازار مصرف اعلام نمایند..
با توجه به نکات برشمرده شده، باید گفت به محض مشاهده نوسان در هر یک از موارد زیر منتظر تغییر قیمت ها باشید:

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت آهن
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید
 • نام برند تولیدکننده
 • قیمت سیم مفتول مورد استفاده
 • هزینه های کارگاهی تولید
 • هزینه های حمل و نقل 

خرید سیم خاردار خطی به صورت کلاف با بهترین قیمت

خرید سیم خاردار خطی همانند دیگر مقاطع فولادی نیازمند این است که از قیمت لحظه ای این محصول آگاه بود. از این رو باید به سراغ مراکزی رفت که علاوه بر ارائه قیمت روزانه سیم خاردار خطی، بتواند بهترین قیمت موجود در بازار را نیز به مصرف کنندگان ارائه دهد. از این رو خرید سیم خاردار خطی می تواند با توجه به این موارد از اهمیت دوچندانی برخوردار باشد. در این بین آهن ملل به عنوان یکی از معتبرترین مراکز خرید و فروش انواع آهن آلات، توانسته خرید سیم خاردار خطی را با فراهم سازی بهترین قیمت، به آسانی امکان پذیر سازد.

نمایش بیشتر +