قیمت توری مرغی که یکی از محصولات مفتولی است می تواند بسته به نوع و سایزبندی آن متغیر باشد. همانطور که در جدول زیر مشاهده می کنید، قیمت روز توری مرغی به صورت جداگانه برای هر نوع درج شده است. همچنین شما می توانید در جدول زیر قیمت دیروز  و همچنین نمودار قیمتی توری مرغی را مشاهده کنید. فقط به یاد داشته باشید در زمان خرید توری مرغی ، حتما گزینه «ارزش افزوده» فعال باشد.

قیمت توری مرغی

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۳:۰۰:۳۳

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع توری چشمه (inch) وزن ابعاد (m) حالت واحد بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 توری مرغی 3.4 5 45*1.20 رول کیلوگرم کارخانه 290,367 290,367
2 توری مرغی 1 6.8 45*1.20 رول کیلوگرم کارخانه 319,954 319,954
3 توری مرغی 1 7.8 45*1.20 رول کیلوگرم کارخانه 359,954 359,954
4 توری مرغی 3.4 9 45*1.20 رول کیلوگرم کارخانه 440,367 440,367
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول توری مرغی
۲ جنس مفتول مفتول گالوانیزه با ضخامت ۲۰ تا ۲۵ میکرون
۳ ابعاد 45*1.20
۴ حالت رول
۵ واحد قیمت کیلوگرم

توری مرغی

یکی از محصولات مفتولی که امروزه به فور در صنایع مختلف به کار گرفته می شود، قیمت توری مرغی است که به سبب ویژگی ها و ساختار ظاهری که  دارد، در کارکردهای متنوعی استفاده می شود. عمده مصرف قیمت توری مرغی در حصاری کشی ها و زیرسازی برای گچکاری ها در ساخت و ساز است. توری مرغی از مفتول گالوانیزه نازک و انعطاف پذیر ساخته می شود. چشمه های توری مرغی شش ضلعی هستند. مفتول به کار رفته در این توری، مفتول گالوانیزه با ضخامت ۲۰ تا ۲۵ میکرون است.
لازم به ذکر است توری مرغی موجود در کشور  از دو نوع گالوانیزه ایران و خارجی و سنگین و سبک می باشد. مفتول گالوانیزه ایرانی به کار رفته در تولید توری مرغی هم از گالوانیزه سرد و هم گالوانیزه گرم تولید می شود. تقریبا بیشتر توری های مرغی موجود در بازار از نوع گالوانیزه گرم و از جنس ایرانی می باشد؛ زیرا دارای مقاومت و طول عمر بیشتر نسبت به نوع خارجی و البته نوع گالوانیزه سرد است. چرا که توری مرغی های تولید شده با مفتول گالوانیزه سرد از مقاومت کمتری برخوردار هستند. عمده مصرف توری مرغی، در ساخت توری قفس پرندگان است. قیمت توری مرغی در چشمه های مختلف در جدول بالا قابل مشاهده می باشد.

قیمت توری مرغی بر حسب ویژگی های ساختاری

قیمت توری مرغی به لحاظ ساختار و ویژگی هایی که دارد، می تواند به نسبت به دیگر توری های موجود، متفاوت باشد چرا که توری مرغی کاربردهایی تقریبا عام دارد. برای تولید توری مرغی، کارگاه و کارخانه ها اندازه و سایزهای مختلف را لحاظ می کنند. از این خاطر در زمان خرید توری مرغی می بایست به سایز و ابعاد آن دقت ویژه ای نمود. قیمت توری مرغی می تواند به چشمه های آن وابسته باشد. چرا که هر چه چشمه ها کوچکتر باشند، در نتیجه مقاومت توری مرغی افزایش پیدا می کند. در نهایت باید گفت وزن توری مرغی هم افزایش خواهد داشت. همانند دیگر مقاطع فولادی دیگر، هر چه وزن بیشتر شود، قیمت توری مرغی نیز بیشتر خواهد شد. در حال حاضر توری مرغی را با چشمه های 1 اینچی و 3.4 اینچی تولید می کنند.
 از سوی دیگر با توجه به این که برای ساخت توری مرغی از سیم مفتول استفاده می کنند، قیمت این محصول می تواند بر قیمت توری مرغی موثر باشد و البته باید گفت هر چه سیم مفتول ضخیم تر باشد، قیمت توری مرغی هم افزایشی خواهد بود.
مورد دیگری که می تواند بر قیمت توری مرغی موثر باشد نوع چشمه و حجم توری است. اصولا توری مرغی دارای چشمه های 6 ضلعی هستند و به صورت رول هایی با طول 45 متر به بازار عرضه می گردد. 

قیمت توری مرغی

قیمت روز توری مرغی و عوامل دخیل بر آن 

از جمله توری هایی موجود در بازار که به صورت گسترده در صنایع مختلف کاربرد دارند، توری مرغی است که در ساخت و ساز به خصوص در سوله سازی های در قسمت سقف استفاده می گردد. این توری به نسبت دیگر توری ها سبک تر و منعطف تر می باشد. 
با توجه به تمامی نکات برشمرده در مورد این توری، باید گفت قیمت توری مرغی روزانه مورد استعلام قرار می گیرد و به واسطه قیمت روز نیز خرید و فروش می شود.  اصولا بیشترین خریداران توری مرغی، تولید کنندگان سوله هستند که نیاز بسیاری به این نوع توری دارند. از این رو خریداران می توانند به صورت روزانه و آنلاین قیمت روز توری مرغی را در جدول بالا مشاهده کنند. البته باید خاطر نشان قیمت روز این محصول همانند دیگر مقاطع فولادی به واسطه اتفاقات رخ داده در بازار، دستخوش نوسانات زیادی می شود.  از جمله مهمترین عاملی که می تواند بر قیمت روز توری مرغی اثر داشته باشد، قیمت روز دلار است. البته نوسانات بازار فولاد، میزان عرضه و تقاضا، هزینه های حمل و نقل، قیمت روز مفتول و دیگر موارد هم می توانند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر قیمت روزانه این محصول اثر داشته باشد.

خرید توری مرغی از آهن ملل با بهترین قیمت

با توجه به مزایایی که توری مرغی دارد ( مقاومت در برابر خوردگی، وزن سبک و قابل حمل، اجرای سریع و قیمت مناسب) خرید توری مرغی می تواند در بسیاری از کارکردها به صرفه و اقتصادی باشد.
قبل از خرید توری مرغی، با کارشناسان آهن ملل تماس بگیرید و قیمت توری مرغی را استعلام بگیرید و سفارش خود را داده و پیش فاکتور دریافت نمایید. در پیش فاکتور می بایستی تمامی جزئیات خرید محصول و زمان بارگیری ثبت شده باشد.

 

                           

نمایش بیشتر +