قیمت توری مرغی که یکی از محصولات مفتولی است می تواند بسته به نوع و سایزبندی آن متغیر باشد. همانطور که در جدول زیر مشاهده می کنید، قیمت روز توری مرغی به صورت جداگانه برای هر نوع درج شده است. همچنین شما می توانید در جدول زیر قیمت دیروز  و همچنین نمودار قیمتی توری مرغی را مشاهده کنید. فقط به یاد داشته باشید در زمان خرید توری مرغی ، حتما گزینه «ارزش افزوده» فعال باشد.

قیمت توری مرغی

آخرین بروزرسانی: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱


نمایش قیمت با ارزش افزوده


ردیف محصول طول (m) عرض (cm) وزن(kg) چشمه (inch) بارگیری نمودار قیمت دیروز (تومان) قیمت امروز (تومان)
1 توری مرغی عرض 120 وزن 6kg 45 120 6 3.4 تهران chart تماس بگیرید تماس بگیرید
2 توری مرغی عرض 120 وزن 7.2kg 45 120 7.2 3.4 تهران chart تماس بگیرید تماس بگیرید
3 توری مرغی عرض 120 وزن 8.5kg 45 120 8.5 3.4 تهران chart تماس بگیرید تماس بگیرید
4 توری مرغی عرض 120 وزن 8.5kg 45 120 8.5 3.4 تهران chart تماس بگیرید تماس بگیرید
5 توری مرغی عرض 120 وزن 8.5kg 45 120 8.5 3.4 تهران chart تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن مللویژگی های محصول
۱نام محصولتوری مرغی
۲جنس مفتولمفتول گالوانیزه با ضخامت ۲۰ تا ۲۵ میکرون
۳ابعاد ۹۰*۳.۴ ، ۱۲۰*۳.۴ ، ۱۵۰*۳.۴ ، ۱۸۰*۳.۴
۴حالت رول
۵واحد قیمترول

توری مرغی از مفتول گالوانیزه نازک و انعطاف پذیر ساخته می شود. چشمه های به کار رفته شش ضلعی هستند.  مفتول به کار رفته در این توری، مفتول گالوانیزه با ضخامت ۲۰ تا ۲۵ میکرون است.

توری مرغی از دو نوع گالوانیزه ایران و خارجی و سنگین و سبک در بازار موجود است. مفتول گالوانیزه ایرانی  به کار رفته در تولید این توری هم از گالوانیزه سرد و هم گالوانیزه گرم تولید می شود. تقریبا بیشتر توری های مرغی موجود در بازار از نوع گالوانیزه گرم و از جنس ایرانی می باشد. زیرا دارای مقاومت و طول عمر بیشتر نسبت به نوع خارجی و نوع گالوانیزه سرد است.

از عمده مواد استفاده توری مرغی، ساخت توری قفس پرندگان است. قیمت توری قفس پرندگان دراین صفحه در ابعاد متفاوت آورده شده است.

تولید توری مرغی

خرید توری مرغی از آهن ملل

قبل از خرید توری مرغی، با کارشناسان آهن ملل تماس بگیرید و قیمت توری مرغی را استعلام بگیرید و سفارش خود را داده و پیش فاکتور دریافت نمایید. در پیش فاکتور می بایستی تمامی جزئیات خرید محصول و زمان بارگیری ثبت شده باشد.