قیمت توری حصاری با توجه به اهمیتی که در صنایع مختلف دارد، باید به صورت روزانه بررسی گردد. از این رو کارشناسان آهن ملل تمام این قیمت ها  را پس از استعلام از کارخانه تولید کننده، به صورت روزانه و آنلاین  در جدول  زیر درج می کنند. همان طور که مشاهده می کنید در جدول علاوه بر وجود قیمت روز تیر حصاری ، قیمت دیروز  و ویژگی های خاص آن نیز ذکر شده است. بنابراین در زمان خرید توری حصاری حتما به نوع و سایز آن دقت داشته باشید.

قیمت توری حصاری

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۳:۰۰:۱۱

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع توری مفتول(mm) چشمه (cm) واحد بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 توری حصاری فنس 2 5 کیلوگرم کارخانه 40,459 40,459
2 توری حصاری فنس 2.4 5 کیلوگرم کارخانه 49,266 49,266
3 توری حصاری فنس 3 5 کیلوگرم کارخانه 104,954 104,954
4 توری حصاری فنس 2 5.5 کیلوگرم کارخانه 36,789 36,789
5 توری حصاری فنس 2.4 5.5 کیلوگرم کارخانه 53,394 53,394
6 توری حصاری فنس 3 5.5 کیلوگرم کارخانه 79,037 79,037
7 توری حصاری فنس 2.2 6.5 کیلوگرم کارخانه 37,752 37,752
8 توری حصاری فنس 2.4 6.5 کیلوگرم کارخانه 44,771 44,771
9 توری حصاری فنس 3 6.5 کیلوگرم کارخانه 65,321 65,321
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول توری حصاری
۲ جنس مفتول مفتول سیاه، مفتول گالوانیزه گرم و مفتول گالوانیزه گرم با روکش pvc
۳ ضخامت    ۲.۲، ۲.۴، ۲.۷، ۳ و ۴ میلیمتر
۴ حالت چشمه (4.5، 5.5 و 6.5 سانتی متر)
۵ واحد قیمت کیلوگرم

توری حصاری (فنس)

یکی از کاربردی ترین توری در صنایع مفتولی توری حصاری است که از کیفیت و عمر بیشتری در مقابل توری های دیگر برخوردار می باشد. امنیت این توری ها بالا می باشد یعنی اینکه توری حصار به دلیل مقاومت بالایی که دارد به خوبی می تواند در برابر ضربه و فشار مقاومت کند در نتیجه امنیت محیط مورد نظر را تامین می کند. برای تولید توری فنس از مفتول استفاده می گردد که از جمله پرکاربرد ترین نوع موجود، مفتول گالوانیزه است. البته مفتول های دیگر نیز استفاده می شود. جنس مفتول های به کار رفته برای تولید این نوع توری، مفتول سیاه، مفتول گالوانیزه گرم و مفتول گالوانیزه گرم با روکش pvc می باشد. توری های تولید شده از مفتول گالوانیزه گرم، ضد زنگ می باشند و در برابر تنش های دمایی و رطوبتی مقاوم هستند. قیمت توری حصاری به سایز و ابعاد چشمه های به کار رفته در توری حصاری بستگی دارد که به صورت طاقه در بازار موجود می باشند.

انواع توری حصاری از نظر جنس

توری حصاری یا همان فنس که نام دیگر آن می باشد. در زبان انگلیسی فنس به معنای حصار می باشد. توری حصاری به دلیل قیمت کم و راحتی کار با آن در حصار کشی از محبوبیت بالایی برخوردار است. وزن کم و قابل حمل بودن این محصول، کار حصار کشی سریع انجام می شود.

  • توری حصاری با مفتول سیاه

توری حصاری که با جنس مفتول سیاه در مناطق گرم و خشک کاربرد دارد. در این جنس توری سرعت زنگ زدگی و خوردگی پایین است. عمر مفید این نوع توری حدود ۲۰ سال می باشد. 

  • توری حصاری با مفتول گالوانیزه گرم

توری حصاری با مفتولی گالوانیزه با توجه به کارخانه تولیدی دارای کیفیت های متفاوتی می باشد. در روش دوم تولید با مفتول گالوانیزه گرم صورت می‌گیرد که کیفیت آن بستگی به کارخانه تولید مفتول گالوانیزه دارد. توری با مفتول گالوانیزه طول عمر بالایی دارد و در برابر زنگ زدگی و فرسودگی، شرایط نامساعد آب و هوایی دوام بالایی دارد.
می توان عمر این محصول را بالای ۴۰ سال برآورد کرد. جنس این محصول نسبت به مفتول سیاه، ۳۰ درصد بیشتر است. از نظر زیبایی، این نوع توری دارای رنگ نقره ای است و جلوه زیبایی دارد.

قیمت فنس توری با توجه به ویژگی های ظاهری

قیمت توری حصاری می تواند بسته به نوع، سایز، چشمه و نوع مفتول مورد استفاده متغیر باشد. هریک از این موارد می تواند به صورت مستقیم باعث شود وزن و کیفیت توری حصاری تغییر پیدا کند. ابعاد چشمه توری فنس متغیر است و از سایز 0.8 الی 8 سانتی متر تولید و به بازار ارائه می گردد. همین ابعاد می تواند بر قیمت توری فنس تاثیر داشته باشد به گونه ای هر چه اندازه چشمه ها کوچکتر باشد، به تبع وزن فنس حصاری نیز افزایش می یابد و در نهایت مقاومت توری حصار هم اضافه خواهد شد. با توجه به همه این موارد در نهایت قیمت توری حصار هم افزایشی خواهد بود.
از دیگر مواردی که می تواند نرخ توری حصار را دستخوش نوسان قرار دهد، نوع مفتول به کار برده شده و ضخامت آن است. همانطور که بیان شده برای تولید این محصول از مفتول هایی با جنس های مختلف استفاده می گردد که مفتول گالوانیزه پرکاربردترین نوع مفتول است. ضخامت مفتول های مورد استفاده برای تولید توری حصار 2 الی 4 میلیمتر است. البته لازم به ذکر است گالوانیزه های به کار برده شده بر حسب فرآیند نورد سرد و گرم تولید می شوند که گالوانیزه سرد از مقاومت کمتری برخوردار می باشد، از این رو برای همه مناطق مناسب نمی باشد. این مورد نیز می تواند باعث شود قیمت توری حصاری هم به نسبت تغییر کند.
همه این موارد منجر می شود که وزن توری حصار دچار نوسان باشد، در راستای همین مورد، قیمت توری حصاری هم دچار نوسان می شود. 

قیمت توری حصاری

قیمت روز فنس توری در بازار 

بازار مصرف محصولات و مقاطع فولادی به صورت روزانه تحت تاثیر نوسانات متعدد قرار می گیرد، از این رو برای خرید فنس توری نیز باید به نوسانات بازار فولاد دقت ویژه ای داشت.  از جمله مواردی که می توانند قیمت روز فنس توری را تحت تاثیر خود قرار دهند عبارتند از:

  • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
  • قیمت نفت و حامل های انرژی 
  • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید توری
  • قیمت سنگ آهن
  • نام برند
  • هزینه های حمل و نقل 
  • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
  • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

اما با این حال برای خرید و یا فروش فنس توری به این نکته توجه نمود ارتفاع توری بسیار نکته مهم و تاثیر گذاری است و اصولا مقداری بین 1، 1.5، 2 و 2.5 دارد.

خرید توری حصاری از آهن ملل

برای استعلام و خرید توری حصاری، با شماره ۰۳۱۳۵۰۲۰ تماس بگیرید و قیمت روز توری حصاری را از کارشناسان فروش به همراه مشخصات کامل محصول، زمان بارگیری و تحویل، جزئیات سفارش را بر اساس یک پیش فاکتور دریافت کنید. 

نمایش بیشتر +