قیمت سیم مفتولی گالوانیزه که به صورت روزانه از سمت کارخانه ها اعلام می شود، در جدول به صورت آنلاین قابل مشاهده است. برای خرید سیم مفتولی گالوانیزه نیاز است ابتدا با کارشناس فروش در تماس باشید تا حجم مورد نیاز استعلام و تامین گردد و سپس پیش فاکتور به منظور تائید نهایی برای شما ارسال شود.

قیمت سیم مفتولی گالوانیزه

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۳۳:۰۸

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع مفتول ضخامت مفتول(mm) نوع گالوانیزه بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 سیم مفتول گالوانیزه 2 2 گالوانیزه گرم کارخانه کیلوگرم 35,321 35,321
2 سیم مفتول گالوانیزه 2.2 2.2 گالوانیزه گرم کارخانه کیلوگرم 35,321 35,321
3 سیم مفتول گالوانیزه 2.5 2.5 گالوانیزه گرم کارخانه کیلوگرم 35,321 35,321
4 سیم مفتول گالوانیزه 3 3 گالوانیزه گرم کارخانه کیلوگرم 35,321 35,321
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول سیم مفتولی گالوانیزه
۲ ضخامت      2، 2.2، 2.5 و 3 میلیمتر
۳ تولید   گالوانیزه گرم
۴ واحد قیمت کیلوگرم

سیم مفتول گالوانیزه

یکی دیگر از محصولات مفتولی، سیم مفتولی گالوانیزه است که با روکش فلزی روی پرداخته می شود تا در برابر زنگ زدگی محافظت شود. عموما به این فرآیند صورت گرفته بر روی این سیم مفتول، گالوانیزاسیون گفته می شود که باعث شده این سیم در تمامی شرایط آب و هوایی به خوبی عمل کند. با توجه به ویژگی هایی که سیم مفتولی گالوانیزه دارد، در صنایع مختلف مانند ساخت توری، فنس، بسته بندی، کشاورزی و صنایع الکتریکی کاربرد دارد. از همین رو در جدول بالا به صورت روزانه آخرین قیمت سیم مفتولی گالوانیزه در ضخامت های 2، 2.2، 2.5 و 3 و … به روز رسانی می گردد.

قیمت سیم مفتولی گالوانیزه درب کارخانه با بهترین نرخ 

اصولا قیمت گذاری سیم مفتولی گالوانیزه بر اساس ضخامت و نوع گالوانیزاسیون شدن آن صورت می گیرد. از این رو در زمان خرید سیم مفتولی گالوانیزه باید به این دو مورد توجه بسزایی داشته باشید. اما لازم به ذکر است در زمان خرید و قیمت گذاری سیم مفتولی گالوانیزه، بهتر است عوامل زیر را در نظر گرفت:
ضخامت و قطر سیم: سیم های مفتولی گالوانیزه با قطر های مختلف از ۰.۲ تا ۵ میلیمتر تولید می شوند. هر چه قطر سیم بزرگتر باشد، وزن و قدرت آن بیشتر است و در نتیجه قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. چرا واحد خرید و فروش سیم مفتولی گالوانیزه  بر حسب کیلوگرم است.
کارخانه تولید کننده: کارخانه هایی که سیم مفتولی گالوانیزه را در ایران تولید می کنند معمولا محصولات خود را بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی تولید می کنند و دارای کیفیت بالاتر و قابل اطمینان تری هستند. اما بادی این نکته را در نظر داشت دستگاه های به کار برده برای تولید سیم مفتولی گالوانیزه می توانند عاملی در تفاوت قیمت محصول باشند. از این رو بسته به نوع کارخانه، قیمت سیم مفتول گالوانیزه متفاوت خواهد بود.
با توجه به نکات برشمرده شده بهتر است در زمان خرید این محصول با کارشناس فروش در مورد قیمت و حجم مورد نیاز سیم مفتولی گالوانیزه  صحبت نمود تا بر اساس نیاز و کارکردی که از سیم انتظار می رود، محصولی با کیفیت را خریداری نمود. کارشناسان آهن ملل با به روز رسانی قیمت روزانه سیم مفتولی گالوانیزه تلاش می کنند، فرآیند خرید این محصول را تسهیل سازند.

قیمت سیم مفتولی گالوانیزه

قیمت امروز قیمت سیم گالوانیزه و عوامل موثر بر آن

قیمت امروز سیم مفتول گالوانیزه در بازار فولاد می تواند بسته به برندی که تولیدکننده آن است و میزان عرضه و تقاضا متغیر باشد. این بدان معناست که هر چه میزان تقاضا برای این محصول افزایش یابد و از طرف دیگر میزان عرضه کم شود، در نتیجه احتمال افزایش روزانه قیمت سیم مفتول گالوانیزه وجود خواهد داشت. با این اوصاف پیشنهاد می شود پیش از خرید سیم مفتول گالوانیزه حتما با کارشناسان این بازار در تماس باشید و بعد از استعلام قیمت دقیق این محصول به خرید آن اقدام نماید. البته شما می توانید به محض مشاهده نوسان در موارد زیر، انتظار تغییر قیمت سیم مفتول گالوانیزه را داشته باشید.

  • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
  • قیمت نفت و حامل های انرژی 
  • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید
  • هزینه های حمل و نقل 
  • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید سیم مفتول گالوانیزه با بهترین نرخ

بازار آهن یک عامل موثر در تعیین قیمت سیم مفتول گالوانیزه است. با تغییرات روزانه قیمت آهن در بازار جهانی و داخل کشور، قیمت سیم مفتول نیز تغییر خواهد کرد. حجم خرید نیز بر قیمت سیم مفتول تاثیر دارد. هر چه حجم خرید بالاتر باشد، احتمال دادن تخفیف و امکانات بالاتر است. بعضی از فروشندگان سطح حداقل خرید را برای محصولات خود در نظر می گیرند که این نکته نیز باید در زمان خرید مورد توجه قرار گیرد.

 

نمایش بیشتر +