قیمت سیم مفتولی سیاه که یکی از پر مصرف ترین محصولات مفتولی است را به صورت کاملا به روز و آنلاین در جدول زیر مشاهده کنید. هر روز بعد از اعلام قیمت ها توسط کارخانه، جدول زیر به روز رسانی می گردد. فقط در زمان خرید سیم مفتولی سیاه، حتما با کارشناس فروش آهن ملل در تماس باشید تا علاوه بر ثبت و فاکتور محصول مورد نیاز، هماهنگی های لازم برای تامین به درستی صورت گیرد.

قیمت سیم مفتولی سیاه

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۳۳:۰۹

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع مفتول نوع وزن حالت بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 سیم مفتول سیاه 1.5 فابریک 15 کلاف کارخانه کیلوگرم 32,982 32,982
2 سیم مفتول سیاه 1.5 تسمه 18 تا 20 کلاف کارخانه کیلوگرم 31,972 31,972
3 سیم مفتول سیاه 1.5 فابریک سلفون پیچ 15 کلاف کارخانه کیلوگرم 31,972 31,972
4 سیم مفتول سیاه 2.5 فابریک 15 کلاف کارخانه کیلوگرم 32,982 32,982
5 سیم مفتول سیاه 2.5 تسمه 18 تا 20 کلاف کارخانه کیلوگرم 31,972 31,972
6 سیم مفتول سیاه 2.5 فابریک سلفون پیچ 15 کلاف کارخانه کیلوگرم 31,972 31,972
7 سیم مفتول سیاه 3 فابریک 25 تا 30 کلاف کارخانه کیلوگرم 31,972 31,972
8 سیم مفتول سیاه 4 فابریک 25 تا 30 کلاف کارخانه کیلوگرم 31,972 31,972
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول سیم مفتولی سیاه
۲ ضخامت    ۱.۵، ۲.۵، ۳ و ۴ میلیمتر
۳ حالت        کلاف
۴ واحد قیمت کیلوگرم

سیم مفتول سیاه

سیم مفتول سیاه یکی از محصولات مفتولی است که در صنایع مختلف کاربرد دارد. این نوع سیم به واسطه نرمی، استحکام و قابلیت پیچشی که دارد، در صنایعی چون ساختمان‌ سازی، بسته‌ بندی، قالب‌ بندی و تولید توری مش و … استفاده می‌ شود. قیمت سیم مفتول سیاه به عوامل مختلفی بستگی دارد که هریک می توانند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر آن تاثیر بگذارند. اما با این اوصاف باید گفت که دسترسی به قیمت روزانه قیمت مفتول سیاه به صورت آنلاین می تواند به عنوان یکی از مهم ترین امور در زمان خرید تلقی شود که باید به آن توجه زیادی کرد. شما می توانید در جدول بالا قیمت انواع سیم مفتول سیاه را در وزن های مختلف به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

قیمت مفتول سیاه و عوامل موثر 

برای تولید سیم مفتول سیاه در کارخانه های مختلف از تکنولوژی و دستگاه های مختلفی استفاده می گردد که در نهایت باعث می شود کیفیت محصول تولیدی به عینه متفاوت باشد. از سوی دیگر قیمت مفتول سیاه می تواند بسته به نوع آن (فابریک، تسمه و فابریک سلفون پیچ ) و وزن، متفاوت باشد. 
به عبارتی دیگر سایزبندی یک عاملی است که بر قیمت سیم مفتول تاثیر دارد. این عامل به این صورت عمل می‌ کند که هر چه قطر سیم کوچک‌ تر باشد، نسبت سطح به حجم آن بالاتر خواهد بود و در نتیجه هزینه تولید آن نسبت به سایز بزرگ‌ تر بالاتر خواهد رفت. همچنین هر چه متراژ سیم در یک کلاف بالاتر باشد، هزینه حمل و نقل آن پایین‌ تر خواهد شد. لذا این دو عامل رابطه عکس با قیمت سیم مفتول دارند. از این رو در زمان خرید باید به این مورد توجه ویژه ای نمود.
عامل دیگری که می تواند باعث نوسان در قیمت این محصول شود، نوع و آنالیز شیمیایی فولاد است که تاثیر مستقیم بر قابل پردازش بودن و کاربرد سیم مفتول دارد.
لازم به ذکر است بدانید خرید مفتول سیاه بر حسب کیلوگرم است. در نتیجه باید گفت هر چقدر وزن مفتول سیاه افزایش پیدا کند، به تبع قیمت آن نیز افزایشی خواهد بود.

قیمت مفتول سیاه

رصد قیمت روزانه مفتول سیاه در بازار فولاد

قطر و وزن سیم مفتول سیاه بستگی به نوع کاربرد آن دارد و معمولا در بازار از 1.5 تا 4 میلی‌ متر عرضه می‌ شود. قیمت روزانه سیم مفتول سیاه می تواند با تغییرات رخ داده در بازار همراه شود به صورت لحظه ای تحت شعاع قرار گیرد. از این رو پیشنهاد می گردد در زمان خرید مفتول سیاه ابتدا با کارشناس فروش این محصول صحبت با رصد لحظه ای قیمت روز مفتول سیاه فرآیند خرید خود را تکمیل نماید.
اما عواملی که می توانند به صورت روزانه قیمت مفتول سیاه را تغییر دهند عبارتند از:

  • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
  • قیمت نفت و حامل های انرژی 
  • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید
  • نام برند
  • هزینه های حمل و نقل 
  • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
  • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید سیم مفتول سیاه به قیمت روز 

برای خرید سیم مفتول سیاه می‌ توانید از راه‌ های مختلف استفاده کنید. یک راه خرید غیر حضوری از طریق سایت‌ های فروش برخط است که با انتخاب سایز و تعداد مورد نظر، سفارش خود را به صورت غیر حضوری و تلفنی ثبت کنید و پس از پرداخت هزینه، کالا را تحویل بگیرید. راه دیگر خرید حضوری از فروشگاه‌ های فروش این محصول است که با مراجعه به آن‌ ها و بررسی کالا از نظر کیفیت و قطر، خرید خود را انجام دهید.  فقط در زمان خرید سیم مفتول سیاه به این نکته توجه داشته باشید که حجم و وزن بار می تواند بر قیمت تمام شده آن موثر باشد. البته که هزینه های حمل و نقل و مسافت طی شده هم بر این مورد تاثیر خواهد داشت. 

 

نمایش بیشتر +