قیمت ورق اسیدشویی را می توانید در جدول های زیر به صورت آنلاین و کاملا به روز مشاهده کنید. همان طور که مشاهده می کنید در هر جدول، قیمت روز ورق اسیدشویی کارخانه تولیدکننده درج شده است. هر روز کارشناسان آهن ملل با کارخانه تولیدکننده در تماس هستند و قیمت روز را در جدول بارگذاری می کنند. شما می توانید برای خرید ورق اسیدشویی گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید تا قیمت نهایی را مشاهده کنید.

 فولاد مبارکه اصفهان

قیمت ورق اسیدشویی فولاد مبارکه اصفهان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۴:۰۰:۴۰

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع ورق ابعاد (m) آنالیز بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ورق 2 میل فولاد مبارکه عرض 1 st37 بنگاه اصفهان کیلوگرم 38,807 38,807
2 ورق 2 میل فولاد مبارکه عرض 1 stw22 بنگاه اصفهان کیلوگرم 42,018 42,018

ورق اسیدشویی

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول ورق اسیدشویی
۲ ضخامت ۲ میل
۳ حالت ظاهری st37
۴ واحد کیلوگرم
۵ کارخانه تولید کننده فولاد مبارکه اصفهان

 

ورق اسیدشویی یکی دیگر از محصولات فولادی است که در دسته محصولات ورق سیاه جای می گیرد. ورق اسیدشویی در طی فرآیند نورد گرم تولید می گردد و سپس در ادامه روند تولید، به منظور رفع زغال های سطحی  و ناخالصی های موجود بر روی سطح، از فرآیند اسیدشویی استفاده می گردد. در نتیجه ظاهر ورق اسیدشویی براق تر می شود، به گونه ای که از نظر ظاهر کمی شبیه به ورق روغنی می گردد. ورق اسید شویی کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارد و به خاطر اینکه ورق اسیدشویی دارای امکان فرم دهی است، می توان بعد از فرم دادن مجدد، از آن برای تولید محصولات گالوانیزه استفاده نمود.

این ورق در دو ابعاد ۱۰۰ و ۱۲۵ سانتی متر و با ضخامت های ۱.۵ تا ۶ میلیمتر  و به حالت رول و شیت تولید می شود. ورق اسیدشویی یکی از پرکاربردترین ورق های آلیاژی است که دارای مصارف مختلفی می باشد و در صنایع گوناگون کارکرد فراوانی دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ساختمان سازی
 • اتومیبل سازی
 • ساخت لوله برای انتقال آب، گاز و نفت
 • تولید مخازن گاز مایع

لازم به ذکر است ورق های اسیدشویی در گریدهای مختلفی تولید و به فروش می رسد. هر کدام از این گریدها دارای کاربردهای متفاوتی هستند. از این رو در زمان خرید ورق اسیدشویی دقت کافی داشته باشید. انواع گرید ورق اسیدشویی عبارتند از:

 • STW22
 • SW22
 • STW24
 • STW37
 • DD13
 • SS11
 • SAPH440
 • ST22

همانطور که بیان گردید، ورق اسیدشویی دارای سطحی صاف و یکنواخت است از این رو می توان ورق اسیدشویی را در مواردی که نیاز به صیقلی بودن سطوح است، استفاده نمود. اما باید خاطر نشان کرد اگر چه تمام ناخالصی های موجود بر روی سطح این ورق به واسطه اسیدشویی شدن با اسید کلریک از بین می رود، ولی ممکن است در طی زمان، مجددا سطح آن کدر شود و یا از کیفیت آن کاسته گردد. بنابر این اگر ورق اسیدشویی در طی طولانی مدت در معرض رطوبت قرار بگیرد، ممکن است دچار زنگ زدگی و خوردگی شود.

ورق اسیدشویی
ورق اسیدشویی

بررسی قیمت ورق اسیدشویی بر اساس آنالیز تولید

قیمت ورق اسیدشویی در بازار به عوامل مختلفی بستگی دارد. ضخامت و ابعاد ورق اسیدشویی یکی از عواملی است که همواره می تواند بر قیمت ورق اسیدشویی تاثیر بسزایی داشته باشد. از موارد دیگری که می تواند باعث تفاوت قیمت شود، کارخانه تولیدکننده ورق است. در بازار آهن آلات، کارخانه فولاد مبارکه از کیفیت و مرغوبیت بیشتری برخوردار است در نتیجه بین افراد محبوبیت خوبی دارد. از این رو قیمت ورق اسیدشویی فولاد مبارکه قیمت بالاتری دارد. از نکات دیگری که می تواند بر قیمت ورق اسیدشویی اثرگذار باشد، نوع اسید مورد استفاده در فرایند اسیدشویی ورق است.

لازم به ذکر است قیمت ورق اسیدشویی نسبت به ورق سیاه بیشتر و نسبت به ورق روغنی کمتر می باشد.  

برای مشاهده قیمت ورق اسیدشویی می توانید به سایت آهن ملل، معتبرترین فروشگاه آهن آلات، مراجعه کنید. کارشناسان آهن ملل با توجه به درخواست مشتریان و حجم مورد نیاز آن ها، مشاوره لازم را ارائه می دهند. سپس می توانید با توجه به قیمت درج شده در سایت، محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

 

قیمت روز ورق اسیدشویی

قیمت روز ورق اسیدشویی با توجه به یکسری عوامل دارای نوسانات زیادی است. به همین خاطر در زمان خرید ورق اسیدشویی باید به تغییرات رخ داده در بازار آهن و عوامل دخیل توجه نمود. عواملی که به نوبه خود می توانند بر قیمت ورق اسیدشویی اثر بگذارند عبارتند از:

 • نوسانات بازار آهن
 • قیمت سنگ آهن
 • نرخ ارز
 • قیمت نفت
 • هزینه های حمل و نقل
 • تحولات سیاسی و اقتصادی در داخل و خارج از کشور

شما می توانید قیمت روز ورق اسیدشویی به صورت لحظه ای و بر اساس نوسانات رخ داده در سایت آهن ملل مشاهده نمایید. شرکت آهن ملل قیمت ورق اسیدشویی پس از استعلام نهایی از کارخانه تولیدکننده بر روی سایت قرار می دهد.

قیمت ورق اسیدشویی
قیمت ورق اسیدشویی

خرید ورق اسیدشویی

برای خرید ورق اسیدشویی پیشنهاد می شود حتما به سراغ مراکز معتبر بروید. چرا این محصول همچون محصولات دیگر فولادی دارای کیفیت و مرغوبیت خوب و بد در بازار است. به همین خاطر اگر شما خرید ورق اسیدشویی خود را از مراکز معتبری همچون آهن ملل انجام داده باشید، با ارائه فاکتور رسمی کیفیت و اصالت کالای خریداری شده خود را تضمین می کنید.

از سویی دیگر کارشناسان آهن ملل با ارائه مشاوره رایگان شما را در امر خرید ورق اسیدشویی همراهی می کنند و این محصول را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می دهند.

شما می توانید از طریق تماس با شماره ۳۵۰۲۰-۰۳۱ و یا مراجعه با سایت آهن ملل با کارشناسان ما در ارتباط باشید.                          

نمایش بیشتر +