قیمت لوله داربستی به صورت روزانه و در بازه زمانی مشخصی در جدول زیر به روز رسانی می گردد. کارشناسان آهن ملل قیمت روز لوله داربستی را از کارخانه های تولیدکننده استعلام می کنند در نتیجه نوسانات قیمتی ناشی از کارخانه های تولیدکننده می باشد. شما می توانید با فعال نمودن گزینه «ارزش افزوده» قیمت نهایی را مشاهده کنید. لازم به یادآوریست که تمام قیمت های درج شده برای همین امروز می باشد و شما می بایست برای تکمیل فرآیند خرید لوله داربستی با کارشناسان آهن ملل در تماس باشید.

قیمت لوله داربستی

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۴:۰۱:۵۰

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف سایز لوله (inch) سایز لوله (mm) وزن ضخامت (mm) طول شاخه (m) بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 لوله 1/2-1 داربستی 48.3 14 2 6 کارخانه کیلوگرم 33,945 33,761
2 لوله 1/2-1 داربستی 48.3 16.2 2.2 6 کارخانه کیلوگرم 33,119 32,752
3 لوله 1/2-1 داربستی 48.3 17.2 2.5 6 کارخانه کیلوگرم 32,202 31,835
4 لوله 1/2-1 داربستی 48.3 21 3 6 کارخانه کیلوگرم 32,294 31,927

لوله داربستی

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول لوله داربستی
۲ سایزبندی ۱ تا ۱.۲ اینچ / ۴۸.۳ میلیتر
۳ واحد کیلوگرم
۴ ضخامت ۱.۹ تا ۳ میلیمتر
۵ طول شاخه ۶ متر

 

لوله داربستی نوعی لوله درزدار استیل است که در ساخت داربست از آن استفاده می گردد. داربست، سازه ای موقت است که برای پشتیبانی از سازه اصلی استفاده می شود و در عین حال به عنوان سکویی برای کارگران برای انجام کارهای ساختمانی نیز عمل می کند.

داربست فولادی از سال ۱۹۵۰ به عنوان یکی از سازه های استاندارد در صنعت بوده است. داربست ها از لوله داربستی ساخته  می شوند، به این ترتیب می توانند بارهای بسیار سنگین را تحمل کنند. داربست ها به خودی خود از وزن زیادی برخوردار هستند، از این رو استفاده از لوله داربستی مناسب می تواند علاوه بر افزایش استحکام داربست، وزن آن را متناسب با ارتفاع، کاهش دهد. از سوی دیگر لوله های داربستی همواره در معرض آب و هوای مختلف هستند، بنابراین جنس لوله داربستی باید از جنس فولاد ضدزنگ و یا گالوانیزه باشد تا بتواند در برابر خوردگی و زنگ زدگی به خوبی مقاوم باشد.

لوله داربستی از اهمیت ویژه ای در صنایع به خصوص صنعت ساختمان سازی برخوردار است و قیمت لوله داربستی می تواند بر هزینه های جانبی ساختمان سازی تاثیر چشمگیری داشته باشد.

لوله داربستی در صنایع کاربرد زیادی ندارد، اما باید گفت حجم استفاده آن در ساخت داربست به مراتب زیاد است.  همچنین از لوله داربستی در ساخت سوله و پل استفاده می گردد. لازم به ذکر است طراحی لوله داربستی به گونه ای است که برای انتقال سیالات اصلا مناسب نیست.

لوله داربستی دارای انواع سبک و سنگین است. نوع سنگین لوله داربستی برای پروژه های بزرگ و مهم استفاده می شود. از نظر ابعاد و ساختار نیز لوله داربستی دارای ارتفاع مختلف از ۳ الی ۶ متری می باشد. قطر لوله های داربستی ۴۸ میلیمتر و ضخامت آن تا حدود ۵ میلیمتر است، از این رو به لوله داربستی، لوله پنج هم گفته می شود.

لوله داربستی
لوله داربستی

 

قیمت لوله داربستی بر اساس ضخامت های مختلف

مشخصات لوله عاملی برای قیمت لوله داربستی است. همان طور که بیان شد، لوله داربست برای ساخت داربست استفاده می گردد، به همین خاطر قیمت آن برای صنایعی همچون صنعت ساختمان سازی بسیار مهم است. ضخامت، قطر، طول، ابعاد لوله داربستی می تواند عوامل کلیدی برای تعیین قیمت لوله داربستی باشد. از سویی دیگر کیفیت و استحکام لوله می تواند بر قیمت لوله داربستی تاثیرگذار باشد چرا که قرار است این لوله در هر شرایط جوی مورد استفاده قرار گیرد.         

 

قیمت روز لوله داربستی

بررسی قیمت روز لوله داربستی هموراه نیاز به اطلاعات دقیق در این باره دارد. چرا که عوامل زیادی وجود دارند که می توانند به تنهایی باعث تغییر قیمت لوله داربستی گردند. عواملی چون موارد زیر در قیمت روز لوله داربستی دخیل می باشند:

  • قیمت دلار
  • قیمت جهانی آهن آلات
  • هزینه های حمل و نقل
  • میزان عرضه و تقاضا
  • قیمت مواد اولیه
  • کارخانه تولیدکننده
قیمت لوله داربستی
قیمت لوله داربستی

قیمت لوله داربستی امروز

شما می توانید قیمت لوله داربستی امروز را در سایت آهن ملل مشاهده نمایید. آهن ملل با بررسی و رصد آخرین تغییرات رخ داده در بازار آهن آلات و همچنین استعلام قیمت روز لوله داربستی از کارخانه های تولیدکننده، قیمت لوله داربستی انواع کارخانه ها را در سایت خود درج می کند.

 

خرید لوله داربستی

برای خرید لوله داربستی باید به ابعاد و جنس لوله دقت داشت چرا که ضخامت لوله داربستی عاملی برای تعیین قیمت لوله داربستی است. از جهتی بعد از خرید لوله باید به نسبت ابعاد، سایز و اندازه های لوله، پیچ و بست مخصوص هم خریداری نمود.

آهن ملل به عنوان معتبرترین فروشگاه آهن آلات با فراهم سازی بستری مطمئن برای خرید لوله داربستی، توانسته رضایتمندی مشتریان خود را جلب نماید. شما می توانید برای دریافت آخرین قیمت محصولات فولادی از جمله لوله داربستی، به سایت آهن ملل مراجعه نموده و یا از طریق شماره ۳۵۲۰۲۰-۰۳۱ با کارشناسان ما در تماس باشید و پس از دریافت مشاوره رایگان، خرید لوله داربستی خود را تکمیل نمایید.

آهن ملل با ارائه فاکتور رسمی خرید مطمئنی را برای شما رقم می زند.

 

قیمت لوله داربستی                 
نمایش بیشتر +

سوالات متداول


بله، نصب داربست مهارت ویژه ای نیاز دارد زیرا در صورت فروریختن یک داربست خطر تلفات جانی بسیار زیاد است.


این لوله ها در سه نوع سبک، متوسط و سنگین در ضخامت های ۲، ۵/۲، ۳ و ۴ میلیمتر تولید می شوند.


شرکت آهن ملل سعی در ارسال بار در مهلت ۷۲ ساعته دارد.