قیمت روز میلگرد بستر و تمامی تجهیزات مورد نیاز این میلگرد را به صورت آنلاین و آپدیت شده در این صفحه از آهن ملل مشاهده نمایید. همچنین می توانید برای خرید میلگرد بستر به صورت تلفنی با کارشناسان فروش آهن ملل در تماس باشید تا حجم مورد نیاز شما را تامین نمایند و با بهترین قیمت به شما ارائه دهند. برای مشاهده قیمت ها توجه داشته باشید گزینه «ارزش افزوده» فعال باشد.

قیمت میلگرد بستر

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۳:۲۱:۵۲

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد ضخامت مفتول(mm) طول (m) واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد بستر عرض 5.5 4 3 شاخه 38,532 38,532
2 میلگرد بستر عرض 11 4 3 شاخه 39,450 39,450
3 میلگرد بستر عرض 15 4 3 شاخه 40,917 40,917
4 گیره تعداد 7,064 7,064
5 قلاب تعداد 4,587 4,587
6 بست رادیکالی تعداد 9,174 9,174
7 بست تخت تعداد 4,587 4,587

میلگرد بستر

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد بستر
۲ سایزبندی 5.5، 11 و 15
۳ حالت ظاهری شاخه ای
۴ ضخامت مفتول 4

نوع دیگر از میلگردهایی که در ساخت و سازه انواع سازه ها به کار گرفته می شود، میلگرد بستر است. این میلگردها که ساختار فولادی دیوارها و قسمت هایی از این دست را مستحکم می سازد، باعث می شوند اتصالات بین اعضای مختلف ساخت به خوبی عمل آید. با تمامی نکات برشمرده در مورد میلگرد بستر باید گفت که این میلگرد از اهمیت بسیاری در ساخت و ساز برخوردار است و می بایست از کیفیت و استحکام خوبی نیز برخوردار باشد. میلگردهای بستر به صورت نردبانی و یا خرپایی در سازه های به کار گرفته می شوند. شما می توانید قیمت میلگرد بستر و تجهیزات مورد نیاز برای استفاده از آن را در جدول بالا مشاهده نمایید. 

قیمت میلگرد بستر و تجهیزات مورد نیاز

قیمت میلگرد بستر می تواند به خاطر موارد متفاوتی، از رنج مختلفی برخوردار باشد. یکی از مواردی که باید در زمان خرید میلگرد بستر به آن توجه نمود، کیفیت میلگرد بستر است. با توجه به اینکه قرار است میلگرد بستر را در قسمت هایی همچون دیوارها استفاده گردد تا استحکام آن افزایش یابد، بنابراین می بایست استحکام آن به شدت خوب باشد و در نتیجه این عامل می تواند بر قیمت میلگرد بستر موثر باشد. از سویی دیگر پیش از خرید باید اندازه های دقیق سازه و آن قسمت از سازه که قرار است در آن از میلگرد بستر استفاده شود، را به دست آورد تا بتوان بسته به نیاز، مقدار مورد نیاز از میلگرد بستر را خریداری نمود. بدین ترتیب می تواند با رصد دقیق قیمت میلگرد بستر در هزینه های جاری صرفه جویی نمود.  اما باید خاطر نشان کرد قیمت میلگرد بستر با توجه عوامل مختلفی سنجیده می شود که یکی از این موارد نوع میلگرد بستر است. همان طور که بیان شد میلگرد بستر در انواع خرپایی و نردبانی تولید و عرضه می شود. از سویی دیگر عرض، وزن طول میلگرد بستر به همراه ضخامت مفتول مورد استفاده در تولید آن نیز می توانند بر قیمت انواع میلگرد بستر اثر داشته باشند.
البته همانطور که قابل مشاهده است ما می توانید علاوه بر قیمت انواع میلگرد بستر، قیمت تجهیزات آن را نیز در جدول بالا بررسی نمایید.

قیمت میلگرد بستر

قیمت روز میلگرد بستر

قیمت روز محصولات فولادی را می توان با توجه به تغییرات رخ داده در بازار فولاد بررسی نمود. قیمت روزانه میلگرد بستر نیز با پیروی از این روال، هر روز به بازار اعلام می گردد و تا خریداران بتوانند با استناد به همین موضوع، خریدی به صرفه انجام دهند.
در حال حاضر کارشناسان فروش میلگرد، به صورت روزانه قیمت انواع میلگرد بستر را از تولید کننده اخذ نموده و در جدول بالا به روز رسانی می کنند. 
شما می تواند به محض مشاهده نوسانات در هر یک از موارد زیر، منتظر تغییر قیمت میلگرد بستر نیز باشید:

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید انواع میلگرد بستر
 • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
 • نام برند
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید میلگرد بستر در هر تناژ

بازار گسترده فولاد همواره به صورت روزانه انواع محصولات فولادی را به خریداران و مشتریان این حیطه عرضه می دارد تا بتواند نیاز بازار را به واسطه آن تامین نماید. میلگرد بستر نیز از جمله محصولاتی است که صنعت ساخت و ساز همواره به آن نیاز دارد. از این رو تولید کنندگان تلاش می کنند با ارائه بهترین کیفیت، خرید میلگرد بستر را با به روز ترین قیمت موجود، مهیا سازند. 
شما می توانید برای خرید میلگرد بستر به فروشگاه خرید و فروش آهن آلات آهن ملل مراجعه نمایید و به صورت حضوری و غیر حضوری خرید خود را انجام دهید. در ادامه فرآیند خرید و فروش انواع میلگرد بستر بیان شده است:

 • تماس با کارشناس فروش آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار 
 • ارسال فاکتور نهایی


 

نمایش بیشتر +