قیمت پروفیل درب و پنجره به صورت روزانه توسط کارخانه های تولیدکننده اعلام می گردد. همان طور که مشاهده می کنید در جدول های زیر انواع پروفیل درب و پنجره موجود می باشد که شما می توانید بسته به نیاز خود، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین اگر برای خرید پروفیل درب و پنجره به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، می توانید نوسانات قیمتی موجود در نمودار را مشاهده کنید. لازم به ذکر است برای مشاهده قیمت روز پروفیل درب و پنجره حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید.

قیمت پروفیل درب و پنجره

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۴:۰۴:۱۵

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع پروفیل کد محصول ضخامت (mm) طول شاخه (m) وزن واحد بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 پروفیل سپری 507 2 6 15 کیلوگرم کارخانه اصفهان 33,303 33,303
2 پروفیل سپری 507 2 6 15 کیلوگرم بنگاه اصفهان 35,138 35,138
3 پروفیل لنگه دری 508 2 6 15 کیلوگرم کارخانه اصفهان 33,303 33,303
4 پروفیل لنگه دری 508 2 6 15 کیلوگرم بنگاه اصفهان 35,138 35,138
5 پروفیل چهارچوبی 509 2 6 15 کیلوگرم کارخانه اصفهان 33,303 33,303
6 پروفیل چهارچوبی 509 2 6 15 کیلوگرم بنگاه اصفهان 35,138 35,138
7 چهارچوب فلزی ساده - 2 6 23.5 کیلوگرم کارخانه اصفهان 33,303 33,303
8 چهارچوب فلزی فرانسوی - 2 6 23.5 کیلوگرم کارخانه اصفهان 33,303 33,303
9 چهارچوب فلزی فرانسوی - 2 6 23.5 کیلوگرم بنگاه اصفهان 35,138 35,138
10 چهارچوب فلزی مکزیکی - 2 6 31 کیلوگرم کارخانه اصفهان 33,303 33,303
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول پروفیل درب و پنجره
۲ نوع پروفیل پروفیل لنگه دری، لنگه دری، سپری، چهارچوبی، چهارچوب فلزی ساده، چهارچوب فلزی فرانسوی، چهارچوب فلزی نگینی
۳ ضخامت ۲ میلیمتر
۴ طول شاخه ۶ متر
۵ واحد کیلوگرم

پروفیل درب و پنجره

برای ساخت انواع درب و پنجره نیاز از یکسری مقاطع فلزی توخالی استفاده گردد که به این مقاطع  پروفیل در و پنجره می گویند.  پروفیل درب و پنجره  از نظر صنایع مختلف به خصوص ساخت و ساز از اهمیت دوچندانی برخوردار است. از این رو  پروفیل درب و پنجره دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام برای قسمت های مختلفی از درب و پنجره مورد استفاده قرار می گیرد. برای عایق بودن پروفیل درب و پنجره در برابر حرارت، استفاده از شیشه دوجداره استفاده می شود. در اصل میزان عایق بودن پروفیل درب و پنجره، به میزان حفره های داخلی آن بستگی دارد. هرچه تعداد حفره ها بیشتر باشد، پنجره عایق تر می شود. انتخاب پروفیل درب و پنجره با کیفیت عالی، تاثیر زیادی برای بالا بردن سطح کیفی ساختمان دارد.
همان طور که در جدول بالا مشاهده می کنید، تمامی انواع  پروفیل در و پنجره به صورت کامل به صورت تک به تک معرفی شده اند و از طرف دیگر قیمت  پروفیل درب و پنجره برای نوع نیز قابل مشاهده است. 

قیمت پروفیل در و پنجره

قیمت پروفیل در و پنجره به خاطر استفاده گسترده در ساخت و ساز، ارزش بالایی در پروژه های ساخت دارد. پروفیل در و پنجره های تولید شده در کارخانه ها از کیفیت متفاوتی برخوردار هستند و همین کیفیت می تواند بر قیمت پروفیل در و پنجره تاثیر داشته باشد. چرا که هر چه کیفیت پروفیل در و پنجره بیشتر باشد، در نهایت ظاهر نیز بسیار عالی خواهد بود. 
اما باید خاطر نشان کرد برای خرید پروفیل درب و پنجره می بایست به انواع مختلف آن دقت بسیار داشت، چرا که قیمت پروفیل درب و پنجره بر اساس انواع آن نیز مختلف خواهد بود. در مورد قیمت پروفیل درب و پنجره باید گفت که خود ظاهر و ساختار پروفیل نیز بر قیمت آن دخیل هستند. اگر به جدول قیمت این محصول نگاهی داشته باشید خواهید دید هر کدام از پروفیل درب و پنجره بسته به ضخامت، طول شاخه، نوع و وزن آن، از قیمت متفاوتی برخوردار خواهد بود. هر چه وزن پروفیل درب و پنجره بیشتر باشد، نرخ پروفیل درب و پنجره نیز افزایش پیدا می کند، چرا که قیمت پروفیل درب و پنجره بر اساس کیلوگرم محاسبه می گردد.

قیمت پروفیل در و پنجره

قیمت روز پروفیل درب و پنجره

پروفیل درب و پنجره در انواع پروفیل لنگه دری، لنگه دری، سپری، چارچوبی، چهارچوب فلزی ساده، چهارچوب فلزی فرانسوی، چهارچوب فلزی نگینی تولید می گردد که قیمت روز پروفیل درب و پنجره هر کدام از این موارد متفاوت خواهد بود. از سویی دیگر نام برند تولیدکننده نیز می تواند بر قیمت روز پروفیل درب و پنجره تاثیر مستقیم داشته باشد. چرا که برخی از تولید کنندگان با بهره وری از برترین تکنولوژی روز دنیا، پروفیل در و پنجره ای با کیفیت به بازار عرضه می دارند. البته ناگفته نماند موارد دیگر نیز وجود دارند که می تواند با تغییرات و نوسانات رخ داده در قیمت آن ها، به صورت مستقیم بر قیمت روز پروفیل درب و پنجره تاثیر داشته باشند. 
از جمله موارد موثر بر قیمت روز پروفیل درب و پنجره عبارتند از:

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید پروفیل
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت ورق مورد استفاده
 • نام برند
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید پروفیل درب و پنجره

خرید پروفیل درب و پنجره به دلیل تنوع در نوع و ضخامت، دارای چالش های خاص خود است. چرا که انواع پروفیل درب و پنجره  بسته به ورق مورد استفاده برای تولید ان ها از ساختار و ویژگی های منحصر به فرد خود برخوردار هستند در نتیجه در کارکرد آن ها نیز تفاوتی ایجاد می شود. از این رو برای خرید پروفیل در و پنجره می بایست ابتدا اطلاعات کافی در مورد آن داشت تا بسته به نیاز، نوع مناسب را خریداری نمود. 
برای خرید پروفیل در و پنجره شما می توانید با کارشناسان فروش قوطی و پروفیل آهن ملل در تماس باشید تا با بهترین قیمت پروفیل در و پنجره، خرید کنید. 
در ادامه فرآیند خرید پروفیل در و پنجره از آهن ملل به شرح زیر بیان شده است:

 • تماس با کارشناس فروش 
 • سفارش حجم مورد نیاز و تامین انواع پروفیل در و پنجره توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید پروفیل در و پنجره به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار 
 • ارسال فاکتور نهایی برای مشتری 

برای خرید پروفیل درب و پنجره با دفترآهن ملل از طریق شماره ۰۳۱۳۵۰۲۰ تماس بگیرید و بهترین قیمت را از کارشناسان فروش بخواهید.

قیمت پروفیل درب و پنجره               
نمایش بیشتر +

سوالات متداول


سایت و تلگرام آهن ملل را دنبال نمایید. روزهایی از هفته تخفیف های ویژه ای برای بعضی محصولات در نظر گرفته می شود.


خیر، شرکت آهن ملل تهاتر انجام نمی دهد.


بله، آهن ملل تمامی سفارشات مشتریان را انجام می دهد.