قیمت میلگرد سیادن ابهر به صورت مستقیم از خود کارخانه استعلام می گردد و سپس به صورت روزانه در جدول زیر درج می گردد. برای خرید میلگرد سیادن ابهر به این نکته توجه داشته باشید حتما گزینه «ارزش افزوده» فعال باشد تا قیمت نهایی محصول نمایش داده شود. 

سیادن ابهر
قیمت میلگرد سیادن ابهر

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۴۲:۳۹

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 سیادن ابهر شاخه آجدار A2 5.500 کیلوگرم کارخانه 8 25,229 25,229
2 میلگرد 10 سیادن ابهر شاخه آجدار A2 7.44 کیلوگرم کارخانه 10 24,404 24,404
3 میلگرد 12 سیادن ابهر شاخه آجدار A2 10.68 کیلوگرم کارخانه 12 24,404 24,404
4 میلگرد 8 سیادن ابهر شاخه آجدار A3 - کیلوگرم کارخانه 8 26,239 26,239
5 میلگرد 10 سیادن ابهر شاخه آجدار A3 7.44 کیلوگرم کارخانه 10 24,495 24,495
6 میلگرد 12 سیادن ابهر شاخه آجدار A3 10.68 کیلوگرم کارخانه 12 24,495 24,495
7 میلگرد 14 سیادن ابهر شاخه آجدار A3 14.5 کیلوگرم کارخانه 14 23,853 23,853
8 میلگرد 16 سیادن ابهر شاخه آجدار A3 18.9 کیلوگرم کارخانه 16 23,853 23,853
9 میلگرد 18 سیادن ابهر شاخه آجدار A3 23.9 کیلوگرم کارخانه 18 23,853 23,853
10 میلگرد 20 سیادن ابهر شاخه آجدار A3 29.6 کیلوگرم کارخانه 20 23,853 23,853
11 میلگرد 22 سیادن ابهر شاخه آجدار A3 35.64 کیلوگرم کارخانه 22 23,853 23,853
12 میلگرد 25 سیادن ابهر شاخه آجدار A3 45 کیلوگرم کارخانه 25 23,853 23,853
13 میلگرد 28 سیادن ابهر شاخه آجدار A3 58 کیلوگرم کارخانه 28 23,853 23,853
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد سیادن ابهر
۲ علامت اختصاری SIADDEN
۳ سایزبندی از ۸ تا ۲۸
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A2 و A3
۶ کارخانه تولیدکننده کارخانه سیادن ابهر

 

میلگرد سیادن ابهر

میلگرد سیادن ابهر یکی از محصولات فولادی پرفروش کارخانه فولاد ابهر زنجان است که بر اساس آنالیز A2 و A3 تولید می گردد. طبق این آنالیز، میلگرد ابهر، نوعی میلگرد آجدار است و بسته به هر آنالیز از کیفیت و استانداردهای خاص همان آنالیز برخوردار است. میلگرد ابهر به دلیل کیفیت بالایی که دارد، در بین خریداران و مصرف کنندگان مقاطع فولادی بسیار معروف است و فروش خاص خود را دارد. 

رصد قیمت میلگرد سیادن ابهر به روز و آنلاین

یکی از عواملی که در زمان خرید میلگرد ابهر برای خریداران از اهمیت بسزایی برخوردار است، قیمت روز میلگرد ابهر است، چرا که بازار آهن دستخوش عوامل بسیاری است و قیمت ها به صورت روزانه و حتی ممکن است به صورت لحظه ای تغییر کند. از این رو کارخانه میلگرد ابهر قیمت هر سایز از میلگرد را به صورت جداگانه و روزانه اعلام می کند. در نتیجه تمامی خریداران و مصرف کنندگان قیمت میلگرد سیادن ابهر را به صورت لحظه ای مورد بررسی قرار می دهند. قیمت روز میلگرد سیادن ابهر برای هر سایز در جدول بالا قابل مشاهده است. همچنین شما می توانید اطلاعات تمامی سایزهای میلگرد ابهر را در جدول بالا مشاهده کنید.

قیمت میلگرد سیادن ابهر


قیمت میلگرد 14 ابهر

یکی از سایزهای پرمصرف میلگرد سیادن ابهر، سایز 14 آن است. میلگرد 14 ابهر به دلیل استحکام بالا در کنار وزن پایینی که دارد، یکی از اولین انتخاب های مهندسان ساختمان سازی در پروژه های کوچک و بزرگ است. از این رو قیمت میلگرد 14 ابهر اهمیت ویژه ای دارد و می بایست به صورت روزانه رصد گردد.


قیمت میلگرد ۱۶ ابهر

از دیگر سایزهای میلگرد ابهر، سایز 16 است که به نسبت سایز 14 از وزن بیشتری برخوردار است و به همان نسبت نیز استحکام بیشتری نیز دارد. به همین خاطر قیمت میلگرد ۱۶ ابهر بیشتر خواهد بود. بیشتر خریداران به خاطر استحکام و کیفیت بالا از آن در قسمت های مختلف سازه و به خصوص ساخت خرک و خاموت بهره می برند. 

قیمت میلگرد ۱۸ ابهر

قیمت میلگرد ۱۸ ابهر نیز با توجه به نوسانات موجود در بازار دستخوش تغییرات زیادی در طول روز می شود. با توجه به میزان کاربرد و کیفیت بالای میلگرد 18 ابهر، قیمت میلگرد ۱۸ ابهر می تواند بر هزینه های سازه تاثیرگذار باشد. شما می توانید قیمت روز میلگرد 18 ابهر را در جدول بالا مشاهده کنید.

قیمت میلگرد ۲۰ ابهر

میلگرد سایز 20 ابهر به دلیل استقامت بالایی که دارد، در سازه به عنوان میلگرد تقویتی استفاده می گردد. حتی در عملیات اصلی ساختمان سازی استفاده های متعددی دارد. به همین خاطر در زمان خرید میلگرد 20 ابهر، خریداران به صورت روزانه قیمت میلگرد ۲۰ ابهر را بررسی می کنند. شما می توانید نوسانات قیمتی این سایز میلگرد را در جدول بالا مشاهده کنید.

مشاهده قیمت میلگرد ابهر امروز در آهن ملل

آهن ملل به عنوان معتبرترین فروشگاه آهن آلات و مقاطع فولادی، همواره تلاش می کند آخرین قیمت روز میلگرد ابهر را به واسطه ارتباط مستقیمی که با کارخانه فولاد سیادن ابهر دارد و همچنین حجم بالای مبادلات با این کارخانه، بهترین و ارزان ترین قیمت میلگرد ابهر را به خریداران و مشتریان محترم ارائه دهد. شما می توانید قیمت میلگرد سیادن ابهر امروز را در جدول بالا به صورت آنلاین مشاهده کنید و سپس برای خرید میلگرد ابهر با کارشناسان فروش میلگرد در تماس باشید تا فرآیند خرید نهایی گردد.

آیا قصد خرید میلگرد دارید؟

آهن ملل با فراهم سازی بستری امن و مطمئن، توانسته آخرین قیمت میلگرد را در سایت خود درج نماید. شما می توانید قیمت میلگرد تمامی کارخانه ها را در این صفحه مشاهده کنید و حتوی نوسانات قیمتی و قیمت دیروز میلگردها را به آسانی مشاهده نماید و در نهایت برای خرید با کارشناس میلگرد آهن ملل تماس بگیرید.

 

خرید میلگرد سیادن ابهر بدون واسطه و آنلاین

برای خرید میلگرد سیادن ابهر شما می توانید به سایت آهن ملل مراجعه کنید. آهن ملل با فراهم سازی بستری امن و مطمئن، زمینه را برای خرید آنلاین و غیر حضوری را برای خریداران میلگرد سیادن ابهر فراهم ساخته است. شما کافیست با کارشناس فروش میلگرد تماس گرفته و تناژ و سایز مورد نیاز خود را اعلام کنید.  کارشناسان آهن ملل نیز پیش فاکتور را به منظور تاییدیه نهایی و پرداخت برای شما ارسال خواهند کرد. در نهایت پس طی فرآیند های لازم و ارسال بار، فاکتور رسمی از جانب آهن ملل برای خریدار ارسال می شود.
لازم به ذکر است مشتریان محترم که قصد خرید میلگرد ابهر دارند، می بایست قبل از واریز هرگونه وجه به حساب رسمی شرکت آهن ملل اصفهان، از طریق تماس با شماره ۰۳۱۳۵۰۲۰ داخلی ۱۰۰ الی ۱۰۵ نسبت به دریافت تاییدیه قیمت امروز این محصول اقدام و سپس بر اساس مبلغ مندرج در پیش فاکتور، پرداخت خود را انجام دهند.
در طی تمام مراحل کارشناسان فروش آهن ملل، از ابتدای شروع فرآیند خرید میلگرد ابهر تا لحظه تحویل سفارش به مشتری در کنار ایشان حضور دارند.


مزایای خرید میلگرد ابهر از آهن ملل

خریدار آهن آلات و به دلیل حجم بالای مبالغ، به راحتی نمی تواند به فروشنده اطمینان و اعتماد کند. اما آهن ملل به عنوان یکی از فروشگاه های معتبر مقاطع فولادی توانسته با فراهم سازی مزیت های زیر، اعتماد خریداران را به خود جلب نماید:

  • دارای سایت و رسانه های آنلاین و دیجیتال ثبت شده در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های مجازی و همچنین وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران 
  •  دارای نمادها اعتماد دو ستاره و ساماندهی شده
  • دارای شماره اقتصادی، شناسه ملی و کد ثبت شرکت از سازمان امور مالیاتی و سازمان ثبت املاک و اسناد ایران 
  • امکان صدور کلیه فاکتورهای مشتریان حقیقی و حقوقی به صورت رسمی
  • دارای رتبه یک فروش آهن آلات و مقاطع فولادی در ایران 
  • امکان ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید میلگرد ابهر از طریق کارشناسان آهن ملل
 

                           

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


خیر. خریدار می بایست کل مبلغ فاکتور خرید میلگرد ابهر را به صورت نقد پرداخت نماید.


بعضا کارخانه قیمت امروز را منتشر نمی کند. به همین دلیل بجای قیمت از واژه تماس بگیرید استفاده می شود.


بندیلهای میلگرد با توجه به سایز آنها بسته بندی می شوند.


تهاتر در سیستم مالی شرکت تعریف نشده و مبادلات فقط بصورت وجه نقد تسویه می شوند.


هزینه حمل میلگرد از درب کارخانه سیادن ابهر به عهده خریدار می باشد.