قیمت میلگرد پارس آرمان شفق به صورت کاملا آنلاین و روزانه در جدول زیر درج می گردد تا تمام کاربران بتوانند در زمان خرید میلگرد پارس آرمان شفق به قیمت روز محصول دسترسی داشته باشند. فقط به یاد داشته باشید قیمت های درج شده بدون ارزش افزوده می باشند، از این رو دقت کنید حتما گزینه «ارزش افزوده» فعال باشد.

فولاد پارس آرمان شفق
قیمت میلگرد پارس آرمان شفق

آخرین بروزرسانی: ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ساعت: ۱۰:۴۰

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 پارس آرمان شاخه آجدار A2 4.2 کیلوگرم کارخانه 8 chart تماس بگیرید تماس بگیرید
2 میلگرد 10 پارس آرمان شاخه آجدار A2 6.5 کیلوگرم کارخانه 10 chart تماس بگیرید تماس بگیرید
3 میلگرد 12 پارس آرمان شاخه آجدار A2 9.5 کیلوگرم کارخانه 12 chart تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن مللویژگی های محصول
۱نام محصولمیلگرد پارس آرمان شفق
۲علامت اختصاریPASCO
۳سایزبندیاز ۸ تا ۱۲
۴حالت ظاهریشاخه آجدار
۵آنالیز A2
۶کارخانه تولیدکننده کارخانه پارس آرمان شفق قزوین (تاکستان)

میلگرد پارس آرمان شفق از محصولات استان قزوین و شهر تاکستان این استان می باشد و مورد توجه مجریان طرحهای عمرانی و ساختمانی داخل استان و شهر قزوین و همچنین شهرهای مجاور استان قزوین است. برای آن دسته از پیمانکاران پروژه های عمرانی در مناطق مذکور که قیمت میلگرد پارس آرمان شفق برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است، قیمت لحظه ای این محصول را بصورت آنلاین در سایت آهن ملل اصفهان منتشر می کنیم.

میلگرد با استاندارد A2 از محصولات برجسته کارخانه پارس آرمان شفق قزوین (تاکستان) می باشد که به دلیل خواص مقاومت کششی، خمشی و ارتجاعی کردن بتن آرمه، گزینه مناسبی جهت بکارگیری دراسکلت فلزی سازه های بتنی است.

شرکت آهن ملل اصفهان ضمن ارائه بهترین قیمت میلگرد پارس آرمان شفق این محصول را در تناژ مختلف در بازار و همکاران پخش می نماید. همکاری مستقیم و بدون واسطه این مجموعه با کارخانه پارس آرمان تاکستان (قزوین) باعث این موضوع شده است.

مزیت خرید میلگرد پارس آرمان از مجموعه آهن ملل اصفهان

  • یکی از موارد مورد اهمیت برای خریدارانی که تمایل به سفارش آنلاین هر نوع محصولی را دارند این است که سایت مورد نظر دارای مجوزهای لازم در ارتباط با زمینه فعالیت خود باشد. آهن ملل کلیه مجوزات لازم برای خرید آنلاین میلگرد پارس آرمان شفق را دارا می باشد.
  • بسیاری از مشتریان تمایل به دریافت فاکتور رسمی دارند. شرکت آهن ملل اصفهان دارای گواهی ارزش افزوده بوده و زیر نظر مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.
  • آهن ملل همواره بهترین قیمت میلگرد پارس آرمان شفق را به مشتریان خود ارائه و از ابتدا تا انتهای فرایند خرید در کنار این عزیزان می باشد.
  • سایت آهن ملل دارای نماد اعتماد دو ستاره از سازمان صنایع و معادن بوده در سامانه سازمان فناوری اطلاعات و رسانه های مجازی ایران به ثبت و کد شامد دریافت نموده است.
  • مشاوره های رایگان و صمیمانه کارشناسان فروش آهن ملل اصفهان همیار شما در بازار آهن ایران می باشد.  

سوالات متداول


در نزدیکی شهر تاکستان استان قزوین


با وجود منابع متعدد جهت بررسی و مقایسه قیمتها، حصول اطمینان از این موضوع، فرایند پیچیده ای ندارد


چنانچه آهن ملل میلگرد پارس آرمان را در انبار خود و به تناژ مورد نیاز شما موجود داشته باشد، تحویل درب انبار اصفهان می باشد. در غیر اینصورت تحویل درب کارخانه در استان قزوین است.


بستگی به موجودی انبار نمایندگان آهن ملل دارد.


این موضوع ارتباط کاملا مستقیم با سایز میلگرد مورد نظر دارد.


بین ۲۳.۵ الی ۲۴ تن می باشد.


۰۳۱۳۵۰۲۰ و شماره گیری داخلی ۱۰۰ و ۱۰۱