قیمت میلگرد میانه با توجه به نوسانات بازار به صورت روزانه و پس از استعلام از کارخانه تولیدکننده، در جدول زیر آپدیت می گردد. پس از مشاهده نوسانات قیمت ها در نمودار موجود برای هر سایز، با تماس با کارشناس فروش آهن، خرید میلگرد میانه خود را در هر حجم تکمیل و نهایی کنید. به یاد داشته باشید تمامی قیمت ها بدون ارزش افزوده است.

فولاد میانه
قیمت میلگرد میانه

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 10 میانه شاخه آجدار A3 8 کیلوگرم کارخانه 10 تماس بگیرید تماس بگیرید
2 میلگرد 12 میانه شاخه آجدار A3 11 کیلوگرم کارخانه 12 تماس بگیرید تماس بگیرید
3 میلگرد 14 میانه شاخه آجدار A3 15 کیلوگرم کارخانه 14 24,312 24,037
4 میلگرد 16 میانه شاخه آجدار A3 20 کیلوگرم کارخانه 16 24,312 24,037
5 میلگرد 18 میانه شاخه آجدار A3 25 کیلوگرم کارخانه 18 24,312 24,037
6 میلگرد 20 میانه شاخه آجدار A3 30 کیلوگرم کارخانه 20 24,312 24,037
7 میلگرد 22 میانه شاخه آجدار A3 37 کیلوگرم کارخانه 22 24,312 24,037
8 میلگرد 25 میانه شاخه آجدار A3 47 کیلوگرم کارخانه 25 24,312 24,037
9 میلگرد 28 میانه شاخه آجدار A3 58 کیلوگرم کارخانه 28 24,312 24,037
10 میلگرد 32 میانه شاخه آجدار A3 75 کیلوگرم کارخانه 32 24,312 24,037

طریقه تشخیص میلگرد کارخانه فولاد آذربایجان (میانه)، علامت حک شده (FF-CT) بر روی میلگردها می باشد. علامت اختصاری  میلگرد میانه

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد میانه
۲ علامت اختصاری FF-CT
۳ سایزبندی از ۱۰ تا ۳۲
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A3
۶ کارخانه تولیدکننده مجتمع فولاد آذربایجان

میلگرد میانه

کارخانه فولاد آذربایجان میانه یکی از کارخانه های فولادی است که از جمله محصولات آن می توان به میلگرد میانه اشاره کرد. میلگرد میانه جز یکی از بهترین میلگردهای تولید شده در ایران است که توانسته با کیفیت بالای خود رضایت مشتریان و خریداران را جلب کند. این کارخانه با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته و دستگاه های به روز، توانسته میلگرد میانه را بر اساس آنالیز A3  و در سایز بندی های 10 الی 32 تولید نماید. میلگرد میانه شاخه آجدار می باشد و می تواند به عنوان یکی از میلگردهایی باشد که در صنایع مختلف به خصوص ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو بررسی نوسانات قیمت میلگرد میانه و دسترسی آنلاین به نرخ روز آن می تواند برای بسیاری از خریداران با اهمیت باشد.

دسترسی سریع به قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد میانه با توجه به قیمت اعلام شده از سمت خود کارخانه در سایت آهن ملل به روز رسانی می گردد. کارخانه فولاد آذربایجان به صورت روزانه قیمت های خود را به روز رسانی می کند و کارشناسان آهن ملل نیز به صورت مستقیم قیمت ها را از کارخانه استعلام و در جدول بالا درج می کنند. قیمت میلگرد میانه مندرج در لیست بالا بدون احتساب ارزش افزوده است.  به همین خاطر شما باید دکمه «ارزش افزوده» را فعال نمایید تا قیمت تمام شده میلگرد میانه را مشاهده نماید. لازم به ذکر است قیمت میلگرد تبریز میانه با توجه وزن و استاندارد میلگرد متفاوت خواهد بود. بنابراین در زمان خرید میلگرد میانه، به سایز و استاندارد میلگرد مورد نظر خود توجه داشته باشید.
همان طور که در این صفحه مشاهده می کنید علاوه بر درج قیمت روز میلگرد میانه، مواردی همچون قیمت دیروز و نمودار نوسانات قیمتی رخ داده در بازه زمانی خاصی نیز برای این میلگرد وجود دارد.
البته برای هر سایز این نمودار قیمتی به صورت مجزا وجود دارد. همچنین شما می تواند وزن هر سایز را نیز ببینید. این سایز به شما کمک می کند در زمان خرید میلگرد میانه به طور نسبی بتوانید حجم و قیمت بار را تخمین بزنید ولی حتما با کارشناس فروش در این زمینه صحبت کنید تا به صورت دقیق محموله برآورد هزینه و وزن گردد.
شما می توانید قیمت انواع میلگرد میانه در لیست بالا مشاهده کنید.

قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد 14 میانه در بازار امروز 

یکی از پرکاربردترین سایزهای میلگرد میانه، سایز 14 آن است که در انواع سازه ها و همچنین صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو خریداران و مهندسان سازه در ابتدا به بررسی قیمت میلگرد 14 میانه در بازار فولاد می پردازند تا با احاطه کامل بر قیمت آن، خریدی مطمئن و بدون ضرر داشته باشند. آهن ملل نیز با وجود میزان بالا درخواست ها برای مشاهده قیمت میلگرد ۱۴ میانه، روزانه قیمت ها را از کارخانه استعلام در لیست بالا درج می کند. بدین ترتیب شما می توانید به قیمت میلگرد 14 میانه امروز دسترسی داشته باشید.

قیمت میلگرد ۱۶ میانه را برخط مشاهده کنید

خریداران مقاطع فولادی، میلگرد سایز 16 را به عنوان مهم ترین سایز میلگرد میانه می دانند؛ چرا که از آن در قسمت های مختلف صنعت ساخت و ساز استفاده می گردد. بنابراین رصد آنلاین قیمت میلگرد ۱۶ میانه می تواند گامی موثر برای داشتن خریدی به صرفه باشد. شما می توانید قیمت میلگرد 16 میانه را در لیست بالا به صورت آپدیت شده مشاهده کنید.

رصد لحظه به لحظه قیمت روز میلگرد ۱۸ میانه

امکان دسترسی به قیمت روز میلگرد ۱۸ میانه می تواند از جمله مزیت های آهن ملل باشد که برای خریداران و مشتریان محصولات فولادی فراهم کرده است. با وجود قیمت میلگرد ۱۸ میانه که به صورت برخط از کارخانه استعلام می شود، خریداران می تواند ضمن بررسی آنلاین قیمت ها، خرید خود رابه صورت تلفنی و آنلاین و بدون حضور فیزیکی انجام دهند.

استعلام قیمت میلگرد ۲۰ میانه و خرید مستقیم

تمامی خریداران و مصرف کنندگان میلگرد میانه می تواند با تماس تلفنی قیمت میلگرد ۲۰ میانه را استعلام نمایند و در ادامه با دریافت مشاوره رایگان نیز داشته باشند. کارشناسان آهن ملل می توانند حجم مورد نیاز میلگرد 20 میانه را برای شما تامین نمایند و پس از خرید، فاکتور رسمی برای شما صادر کنند.

پیشنهاد کارشناس آهن ملل: رصد قیمت روز میلگرد میانه به صورت آنلاین

قیمت میلگرد میانه نیز همانند دیگر میلگردها از برندهای مختلف به صورت روزانه دستخوش تغییرات می گردد. بازار فولاد به دلیل وابستگی به عواملی همچون نرخ ارز، نرخ نفت، نرخ سنگ آهن، نرخ شمش و … ، به محض نوسان در قیمت هریک از این موارد، دچار تغییر می شود. از این رو کارشناسان ما به تمام مشتریان و خریداران و فعالان این حوزه پیشنهاد می کنند قیمت امروز میلگرد میانه را به صورت آنلاین و در سایت آهن ملل مشاهده کنند.

خرید میلگرد میانه به همراه دریافت فاکتور رسمی 

خرید میلگرد میانه به صورت آنلاین و غیر حضوری می تواند گزینه بسیار عالی برای تمام خریداران مقاطع فولادی باشد. خریداران می توانند تنها با یک تماس با کارشناس فروش میلگرد علاوه بر دریافت مشاوره رایگان، تمام فرآیند خرید میلگرد میانه خود را به آسانی انجام دهند.
کارشناسان فروش میلگرد آهن ملل به منظور تسهیل روند خرید میلگرد میانه، در ابتدا پیش فاکتوری برای خریدار ارسال می کنند تا ضمن تائید محصول و تناژ، هزینه های بار از سمت خریدار پرداخت گردد. در ادامه پس از ارسال بار، فاکتور رسمی نیز برای مشتری ارسال می گردد تا بدین ترتیب اصالت میلگرد برای خریدار تضمین شده باشد.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


در یک بندیل میلگرد آجدار، بسته به سایز میلگردها، تعداد مشخصی قرار دارد.


هزینه حمل محصولات فولادی در بازار آهن ایران به عهده خریداران می باشد.


خریداران می بایست مبلغ فاکتورهای خود را بصورت نقد تسویه نمایند و امکان خرید اقساطی وجود ندارد.


امکان تهاتر ملک با محصولات فولادی وجود ندارد.


تغییر مکرر قیمت میلگرد میانه در یک روز کاملا به نوسانات بازار آهن بستگی دارد.