قیمت میلگرد صائب را می توانید به صورت روزانه و آنلاین در جدول زیر مشاهده کنید. لازم به ذکر است قیمت ها همگی پس از استعلام از کارخانه تولیدکننده به روزرسانی می شوند. برای مشاهده قیمت نهایی محصول حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید. به یاد داشته باشید خرید میلگرد صائب را حتما پس از دریافت مشاوره از کارشناسان فروش میلگرد، تکمیل کنید.

فولاد صائب
قیمت میلگرد صائب

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 صائب تبریز شاخه آجدار A2 4.8 کیلوگرم کارخانه 8 24,954 25,413
2 میلگرد 10 صائب تبریز شاخه آجدار A2 7.4 کیلوگرم کارخانه 10 24,679 25,138
3 میلگرد 12 صائب تبریز شاخه آجدار A3 10.7 کیلوگرم کارخانه 12 24,679 25,138
4 میلگرد 14 صائب تبریز شاخه آجدار A3 14.6 کیلوگرم کارخانه 14 24,404 24,862
5 میلگرد 16 صائب تبریز شاخه آجدار A3 19 کیلوگرم کارخانه 16 24,404 24,862
6 میلگرد 18 صائب تبریز شاخه آجدار A3 24 کیلوگرم کارخانه 18 24,404 24,862
7 میلگرد 20 صائب تبریز شاخه آجدار A3 29.7 کیلوگرم کارخانه 20 24,404 24,862
8 میلگرد 22 صائب تبریز شاخه آجدار A3 35.8 کیلوگرم کارخانه 22 24,404 24,862
9 میلگرد 25 صائب تبریز شاخه آجدار A3 46 کیلوگرم کارخانه 25 24,404 24,862
10 میلگرد 28 صائب تبریز شاخه آجدار A3 کیلوگرم کارخانه 28 تماس بگیرید تماس بگیرید
11 میلگرد 32 صائب تبریز شاخه آجدار A3 کیلوگرم کارخانه 32 تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد صائب تبریز
۲ علامت اختصاری FSSCU (برای سایز 8 و 10 و 12) و FSSCT (برای سایز 12 به بعد)
۳ سایزبندی 8 الی 32
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A2 و A3
۶ کارخانه تولیدکننده مجتمع فولاد صائب

میلگرد صائب تبریز

میلگرد صائب تبریز یکی از محصولات هلدینگ مجتمع فولاد صائب در شمال غرب کشور است که بخش عظیمی از میلگرد مورد نیاز کشور را مرتفع می سازد. میلگرد صائب تبریز مشتمل بر میلگرد آجدار AII و  AIII با آج 340 و 400 می باشد که بر اساس آنالیز A2 و A3  و در سایزهای 8 تا 32 تولید می گردد. مجتمع فولاد صائب می تواند محصولات خود از جمله میلگرد صائب را با طول های متغیر و با توجه به دستگاه های برشی موجود در کارخانه، برش و تولید نماید. همچنین وزن میلگرد صائب تبریز که از جمله اطلاعات مورد نیاز برای تخمین قیمت و خرید میلگرد صائب به شمار می رود، بر اساس هر سایز به صورت جداگانه در لیست بالا قابل مشاهده است. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال پیرامون وزن و یا قیمت می توانید با کارشناس آهن ملل تماس بگیرید. شما می توانید قیمت میلگرد صائب را به صورت کاملا آپدیت شده و به صورت آنلاین در جدول بالا مشاهده نمایید.

عوامل دخیل بر قیمت میلگرد صائب تبریز

با توجه به نوع آج های موجود بر روی میلگرد، قیمت میلگرد صائب تبریز نیز متفاوت خواهد بود. چرا که این آج های میلگرد هستند که می توانند استحکام و میزان چسبندگی میلگرد به بتن را افزایش می دهند. از این رو شناخت و انتخاب درست نوع آنالیز میلگرد صائب بسیار با اهمیت است و می تواند هزینه های خرید را متغیر سازد.  میلگرد A2 صائب نوعی میلگرد آجدار مارپیچ یا دوک و میلگرد A3 آن میلگرد آجدار جناغی می باشد. از این رو همواره توصیه می گردد در زمان خرید میلگرد صائب حتما به نیاز سازه و میزان مقاومت آن توجه ویژه داشته باشید تا بر اساس آن بتوان حجم و نوع میلگرد مورد استفاده را مشخص و خریداری کرد.
البته لازم به ذکر است در تخمین قیمت میلگرد صائب تبریز عواملی دخیل  هستند. از جمله این موارد، سایز و استاندارد میلگرد است. همان طور که در جدول بالا مشاهده می کنید هر چه سایز میلگرد بیشتر شود، وزن آن نیز بیشتر شده و در نتیجه قیمت میلگرد صائب هم افزایش خواهد داشت. البته باید گفت هر چه سایز بالاتر می رود، استقامت میلگرد نیز افزایش پیدا می کند و می تواند در سازه های بزرگ به خوبی عمل کند.

قیمت میلگرد صائب تبریز

رصد قیمت روز میلگرد صائب به صورت آنلاین و تلفنی

با توجه به این که بازار فولاد هر روز دستخوش نوسانات زیادی است، برای خریداران بازار آهن مهم است که همواره به آخرین نرخ میلگرد صائب دسترسی داشته باشند. چرا که با استفاده از آخرین اطلاعات موجود می توانند تصمیم بگیرند که آیا زمان فعلی برای خرید مناسب است یا خیر. آهن ملل نیز با توجه به همین موضوع و نیاز خریداران، بستری امن و آنلاین را برای متقاضیان محصولات فولادی به خصوص میلگرد صائب فراهم ساخته است تا علاوه بر دریافت قیمت روز میلگرد صائب، خرید خود را نیز انجام دهند.
البته به یاد داشته باشید عواملی وجود دارند که می توانند بر روی قیمت روز میلگرد صائب اثر بگذارد و وجود هر نوسان قیمتی در هریک از این موارد می تواند بازار فولاد را تغییر سازد:

 • قیمت ارز به خصوص دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد
 • قیمت شمش
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار
 • و … 

کارشناسان آهن ملل قیمت روز میلگرد صائب تبریز را به صورت روزانه از کارخانه صائب تبریز استعلام می کنند. آهن ملل به واسطه سابقه طولانی در این بازار و همچنین ارتباط مستقیم با این کارخانه، مناسب ترین و بهترین قیمت میلگرد صائب تبریز را در اختیار خریداران و متقاضیان میلگرد صائب قرار می دهد. 
شما نیز می توانید با مراجعه به سایت آهن ملل قیمت روز میلگرد صائب را مشاهده نمایید. حتی می توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش آهن ملل، به صورت تلفنی استعلام قیمت کنید. 


خرید میلگرد صائب از آهن ملل 

مجتمع فولاد صائب در طی سال ها فعالیت خود توانسته موفق به اخذ استاندارد 3132 از سازمان ملی ایران برای تولید میلگردهای فولادی گرم نورد دیده به منظور مسلح نمودن بتن با ویژگی های آج 400 و همچنین دریافت استاندارد از سازمان استاندارد ملی ایران برای میلگردهای فولادی گرم نورد دیده برای مسلح کردن بتن با ویژگی های آج 340 گردد. با توجه به این استانداردها می توان گفت میلگرد صائب نه تنها از لحاظ قیمت بلکه از نظر کیفیت بسیار مطلوب است. به همین خاطر بسیاری از سرمایه گذاران پروژه های عمرانی و خریداران عمده و خرد، به دنبال خرید میلگرد صائب با بهترین قیمت هستند. آهن ملل نیز با عنوان معتبرترین فروشگاه آهن آلات، امکان دسترسی به قیمت و همچنین خرید میلگرد صائب را برای تمام خریداران مهیا ساخته است. تمام مراحل خرید میلگرد صائب به صورت زیر انجام می گیرد.

 • تماس با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز از میلگرد صائب تبریز و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار میلگرد
 • ارسال فاکتور نهایی 

فاکتور رسمی ارسال شده تحت نظارت سازمان مالیاتی می باشد و از این روز برای خریدار ارسال می گردد تا اصالت کالای خریداری شده قابل اثبات باشد.      
علاوه بر این شما می توانید با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان فروش، اطلاعات لازم پیرامون میلگرد صائب را پیش از خرید به دست آوردید و با اطمینان خاطر خرید میلگرد صائب را در هر تناژ انجام دهید.


 

نمایش بیشتر +