قیمت میلگرد تیکمه داش را می توانید به صورت روزانه و آپدیت شده در جدول زیر مشاهده کنید. تمامی سایزهای میلگرد تیکمه داش دارای قیمت می باشند و نوسانات آن نیز در دسترس است. برای خرید میلگرد تیکمه داش نیز حتما با کارشناس فروش میلگرد در تماس باشید و خرید خود را نهایی کنید. لازم به ذکر است حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید.

فولاد تیکمه داش
قیمت میلگرد تیکمه داش

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۴:۱۶:۰۰

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 کاوه تیکمه داش شاخه آجدار A2 4.5 کیلوگرم کارخانه 8 24,587 25,092
2 میلگرد 10 کاوه تیکمه داش شاخه آجدار A2 7 کیلوگرم کارخانه 10 24,495 25,000
3 میلگرد 8 کاوه تیکمه داش شاخه آجدار A3 4.5 کیلوگرم کارخانه 8 25,229 25,917
4 میلگرد 10 کاوه تیکمه داش شاخه آجدار A3 7 کیلوگرم کارخانه 10 25,138 25,826
5 میلگرد 12 کاوه تیکمه داش شاخه آجدار A3 10 کیلوگرم کارخانه 12 24,495 25,000
6 میلگرد 14 کاوه تیکمه داش شاخه آجدار A3 13 کیلوگرم کارخانه 14 24,404 24,908
7 میلگرد 16 کاوه تیکمه داش شاخه آجدار A3 18.5 کیلوگرم کارخانه 16 24,404 24,908
8 میلگرد 18 کاوه تیکمه داش شاخه آجدار A3 23 کیلوگرم کارخانه 18 24,404 24,908
9 میلگرد 20 کاوه تیکمه داش شاخه آجدار A3 28.5 کیلوگرم کارخانه 20 24,404 24,908
10 میلگرد 22 کاوه تیکمه داش شاخه آجدار A3 34.5 کیلوگرم کارخانه 22 24,404 24,908
11 میلگرد 25 کاوه تیکمه داش شاخه آجدار A3 44.5 کیلوگرم کارخانه 25 24,404 24,908
12 میلگرد 28 کاوه تیکمه داش شاخه آجدار A3 56.5 کیلوگرم کارخانه 28 24,404 24,908
13 میلگرد 32 کاوه تیکمه داش شاخه آجدار A3 74 کیلوگرم کارخانه 32 24,404 24,908

طریقه تشخیص میلگرد فولاد کاوه تیکمه داش، علامت حک شده (SFK-CT) بر روی میلگردها می باشد. علامت اختصاری  میلگرد تیکمه داش

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد تیکمه داش
۲ علامت اختصاری SFK-CT
۳ سایزبندی از  ۸ تا ۳۲
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A2 و A3
۶ کارخانه تولیدکننده کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش تبریز

میلگرد تیکمه داش، میلگردی پر کاربرد

کارخانه تیکمه داش یکی از بزرگترین کارخانه های تولید کننده مقاطع فولادی است که یکی از محصولات آن میلگرد تیکمه داش است.  میلگرد تیکمه داش به عنوان یکی از میلگردهایی است که همواره از خواهان زیادی در بازار برخوردار است. این میلگرد بر اساس آنالیز A2 و A3 و به صورت آجدار تولید می گردد. همچنین برای این آنالیزها، میلگرد تیکمه داش به صورت شاخه ای در دسترس می باشد.  خریداران و فعالان حوزه های مختلف عموما با میلگرد تیکمه داش آشنایی داشته و استقبال خوبی از میلگرد می کنند. قیمت میلگرد تیکمه داش به خاطر تنوع بالای سایزبندی و همچنین گرید های آن، برای خریداران بسیار مناسب است. به همین خاطر میلگرد تیکمه داش یکی از اولین انتخاب های مصرف کنندگان خواهد بود. شما می توانید قیمت میلگرد تیکمه داش را در لیست بالا مشاهده کنید.


نوسانات قیمت میلگرد تیکمه داش در بازار فولاد

قیمت میلگرد تیکمه داش به عنوان یکی از محصولات پر کاربرد در صنایع مختلف، همواره دستخوش نوسانات زیادی در بازار فولاد قرار می گیرد. اما از اصلی ترین مواردی که می تواند باعث تغییر در قیمت میلگرد تیکمه داش گردد، سایز و گرید آن می باشد. این موضوع را می توان اینگونه بیان کرد که هر چقدر سایز میلگرد افزایش یابد، قيمت ميلگرد كاوه تيكمه داش نیز مقداری افزایش می یابد. باید خاطر نشان کرد با افزایش سایز و وزن میلگرد تیکمه داش، استقامت آن نیز بالا می رود و می تواند پاسخگوی نیاز بسیاری از کاربردها و پروژه های عمرانی باشد. 
آهن ملل نیز به عنوان یکی از فروشگاه های بزرگ آهن آلات که قیمت انواع آهن آلات را به صورت آنلاین در سایت خود درج می کند و بستری امن و مطمئن برای خرید محصولات فولادی فراهم کرده است، قيمت ميلگرد كاوه تيكمه داش را در سایت خود درج نموده است. شما می توانید قیمت روز میلگرد تیکمه داش را در جدول بالا مشاهده کنید.

قیمت میلگرد تیکمه داش

قیمت میلگرد ۱۶ تیکمه داش 

میلگرد ۱۶ تیکمه داش با توجه به سایزی که دارد، از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. به همین خاطر قیمت میلگرد ۱۶ تیکمه داش به دلیل کاربردی که برای ساخت سازه هایی همچون ساختمان های با اسکلت بتنی، فلزی، ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و مسکونی دارد، همواره برای مصرف کنندگان این محصول بسیار مهم است. قیمت میلگرد ۱۶ تیکمه داش در جدول بالا قبل مشاهده است.

قیمت میلگرد 18 تیکمه داش

از دیگر سایزهای میلگرد تیکمه داش، سایز 18 است که به دلیل استقامت و استحکام بالایی که دارد برای ساخت سازه هایی با تعداد طبقات بالا استفاده می شود. از این رو خریداران قیمت میلگرد 18 تیکمه داش را به صورت برخط دنبال می کنند. کارشناسان آهن ملل آخرین قیمت میلگرد 18 تیکمه داش را در لیست بالا درج می کنند.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت میلگرد تیکمه داش امروز

تیکمه داش به دلیل موقعیت جغرافیایی خود و به جهت نزدیکی به مرزهای شمال و شمال غربی کشورمان، متقاضیان زیادی چه در داخل کشور و چه در خارج کشور به خود اختصاص داده است. از این همین رو شرکت فولاد کاوه تیکمه داش به صورت روزانه قیمت میلگرد تیکمه داش را اعلام می کند. کارشناسان آهن ملل نیز پس از استعلام از کارخانه، قیمت ها را در جدول بالا به روز رسانی می کنند. فقط به یاد داشته باشید برای مشاهده قیمت نهایی میلگرد تیکمه داش، حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید. 
اما چه عواملی می توانند بر قیمت روز میلگرد تیکمه داش تاثیرگذار باشد؟!

 • نوسانات قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت شمش آهن 
 • قیمت جهانی سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل
 • تورم جهانی


خرید میلگرد تیکمه داش به صورت مستقیم و آنلاین

شرکت آهن ملل در طی سالیان گذشته و به واسطه همکاری نزدیک با این کارخانه به یکی از بزرگترین فروشگاه های آهن آهن آلات برای خریداران محصولات فولاد کاوه تیکمه داش تبدیل و در همین راستا به عنوان معتبر ترین مرجع قیمت میلگرد تیکمه داش تبریز مورد توجه خریداران این محصول جهت رصد و بررسی به روز ترین قیمت های اعلامی از دفتر فروش کارخانه فولاد تیکمه داش می باشد. همچنین خریداران می تواند از آهن ملل حجم مورد نیاز خود را نیز خریداری کنند. برای خرید میلگرد تیکمه داش شما می بایست با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل در تماس باشید تا فرآیند خرید اصولی و مطابق با درخواست خریدار پیش رود. از این رو از سمت کارشناسان آهن ملل پیش فاکتور برای خریدار ارسال می گردد و پس از تایید و پرداخت هزینه ها، محموله به آدرس خریدار فرستاده می شود. در طی تمام این مراحل هیچ نیازی به حضور فیزیکی افراد نیست و تنها از طریق سایت و تماس با کارشناس تمامی مراحل طی می گردد.

آهن ملل؛ بستری معتبر برای خرید میلگرد تیکمه داش

میلگردهای تولیدی شرکت فولاد کاوه تیکمه داش، نیازهای عمرانی و ساخت و ساز در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز را پاسخ می دهد. علاوه بر این از میلگرد تیکمه داش در طرح های در حال اجرا در استان های دیگر مانند تهران، ارومیه، زنجان و سایر شهرهای بزرگ نزدیک به تبریز نیز به کار گرفته می شود. به همین خاطر و با توجه به اهمیت قیمت میلگرد تیکمه داش، آهن ملل با فراهم سازی بستری امن و آنلاین زمینه را برای خرید میلگرد تیکمه داش و برای تمام خریداران در تمام حجم ها فراهم ساخته است.

مزیت های آهن ملل 

آهن ملل به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های فروش انواع آهن آلات، توانسته به تمام نیاز کاربران را پاسخ دهد. آهن ملل با داشتن سابقه طولانی در زمینه، به خوبی با دغدغه مشتریان و خریداران محصولات فولادی آشنا است و با مزیت های زیر توانسته اعتماد خریداران را به خود جلب نماید. 

 • ارائه فاکتور رسمی به خریداران تحت نظارت مستقیم سازمان امور مالیاتی ایران با گواهی ارزش افزوده
 • دارای نمادهای الکترونیک مانند ساماندهی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های مجازی و آنلاین و اینماد دو ستاره از وزارت صمت 
 • عرضه محصولات کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش را با مناسب ترین قیمت در بازار میلگرد و آهن ایران 
 • دارای جواز کسب از اتحادیه صنف آهن فروشان اصفهان
 • امکان دریافت مشاوره رایگان از متخصصین و کارشناسان آهن ملل
 • ضمانت میلگردهای خریداری شده
نمایش بیشتر +

سوالات متداول


میلگرد کاوه تیکمه داش با استانداردهای A2، A3 و A4 در بازار عرضه می شود.


تعداد شاخه آجدار در یک بندیل از میلگرد تیکمه داش به سایز میلگردها بستگی دارد.


هزینه حمل آهن آلات به عهده خریدار می باشد.


شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام آهن ملل به محض اعلام قیمت میلگرد تیکمه داش از این موضوع مطلع شوید.


تماس با ۰۳۱۳۵۰۲۰ و شماره گیری ۱۰۰ الی ۱۰۵


برای مشاوره در خصوص انتخاب و خرید میلگرد برای ساختمان دو طبقه با مشاورین آهن ملل تماس بگیرید.