قیمت میلگرد سرمد ابرکوه (یزد) بر اساس سایز میلگرد، از رنج متفاوتی برخوردار است. برای خرید میلگرد سرمد ابرکوه ابتدا قیمت روز محصول را مشاهده کنید و سپس با انتخاب سایز مورد نظر، فرآیند خرید خود را از طریق تماس با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل نهایی سازید. لازم به ذکر است قیمت های درج شده بدون ارزش افزوده می باشند، به همین منظور حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید.

فولاد سرمد ابرکوه
قیمت میلگرد سرمد ابرکوه

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۴:۴۲:۳۶

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 10 سرمد ابرکوه شاخه آجدار A3 7.6 کیلوگرم کارخانه 10 24,495 24,587
2 میلگرد 12 سرمد ابرکوه شاخه آجدار A3 10.7 کیلوگرم کارخانه 12 24,312 24,404
3 میلگرد 14 سرمد ابرکوه شاخه آجدار A3 14.6 کیلوگرم کارخانه 14 23,945 24,037
4 میلگرد 16 سرمد ابرکوه شاخه آجدار A3 20 کیلوگرم کارخانه 16 23,945 24,037
5 میلگرد 18 سرمد ابرکوه شاخه آجدار A3 24.5 کیلوگرم کارخانه 18 23,853 23,945
6 میلگرد 20 سرمد ابرکوه شاخه آجدار A3 29.5 کیلوگرم کارخانه 20 23,853 23,945
7 میلگرد 22 سرمد ابرکوه شاخه آجدار A3 37 کیلوگرم کارخانه 22 23,853 23,945
8 میلگرد 25 سرمد ابرکوه شاخه آجدار A3 47 کیلوگرم کارخانه 25 23,853 23,945
9 میلگرد 28 سرمد ابرکوه شاخه آجدار A3 57 کیلوگرم کارخانه 28 23,853 23,945
10 میلگرد 32 سرمد ابرکوه شاخه آجدار A3 75 کیلوگرم کارخانه 32 23,853 23,945

طریقه تشخیص میلگردهای کارخانه سرمد ابرکوه یزد، علامت حک شده (SAIS-CT) میباشد. علامت اختصاری  میلگرد سرمد ابرکوه

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد سرمد ابرکوه
۲ علامت اختصاری SAIS-CT
۳ سایزبندی از ۱۰ تا ۳۲
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A3
۶ کارخانه تولیدکننده کارخانه سرمد ابرکوه یزد

میلگرد ابرکوه

از جمله مهم ترین محصولات کارخانه و مجتمع فولاد سرمد ابرکوه، میلگرد ابرکوه است. میلگرد سرمد ابر کوه به دلیل داشتن کیفیت بالا در کنار تنوع سایز توانسته رضایت بسیاری از مصرف کنندگان را جلب نماید. در حال حاضر کارخانه ابرکوه  این میلگرد را در سایزهای 10 الی 32 میلیمتر و به صورت آجدار تولید می نماید. در مورد آج این میلگرد می بایست گفت آج آن به صورت جناغی می باشد که سبب می  شود چسبندگی بین میلگرد و بتن به شدت افزایش یابد و در نتیجه کم و کاستی های بت را در سازه کاهش و عملکرد بتن را افزایش می دهد. 
برای تولید میلگرد سرمد ابرکوه از تکنولوژی های روز دنیا و همچنین بهترین تجهیزات استفاده می گردد. در حال حاضر کارخانه تولید کننده توانسته با افزایش حجم میزان تولید خود به صورت سالانه، حجم عظیمی از نیاز کشور به میلگرد را تامین نماید.

قیمت میلگرد ابرکوه

قیمت میلگرد ابرکوه می تواند در هزینه های ساخت و ساز بسیار موثر باشد، از این رو بررسی روزانه قیمت ها می تواند در تخمین هزینه ها و شروع یک پروژه ساخت و ساز تاثیر بسزایی داشته باشد. کارخانه و مجتمع فولاد سرمد ابرکوه یزد با توجه به وجود عوامل تاثیرگذار بر قیمت فولاد به خصوص میلگرد، ترجیح می دهد، قیمت میلگرد ابرکوه را به صورت روزانه اعلام نماید. تا بدین ترتیب بتواند وجود هر تغییر را در قیمت میلگرد اعمال کند.  اما همان طور که در ابتدا بیان شد، قیمت میلگرد ابرکوه یزد بر اساس سایز میلگرد و همچنین وزن میلگرد متغیر خواهد بود. این جمله بدان معناست که با تغییر سایز و وزن میلگرد، قیمت آن نیز تغییر می کند. البته لازم به ذکر است در برخی از موارد بعضی از سایزهای میلگرد به دلیل استفاده های گسترده، از قیمت بیشتری برخوردار است. در جدول بالا به صورت گسترده اطلاعات کاملی در مورد هر سایز از میلگرد ابرکوه و همچنین قیمت آن توضیح داده شده است. 

قیمت میلگرد ابرکوه

قیمت میلگرد ۱۲ ابرکوه امروز

میلگرد سایز 12 را می توان گفت از جمله میلگردهایی با سایز کم دانست که در ساخت و ساز و همینطور در صنایع مختلف به کار برده می شود. قیمت میلگرد ۱۲ ابرکوه از لحاظ کیفیت بالا و همین طور کاربرد بالا برای صنایع بسیار مهم است. شما می توانید قیمت میلگرد ۱۲ ابرکوه را به همراه وزن را در جدول بالا به صورت آپدیت شده مشاهده کنید.

رصد قیمت میلگرد ۱۴ ابرکوه برای خرید به صرفه

پرکاربردترین سایز میلگرد ابرکوه، سایز 14 است. این سایز به واسطه وزن پایین و استقامت بالایی که دارد می تواند در ستون، فونداسیون و سقف سازه مورد استفاده قرار گیرد. با این احتساب با استفاده از میلگرد 14 ابرکوه، وزن سازه به شدت کاهش می یابد. برای خرید، شما می توانید قیمت میلگرد ۱۴ ابرکوه را که از سمت کارخانه هر روز آپدیت می گردد، مشاهده کنید و سپس خرید خود را نهایی سازید.

قیمت میلگرد ۱۶ ابرکوه؛ یکی از سایزهای پرکاربرد

در جدول بالا شما می توانید قیمت میلگرد ۱۶ ابرکوه امروز را به صورت آپدیت شده مشاهده نماید. در صورت خرید می بایست وزن میلگرد 16 ابرکوه را بررسی و سپس برای خرید با کارشناس فروش میلگرد در تماس باشید.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد ابرکوه یزد امروز

قیمت روز میلگرد ابرکوه نیز به عنوان یکی از مقطع فولاد دستخوش نوسانات زیادی قرار می گیرد. هر چه که می تواند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر بازار فولاد موثر باشد، بر قیمت میلگرد نیز دخیل هستند. از همین رو کارخانه بعد از بررسی رخدادهای دخیل، قیمت روز میلگرد سرمد ابرکوه را اعلام می کند. اما نکته قابل توجه این است که چه عواملی بر قیمت روز میلگرد سرمد ابرکوه اثر گذار هستند! 

 • قیمت ارز به خصوص دلار
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت نفت
 • هزینه های حمل و نقل
 • میزان عرضه و تقاضا
 • هزینه مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت میلگرد
 • فصول مختلف سال
 • تورم جهانی 
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی 
 • قیمت جهانی زغال سنگ 
 • و … 

موارد ذکر شده در بالا از جمله عوامل موثر بر قیمت روز میلگرد ابرکوه است.  به همین خاطر کارشناسان آهن ملل به صورت روزانه با کارخانه فولاد سرمد ابرکوه در تماس هستند و قیمت ها را استعلام می کنند. شما می توانید بهترین قیمت میلگرد سرمد ابرکوه را در جدول بالا همراه با قیمت دیروز آن مشاهده نمایید.  برای خرید میلگرد ابرکوه حتما با کارشناس فروش آهن ملل در تماس باشید تا خریدی به صرفه را تجربه نمایید.

خرید میلگرد سرمد ابرکوه یزد

میلگرد سرمد ابرکوه به دلیل داشتن سایزهای متنوع، در سازه های مختلفی به کار برده می شود. از این رو برای خرید میلگرد ابرکوه،  بررسی و رصد قیمت آن می تواند نقش بسزایی در قیمت تمام شده داشته باشد. آهن ملل به عنوان یکی از بزرگ ترین و معتبرترین فروشگاه های آهن آلات در ایران، همواره در تلاش است تا بهترین قیمت میلگرد ابرکوه را به مشتریان خود عرضه دارد.  
شما مشتریان عزیز می توانید برای خرید میلگرد ابرکوه با آهن ملل تماس بگیرید. مراحل خرید میلگرد از آهن ملل به این رویه است که شما ابتدا با کارشناس تماس می گیرید و نوع میلگرد مورد نظر خود و حجم مورد نیاز خود را بیان می کنید. کارشناس آهن ملل، میلگرد ابرکوه را از کارخانه استعلام کرده و سپس طی هماهنگی های انجام شده با مشتری، پیش فاکتور را ارسال می کند. مشتری نیز پس از بررسی بار و حجم مورد نیاز، پرداختی مورد نظر را انجام می دهد و سپس به اطلاع کارشناس ارائه می گردد. در نهایت بار در اسرع وقت برای خریدار ارسال می گردد. لازم به ذکر است پس از خرید میلگرد ابرکوه، فاکتور رسمی برای مشتری ارسال می گردد تا اصالت کالا و کیفیت برای مشتری تضمین شده باشد.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


سفارشات بین ۱ الی ۲ روز کاری به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.


بله کلیه برای کلیه محصولات الزاما فاکتور رسمی صادر می شود.


تعداد میلگردهای آجدار در یک باندل میلگرد ابرکوه، به سایز آنها بستگی دارد.


قیمت امروز این محصول در ساعات ابتدایی روز منتشر و در سایت بروز می شود. جهت اطلاع از قیمتهای آنلاین و لحظه ای عضو کانال تلگرام آهن ملل شوید.


خیر تهاتر و پرداخت قسطی در حسابداری آهن ملل تعریف نشده.