قیمت میلگرد آناهیتا گیلان هر روز و به صورت کاملا به روز شده در جدول زیر درج می گردد. برای خرید میلگرد آناهیتا گیلان ابتدا قیمت روز این محصول در سایز مورد نظر، بررسی نموده و سپس برای تکمیل فرآیند خرید، با کارشناسان فروش آهن ملل در تماس باشید. لازم به ذکر است برای مشاهده قیمت نهایی محصول ابتدا گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید.

فولاد آناهیتا گیلان
قیمت میلگرد آناهیتا گیلان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۲:۲۴:۲۴

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 آناهیتا گیلان شاخه آجدار A2 4.2 کیلوگرم کارخانه 8 26,422 26,422
2 میلگرد 10 آناهیتا گیلان شاخه آجدار A2 6.5 کیلوگرم کارخانه 10 26,239 26,239
3 میلگرد 12 آناهیتا گیلان شاخه آجدار A3 9.8 کیلوگرم کارخانه 12 26,239 26,239
4 میلگرد 14 آناهیتا گیلان شاخه آجدار A3 13.7 کیلوگرم کارخانه 14 25,688 25,688
5 میلگرد 16 آناهیتا گیلان شاخه آجدار A3 18 کیلوگرم کارخانه 16 25,688 25,688
6 میلگرد 18 آناهیتا گیلان شاخه آجدار A3 22.7 کیلوگرم کارخانه 18 25,688 25,688
7 میلگرد 20 آناهیتا گیلان شاخه آجدار A3 28 کیلوگرم کارخانه 20 25,688 25,688
8 میلگرد 22 آناهیتا گیلان شاخه آجدار A3 34 کیلوگرم کارخانه 22 25,688 25,688
9 میلگرد 25 آناهیتا گیلان شاخه آجدار A3 44.2 کیلوگرم کارخانه 25 26,055 26,055
10 میلگرد 28 آناهیتا گیلان شاخه آجدار A3 55.5 کیلوگرم کارخانه 28 26,055 26,055
11 میلگرد 32 آناهیتا گیلان شاخه آجدار A3 71 کیلوگرم کارخانه 32 26,055 26,055

طریقه تشخیص میلگرد فولاد آناهیتا گیلان، علامت حک شده (AG-JU) بر روی میلگردها می باشد. علامت اختصاری  میلگرد آناهیتا گیلان

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد آناهیتا گیلان
۲ علامت اختصاری AG-JU
۳ سایزبندی از  ۸ تا ۳۲
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A2 و A3
۶ کارخانه تولیدکننده کارخانه فولاد آناهیتا گیلان

میلگرد آناهیتا گیلان

میلگرد آناهیتا گیلان از جمله محصولات پر مصرف مجتمع فولاد آناهیتا گیلان و همچنین در بازار ایران است که بر اساس دو آنالیز A2 و A3 تولید می گردد. میلگرد آناهیتا را می توان یک میلگرد کاملا استاندارد دانست چرا که از نظر مشخصات فیزیکی و خواص مکانیکی با استاندارد تولید کاملا مطابقت دارد.
همچنین این کارخانه توانایی تامین میلگرد برای طرح های ساخت و ساز در شهرهای رشت، ساری، گرگان و سایر شهرهای کوچک و بزرگ نوار شمالی ایران را دارد و همچنین از میلگردهای تولیدی این مجتمع ذوب آهن در استان های نزدیک به شمال ایران نیز استفاده می شود. شما می توانید قیمت انواع سایز میلگرد آناهیتا گیلان از سایز 8 الی 32 را در جدول بالا به صورت کاملا به روز شده مشاهده نمایید.

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان در بازار فولاد کشور

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان به عنوان محصول پر مصرف در سراسر ایران، می تواند بر قیمت مواردی همچون هزینه های ساخت و ساز تاثیر بگذارد و حتی آن ها را با مشکلات اساسی رو به رو سازد. هر کدام از گریدهای میلگرد آناهیتا بسته به کیفیت و ساختار فیزیکی که دارند، از قیمت خاصی برخوردار می باشند. در قیمت گذاری میلگردها دو عامل اصلی وجود دارند که می تواند تاثیر بسزایی در نرخ میلگردها داشته باشند. این دو مورد سایز و استاندارد میلگرد است.  هر چه سایز میلگرد بزرگ تر گردد، به همان میزان وزن و استقامت آن نیز افزایش می یابد در نتیجه قیمت میلگرد آناهیتا نیز بیشتر می شود. از سویی دیگر استاندارد ساخت میلگرد آناهیتا تاثیر بسزایی در استقامت و استحکام موجود در آن خواهد داشت. بنابراین می‌توان اینگونه اسثتناد نمود هرچه کیفیت میلگرد بهتر باشد، قیمت میلگرد آناهیتا گیلان نیز بیشتر خواهد شد.
کارشناسان آهن ملل پیرامون این مسئله آماده ارائه مشاوره رایگان به مشتریان خرید میلگرد آناهیتا می باشد و از سویی دیگر از طریق تماس مستقیم با کارخانه میلگرد آناهیتا گیلان، قیمت میلگرد آناهیتا را دریافت کرده و در سایت درج می کنند تا خریداران به آسانی به قیمت میلگرد آناهیتا دسترسی داشته باشند.

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان

قیمت میلگرد ۸ آناهیتا برای استفاده در پروژه های عمرانی

کوچکترین سایز میلگرد آناهیتا گیلان، سایز 8 می باشد. این سایز  به دلیل استحکام کمتر به نسبت دیگر سایزها، برای ساخت خاموت و مش فولادی استفاده می گردد. هر کدام این محصولات برای پروژه های عمرانی به صورت متعدد استفاده می شود، بنابراین برای تخمین هزینه های ساخت و سازها قیمت میلگرد ۸ آناهیتا بسیار مهم خواهد بود. شما می توانید قیمت میلگرد ۸ آناهیتا را در جدول بالا به صورت کاملا به روز شده مشاهده نمایید.

قیمت میلگرد ۱۴ آناهیتا با توجه به ویژگی های آن

قیمت میلگرد ۱۴ آناهیتا با توجه به کاربرد گسترده و فراوان آن در انواع پروژه های کوچک و بزرگ عمرانی می تواند بسیار مهم و اثر گذار در هزینه های ساخت و ساز باشد. میلگرد 14 آناهیتا در کنار وزن کمی که دارد، به خوبی توانسته از پس فشارهای وارده از سمت سازه برآید و استحکام خوبی داشته باشد. به همین خاطر از آن برای تقویت پی سازه ها نیز بهره می برند.

قیمت میلگرد ۱۶ آناهیتا

شما می توانید قیمت میلگرد ۱۶ آناهیتا را کاملا آنلاین و به روز شده در جدول بالا مشاهده کنید. این میلگرد بنا بر کیفیت بالا نسبت به وزنی که دارد، می تواند در انواع سازه ها ها به کار گرفته شود. همان طور که بیان گردید، این میلگرد بر اساس دو آنالیز A2 و A3 تولید می شود.  قیمت میلگرد 16 آناهیتا با توجه به این که بر اساس آنالیز A3  تولید می گردد، می تواند نسبت به دیگر برندها متغیر باشد. بنابر این حتما به آنالیز  میلگرد دقت نمایید.

نوسانات بازار و قیمت میلگرد آناهیتا گیلان امروز 

نوسانات بازار و رخدادهایی که در کشور اتفاق می افتد می تواند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر قیمت روز میلگرد آناهیتا تاثیر بگذارد و بازار فولاد را دچار نوسانات زیادی کند. با توجه به این که کارخانه فولاد آناهیتا گیلان به صورت روزانه قیمت های خود را به روز رسانی می کند، اما چه عواملی می تواند باعث تغییر در قیمت میلگرد آناهیتا شوند؟!
علاوه بر نام خود برند و تغییراتی که ممکن است برای خود کارخانه رخ دهد، عوامل زیر می توانند قیمت روز میلگرد آناهیتا را با نوسانات ریز و درشتی همراه کنند:

 •  قیمت ارز به خصوص دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد
 • قیمت شمش
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید میلگرد آناهیتا گیلان آنلاین و غیر حضوری

امروزه خرید میلگرد آناهیتا گیلان به صورت آنلاین و تلفنی برای همه خریداران مهیا شده است و می توانند به آسانی خرید خود را در هر حجم انجام دهند. مجموعه آهن ملل که همکاری دراز مدتی با کارخانه فولاد گیلان دارد و با ارتباط مستقیم با دفتر فروش این مجتمع ذوبی، توانسته مناسب ترین و بهترین قیمت میلگرد آناهیتا رشت را به فعالان حوزه عمران ارائه و به همین واسطه مشتریان زیادی را در باشگاه مشتریان خود داشته باشد. به همین خاطر تلاش کرده است با حل مشکلات پیش روی خریداران برای خرید میلگرد آناهیتا گیلان، کلیه فرآیند را به صورت آنلاین و برخط نماید. از این رو شما می توانید علاوه بر مشاهده قیمت روز و قیمت دیروز میلگرد آناهیتا گیلان، نمودار نوسانات قیمتی این محصول در بازه زمانی مشخص را مشاهده نماید و سپس برای خرید اقدام کنید. رویه خرید از آهن ملل به صورت زیر می باشد:

 • تماس با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز از قیمت میلگرد آناهیتا گیلان و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار میلگرد
 • ارسال فاکتور نهایی

مزیت های خرید میلگرد آناهیتا از آهن ملل 

یکی از بهترین برندهای میلگرد در بازار، محصول تولیدی کارخانه آناهیتا گیلان می باشد. دفتر فروش شرکت آهن ملل از ابتدای فعالیت خود همکاری نزدیک و بدون واسطه ای را با این مجتمع فولاد و ذوب آهن در شمال کشور داشته است و همواره بر آن استمرار دارد. به همین خاطر توانسته است هر حجم از نیاز مشتریان خود را چه زیاد و چه خرد را تامین نماید. در طی سال ها فعالیت، آهن ملل توانسته علاوه بر ارتباطی تنگاتنگ با کارخانه های فولادی با مشتریان خود نیز ارتباطی مستقیم دارد. از جمله مزیت هایی که باعث شده آهن ملل به عنوان اولین انتخاب خریداران باشد، موارد زیر می باشد:

 • اخذ کلیه مجوزهای لازم جهت خرید و فروش میلگرد در بازار آهن آنلاین و بازار فیزیکی را از ارگان های مربوطه
 • ارائه کننده بهترین و مناسب ترین قیمت میلگرد آناهیتا گیلان 
 • ضمانت کلیه سفارشات ارسالی برای مشتریان و خریداران میلگرد تا قبل از تخلیه بار در محل خریدار 
 • ارائه مشاوره خرید رایگان
 • ارائه فاکتور رسمی مورد تایید سازمان امور مالیاتی به کلیه مشتریان در ازای خرید قطعی
 • کسب رتبه یک فروش در کشور 
نمایش بیشتر +

سوالات متداول


در هر بندیل بسته به سایز میلگردهای آجدار، تعداد متفاوتی قرار دارد.


امکان پرداخت به صورت قسط بندی شده وجود ندارد و خریدار می بایست سفارش خود را نقدا تسویه نماید.


قیمت های روزانه در ساعات ابتدایی روز اعلام و در سایت و کانال تلگرام آهن ملل بروز رسانی می شود.


تهاتر میلگرد آناهیتا رشت با ملک و خودرو امکانپذیر نیست.


از طریق شماره ۰۳۱۳۵۰۲۰ و شماره گیری داخلی ۱۰۰ الی ۱۰۵ می توانید اقدام به سفارش این محصول نمایید.