قیمت میلگرد امیرکبیر خزر همواره در طول روز، پس از استعلام از کارخانه تولیدکننده در جدول زیر درج می گردد. قیمت روز میلگرد امیرکبیر خزر درج شده برای هر سایز متفاوت می باشد. از این رو در زمان خرید حتما به سایز میلگرد مورد نظر خود دقت داشته باشید. همچنین برای خرید میلگرد امیرکبیر خزر ، پس از بررسی قیمت حتما با کارشناسان فروش میلگرد در تماس باشید.

فولاد امیرکبیر خزر
قیمت میلگرد امیرکبیر خزر

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۴:۴۴:۰۲

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 امیرکبیر خزر شاخه آجدار A2 4.4 کیلوگرم کارخانه 8 24,404 24,679
2 میلگرد 10 امیرکبیر خزر شاخه آجدار A2 6.8 کیلوگرم کارخانه 10 24,128 24,404
3 میلگرد 10 امیرکبیر خزر شاخه آجدار A3 9.8 کیلوگرم کارخانه 10 24,312 24,587
4 میلگرد 12 امیرکبیر خزر شاخه آجدار A3 9.8 کیلوگرم کارخانه 12 24,128 24,404
5 میلگرد 14 امیرکبیر خزر شاخه آجدار A3 13.5 کیلوگرم کارخانه 14 23,761 24,037
6 میلگرد 16 امیرکبیر خزر شاخه آجدار A3 18 کیلوگرم کارخانه 16 23,761 24,037
7 میلگرد 18 امیرکبیر خزر شاخه آجدار A3 24 کیلوگرم کارخانه 18 23,761 24,037
8 میلگرد 20 امیرکبیر خزر شاخه آجدار A3 28 کیلوگرم کارخانه 20 23,761 24,037
9 میلگرد 22 امیرکبیر خزر شاخه آجدار A3 34 کیلوگرم کارخانه 22 23,761 24,037
10 میلگرد 25 امیرکبیر خزر شاخه آجدار A3 43 کیلوگرم کارخانه 25 23,761 24,037
11 میلگرد 28 امیرکبیر خزر شاخه آجدار A3 55 کیلوگرم کارخانه 28 23,761 24,037
12 میلگرد 32 امیرکبیر خزر شاخه آجدار A3 72 کیلوگرم کارخانه 32 23,761 24,037

نحوه تشخیص میلگرد امیر کبیر خزر، علامت اختصاری (AKS-CT) حک شده بر روی میلگرد ها می باشد. علامت اختصاری  میلگرد امیرکبیر خزر

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد امیرکبیر خزر
۲ علامت اختصاری AKS-CT
۳ سایزبندی از  ۸ تا ۳۲
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A2 و A3
۶ کارخانه تولیدکننده کارخانه میلگرد امیرکبیر خزر

میلگرد امیرکبیر خزر

میلگرد امیر کبیر  یکی از مقاطع فولادی تولید شده در مجتمع ذوب آهن فولاد خزر است که با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا در قالب میلگردهای صنعتی و ساختمانی تولید می گردد.  این مجتمع دارای سه خط تولید میلگرد به صورت همزمان است که میلگردها را با انواع گریدها تولید و روانه بازار می کند. میلگرد امیرکبیر خزر به صورت آجدار و به حالت شاخه ای و در سایز بندی های 8 الی 32 تولید می گردد. استاندارد مورد استفاده برای تولید میلگرد امیرکبیر استاندارد ملی ایران  3132 ( A2-340  ، A3-400  ، A4-500 ) ، استاندارد انگلستان BS 4449 ، استاندارد آمریکا ASTM A615، استاندارد روسیه  GOST 52544، استاندارد آلمان DIN 488  و … است که هر کدام از این استانداردها می تواند کیفیت خاص خود را داشته باشند. شما می توانید قیمت میلگرد امیرکبیر را در سایز 8 الی 32 در جدول بالا مشاهده نمایید.

بررسی قیمت میلگرد امیرکبیر خزر مندرج با استانداردهای ملی و بین المللی

قیمت میلگرد امیرکبیر رشت با توجه به ویژگی های برتر این محصول و همچنین قابلیت جوش پذیری، خواص مکانیکی مطلوب و کاربرد گسترده در زمینه های مختلف صنعتی و ساختمانی، برای تمامی مشتریان و خریداران این محصول بسیار مهم است. امروزه میلگردهای با کیفیت می توانند نقش بسزایی در کاهش هزینه های صنایع مختلف به خصوص ساخت و ساز داشته باشند. اما با وجود عامل های مختلف که به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر قیمت میلگرد امیرکبیر خزر تاثیر می گذارند، مجتمع ذوب آهن فولاد خزر قیمت میلگرد امیر کبیر را به صورت روزانه اعلام می کند. کارشناسان آهن ملل نیز به واسطه رابطه مستقیم با این شرکت و همچنین سابقه طولانی در بازار فولاد، قیمت ها را دریافت و در سایت درج می کنند. از این رو می توان گفت قیمت های مندرج در سایت، به روز ترین و مناسب ترین قیمت میلگرد امیر کبیر در بازار است. البته لازم به ذکر است که دو عامل مهم بر قیمت میلگرد امیرکبیر، استاندار و سایز میلگرد هستند. در نتیجه هر چه سایز میلگرد امیر کبیر بیشتر باشد، وزن آن بیشتر می شود و در نتیجه قیمت آن نیز افزایش می یابد. از سویی دیگر هر چه استاندارد تولید میلگرد بهتر باشد، به همان میزان می تواند بر قیمت میلگرد امیرکبیر نیز تاثیرگذار باشد.

قیمت میلگرد امیرکبیر خزر

قیمت میلگرد 14 امیرکبیر به همراه نوسانات قیمتی

قیمت میلگرد 14 امیرکبیر به عنوان یکی از پرکاربردترین سایز میلگرد در صنایع مختلف به خصوص صنعت ساخت و ساز، بسیار با اهمیت است و خریداران ترجیح می دهند با دسترسی به آخرین نرخ، خرید میلگرد امیرکبیر خزر خود را انجام دهند. در جدول بالا علاوه بر قیمت میلگرد 14 امیرکبیر ، اطلاعاتی در مورد قیمت دیروز، نمودار نوسانات قیمتی و همچنین وزن این سایز به صورت مختصر اطلاعاتی داده شده است.

بررسی قیمت میلگرد 16 امیرکبیر به صورت آنلاین

همان طور که در ابتدا بیان شد، میلگرد امیرکبیر دارای سایزبندی 8 الی 32 است و در بین این سایزبندی ها، سایز 16 امیرکبیر دارای میزان درخواست بیشتری در بازار است. میلگرد 16 امیرکبیر به خاطر داشتن ویژگی هایی همچون استحکام بالا در کنار وزن پایین، توانسته در بسیاری از موارد به خوبی پاسخگو باشد و کیفیت سازه را تضمین نماید. به همین خاطر قیمت میلگرد 16 امیرکبیر برای بسیاری از خریداران و صنعتگران مهم باشد. آهن ملل نیز با علم بر این موضوع به صورت روزانه قیمت میلگرد ۱۶ امیرکبیر را در سایت خود و در جدول بالا درج می کند.

قیمت روز میلگرد امیرکبیر در آهن ملل

میلگرد امیرکبیر خزر با توجه به این بر اساس دو آنالیز A2 و A3 تولید می گردد می تواند بسیاری از نیاز کاربران را پاسخ گو باشد.  میلگرد A2 امیرکبیر  نوعی میلگرد آجدار مارپیچ یا دوک و میلگرد A3 آن میلگرد آجدار جناغی است که هر کدام بسته به آنالیز خود از کیفیت متفاوت و همچنین ویژگی های خاصی نیز برخوردار هستند. همه این موارد یاد شده می توانند بر قیمت روز میلگرد امیرکبیر تاثیر بگذارند اما این موارد به صورت روزانه تغییر نمی کند.  پس چه عواملی می تواند قیمت روز میلگرد امیرکبیر را متغیر سازد و با هر تغییری در بازار، آن ها را با نوسان همراه کند؟! در پاسخ به این سوال باید گفت که عوامل زیر می توانند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر بازار فولاد به خصوص قیمت روز میلگرد امیرکبیر اثر بگذارند. بنابراین در صورت مشاهده هر نوسانی در بازار هر یک از موارد زیر، حتما قیمت میلگرد امیرکبیر را به صورت روزانه بررسی نمایید و یا با کارشناسان آهن ملل تماس بگیرد و به صورت برخط استعلام قیمت کنید:

 • قیمت ارز به خصوص دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد
 • قیمت شمش
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار
 • و …

فرآیند خرید میلگرد امیرکبیر خزر از آهن ملل

آهن ملل یکی از معتبرترین فروشگاه های فروش آهن آلات است که با داشتن سابقه طولانی در بازار فولاد و همچنین ارتباط مستقیم با بسیاری از کارخانه های فولادی نظیر مجتمع ذوب آهن فولاد خزر، قیمت محصولات خود از جمله میلگرد امیرکبیر خزر را به صورت آنلاین و لحظه ای از کارخانه تولیدکننده استعلام و در سایت خود درج می نماید. برای خرید میلگرد امیرکبیر خزر شما می تواند با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل در تماس باشید تا روند خرید به صورت دقیق و با تاییدیه از سمت خریدار امکان پذیرد. فرآیند خرید میلگرد امیرکبیر خزر از آهن ملل به صورت زیر انجام می گیرد:

 • تماس با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز از میلگرد امیرکبیر خزر و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار میلگرد
 • ارسال فاکتور نهایی 

فاکتور رسمی به منزله تضمین اصالت کالای خریداری شده می باشد.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


سفارشات بین ۱ الی ۳ روز کاری به مشتری تحویل داده میشود.


بله کلیه سفارشات تا قبل از تخلیه در محل مشتری ضمانت دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش تماس بگیرید.


قیمتها در ساعات ابتدایی روز بین ۱۰:۳۰ الی ۱۱:۰۰ از دفتر فروش کارخانه امیرکبیر اعلام و در سایت و کانال تلگرام آهن ملل منتشر و به روز رسانی میشود.


تعداد شاخه های آجدار موجود در یک بندیل از میلگرد خزر، به سایز این میلگردها بستگی دارد.