قیمت میلگرد درپاد تبریز به صورت روزانه و پس از استعلام از کارخانه در جدول زیر به روز رسانی می گردد. شما می توانید برای خرید میلگرد درپاد تبریز ابتدا قیمت روز این محصول را مشاهده و سپس با کارشناس فروش میلگرد برای تکمیل فرآیند خرید خود تماس بگیرید. در زمان مشاهده و خرید حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نماید.

فولاد درپاد تبریز
قیمت میلگرد درپاد تبریز

آخرین بروزرسانی: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ساعت: ۱۲:۴۹

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 درپاد تبریز شاخه آجدار A2 4.2 کیلوگرم کارخانه 8 chart 15,505 15,505
2 میلگرد 10 درپاد تبریز شاخه آجدار A2 7.2 کیلوگرم کارخانه 10 chart 15,275 15,275
3 میلگرد 12 درپاد تبریز شاخه آجدار A3 11 کیلوگرم کارخانه 12 chart 15,275 15,275
4 میلگرد 14 درپاد تبریز شاخه آجدار A3 15 کیلوگرم کارخانه 14 chart 15,046 15,046
5 میلگرد 16 درپاد تبریز شاخه آجدار A3 20 کیلوگرم کارخانه 16 chart 15,046 15,046
6 میلگرد 18 درپاد تبریز شاخه آجدار A3 25 کیلوگرم کارخانه 18 chart 15,046 15,046
7 میلگرد 20 درپاد تبریز شاخه آجدار A3 30 کیلوگرم کارخانه 20 chart 15,046 15,046
8 میلگرد 22 درپاد تبریز شاخه آجدار A3 37 کیلوگرم کارخانه 22 chart 15,046 15,046

طریقه تشخیص میلگرد فولاد درپاد تبریز، علامت حک شده (D) بر روی میلگردها می باشد. علامت اختصاری  میلگرد درپاد تبریز

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد درپاد تبریز
۲ علامت اختصاری SFK-CT
۳ سایزبندی از ۸ تا ۲۲
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A2 و A3
۶ کارخانه تولیدکننده گروه صنعتی درپاد تبریز

میلگرد درپاد تبریز

میلگرد درپاد تبریز یکی از محصولات پرطرفدار کارخانه درپاد تبریز است که بسیاری از خریداران محصولات فولادی از این میلگرد در پروژه های خود استفاده می کنند. این کارخانه در سالیان فعالیت خود با استفاده از دستگاه به روز توانسته ظرفیت خود را برای تولید میلگرد درپاد تبریز افزایش دهد. در حال حاضر میلگرد درپاد تبریز بر اساس آنالیز A2 و A3 و سایز بندی های 8 الی 22 تولید و روانه بازار می گردد. شما می توانید قیمت میلگرد درپاد تبریز را برای تمای سایزهای 8 الی 22 در جدول بالا مشاهده نمایید.

استعلام آنلاین قیمت میلگرد درپاد تبریز

دسترسی به آخرین قیمت میلگرد درپاد تبریز در بازار فولاد امروز یکی از الزامات خرید برای خریداران مقاطع فولادی می باشد. از این رو خریداران به دنبال مرجعی معتبر برای دریافت قیمت میلگرد درپاد تبریز هستند. آهن ملل به عنوان فروشگاه آنلاین محصولات فولادی، بستری را برای استعلام قیمت میلگرد درپاد تبریز فراهم ساخته است. کارشناسان آهن ملل با تماس مستقیم با کارخانه درپاد تبریز، آخرین قیمت میلگرد درپاد را دریافت و در سایت درج می نمایند. خریداران می توانند در لیست بالا قیمت ها را برای هر سایز به صورت مجزا مشاهده کنند.
البته لازم به ذکر است قیمت میلگرد درپاد با توجه به سایز، وزن و استاندارد میلگرد متفاوت است. به همین خاطر در زمان خرید حتما به این نکته توجه داشته باشید. 

قیمت میلگرد درپاد تبریز

قیمت میلگرد ۱۶ تبریز به روز شده در لیست بالا

یکی از سایزهایی میلگرد درپاد تبریز که برای خریداران از اهمیت بسزایی برخوردار است، میلگرد ۱۶ تبریز است که از سمت خریداران خواهان زیادی در بازار دارد. قیمت میلگرد ۱۶ تبریز از سمت کارخانه به صورت روزانه اعلام می گردد و کارشناسان ما در جدول بالا درج می کنند. شما می توانید برای خرید میلگرد 16 درپاد تبریز با کارشناسان آهن ملل در تماس باشید.


قیمت روز میلگرد درپاد تبریز را در آهن ملل مشاهده کنید

شرکت آهن ملل اصفهان و گروه صنعتی درپاد تبریز آذربایجان شرقی به واسطه همکاری های گسترده و نزدیک، هماهنگی لازم برای عرضه محصولات این کارخانه خصوصا میلگردهای آجدار در بازار محصولات فولادی و آهن آلات ایران را دارد و دفتر فروش این مجموعه بهترین و به روز ترین قیمت میلگرد درپاد تبریز را به متقاضیان خرید این محصول ارائه می نماید.
شرکت های عمرانی و انبوه سازان پروژه های ساختمانی شهر تبریز و شهرهای بزرگ نزدیک به استان آذربایجان شرقی مانند زنجان، ارومیه، اردبیل و کرمانشاه از بزرگترین مصرف کنندگان میلگرد درپاد بوده و همواره قیمت لحظه ای این محصول را چه به صورت استعلام تلفنی و چه به صورت آنلاین در بازار آهن ایران رصد و بررسی می کنند. 
کارشناسان آهن ملل نیز با درج آنلاین قیمت لحظه ای میلگرد درپاد تبریز در لیست بالا، خریداران را در خرید همراهی می کند. اما نکته قابل توجه در مورد قیمت روز میلگرد درپاد تبریز عوامل دخیل بر آن است که به صورت روزانه و حتی لحظه ای می توانند بر قیمت میلگرد تاثیرگذار باشند. اما چه عواملی هستند؟!

 • نوسانات قیمت دلار در بازار داخلی 
 • نوسانات نرخ نفت و حامل های سوخت
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت شمش
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد
 • تحولات سیاسی و اقتصادی داخلی 

خرید میلگرد درپاد تبریز به صورت روزانه و مستقیم 

خرید میلگرد درپاد تبریز برای تمام خریداران مقاطع فولادی که در این عرصه حضوری فعال دارند، با وجود سایت ها و فروشگاه های آهن آلاتی همچون آهن ملل بسیار راحت است. چرا که حتی خریداران خرد نیز می توانند به راحتی هر حجم از میلگرد درپاد را خریداری کنند. برای خرید میلگرد درپاد تبریز می بایست با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل در تماس باشید تا با اطلاع از آخرین نرخ میلگرد درپاد، خرید خود را آغاز کنید.
پس از تامین تناژ مورد نیاز خریدار، پیش فاکتوری از سمت کارشناس آهن ملل برای خریدار ارسال می گردد تا بدین ترتیب میزان بار و نوع بار از سمت خریدار تایید شود و هزینه بار پرداخت گردد. در نهایت بار ارسال و فاکتور رسمی نیز در ادامه برای خریدار فرستاده می شود.

آهن ملل مرجعی معتبر برای خرید میلگرد درپاد 

پاسخ به این سوال که چرا میلگرد درپاد تبریز را از آهن ملل اصفهان خریداری کنیم می تواند در تصمیم گیری متقاضی این محصول نسبت به اعتماد به شرکت تامین کننده جهت واریز مبلغ سفارشات خود تاثیر گذار باشد. از این رو مختصرا به نکات موثر و مزیت های آهن ملل در تصمیم گیری اشاره می کنیم:

 • دارای جواز کسب آهن فروشی در اصفهان و سایر شهرهای بزرگ ایران مانند تهران، تبریز، مشهد، اهواز، بندرعباس، کرمان و یزد از اتحادیه صنف آهن فروشان
 • ارائه بهترین قیمت میلگرد درپاد تبریز در بازار محصولات فولادی و آهن آلات ایران از طریق کارشناسان دفتر فروش این شرکت
 • امکان فعالیت زیر نظر سازمان امور مالیاتی جمهوری اسلامی ایران با ارائه فاکتور رسمی برای معاملات خرید آهن آلات و میلگرد درپاد
 • کسب اینماد (نماد اعتماد) ۲ ستاره از وزارت صمت و فعالیت قانونی در فضای آنلاین و مجازی از طریق شبکه های ارتباطی این شرکت مانند سایت و تلگرام
 • رسانه های دیجیتال ثبت شده در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ایران و دریافت نماد ساماندهی از این مرکز
 • امکان ارائه مشاوره های رایگان به صورت تلفنی از طریق شماره ۰۳۱۳۵۰۲۰ در زمینه خرید میلگرد درپاد تبریز و مشخصات فنی این محصول
 • امکان ضمانت سفارشات مشتریان تا محل مشتری و قبل از تخلیه بار

تمامی مزیت های فراهم سازی شده در آهن ملل با هدف فراهم سازی بستری امن و مطمئن برای خریداران است تا بتواند به راحتی خرید میلگرد درپاد را در هر تناژ انجام دهند.
 

سوالات متداول


این کارخانه در نزدیکی روستای سرین دیزج از توابع اسکو در آذربایجان شرقی واقع شده.


تعداد شاخه های آجدار در Bundle های میلگرد درپاد به سایز میلگردها بستگی دارد.


قیمتها در بازار آهن در ساعات ابتدایی شروع به کار این بازار اعلام می شود. با این حال برای اطلاع لحظه ای از قیمت میلگرد درپاد عضو کانال تلگرام آهن ملل شوید.


امکان پرداخت به صورت اقساط وجود ندارد و کل مبلغ فاکتور می بایست روی باسکول تسویه شود.


امکان تهاتر املاک و خودروهای سنگین و سواری با آهن آلات و میلگرد وجود ندارد.