قیمت میلگرد پرشین فولاد به صورت آنلاین و روزانه توسط کارشناسان آهن ملل به روز رسانی می گردد. برای خرید میلگرد پرشین فولاد ابتدا نوسانات و قیمت روز میلگرد پرشین فولاد را بررسی نماید و سپس با تماس با کارشناس فروش میلگرد، خرید خود را نهایی کنید. لازم به ذکر است قیمت های درج همگی بدون ارزش افزوده می باشند.

پرشین فولاد
قیمت میلگرد پرشین فولاد

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۴۳:۳۷

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 10 پرشین فولاد شاخه آجدار A3 7.5 کیلوگرم کارخانه 10 25,963 25,963
2 میلگرد 12 پرشین فولاد شاخه آجدار A3 11 کیلوگرم کارخانه 12 25,596 25,596
3 میلگرد 14 پرشین فولاد شاخه آجدار A3 14 کیلوگرم کارخانه 14 25,275 25,275
4 میلگرد 16 پرشین فولاد شاخه آجدار A3 18 کیلوگرم کارخانه 16 25,229 25,229
5 میلگرد 18 پرشین فولاد شاخه آجدار A3 24 کیلوگرم کارخانه 18 25,229 25,229
6 میلگرد 20 پرشین فولاد شاخه آجدار A3 29 کیلوگرم کارخانه 20 25,229 25,229
7 میلگرد 22 پرشین فولاد شاخه آجدار A3 34 کیلوگرم کارخانه 22 25,229 25,229
8 میلگرد 25 پرشین فولاد شاخه آجدار A3 45 کیلوگرم کارخانه 25 25,229 25,229
9 میلگرد 28 پرشین فولاد شاخه آجدار A3 57 کیلوگرم کارخانه 28 25,275 25,275
10 میلگرد 32 پرشین فولاد شاخه آجدار A3 74 کیلوگرم کارخانه 32 25,275 25,275

طریقه تشخیص میلگرد فولاد پرشین، علامت حک شده (PSG) بر روی میلگردها می باشد. علامت اختصاری  میلگرد پرشین فولاد

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد پرشین فولاد
۲ علامت اختصاری PSG
۳ سایزبندی از ۱۰ تا ۳۲
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A3
۶ کارخانه تولیدکننده کارخانه و مجتمع پرشین فولاد قزوین (تاکستان)

میلگرد پرشین قزوین

میلگرد پرشین قزوین از جمله محصولات کارخانه پرشین فولاد است که یکی از قطب های تولیدکننده میلگرد در کشور است و وظیفه تامین حجم عظیمی از میلگرد کشور را به عهده دارد. کارخانه پرشین فولاد تلاش کرده با استفاده از متخصصان این حوزه و همچنین تجهیزات مدرن و به روز، میلگردهایی با کیفیت و مطابق با استاندارد جهانی تولید کند. از سویی دیگر این کارخانه توانسته جز تولیدکنندگان برتر کشور باشد که محصولات خود را به دیگر کشورها نیز صادر می کند. میلگرد پرشین قزوین به صورت آجدار و در حالت شاخه ای در بازار به فروش می رسد. البته در مورد سایزبندی این میلگرد می توان گفت متغیر است و شما می توانید آخرین قیمت میلگرد پرشین را برای سایز 10 الی 32 در جدول بالا مشاهده نمایید.

قیمت میلگرد پرشین قزوین

کارخانه میلگرد پرشین میلگردهای تولید خود را بر اساس آنالیز A3 تولید و روانه بازار می کند. همین آنالیز می تواند بر قیمت میلگرد پرشین قزوین تاثیرگذار باشد. البته علاوه بر این مورد، عوامل دیگری مانند استاندارد تولید و سایز نیز بر قیمت میلگرد پرشین قزوین تاثیرگذار هستند. هر چقدر سایز میلگرد پرشین افزایش یابد به تبع آن قیمت میلگرد پرشین نیز افزایش می یابد.  البته نام خود کارخانه نیز دلیلی بر وجود تفاوت قیمت میلگرد پرشین با دیگر برندها نیز محسوب می شود.

قیمت میلگرد پرشین فولاد

بررسی قیمت میلگرد ۱۸ پرشین به صورت آنلاین

در جدول بالا، علاوه بر ذکر اطلاعات هر سایز میلگرد، قیمت هر سایز نیز به صورت جداگانه درج شده است. قیمت میلگرد ۱۸ پرشین نیز به دلیل کاربرد و همچنین ویژگی های ساختاری آن، به نسبت دیگر سایزهای متفاوت است. با این حال پیشنهاد می گردد برای خرید میلگرد ۱۸ پرشین حتما قیمت روز میلگرد ۱۸ پرشین را در جدل بالا مشاهده کنید.


قیمت میلگرد 20 پرشین همین الان در جدول بالا

قیمت میلگرد 20 پرشین نیز به عنوان یکی از سایزهای بزرگ میلگرد پرشین می تواند برای بسیاری از مصرف کنندگان از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد؛ چرا که این سایز به نسبت دیگر سایزهای قبلی خود، علاوه بر وزن بیشتر، از استقامت بیشتری نیز برخوردار است. در صنایعی همچون نفت و پالایشگاه ها و ساختمان سازی، قیمت میلگرد 20 پرشین می تواند بر هزینه های وارده بر پروژه بسیار موثر باشد. شما می توانید قیمت میلگرد 20 پرشین را در جدول بالا به صورت آنلاین و کاملا به روز شده مشاهده نمایید.

مشاهده قیمت روز میلگرد پرشین در آهن ملل

تیم فروش شرکت شرکت آهن ملل که رتبه یک فروش محصولات کارخانه پرشین به خصوص میلگردهای تولیدی آن را در بازار کشور دارد، توانسته به واسطه اعتبار موجود و همچنین همکاری مداوم با این کارخانه، مناسب ترین، بهترین و جدیدترین قیمت میلگرد پرشین فولاد را به مشتریان و متقاضیان خرید این محصول عرضه نماید.
فعالان بازار مسکن، مجریان پروژه های دولتی و خصوصی، شخصی سازان طرح ها ی ساختمانی مانند مسکن مهر شهر قزوین و شهرهای اطراف استان قزوین همواره از رصد کنندگان قیمت امروز و به روز این محصولات کارخانه پرشین و میلگردهای آن در بازار می باشند و از سایت و کانال تلگرام آهن ملل به عنوان یکی از مراجع بروز موجود در این زمینه بهره می گیرند. 
همان طور که در جدول بالا مشاهده می کنید قیمت میلگرد پرشین امروز قابل دسترسی است و به واسطه کارشناسان آهن ملل هر روز آپدیت می گردد. اما لازم به ذکر است قیمت روز میلگرد پرشین بر اثر یک سری عوامل همچون موارد زیر می تواند در طول روز متغیر باشد.

 • قیمت ارز به خصوص دلار
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت شمش
 • میزان عرضه و تقاضا
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد
 • تحولات سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی 


خرید میلگرد پرشین بدون نیاز به حضور فیزیکی

شما می توانید بدون نیاز به حضور فیزیکی، خرید میلگرد پرشین خود را در حجم مورد نظر از طریق سایت آهن ملل انجام دهید. فروشگاه آهن ملل یکی از بزرگ ترین و معتبرترین فروشگاه های آهن آلات است که با فراهم سازی بستری مطمئن، امکان خرید میلگرد پرشین را به صورت آنلاین برای تمام خریداران فراهم ساخته است. برای خرید میلگرد پرشین نیاز است حتما با کارشناس فروش میلگرد در تماس باشید تا خرید شما ثبت گردد و در نهایت فاکتور رسمی برای شما صادر شود.
کارشناسان فروش آهن ملل در ابتدا با تامین حجم میلگرد پرشین مورد نیاز، برای شما پیش فاکتور ارسال می کنند تا بدین ترتیب حجم و نوع میلگرد به تایید مشتری برسد.
در ادامه و پس از تسویه حساب، بار برای مشتری ارسال می گردد. لازم به ذکر است آهن ملل با ارائه فاکتور رسمی به خریداران خود، اصالت کالای ارسالی را برای خریداران تضمین می کند.

آهن ملل انتخابی مطمئن برای خرید میلگرد پرشین تاکستان

شاید بسیاری از خریداران، خرید آنلاین آهن آلات آن هم در حجم بالا را به عنوان انتخاب اول در نظر نگیرند، چرا که قرار است مقدار زیادی پول در این نوع خرید به صورت غیر حضوری منتقل گردد. اما شرکت آهن ملل با گردآوری مزیت های بسیار توانسته اعتماد کاربران را به خود جلب نماید و بستری امن برای خرید میلگرد پرشین را فراهم ساخته است. از جمله مزیت های آهن ملل عبارتند از:

 • امکان ارائه مشاوره تخصص و رایگان با کارشناسان فروش آهن ملل پیش از خرید میلگرد پرشین به تمام خریداران و مشتریان 
 • ضمانت سفارشات کلیه خریداران
 • ارائه فاکتور رسمی مورد تایید سازمان امور مالیاتی جمهوری اسلامی ایران برای کلیه خریدهای مشتریان
 • امکان خرید با بهترین قیمت میلگرد پرشین فولاد قزوین تاکستان در بازار فولاد
 • دارای جواز کسب آهن فروشی در اصفهان و ایران از اتحادیه صنف آهن فروشان 

آهن ملل با تکیه بر همین مزیت ها توانسته سال ها در بازار فولاد فعالیت داشته باشد و نیاز بسیاری از خریداران را پاسخ دهد.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


مجتمع پرشین فولاد در تاکستان استان قزوین قرار دارد.


جهت کسب اطلاعات در مورد صادرات میلگرد پرشین فولاد تماس بگیرید.


چنانچه عضو کانال تلگرام آهن ملل باشید، به محض انتشار آنلاین قیمت، از پخش آن مطلع می شوید.


امکان تسویه سفارش از طریق تهاتر خودرو خارجی با میلگرد پرشین وجود ندارد.


بله آدرس دفتر فروش در سایت قرار دارد.


خرید اقساطی در سیستم مالی و حسابداری مجموعه آهن ملل اصفهان تعریف نشده.


۰۳۱۳۵۰۲۰ و داخلی ۱۰۰ الی ۱۰۵