قیمت میلگرد حسن رود در بازه زمانی خاص پس از استعلام از کارخانه به صورت روزانه در جدول زیر درج می شود. برای خرید میلگرد حسن رود ابتدا قیمت های روزانه هر سایز را بررسی و سپس با تماس با کارشناسان فروش آهن ملل، فرآیند خرید خود را نهایی کنید. لازم به ذکر است برای مشاهده قیمت نهایی محصول حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید.

فولاد حسن رود
قیمت میلگرد حسن رود

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۲:۳۶:۱۴

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 حسن رود شاخه آجدار A2 4.3 کیلوگرم کارخانه 8 25,963 25,963
2 میلگرد 10 حسن رود شاخه آجدار A2 6.9 کیلوگرم کارخانه 10 25,505 25,505
3 میلگرد 12 حسن رود شاخه آجدار A3 10 کیلوگرم کارخانه 12 25,229 25,229
4 میلگرد 14 حسن رود شاخه آجدار A3 13.8 کیلوگرم کارخانه 14 24,954 24,954
5 میلگرد 16 حسن رود شاخه آجدار A3 18 کیلوگرم کارخانه 16 24,954 24,954
6 میلگرد 18 حسن رود شاخه آجدار A3 22.5 کیلوگرم کارخانه 18 24,954 24,954
7 میلگرد 20 حسن رود شاخه آجدار A3 28 کیلوگرم کارخانه 20 24,954 24,954
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد حسن رود
۲ علامت اختصاری NFG-CO
۳ سایزبندی از  ۸ تا ۲۰
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A2 و A3
۶ کارخانه تولیدکننده کارخانه و شرکت نورد فولاد گیلان (حسن رود)

میلگرد حسن رود

میلگرد حسن رود از دیگر میلگردهای آجدار موجود در بازار است که در کارخانه میلگرد حسن رود و مطابق با استاندارد ملی 3132 تولید و روانه بازار می گردد. این میلگرد با توجه به نوع استاندارد تولید، دارای سایزبندی 8، 10، 14، 16، 18 و 20 میلیمتر می باشد. آنالیز مورد استفاده برای تولید این میلگرد A2 و A3 است. بر اساس این دو آنالیز می توان گفت میلگرد حسن رود به صورت آجدار و دارای دو حالت مارپیچی و جناغی می باشد. هر دوی این گرید ها در ساختمان سازی کاربرد دارند ولی تفاوت آن ها در میزان چسبندگی میلگرد به بتن است؛ بنابراین بر اساس نیاز سازه می بایست یکی از این دو آنالیز را انتخاب و به کار برد. میلگرد حسن رود با توجه به کیفیتی که دارد، توانسته به خوبی نیاز خریداران را پاسخ دهد.

قیمت میلگرد حسن رود و نوسانات هر سایز آن

کارخانه میلگرد حسن رود را می توان به عنوان یکی از بزرگترین کارخانه های تولید میلگرد در شمال کشور دانست که توانسته با تولید این نوع میلگرد در این ناحیه در کشور، نیاز بسیاری از صنایع را تامین نماید. از این خاطر قیمت میلگرد حسن رود برای صنایعی که با این محصول سر و کار دارند بسیار مهم و ارزشمند می باشد. البته لازم به ذکر است که قیمت میلگرد حسن رود نیز همانند دیگر مقاطع فولادی بر اساس سایز متفاوت خواهد بود. این میلگرد نیز به واسطه داشتن سایزهای متغیر از رنج قیمتی متفاوتی نیز برخودار است. اما نکته قابل توجه در مورد میلگرد حسن رود این است که سایزهای کوچکتر آن همچون سایز 8 از قیمت بیشتری به نسبت سایزهای پایه و کاربردی همچون سایز 12 برخوردار است.
البته باید گفت قیمت میلگرد حسن رود بسته به سایز، آنالیز و وزنی که دارد متفاوت خواهد بود. همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید برای هر سایز به صورت جداگانه قیمت ها از خود کارخانه استعلام و در جدول بالا درج می شود.  نکته ای که باید در زمان خرید به آن توجه داشت وزن میلگرد حسن رود گیلان است که در زمان خرید می تواند تاثیر بسزایی در قیمت آن داشته باشد.

قیمت میلگرد حسن رود

عوامل دخیل بر قیمت روز میلگرد حسن رود

بازار فولاد با توجه به وجود عواملی که می توانند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر قیمت روز میلگرد حسن رود و دیگر مقاطع فولادی اثر بگذارند، جزء بازارهای تقریبا بدون سامان است که در هر لحظه امکان اعلام قیمت های هیجانی در آن وجود دارد. کارخانه حسن رود به صورت روزانه قیمت تمامی محصولات خود به خصوص میلگرد را اعلام می کند. از این رو خریداران میلگرد حسن رود به صورت روزانه قیمت ها را بررسی می کنند و پس از بررسی نوسانات اقدام به خرید میلگرد حسن رود می کنند. اما نکته مهم در بررسی قیمت میلگرد حسن رود این است که بدانید هر لحظه و یا هر روز ممکن است قیمت ها تغییر کند. بنابراین باید دانست چه عواملی می تواند بر قیمت روز میلگرد حسن رود تاثیر بگذارد تا در صورت دیدن هر گونه تغییر در این عوامل، بدانید امکان تغییر قیمت در میلگرد حسن رود دور از تصور نخواهد بود.
اما این عوامل عبارتند از: 

 • قیمت ارز به خصوص دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد
 • قیمت شمش
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار
 • و … 

در نهایت می توان اینگونه نتیجه گیری نمود که برای خرید میلگرد حسن رود گیلان ابتدا باید در لحظه قیمت ها را بررسی و پس از اطمینان از وجود بهترین قیمت، تصمیم به خرید گرفت.

خرید میلگرد حسن رود گیلان به صورت مستقیم با قیمت مناسب

شرکت های فعال در عرصه ساختمان سازی در نوار شمالی ایران و در حاشیه دریای خزر از عمده مشتریان محصولات آهنی و میلگردهای کارخانه حسن رود گیلان می باشند. پروژه های عمرانی رشت و استان گیلان به دلیل پایین بودن قیمت میلگرد حسن رود بواسطه کاهش هزینه های حمل و نقل، این میلگرد را در طرح ها و ساخت و سازهای خود استفاده می کنند.
کارخانه تولید کننده به صورت مستقیم نمی تواند محصولات خود را به فروش برساند. از این رو میلگرد حسن رود یا در بورس ارائه می گردد یا به واسطه فروشگاه های خرید و فروش آهن آلات به فروش می رسد. از این رو شما می توانید برای خرید میلگرد حسن رود به این دو مرکز مراجعه نمایید. البته در بین فروشگاه های آهن آلات، آهن ملل از رتبه و سابقه بالاتر و بهتری برخوردار است و توانسته به خوبی نیاز بازار را تامین کند.

خرید میلگرد حسن رود از آهن ملل با بهترین قیمت

از سال ۱۳۸۲ که این مجتمع ذوب آهن فعالیت خودش را در نزدیکی شهر رشت آغاز نمود، مدیریت شرکت آهن ملل اصفهان در قالب همکاری با دفتر فروش این کارخانه همکاری می نمود. در همین راستا پس از تاسیس و شروع بکار رسمی این شرکت، آهن ملل به بزرگترین خریدار میلگردهای حسن رود تبدیل شد و اکنون ارائه کننده بهترین قیمت میلگرد حسن رود در بازار آهن و فولاد ایران می باشد.
اگر قصد خرید میلگرد حسن رود از آهن ملل دارید، جهت آشنایی بیشتر شما مشتریان و متقاضیان خرید این محصول با شرکت ما، توضیحاتی را ارائه می کنیم تا به تصمیم گیری جنابعالی در انتخاب آهن ملل به عنوان بنگاه تامین کننده، کمک نماید.

 • اخذ رتبه یک فروش انواع آهن آلات ساختمانی در ایران 
 • مستقر در قلب مرکز آهن ایران 
 • اخذ کلیه مجوزهای لازم برای فعالیت قانونی در شهر آهن ایران، اصفهان و سایر شهرهای کشورمان را در قالب جواز کسب
 • ارائه بهترین قیمت میلگرد حسن رود گیلان را به متقاضیان حاضر در بازار فولاد کشور به دلیل همکاری مستقیم و بدون واسطه تیم فروش آهن ملل با کارخانه ذوب آهن رشت
 • ارائه فاکتور رسمی مورد تایید سازمان امور مالیاتی جمهوری اسلامی ایران مشتریان در ازای خرید از این مجموعه (بیانگر قانونی بودن فعالیت ما در بازار می باشد)
 • وجود نمادها و مجوزهای آنلاین در سایت و کد شامد از مرکز ساماندهی سایت های ایران و همچنین نماد اعتماد از وزارت صمت 
 • دریافت خدمات مشاوره رایگان قبل از خرید و از طریق تماس تلفنی

ما نماینده شما در بازار آهن ایران هستیم. آسوده خاطر خرید کنید و با اطمینان بسازید. 
 

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


بله شرکت آهن ملل نماینده فروش کلیه کارخانه های ذوب آهن در ایران می باشد.


خریداران میلگرد، می بایست روی باسکول، سفارش خود را با حسابداری شرکت تسویه کنند.


تعداد میلگردهای آجدار در باندلهای این کارخانه به سایز محصولات بستگی دارد.


برای اینکه بصورت لحظه ای از قیمت میلگرد رشت مطلع باشید، عضو کانال تلگرام آهن ملل شوید.


خیر شما می بایست فاکتور خریدتان را به شکل تسویه نقدی پرداخت نمایید.