قیمت میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) پس از استعلام از کارخانه به صورت روزانه در جدول زیر آپدیت می گردد. قیمت روز میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) برای هر سایز به صورت جداگانه در جدول درج می گردد. از این در زمان خرید میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) حتما به سایزبندی آن دقت نمایید. لازم به ذکر است قیمت های درج شده بدون ارزش افزوده می باشند.

عتیق آذر سهند
قیمت میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان)

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۲:۱۲:۲۱

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 عتیق آذر سهند شاخه آجدار A2 4.74 کیلوگرم کارخانه 8 25,413 25,321
2 میلگرد 10 عتیق آذر سهند شاخه آجدار A2 7.39 کیلوگرم کارخانه 10 24,495 24,587
3 میلگرد 12 عتیق آذر سهند شاخه آجدار A2 10.66 کیلوگرم کارخانه 12 24,495 24,587
4 میلگرد 14 عتیق آذر سهند شاخه آجدار A3 14.52 کیلوگرم کارخانه 14 23,853 24,037
5 میلگرد 16 عتیق آذر سهند شاخه آجدار A3 18.96 کیلوگرم کارخانه 16 23,853 24,037
6 میلگرد 18 عتیق آذر سهند شاخه آجدار A3 24 کیلوگرم کارخانه 18 23,853 24,037
7 میلگرد 20 عتیق آذر سهند شاخه آجدار A3 29.64 کیلوگرم کارخانه 20 23,853 24,037
8 میلگرد 22 عتیق آذر سهند شاخه آجدار A3 35.76 کیلوگرم کارخانه 22 23,853 24,037
9 میلگرد 25 عتیق آذر سهند شاخه آجدار A3 46.20 کیلوگرم کارخانه 25 23,853 24,037
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان)
۲ سایزبندی از 8 تا ۲۵
۳ حالت ظاهری شاخه آجدار
۴ آنالیز A2 و A3
۵ کارخانه تولیدکننده عتیق آذر سهند (تاکستان)

میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان)

میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) از دیگر میلگردهای موجود در بازار آهن و فولاد است که به واسطه نام برند و کیفیت که دارد در بازار شناخته شده است و میزان خرید و فروش آن به نسبت زیاد است. آنالیز استفاده شده برای تولید میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان)، آنالیزهای A2 و A3 هستند که باعث شده نوع آج های موجود بر روی آن ها تفاوت داشته باشند. همین امر نیز باعث شده استفاده و کاربرد آن در صنایع مختلف، گسترده باشد. البته لازم به ذکر است که میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان)، میلگردی آجدار است که دارای شاخه های 12 متری می باشد. شما می توانید قیمت میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) را به احتساب ارزش افزوده را برای هر سایز به صورت جداگانه مشاهده نماید.

قیمت میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) با توجه به ویژگی های آن

بازار فولاد و آهن به سبب وابستگی های متعددی که به عوامل داخلی و خارجی دراد، به صورت گسترده تحت تاثیر است و در صورت مشاهده در گونه نوسانات در بازارهای دیگر، دستخوش تغییرات می گردد. با این باید گفت برای تخمین قیمت میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) می بایست به ویژگی های ظاهری و ساختاری این محصول دقت  نمود و بر اساس آن ها قیمت بار نهایی را تخمین زد. از جمله ویژگی های میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) سایز میلگرد است. میلگرد میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) از سایز 10 الی 25 تولید و به بازار مصرف عرضه می گردد.  هر چه قطر سایزها بیشتر شود، به مراتب ضخامت میلگرد نیز افزایش می باید و در نتیجه کاربرد میلگرد نیز متفاوت خواهد بود، چرا که استقامت آن نیز بیشتر شده است. بنابراین در زمان خرید میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان)  باید به این نکته دقت نمود و سایز مورد نیاز را خریداری کرد. از دیگر مواردی که می تواند بر قیمت میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) تاثیر بگذارد وزن میلگرد است. در این باره باید گفت هر چه ضخامت و سایز میلگرد افزایش پیدا کند، وزن میلگرد صعودی می شود و در نهایت قیمت میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) نیز بیشتر خواهد شد.

قیمت میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان)

قیمت روزانه میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) 

برای تخمین قیمت روزانه میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان)، باید به موارد زیر باید توجه کرد:

 • قیمت میلگرد در بازار جهانی: قیمت میلگرد در بازار جهانی می تواند بر روی قیمت این نوع میلگرد در بازار داخلی تاثیر بگذارد. از این رو نباید نوسانات خارجی را نادیده گرفت.
 • قیمت مواد اولیه: قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد می تواند به صورت مستقیم بر قیمت  میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) تاثير داشته باشد چرا که هر چقدر کیفیت مواد اولیه مورد استفاده بهتر باشد، کیفیت میلگرد نیز بیشتر خواهد بود.
 • نرخ ارز: ارتباط تنگاتنگی بین نرخ ارز و قیمت میلگرد وجود دارد. بنابراین باید به خاطر داشت، افزایش ارزش دلار آمریکا ممکن است باعث افزایش قیمت میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) شود.
 • عرضه و تقاضا: تقاضای بالا و عرضه کم ممکن است باعث افزایش قیمت میلگرد شود و برعکس، تقاضای کم و عرضه بالا ممکن است باعث کاهش قیمت شود.
 • هزینه‌ های تولید: هزینه‌ های تولید شامل هزینه‌ های نیروی انسانی، ماشین‌ آلات، انرژی و ... هستند که به عنوان عاملی بر تعیین قیمت میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) هستند.

به جز مواد بالا هستند موارد دیگری که می توانند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر قیمت روزانه میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) تاثیر بگذارند. به همین خاطر بهتر است پیش از خرید حتما با کارشناس فروش این بازار صحبت کنید. 

خرید میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) با بهترین قیمت بازار 

خرید و فروش محصولات فولاد نیاز به یک سری اطلاعات اولیه دارد تا بتوان بر اساس نیاز محصول مورد نظر را خریداری نمود. یکی از فروشگاه های موجود در ایران شرکت آهن ملل می باشد که به دلیل خریداری حجم زیادی از محصولات فولادی از کارخانه ها از بهترین تامین کنندگان میلگردهای این مجتمع فولاد در بازار آهن آنلاین و بازار فیزیکی با مناسب ترین نرخ های موجود است.
از این رو دفتر فروش آهن ملل به واسطه همکاری کارخانه های فولادی، همواره ارائه کننده بهترین و مناسبترین قیمت میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) در بازار محصولات فولادی کشور است.
اگر قصد خرید میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) از شرکت آهن ملل را دارید، قبل از اقدام به پرداخت وجه نکات زیر را مطالعه فرمایید.

 • از آنجا که مسئله اعتماد به تامین کننده، از بزرگترین مسائل موجود بر سر راه خریداران محترم می باشد، نکاتی را برای شما ذکر کرده ایم که به افزایش سطح اعتماد جنابعالی کمک می کند.
 • آهن ملل، به جهت خریداری حجم بالایی از تولیدات کارخانجات ذوب آهن ایران توانسته رتبه اول فروش آهن آلات در کشور را از آن خود کند.
 • این شرکت با اخذ نمادها و مجوزهای لازم جهت فعالیت در بازار آهن کشور، به صورت کاملا قانونی در این بازار فعالیت می کند.
 • ارائه ارزانترین قیمت میلگرد عتیق آذر سهند (تاکستان) به متقاضیان خرید این محصول، از برجسته ترین نکاتی است که برای این عزیزان حائز اهمیت می باشد.
 • خریدار در ازای خریدهای قطعی خود از حسابداری مجموعه، فاکتور رسمی مورد تایید سازمان امور مالیاتی دریافت می کند.
 • شما می توانید از طریق تماس با مشاورین متخصص آهن ملل، اقدام به دریافت مشاوره های تخصصی و رایگان در زمینه میلگردهای البرز غرب نمایید.
 • آهن ملل میلگردهای خریداری شده شما را تا قبل از تخلیه ضمانت می کند. جهت کسب اطلاعات در زمینه ضمانت سفارشات با کارشناسان فروش شرکت در ارتباط باشید.
 • آسوده خاطر خرید کنید، با اطمینان بسازید. آهن ملل اصفهان نماینده شما در بازار آهن
نمایش بیشتر +

سوالات متداول


سفارشات بین یک الی ۳ روز کاری به دست مشتریان عزیز می رسد.


تعداد شاخه های آجدار در یک بندیل از میلگرد نورد البرز، به سایز آنها بستگی دارد.


امکان تهاتر ماشین و ملک یا میلگردهای البرز وجود ندارد.


قیمت ها بین ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۱:۰۰ به تدریج در بازار آهن پخش و منتشر می شود.


بله. برای کسب اطلاعات در مورد ضمانت سفارش های مشتریان با دفتر فروش شرکت تماس بگیرید.


خریدار می بایست کل مبلغ سفارش را قبل از تخلیه میلگردها در محل تحویل، نقدا تسویه نماید.