قیمت میلگرد راد همدان با توجه به اهمیت آن در بازار فولاد، پس از استعلام از کارخانه، به روز رسانی می شود. در جدول زیر  قیمت ها بر اساس سایز و آنالیز میلگرد متفاوت خواهد بود. برای هر سایزبندی علاوه بر قیمت امروز، قیمت دیروز و نوسانات قیمتی اخیر نیز درج شده است. برای خرید میلگرد راد همدان حتما با کارشناسان فروش میلگرد در تماس باشید و خرید خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است تمامی قیمت های درج شده بدون ارزش افزوده می باشند.

راد همدان
قیمت میلگرد راد همدان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۲:۴۳:۰۸

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 راد همدان شاخه آجدار A2 4.3 کیلوگرم کارخانه 8 26,647 26,647
2 میلگرد 10 راد همدان شاخه آجدار A2 6.3 کیلوگرم کارخانه 10 26,372 26,372
3 میلگرد 12 راد همدان شاخه آجدار A3 9.5 کیلوگرم کارخانه 12 26,005 26,005
4 میلگرد 14 راد همدان شاخه آجدار A3 13.5 کیلوگرم کارخانه 14 25,821 25,821
5 میلگرد 16 راد همدان شاخه آجدار A3 17.5 کیلوگرم کارخانه 16 25,821 25,821
6 میلگرد 18 راد همدان شاخه آجدار A3 21.5 کیلوگرم کارخانه 18 25,821 25,821
7 میلگرد 20 راد همدان شاخه آجدار A3 27 کیلوگرم کارخانه 20 25,821 25,821
8 میلگرد 22 راد همدان شاخه آجدار A3 31 کیلوگرم کارخانه 22 25,821 25,821
9 میلگرد 25 راد همدان شاخه آجدار A3 42 کیلوگرم کارخانه 25 25,867 25,867
10 میلگرد 28 راد همدان شاخه آجدار A3 55 کیلوگرم کارخانه 28 25,867 25,867
11 میلگرد 32 راد همدان شاخه آجدار A3 70 کیلوگرم کارخانه 32 تماس بگیرید تماس بگیرید

طریقه تشخیص میلگرد فولاد راد همدان، علامت حک شده (RAD-CT و SRH-CT) بر روی میلگردها می باشد. علامت اختصاری  میلگرد راد همدان

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد راد همدان
۲ علامت اختصاری RAD-CT و SRH-CT
۳ سایزبندی از  ۸ تا ۳۲
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A2 و A3
۶ کارخانه تولیدکننده مجتمع فولاد راد همدان

 

میلگرد راد همدان

میلگرد راد همدان یکی از پر مصرف ترین میلگردهای موجود در ایران است و توانسته با کیفیت بالای خود، حجم عظیمی از نیاز بازار کشور را تامین نماید. کارخانه راد همدان تلاش می کند با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته، محصولات خود را بر طبق استاندارد جهانی DIN تولید و روانه بازار کند تا بدین ترتیب وزن میلگرد تولید شده بر اساس استاندارد مورد استفاده باشد. 

قیمت میلگرد راد همدان در بازار فولاد ایران

قیمت میلگرد راد همدان به دلیل اهمیتی که در بازار فولاد و آهن کشور دارد، می بایست به صورت روزانه و آنلاین آپدیت گردد. از این رو کارخانه راد همدان نیز قیمت هر سایز از میلگرد های خود، به صورت روزانه به روزرسانی می کند. 
اما باید خاطر نشان کرد، ممکن است در طی روز نیز قیمت ها چندین مرتبه تغییر کنند، چرا که عوامل زیادی بر قیمت روز میلگرد راد همدان موثر هستند. از این رو خریداران در زمان خرید میلگرد راد همدان باید نوسانات رخ داده در اقتصاد و عوامل دخیل زیر را بررسی و سپس خرید خود را انجام دهند. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • قیمت شمش آهن
  • قیمت ارز
  • قیمت جهانی سنگ آهن
  • تحولات سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی 

شما می توانید با مراجعه با سایت آهن ملل، قیمت آنلاین میلگرد راد همدان را برای هر سایز مشاهده نمایید.
لازم به ذکر است از بین تمام سایزهای میلگرد راد همدان، سایزهای 8، 14، 16 و 18 خواهان و خریدار بیشتری دارند، به همین خاطر در ادامه به بررسی روند قیمتی آن ها می پردازیم.

قیمت میلگرد راد همدان

 

قیمت میلگرد ۸ راد همدان

یکی از میلگردهای سایز کوچک راد همدان، سایز 8 است.  این میلگرد یکی از سایزهای استاندارد راد همدان است که به منظور ساخت خاموت و مش فولادی استفاده می شود. از این رو قیمت میلگرد ۸ راد همدان در بازار ساخت و ساز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.  شما می توانید در جدول بالا قیمت میلگرد ۸ راد همدان را مشاهده و برای خرید اقدام کنید.

قیمت میلگرد ۱۴ راد همدان

یکی از پرکاربردترین سایزهای میلگرد راد همدان سایز 14 است که می توان آن را در سازه های بزرگ که نیاز به استحکام بالایی دارند، استفاده نمود. چرا که یکی از بارزترین ویژگی های میلگرد ۱۴ راد همدان استحکام بالا در کنار وزن پایین آن است. از این رو قیمت میلگرد ۱۴ راد همدان در بازار بسیار با اهمیت است. شما می توانید برای خرید میلگرد 14 راد با کارشناسان آهن ملل در تماس باشید.

قیمت میلگرد ۱۶ راد همدان

قیمت میلگرد ۱۶ همدان برای مهندسان ساخت و ساز به دلیل استحکام بالا آن بسیار مهم است و روزانه در صدد بررسی قیمت روزانه آن می باشند. تمامی نوسانات سایز 16 راد همدان در جدول بالا قابل مشاهده می باشد.

قیمت میلگرد ۱۸ راد همدان

قیمت میلگرد ۱۸ راد همدان به صورت آنلاین در جدول بالا به روز رسانی می گردد. شما می توانید با مراجعه به سایت آهن ملل و تماس با کارشناسان آهن ملل، برای خرید میلگرد ۱۸ راد همدان اقدام کنید.

مشاهده قیمت امروز راد همدان در آهن ملل

شرکت آهن ملل که سابقه طولانی همکاری مستقیم با کارخانه فولاد راد همدان و دفتر فروش این کارخانه را دارد و به واسطه مراودات مالی بالا توانسته اعتبار قابل قبولی از این مجتمع کسب کند، میلگرد راد را با مناسب ترین قیمت در بازار عرضه می کند.
قیمت میلگرد راد هر روز توسط کارشناسان فروش میلگرد آهن ملل در ساعات ابتدایی شروع کار بازار آهن از کارخانه راد همدان استعلام گرفته می شود و سپس به صورت آنلاین در سایت شرکت آهن ملل بروز رسانی و منتشر می گردد. از این رو شما می توانید قیمت روز میلگرد راد را در جدول بالا به صورت آنلاین مشاهده نماید.

آیا قصد خرید میلگرد دارید؟

آهن ملل به عنوان معتبرتین فروشگاه آهن آلات و مقاطع فولادی، آخرین قیمت میلگرد از انواع کارخانه ها را در سایت خود برای مشتریان عرضه می دارد. شما می توانید با مراجعه به سایت قیمت روز میلگرد هر کارخانه را به صورت مجزا مشاهده نماید و حتی نوسانات رخ داده برای هر سایز را نیز ملاحظه کنید و سپس برای خرید اقدام کنید.

 

نمودار قیمت میلگرد راد همدان

همان طور که در جدول بالا مشاهده می کنید، علاوه بر قیمت لحظه ای میلگرد راد همدان، شما می توانید قیمت دیروز و نمودار قیمت میلگرد راد همدان را نیز مشاهده کنید. در این نمودار  نوسانات قیمتی هر سایز به صورت مجزا قابل مشاهده است. فقط در زمان بازدید از نمودار نوسانات قیمتی، به بازه زمانی آن حتما دقت کنید.

خرید قیمت میلگرد راد همدان  به صورت آنلاین 

برای خرید میلگرد راد می بایست حتما با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل تماس بگیرید. کارشناسان آهن ملل پس از تامین حجم مورد نظر، برای شما پیش فاکتور ارسال می کنند. پس از انجام تسویه حساب، بار برای مقصد مورد نظر ارسال می گردد.  نکته قابل توجه در زمان خرید میلگرد را همدان این است که قیمت ها موجود در جدول، بدون ارزش افزوده می باشند.
همچنین به دلیل نوسانات لحظه ای موجود در بازار فولاد ایران، قیمت های درج شده در جدول بالا، ملاک صدور پیش فاکتور نیست. لذا عزیزانی که قصد خرید میلگرد را همدان را دارند می بایست قیمت امروز میلگرد راد همدان را به صورت تلفنی و تایید شده، از کارشناس دفتر فروش اصفهان دریافت و سپس اقدام به انتقال یا واریز وجه نمایند.
    

آهن ملل مرجع معتبر برای خرید میلگرد راد

آهن ملل دارای جواز کسب فعالیت صنفی از صنف آهن فروشان و شرکت ثبت شده در سازمان ثبت اسناد و املاک ایران به شماره ۶۰۵۷۱ می باشد. این شرکت موفق به اخذ کلیه مجوزهای آنلاین مانند ساماندهی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) و اینماد ۲ ستاره (وزارت صنعت، معدن و تجارت) شده است. از سویی دیگر به واسطه همکاری مستقیم و  بی واسطه آهن ملل با مجتمع فولاد راد، باعث شده بهترین قیمت میلگرد راد همدان به واسطه آهن ملل به مشتریان ارائه گردد. همچنین شما می توانید با استفاده از امکان مشاوره رایگان، خریدی مطمئن و آسان را تجربه کنید. 
لازم به ذکر است، در نهایت پس از اتمام فرآیند خرید میلگرد راد همدان، کارشناسان فروش آهن ملل برای شما فاکتور رسمی صادر شده را ارسال می کنند. 

 

                           

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


هزینه حمل و نقل در بازار آهن به عهده خریدار است


بستگی به سایز میلگردهای آجدار راد دارد


به دلیل نوسانات موجود در بازار فولاد و تغییرات لحظه ای قیمت ها


خیر تهاتر آهن آلات با اموال منقول و غیر منقول در سیستم مالی آهن ملل تعریف نشده است


خیر. شما می بایست کل مبلغ سفارش که در فاکتور قید شده را نقدا تسویه و سفارش خود را تحویل بگیرید


برای ارتباط با کارشناس فروش ۰۳۱۳۵۰۲۰ و داخلی ۱۰۰ الی ۱۰۵ را شماره گیری نمایید