قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان هر روز به صورت کاملا دقیق و پس از استعلام از کارخانه در جدول زیر درج می شود. با توجه به نوسانات موجود در بازار قیمت روز میلگرد جهان فولاد سیرجان دارای نوسانات متعددی می باشد. از این رو حتما در زمان خرید میلگرد جهان فولاد سیرجان حتما قیمت و سایز میلگرد را چک کنید و با کارشناس مربوطه در تماس باشید.  

جهان فولاد سیرجان
قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۴:۴۳:۲۳

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 10 جهان فولاد سیرجان شاخه آجدار A3 7.2 کیلوگرم کارخانه 10 25,321 25,229
2 میلگرد 12 جهان فولاد سیرجان شاخه آجدار A3 10.4 کیلوگرم کارخانه 12 25,138 25,046
3 میلگرد 14 جهان فولاد سیرجان شاخه آجدار A3 14.2 کیلوگرم کارخانه 14 24,128 24,037
4 میلگرد 16 جهان فولاد سیرجان شاخه آجدار A3 18.7 کیلوگرم کارخانه 16 24,128 24,037
5 میلگرد 18 جهان فولاد سیرجان شاخه آجدار A3 23.5 کیلوگرم کارخانه 18 23,945 23,853
6 میلگرد 20 جهان فولاد سیرجان شاخه آجدار A3 28.9 کیلوگرم کارخانه 20 23,945 23,853
7 میلگرد 22 جهان فولاد سیرجان شاخه آجدار A3 34.6 کیلوگرم کارخانه 22 23,945 23,853
8 میلگرد 25 جهان فولاد سیرجان شاخه آجدار A3 45.1 کیلوگرم کارخانه 25 23,945 23,853
9 میلگرد 28 جهان فولاد سیرجان شاخه آجدار A3 56.4 کیلوگرم کارخانه 28 23,945 23,853
10 میلگرد 32 جهان فولاد سیرجان شاخه آجدار A3 73.5 کیلوگرم کارخانه 32 23,945 23,853
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد جهان فولاد سیرجان
۲ علامت اختصاری SJSCO
۳ سایزبندی از ۱۰ تا ۳۲
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A3
۶ کارخانه تولیدکننده مجتمع جهان فولاد سیرجان

میلگرد جهان فولاد سیرجان

میلگرد جهان فولاد سیرجان تولید مجتمع جهان فولاد سيرجان است که بر اساس استاندارد ملی به شماره 3132 تولید می گردد. این میلگرد تا به حال از لحاظ مقاومت در سازه های مختلف بسیار خوب عمل کرده است. چرا که کارخانه جهان فولاد سیرجان با استفاده از روش عملیات حرارتی Quench-Temper توانسته خواص مکانیکی آن را بهبود دهد در نتیجه مقاومت آن به شدت افزایش پیدا کرده است.. از این رو در بسیاری از پروژه های عمرانی و در نقاط مختلف سازه به منظور استوار سازی ستون سازه و مقاومت کلی سازه از آن بهره گرفته می شود. میلگرد جهان فولاد سیرجان بر اساس استاندارد A3 و در سایز بندی 10 الی 32 تولید و روانه بازار می شود. شما می توانید قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان را در لیست بالا به صورت به روز شده مشاهده کنید. لازم به ذکر است تمامی میلگردهای جهان فولاد که در لیست بالا موجود می باشند همگی آجدار می باشند.

قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان بر اساس سایز و استاندارد تولید

قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان برای بسیاری از افراد فعال در حوزه ساخت و ساز بسیار با اهمیت می باشد. آهن ملل نیز با علم بر این موضوع به صورت آنلاین قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان را از کارخانه استعلام می کند و در لیست بالا درج می کند. البته همانطور که در لیست بالا مشاهده می کنید هر سایز به صورت جداگانه دارای قیمت هستند. از این رو می توان گفت قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان بر اساس سایز و استاندارد تولید متفاوت است. هر چه سایز میلگرد افزایش یابد، وزن میلگرد جهان فولاد سیرجان نیز افزایش می یابد و به تبع آن قیمت نیز افزایش خواهد داشت.

قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان

قیمت میلگرد ۱۴ جهان فولاد

یکی از سایزهای پرمصرف میلگرد جهان فولاد، سایز 14 آن است که به دلیل وزن پایین در کنار استحکام بالای آن باعث شده در پروژه های کوچک و بزرگ عمرانی به وفور از آن استفاده گردد. از جمله مواردی که از میلگرد 14 جهان فولاد استفاده می گردد، پی یا فونداسیون سازه است که باعث می گردد استقامت این قسمت ها به شدت افزایش یابد. به همین خاطر می توان گفت قیمت میلگرد ۱۴ جهان فولاد برای بیشتر پروژه های عمرانی و حتی دیگر صنایع مهم است و تلاش می کنند آن را به روز بررسی کنند و در زمان خرید میلگرد ۱۴ جهان فولاد به آپدیت بودن قیمت توجه کنند.

قیمت میلگرد ۱۶ جهان فولاد سیرجان

قیمت میلگرد ۱۶ جهان فولاد سیرجان را می توانید به صورت کاملا به روز شده و آنلاین در جدول بالا مشاهده کنید. قیمت های مندرج در جدول بالا از کارخانه تولیدکننده استعلام گرفته شده است. به همین خاطر برای مشاهده قیمت تمام شده میلگرد 16 جهان فولاد سیرجان می بایست حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید.

قیمت روز میلگرد جهان فولاد سیرجان

همان طور که مشاهده می کنید در جدول بالا علاوه بر قیمت روز میلگرد جهان فولاد سیرجان، قیمت دیروز آن نیز به صورت جداگانه درج شده است. این بدان معناست که هر لحظه و هر روز امکان تغییر قیمت میلگرد جهان فولاد وجود دارد. بازار فولاد همواره دستخوش عواملی است که می توانند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر آن تاثیر بگذارند و نوسانات زیادی را بر بازار وارد کنند. به همین خاطر کارشناسان آهن ملل به تمامی فعالان این حوزه پیشنهاد می کند که اگر تغییر در نرخ هر یک از موارد رخ داد، حتما بازار فولاد و به خصوص قیمت روز میلگرد جهان فولاد سیرجان را رصد نماید تا بدون ضرر، خریدی به صرفه داشته باشید.

 • قیمت ارز به خصوص دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد
 • قیمت شمش
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل

همچنین شما می توانید نمودار نوسانات قیمت هر سایز از میلگرد جهان فولاد را به صورت مجزا مشاهده نماید تا با آگاهی از میزان نوسانات قیمتی آن اقدام به خرید کنید.

خرید میلگرد جهان فولاد سیرجان به صورت آنلاین 

خرید میلگرد جهان فولاد سیرجان در آهن ملل به دو صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است. در 
خرید میلگرد جهان فولاد سیرجان به صورت غیر حضوری شما می توانید با تماس با کارشناس فروش آهن ملل حجم مورد نیاز خود را سفارش دهید.  کلیه مراحل خرید از لحظه سفارش تا ارسال بار، همگی به صورت آنلاین و تلفنی انجام می گیرد در نتیجه هزینه های ناشی از آن کاهش می یابد. کلیه مراحل خرید میلگرد جهان فولاد سیرجان در تمام سایزهای موحود در جدول بالا به صورت زیر انجام می گیرد:

 • تماس با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز از میلگرد جهان فولاد سیرجان و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار میلگرد
 • ارسال فاکتور نهایی

آهن ملل مرجع معتبر برای خرید میلگرد جهان فولاد

آهن ملل در طی سالیان فعالیت خود همواره تلاش کرده است با استفاده از سابقه خود در فروش محصولات فولادی و همچنین اعتماد مشتریان خود، زمینه را برای خرید میلگرد جهان فولاد سیرجان مهیا سازد. بدین ترتیب بسیاری از خریدها کاملا آنلاین صورت می گیرد. همچنین آهن ملل با صدور فاکتور رسمی برای خریدهای انجام شده، سعی بر این دارد تا اصالت کالای خریداری شده را برای مشتری تضمین نماید. 
همچنین تمام خریداران می توانند به صورت رایگان از امکان مشاوره قبل از خرید میلگرد جهان فولاد سیرجان و محصولات دیگر نیز بهره ببرند و سپس خرید خود را تکمیل نمایند.
 

نمایش بیشتر +