قیمت میلگرد گلستان هرروز از سمت کارخانه تولیدکننده اعلام می شود و در جدول زیر به روز رسانی می شود. همچنین شما می توانید با فعال نمودن گزینه «ارزش افزوده»، قیمت نهایی میلگرد را مشاهده کنید. در نهایت برای تکمیل فرآیند خرید میلگرد گلستان حتما با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل در تماس باشید.

فولاد گلستان
قیمت میلگرد گلستان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۴۳:۳۲

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 گلستان شاخه آجدار A3 4.5 کیلوگرم کارخانه 8 عدم تولید عدم تولید
2 میلگرد 10 گلستان شاخه آجدار A3 6.9 کیلوگرم کارخانه 10 عدم تولید عدم تولید
3 میلگرد 12 گلستان شاخه آجدار A3 10 کیلوگرم کارخانه 12 عدم تولید عدم تولید
4 میلگرد 14 گلستان شاخه آجدار A3 13.8 کیلوگرم کارخانه 14 عدم تولید عدم تولید
5 میلگرد 16 گلستان شاخه آجدار A3 18 کیلوگرم کارخانه 16 عدم تولید عدم تولید
6 میلگرد 18 گلستان شاخه آجدار A3 22.9 کیلوگرم کارخانه 18 عدم تولید عدم تولید
7 میلگرد 20 گلستان شاخه آجدار A3 29 کیلوگرم کارخانه 20 عدم تولید عدم تولید
8 میلگرد 22 گلستان شاخه آجدار A3 37 کیلوگرم کارخانه 22 عدم تولید عدم تولید
9 میلگرد 25 گلستان شاخه آجدار A3 45 کیلوگرم کارخانه 25 عدم تولید عدم تولید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد گلستان
۲ علامت اختصاری NFG
۳ سایزبندی از ۸ تا ۲۵
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A2 و A3
۶ کارخانه تولیدکننده کارخانه صنایع نورد فولاد گلستان

 

میلگرد گلستان 

صنایع نورد فولاد گلستان یکی از کارخانه های فولادی است که همواره با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز و پیشروی همگام با استانداردهای روز دنیا، انواع محصولات فولادی به خصوص میلگرد گلستان را تولید و روانه بازار می کند. میلگرد گلستان بر اساس استاندارد A3 و A1 تولید می گردد، از این رو می توان گفت میلگردهای گلستان هم آجدار هستند و هم کلاف. سایزبندی میلگرد گلستان نیز متغیر بوده و رنج 8 الی 28 را شامل می شود. همان طور که مشاهده می کنید در جدول بالا قیمت میلگرد سایزهای 8 الی 25 قابل مشاهده می باشد و شما می توانید این سایز میلگرد گلستان را خریداری نمایید.

قیمت روز میلگرد گلستان

کارخانه نورد گلستان با در اختیار داشتن یک واحد کنترل کیفی پیشرفته توانسته است محصولات فولادی خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خصوصا برای مناطق شمالی کشور تولید و به متقاضیان این محصول ارائه کند.
به همین خاطر  قیمت روز محصولات فولادی برای تمام مصرف کنندگان و خریداران مقاطع فولادی بسیار مهم است، از این رو کارخانه های تولید کننده هر روز قیمت های خود را به صورت روزانه به روز می کنند. کارشناسان آهن ملل نیز با استعلام قیمت میلگرد گلستان به صورت روزانه، خریداران را در روند خرید میلگرد گلستان همراهی می کند تا روند و زمان خرید کاهش یابد. 
همان طور که در جدول بالا مشاهده می کنید، هر سایز میلگرد گلستان از رنج 8 الی 25 دارای قیمت های جداگانه ای می باشد که به صورت روزانه آپدیت می گردد. بنابراین در زمان مشاهده قیمت میلگرد گلستان، حتما به سایز آن دقت نمایید.

 
قیمت میلگرد گلستان

قیمت میلگرد ۸ گلستان

قیمت میلگرد ۸ گلستان به عنوان یکی از سایزهای کوچک میلگرد گلستان، برای خریداران و مصرف کنندگان مقاطع فولادی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به صورت روزانه آن را رصد می کنند. اصولا هر چه کیفیت میلگرد بالاتر باشد و وزن آن به جدول استاندارد تولید آن نزدیک باشد، از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. در نتیجه قیمت میلگرد 8 گلستان با توجه به کیفیت آن به نسبت دیگر برندها بالاتر است.

قیمت میلگرد ۱۴ گلستان

قیمت میلگرد ۱۴ گلستان که یکی از سایزهای پرکاربرد میلگرد است، همواره برای خریداران از اهمیت ویژه ای برخوردار است. میلگرد 14 گلستان با توجه به کیفیت و رنج قیمتی که دارد، می تواند به عنوان یکی از میلگردهای پر مصرف در صنعت ساخت و ساز باشد. از این رو به روز بودن قیمت میلگرد 14 گلستان می تواند در خرید و روند رشد ساخت و سازها موثر باشد. شما می توانید قیمت میلگرد ۱۴ گلستان امروز را در جدول بالا مشاهده کنید.


قیمت میلگرد گلستان ۱۶ امروز

قیمت میلگرد ۱۶ گلستان با توجه به نوسانات رخ داده در بازار به صورت روزانه تحت عوامل گوناگونی قرار می گیرد و در نتیجه قیمت ها به صورت روزانه تغییر می کند. کارخانه گلستان نیز به صورت روزانه قیمت میلگرد ۱۶ گلستان را اعلام می کند و کارشناسان فروش میلگرد آهن ملل نیز قیمت ها در جدول بالا به روز می کنند.


خرید میلگرد گلستان به صورت مستقیم و آنلاین

خرید میلگرد گلستان با بهترین قیمت می تواند در کاهش هزینه های ساخت و ساز بسیار موثر باشد. به همین خاطر شرکت آهن ملل به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های آهن آلات، توانسته با فراهم سازی آخرین نرخ میلگرد گلستان برای تمام سایزها،  امکان خرید میلگرد گلستان را به صورت آنلاین برای خریداران مهیا سازد.
شما می توانید برای بدست آوردن بهترین قیمت میلگرد گلستان با کارشناسان فروش این محصول در دفتر آهن ملل در تماس باشید و سپس برای خرید اقدام کنید. 
شرکت آهن ملل که رتبه اول فروش آهن آلات در ایران را در اختیار دارد، با اکثر کارخانه های تولید میلگرد موجود در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه همکاری دارد و می تواند مناسب ترین قیمت میلگرد گلستان را به خریداران و مشتریان این محصول عرضه نماید.


آهن ملل فروشگاهی مطمئن برای خرید میلگرد گلستان

شرکت آهن ملل از دید یک خریدار به خوبی با دغدغه های آن ها برای خرید میلگرد گلستان آشنا است. نقطه مشترک این دغدغه ها، چگونگی اعتماد کردن به یک فروشگاه آهن آلات برای کسب تجربه خرید بدون ریسک و مطمئن می باشد. آهن ملل نیز به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های آهن آلات توانسته با فراهم سازی زمینه خرید میلگرد گلستان به صورت آنلاین و برخط، نظر مشتریان خود را به خود جلب نماید. از ویژگی های بارز آهن ملل می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

  • اخذ  رتبه ۱ فروش آهن آلات در ایران 
  • امکان تامین و فراهم سازی حجم مورد نیاز برای متقاضیان خرید انواع مقاطع فولادی 
  • همکاری با شرکت ها و سازمان های دولتی، نیمه خصوصی و خصوصی 
  • کسب کلیه مجوزهای لازم آنلاین و صنفی مانند گواهی ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی، اینماد (نماد اعتماد ۲ ستاره) از وزارت صنعت معدن و تجارت، ساماندهی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های مجازی، جواز کسب از صنف آهن فروشان و شرکت ثبت شده در سازمان ثبت اسناد و املاک
  • فراهم سازی بستر مناسب برای خرید میلگرد گلستان با بهترین قیمت در بازار به واسطه همکاری های گسترده و مستقیم آهن ملل با مجتمع فولاد نورد گلستان
  • امکان ارائه مشاوره های تخصصی به صورت رایگان به مشتریان و خریداران

روند خرید میلگرد گلستان از آهن ملل به این صورت است که خریدار با تماس با کارشناس آهن ملل، قیمت لحظه ای میلگرد را استعلام می کند. کارشناس فروش آهن ملل نیز تناژ مورد نیاز خریدار را تامین کرده و برای مشتری پیش فاکتور ارسال می کند. پس از تسویه حساب توسط مشتری، بار ارسال می گردد. در نهایت برای خریدار فاکتور رسمی ارسال می گردد.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


امکان خرید بصورت اقساط از آهن ملل امکان ندارد و سفارشات بصورت نقد تسویه خواهد شد.


معمولا قیمتها بین ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه صبح الی ۱۱:۰۰ صبح اعلام و در رسانه های آنلاین آهن ملل منتشر می شوند.


سفارشات بین یک الی سه روز بسته به شرایط بازار ارسال می شوند.


هزینه حمل میلگرد نورد گلستان از درب کارخانه به عهده خریدار می باشد.


برای استعلام شماره حساب شرکت با واحد حسابداری تماس بگیرید.


شما می توانید از یک شاخه تا تناژ بالا سفارش خرید خود را به ثبت برسانید.