قیمت میلگرد شاهرود هر روز و به صورت کاملا آنلاین، پس از استعلام از کارخانه به روز رسانی می گردد. همانطور که مشاهده می کنید قیمت روز میلگرد شاهرود برای تمامی سایزبندی های این میلگرد قابل مشاهده است. از این رو برای خرید میلگرد شاهرود حتما به سایز و آنالیز میلگرد مورد نظر خود دقت داشته باشد و با تماس با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل فرآیند خرید خود را تکمیل نمایید.

شاهرود
قیمت میلگرد شاهرود

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۴۲:۳۹

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 شاهرود شاخه آجدار A3 4.7 کیلوگرم کارخانه 8 تماس بگیرید تماس بگیرید
2 میلگرد 10 شاهرود شاخه آجدار A3 7.4 کیلوگرم کارخانه 10 25,872 25,872
3 میلگرد 12 شاهرود شاخه آجدار A3 10.6 کیلوگرم کارخانه 12 25,780 25,780
4 میلگرد 14 شاهرود شاخه آجدار A3 14.5 کیلوگرم کارخانه 14 25,229 25,229
5 میلگرد 16 شاهرود شاخه آجدار A3 18.3 کیلوگرم کارخانه 16 25,229 25,229
6 میلگرد 18 شاهرود شاخه آجدار A3 24 کیلوگرم کارخانه 18 25,229 25,229
7 میلگرد 20 شاهرود شاخه آجدار A3 29.6 کیلوگرم کارخانه 20 25,229 25,229
8 میلگرد 22 شاهرود شاخه آجدار A3 35.7 کیلوگرم کارخانه 22 25,229 25,229
9 میلگرد 25 شاهرود شاخه آجدار A3 46.2 کیلوگرم کارخانه 25 25,229 25,229
10 میلگرد 28 شاهرود شاخه آجدار A3 57.9 کیلوگرم کارخانه 28 تماس بگیرید تماس بگیرید
11 میلگرد 32 شاهرود شاخه آجدار A3 75.7 کیلوگرم کارخانه 32 تماس بگیرید تماس بگیرید

طریقه تشخیص میلگرد فولاد شاهرود، علامت حک شده (SHS-TC) بر روی میلگردها می باشد. علامت اختصاری  میلگرد شاهرود

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد شاهرود
۲ علامت اختصاری SHS-TC
۳ سایزبندی از  ۸ تا ۳۲
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A3
۶ کارخانه تولیدکننده مجتمع فولاد شاهرود

 

میلگرد شاهرود

کارخانه شاهرود همواره میلگردهای تولیدی خود را بر اساس آخرین کیفیت جهانی تولید و روانه بازار می کند. میلگرد شاهرود بر اساس آنالیز های A2 و A3 و در سایز بندی های متنوعی تولید می گردد، اما در حال حاضر آنالیز A3 میلگرد شاهرود و در سایز بندی های 8 تا 32 موجود می باشد.
میلگرد شاهرود از جمله آن محصولاتی است که در بین خریداران و مصرف کنندگان محصولات فولادی بسیار شناخته شده است و هر روزه تناژ بسیاری در بازار فولاد خرید و فروش می شود. از سویی دیگر همواره قیمت میلگرد شاهرود در بازار دچار نوسانات زیادی است، بنابراین آخرین قیمت میلگرد شاهرود برای خریداران بسیار مهم خواهد بود. 

بررسی نوسانات قیمت میلگرد شاهرود 

میلگرد شاهرود به دلیل کیفیت خوبی که دارد همواره مورد توجه خریداران و مصرف کننده مقاطع فولادی می باشد، از این رو قیمت میلگرد شاهرود نیز از اهمیت ویژه ای نیز برخوردار بوده است. اما به خاطر نوسانات بازار فولاد و وجود عوامل دخیلی همچون نرخ دلار، نرخ سنگ آهن، قیمت جهانی شمش، نوسانات سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی و … که می توانند بر قیمت روز میلگرد شاهرود اثر گذار باشند، امکان خرید آنی را دشوار کرده است. از این رو همواره به خریداران توصیه می گردد قیمت امروز میلگرد شاهرود را رصد نمایند. 
همان طور که مشاهده می کنید، جدول بالا شامل لیست قیمت میلگرد شاهرود برای تمام سایزهای 8 تا 32 است که هر روزه آپدیت می گردد.

قیمت میلگرد شاهرود

قیمت میلگرد ۱۶ شاهرود

قیمت میلگرد 16 شاهرود امروز به صورت کاملا آنلاین و به روز شده در جدول بالا درج شده است. تمامی این قیمت ها، قیمت میلگرد شاهرود درب کارخانه است که برای مشاهده قیمت نهایی میلگرد 16 شاهرود می بایست دکمه «ارزش افزوده» را فعال نمایید. 

قیمت میلگرد ۱۸ شاهرود

قیمت میلگرد 18 شاهرود که یکی از سایزهای مهم در صنایع مختلف به خصوص صنعت ساخت و ساز است، به صورت روزانه توسط کارشناسان فروش آهن ملل از کارخانه شاهرود استعلام گرفته می شود و در جدول بالا درج می گردد. میلگرد 18 شاهرود به دلیل کیفیت بالایی که دارد، توانسته پاسخگوی نیاز صنعت ساخت و ساز در پروژه های مختلف باشد.

نمودار قیمت میلگرد شاهرود

در جداول بالا علاوه بر قیمت آنلاین میلگرد شاهرود، می توانید نمودار قیمت میلگرد شاهرود را برای هر سایز به صورت مجزا مشاهده کنید.  این نمودار برای بازه زمانی خاصی است و تغییرات و نوسانات قیمتی هر سایز به وضوح نمایان است.  لازم به ذکر است نمودار موجود بر اساس قیمت با احتساب ارزش افزوده می باشد.


خرید میلگرد شاهرود به صورت آنلاین و به روز 

برای خرید میلگرد شاهرود ابتدا می بایست قیمت ها را بررسی نماید چرا که قیمت ها روزانه تغییر می کنند. در سایت آهن ملل قیمت میلگرد شاهرود پس از استعلام از کارخانه توسط کارشناسان هر روز آپدیت می شود. البته لازم به ذکر است قیمت هر سایز بسته به وزنی که دارد، متفاوت خواهد بود. شما می توانید به سایت آهن ملل مراجعه نمایید و پس از مشاهده قیمت ها، با کارشناس فروش آهن تماس بگیرید تا حجم و تناژ مورد نیاز شما را تامین نمایند. 
از این مرحله به بعد فرآیند خرید میلگرد شاهرود با توجه به پرداخت مشتری و تسویه حساب، ادامه می یابد. در نهایت با ارسال بار و سپس ارسال فاکتور رسمی برای خریدار تکمیل می گردد. فاکتور رسمی صادره به منظور تایید اصالت کالای خریداری شده می باشد.

آهن ملل ارائه دهنده قیمت میلگرد شاهرود بروز

قیمت میلگرد شاهرود برای آن دسته از شرکت های پیمانکار ساختمانی که مجری طرح های عمرانی در استان های همجوار سمنان هستند و همچنین برای صادرکنندگان محصولات فولادی نیز  از اهمیت بالایی برخوردار است.
مدیران شرکت آهن ملل اصفهان از همان ابتدای تاسیس کارخانه و مجتمع فولاد شاهرود به واسطه همکاری های دوجانبه، مستقیم و بدون واسطه بخشی از تولیدات این کارخانه را خریداری و در بازار آهن آلات ایران عرضه می کرد و اکنون با ارائه مناسب ترین ترین و بهترین قیمت میلگرد شاهرود به مشتریان و خریداران این محصول جایگاه ویژه ای را در بین سازندگان و مجریان پروژه ها و طرح های عمرانی مذکور بدست آورده اند.
از سویی دیگر آهن ملل با فراهم سازی بستری امن، امکان بررسی قیمت میلگرد شاهرود به صورت آنلاین برای خریداران مهیا ساخته است. در نتیجه خریداران میلگرد شاهرود می توانند بدون حضور فیزیکی و از طریق تماس ، خرید خود را انجام دهند.

مزایای خرید میلگرد شاهرود از آهن ملل

خرید میلگرد شاهرود از شرکت آهن ملل که رتبه اول فروش انواع میلگرد و آهن آلات در کشور را دارد می تواند مزایای زیر  را برای خریداران خود به همراه داشته باشد. از جمله مزیت های آهن ملل عبارتند از:

  • ضمانت میلگردهای خریداری شده
  • دارای کلیه مجوزهای لازم از وزارت صمت و اتحادیه صنف آهن فروشی 
  • دارای نماد اعتماد دو ستاره و ساماندهی را از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های آنلاین کسب 
  • ارائه کننده مناسب ترین و بهترین قیمت میلگرد شاهرود در بازار
  • امکان ارائه مشاوره های رایگان قبل از خرید و همچنین مشاوره تخصصی در مورد مسائل فنی سازه

لازم به ذکر است چنانچه مشتری قبل از تخلیه بار سفارش داده خود، شرکت را از مغایرت محصول یا ایرادات احتمالی موجود در بار ارسالی مطلع کند، شرکت موظف به جلب رضایت مشتری می باشد.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


این میلگرد با استانداردهای A2 وA3 در بازار موجود می باشد.


برای مشاهده جدول وزنی به بخش جداول وزنی مراجعه شود.


تعداد شاخه آجدار در بندیلهای میلگرد، بستگی به ساز آنها دارد.


بلافاصله بعد از انتشار در سایت آهن ملل اصفهان، قیمت میلگرد شاهرود در تلگرام شرکت نیز منتشر خواهد شد. حوالی ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه صبح.


هزینه حمل و نقل میلگرد شاهرود از درب کارخانه یا بنگاه آهن فروشی به عهده خریدار می باشد.


خیر کلیه سفارشات فقط به صورت نقد تسویه و فروش اقساط یا تهاتر در حسابداری آهن ملل تعریف نشده.