بهترین قیمت روزانه میلگرد فولاد کاوه ساوه را در سایت آهن ملل مشاهده نمایید و از طریق بررسی نوسانات رخ داده برای این محصول و تماس با کارشناس فروش آهن ملل، میلگرد فولاد کاوه ساوه را در حجم مورد نظر خریداری نمایید. لازم به ذکر است قیمت های مندرج در جدول بدون «ارزش افزوده» می باشند.

صنایع فولاد کاوه
قیمت میلگرد فولاد کاوه ساوه

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۳:۴۵:۵۹

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 16 فولاد کاوه ساوه شاخه آجدار A3 17.5 کیلوگرم کارخانه 16 24,037 24,220
2 میلگرد 18 فولاد کاوه ساوه شاخه آجدار A3 21.5 کیلوگرم کارخانه 18 24,037 24,220
3 میلگرد 20 فولاد کاوه ساوه شاخه آجدار A3 26.5 کیلوگرم کارخانه 20 24,037 24,220
4 میلگرد 22 فولاد کاوه ساوه شاخه آجدار A3 32.5 کیلوگرم کارخانه 22 24,037 24,220
5 میلگرد 25 فولاد کاوه ساوه شاخه آجدار A3 45.5 کیلوگرم کارخانه 25 24,037 24,220
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد فولاد کاوه ساوه 
2 سایزبندی  18، 20، 22 و 25
3 حالت ظاهری شاخه آجدار
4 آنالیز A3
5 کارخانه تولیدکننده صنایع فولاد کاوه

میلگرد فولاد کاوه ساوه

یکی از میلگردهای با کیفیت موجود در بازار میلگرد فولاد کاوه ساوه است که در کارخانه صنایع فولاد کاوه به تولید می رسد. این محصول به واسطه کیفیتی که در بازار دارد، توانسته به نیاز خریداران و مصرف کنندگان به خوبی پاسخ دهد. این میلگرد با استفاده از بروزترین تجهیزات موجود و بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی، در کارخانه تولید می شوند و در حال حاضر شامل سایزهای 16، 18، 20، 22 و 25 می باشد که شما می توانید قیمت میلگرد فولاد کاوه ساوه در هر سایز را به صورت آنلاین و به روز شده در جدول بالا مشاهده نمایید.

بهترین قیمت میلگرد فولاد کاوه ساوه در تمامی سایزها

میلگرد آجدار از آن دسته محصولاتی است که به وفور در صنایع مختلف به خصوص ساخت و ساز به کار گرفته می شود. برخی از برندهای تولید کننده به واسطه کیفیت و سایز بندی که دارند به نسبت دیگر برندها توانسته در بین خریداران شناخته تر باشند. میلگرد فولاد کاوه ساوه نیز از این دسته است که به صورت شاخه ای و آجدار تولید می شود. همین امر می تواند به صورت مستقیم بر قیمت میلگرد فولاد کاوه ساوه تاثیر داشته باشد و در زمان خرید مشخص کننده قیمت نهایی بار خریداری شده باشد. اما به غیر از این مورد باید گفت آنالیز تولید این میلگرد A3 است که باعث شده ساختار آج آن به صورت متفاوت تری همراه با خواص فیزیکی ویژه ای باشد. از این رو استفاده از میلگرد فولاد کاوه ساوه با این آنالیز که به صورت جناغی است  می تواند برای ساخت و ساز بسیار مناسب باشد اما به خاطر خواص فیزیکی که پیدا کرد است نمی توان بر روی آن جوشکاری کرد. از سوی دیگری همانطور که مشاهده می کنید تقریبا قیمت میلگرد فولاد کاوه ساوه در تمامی سایزهای یکسان است اما تفاوت زمانی آشکار می شود که بار نهایی را قیمت گذاری می کنند. به این معنا که خرید و فروش میلگرد فولاد کاوه ساوه بر حسب کیلوگرم است در نتیجه هر چه وزن بار بیشتر شود، قیمت نهایی میلگرد فولاد کاوه ساوه هم افزایش پیدا می کند.

قیمت میلگرد فولاد کاوه ساوه

قیمت روز میلگرد فولاد کاوه ساوه همراه با نوسانات روزهای گذشته

قیمت میلگرد فولاد کاوه ساوه می تواند بسته به سایز، آنالیز و وزنی که دارد از تفاوت اندکی برخوردار باشد، به همین خاطر در زمان خرید پیشنهاد می گردد حتما قیمت روزانه میلگرد فولاد کاوه ساوه را همراه با نوسانات رخ داده در بازار رصد نمایید. 
اما باید خاطر نشان کرد باید به مواردی که می تواند بازار فولاد و همچنین قیمت میلگرد فولاد کاوه ساوه را دچار تحولات روزانه سازند توجه بسیاری نمود که از جمله این موارد عبارتند از:

  • قیمت نفت و حامل های انرژی 
  • قیمت مواد اولیه مورد نیاز 
  • قیمت سنگ آهن
  • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
  • نام برند
  • هزینه های حمل و نقل 
  • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
  • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

هر یک از این موارد می توانند به صورت مستقیم باعث نوسان قیمت ، هر چند اندک برای تمامی مقاطع فولادی به خصوص این محصول گردد. 

خرید میلگرد فولاد کاوه ساوه با نرخ روز از مراکز معتبر

خرید میلگرد فولاد کاوه ساوه و بارگیری این محصول هم به صورت خرد و هم عمده صورت می گیرد. اما نکته مهم در مورد این محصول آن است که حتما برای خرید میلگرد فولاد کاوه ساوه به مراکز معتبر مراجعه نمایید تا بتوانید با تکیه بر بهترین قیمت، خریدی به صرفه و مطمئن داشته باشید. در حال حاضر آهن ملل به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های خرید و فروش مقاطع فولادی، با استعلام روزانه قیمت میلگرد فولاد کاوه ساوه مستقیم از کارخانه، شرایط را برای خریداران مهیا ساخته است. شما کافیست با کارشناس فروش آهن ملل در تماس باشید و میلگرد فولاد کاوه ساوه را در حجم مورد نظر خریداری نمایید.
 

نمایش بیشتر +