قیمت میلگرد آذر امین را می توانید به صورت روزانه و از طریق جدول زیر مشاهده کنید. لیست زیر هر روز توسط کارشناسان آهن ملل بعد از استعلام از کارخانه به روز رسانی می گردد. لازم به ذکر است برای خرید میلگرد آذر امین می بایست گزینه «ارزش افزوده» فعال گردد تا قیمت نهایی محصول قابل نمایش باشد.  

فولاد آذر امین
قیمت میلگرد آذر امین

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۴:۲۰:۱۵

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 آذر فولاد امین شاخه آجدار A2 4.41 کیلوگرم کارخانه 8 25,229 25,688
2 میلگرد 10 آذر فولاد امین شاخه آجدار A2 7 کیلوگرم کارخانه 10 24,771 25,229
3 میلگرد 8 آذر فولاد امین شاخه آجدار A3 4.700 کیلوگرم کارخانه 8 تماس بگیرید تماس بگیرید
4 میلگرد 10 آذر فولاد امین شاخه آجدار A3 7.300 کیلوگرم کارخانه 10 25,229 25,688
5 میلگرد 12 آذر فولاد امین شاخه آجدار A3 10.13 کیلوگرم کارخانه 12 24,771 25,229
6 میلگرد 14 آذر فولاد امین شاخه آجدار A3 13.9 کیلوگرم کارخانه 14 24,312 24,771
7 میلگرد 16 آذر فولاد امین شاخه آجدار A3 18.3 کیلوگرم کارخانه 16 24,312 24,771
8 میلگرد 18 آذر فولاد امین شاخه آجدار A3 23 کیلوگرم کارخانه 18 24,312 24,771
9 میلگرد 20 آذر فولاد امین شاخه آجدار A3 28.3 کیلوگرم کارخانه 20 24,312 24,771
10 میلگرد 22 آذر فولاد امین شاخه آجدار A3 34.2 کیلوگرم کارخانه 22 24,312 24,771
11 میلگرد 25 آذر فولاد امین شاخه آجدار A3 44.6 کیلوگرم کارخانه 25 24,312 24,771
12 میلگرد 28 آذر فولاد امین شاخه آجدار A3 56 کیلوگرم کارخانه 28 24,312 24,771
13 میلگرد 32 آذر فولاد امین شاخه آجدار A3 73 کیلوگرم کارخانه 32 24,312 24,771

طریقه تشخیص میلگرد مجتمع فولاد امین، علامت اختصاری (afa-CT) حک شده روی میلگردها می باشد. علامت اختصاری  میلگرد آذر امین

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد آذر امین
۲ علامت اختصاری AFA-CT
۳ سایزبندی از  ۸ تا ۳۲
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A2 و A3
۶ کارخانه تولیدکننده کارخانه صنایع آذر فولاد امین

میلگرد آذر امین

میلگرد آذر امین از جمله تولیدات کارخانه صنایع آذر فولاد امین است که بر اساس آنالیز  A2 و A3 و در سایزبندی 8 الی 32 تولید و روانه بازار می گردد. میلگرد آذر فولاد امین به دلیل کیفیت بالا و همچنین آنالیزهای مختلف تولید، در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. میلگرد تولید این کارخانه همانطور که از آنالیزشان مشخص است، آجدار می باشد که هر کدام برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو قیمت میلگرد آذر فولاد امین به دلیل کاربرد گسترده در زمینه های مختلف و صنایع گوناگون، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از همین رو خریداران، قیمت روز میلگرد آذر فولاد امین را هر روز بررسی و سپس اقدام به خرید می کنند.

قیمت میلگرد آذر امین مستقیم درب کارخانه

کارخانه آذر فولاد امین، هر روز قیمت میلگرد آذر امین را به صورت برزو شده اعلام می کند، سپس تمام فروشگاه ها و فروشندگان آهن آلات که یکی از آن ها آهن ملل است، قیمت میلگرد آذر امین را در سایت خود به روز رسانی می کنند. البته لازم به ذکر است قیمت میلگرد آذر فولاد امین تیکمه داش برای هر سایز به صورت جداگانه درج می گردد و بسته به وزن و سایز میلگرد، این قیمت متفاوت خواهد بود.  برای مشاهده قیمت دقیق میلگرد آذر فولاد امین با جدول بالا مراجعه نمایید.
البته همان طور که مشاهده می کنید در جدول بالا علاوه بر قیمت روز میلگرد آذر امین، شما می توانید نوسانات قیمتی در قالب نمودار، وزن هر سایز میلگرد و همچنین قیمت دیروز این محصول را به صورت آنلاین مشاهده نماید. این اطلاعات به شما کمک می کنند تا خریدی به صرفه تر را تجربه کنید.

قیمت میلگرد آذر امین

مشاهده قیمت روز میلگرد امین تیکمه داش به صورت آنلاین

در کنار دیگر کارخانه های ذوب آهن و مجتمع فولادی موجود در استان آذربایجان شرقی که قیمت محصولاتشان را از طریق دفتر فروش آهن ملل اصفهان در بازار پخش و منتشر می گردد، قیمت میلگرد آذر امین نیز از اهمیت بسزایی نزد اجرا کنندگان طرح های ساختمانی و مهندسین معمار و عمران که اکثرا سرپرست کارگاه های ساخت و ساز می باشند، برخوردار است و همچنین برای افرادی که قیمت های محصولات فولادی را بصورت لحظه ای و همزمان با نوسانات بازار فولاد ایران رصد می کنند، اهمیت ویژه ای دارد.
همچنین با توجه به وجود عوامل متعدد و اثرگذاری هریک از آن ها بر بازار فولاد، می بایست قیمت روز میلگرد امین تیکمه داش را هر روز بررسی کرد تا خریدی مطمئن و بدون زیان را تجربه نمود.  به همین خاطر کارشناسان آهن ملل به صورت مستقیم با صنایع آذر فولاد امین در ارتباط است و با استعلام قیمت، قیمت میلگرد امین در جدول بالا را به روز رسانی می کنند.
اما نکته مهم این است که چه عواملی می توانند بر قیمت میلگرد آذر امین تاثیرگذار خواهند بود؟! عوامل بر شمرده در زیر، از جمله مهم ترین عوامل دخیل بر قیمت روز میلگرد امین تیکمه داش می باشند، به همین خاطر ایجاد تغییر در قیمت هریک از این موارد می تواند نشانگر نوسان در قیمت میلگرد آذر امین باشد:

 • قیمت دلار 
 • قیمت نفت
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت شمش
 • هزینه های حمل و نقل

شما می تواند بدون دغدغه و با مراجعه به جدول بالا  قیمت میلگرد آذر امین را به صورت کاملا به روز و آنلاین مشاهده نماید و در صورت هر گونه ابهام و یا درخواست مشاوره، کارشناسان آهن ملل آماده ارائه خدمات می باشند.

خرید میلگرد آذر امین از آهن ملل به صورت غیر حضوری 

از همان ابتدا یعنی اوایل دهه ۱۳۹۰ که کارخانه آذر فولاد امین کار خود را آغاز کرد، شرکت آهن ملل جزو خریداران رده اول محصولات این کارخانه بخصوص میلگردهای آجدار آن بوده و همچنان این روند ادامه دارد. به همین دلیل آهن ملل توانسته است همواره بهترین قیمت میلگرد آذر امین را به متقاضیان این محصول در بازار آهن و محصولات فولادی ایران عرضه و به مرجع معتبر و به روز قیمت میلگردهای کارخانه و مجتمع آذر فولاد امین تبریز در تیکمه داش بدل شود.
متقاضیان، مشتریان یا خریداران میلگرد آذر امین تبریز (تیکمه داش) می بایست قبل از اقدام به پرداخت یا انتقال هرگونه وجه در ازای خرید این محصول به دفتر فروش آهن ملل اصفهان با کارشناس فروش آن در خصوص دریافت تایید قیمت میلگرد آذر امین امروز گفتگو و بر اساس به روز ترین قیمت دریافتی، اقدام به پرداخت پیش فاکتور خود نمایند.

مزیت انتخاب آهن ملل به عنوان بستری برای خرید میلگرد آذر امین 

مطمئنا چنانچه نخستین بار است که قصد خرید آهن آلات از فروشگاه آهن ملل را دارید و تاکنون تجربه تجارت با این شرکت را نداشته اید، مطمئنا اطمینان کردن جهت انتقال وجه بزرگترین دغدغه شما خواهد بود. آهن ملل با داشتن مزیت های زیر می تواند به عنوان گزینه عالی برای خرید غیرحضوری انواع آهن آلات به خصوص  میلگرد آذر امین باشد:

 • امکان دریافت مشاوره رایگان در مورد نحوه خرید، مشخصات فنی، نکات تخصصی و … از کارشناس فروش میلگرد دارای تمامی مجوزهای لازم جهت فعالیت در فضای مجازی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های آنلاین 
 • دارای نماد اینماد ۲ ستاره از وزارت صمت 
 • دارای جواز کسب معتبر و قانونی جهت فعالیت در بازار آهن ایران از اتحادیه صنف آهن فروشان
 • ارائه به روز ترین، مناسب ترین و بهترین قیمت میلگرد آذر امین به متقاضیان خرید این محصول در بازار 
 • ارائه فاکتور رسمی مورد تایید سازمان امور مالیاتی جمهوری اسلامی برای کلیه سفارشات منجر به فروش
 • ضمانت کالا و آهن آلات 

آهن ملل به دارا بودن تمام مدارک مورد نیاز و همچنین سابقه طولانی در زمینه خرید میلگرد آذر امین، توانسته به صورت روزانه پاسخگوی نیاز بسیاری از کاربران این حیطه باشد.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


خیر. شما می بایست کل مبلغ فاکتور را به صورت نقد و قبل از ارسال بار تسویه نمایید. تهاتر آهن آلات با ملک شخصی و خودرو در حسابداری آهن ملل تعریف نشده.


این کارخانه در تیکمه داش تبریز آذربایجان شرقی قرار دارد.


اگر عضو کانال تلگرام آهن ملل اصفهان شوید، به محض انتشار و پخش قیمت میلگرد آذر امین برای شما اعلان ارسال می شود.


هزینه حمل از درب کارخانه یا بنگاه آهن فروشی در اصفهان به عهده خریدار می باشد.


خیر خریدار باید کل مبلغ فاکتور خرید آهن آلات خود را نقدا تسویه نماید.


شماره ۰۳۱۳۵۰۲۰ و داخلی ۱۰۰ الی ۱۰۵ شما را به کارشناس فروش مربوطه متصل می کند.


آقای مهندس مسعود قائدی مدیریت و ریاست هیئت مدیره این شرکت را بر عهده دارد.