مجتمع فولاد هشترود که در استان آذربایجان شرقی واقع شده و بعضا آن را با نام کارخانه فولاد هشترود تبریز نیز در بازار می شناسند، تولید کننده انواع میلگرد آجدار با کیفیت با استاندارد A2 و A3 می باشد و به دلیل نزدیکی این کارخانه با مرزهای شرقی و شمال شرقی ایران، متقاضیانی را برای صادرات به کشورهای ترکیه، عراق (کردستان عراق) و ارمنستان دارد.

فولاد هشترود
قیمت میلگرد هشترود

آخرین بروزرسانی: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱


نمایش قیمت با ارزش افزوده


ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد سایز نمودار قیمت دیروز (تومان) قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 هشترود شاخه آجدار A2 4.3 کیلوگرم 8 chart 16,422 16,422
2 میلگرد 10 هشترود شاخه آجدار A2 6.5 کیلوگرم 10 chart 15,321 15,321
3 میلگرد 12 هشترود شاخه آجدار A3 9.5 کیلوگرم 12 chart 15,321 15,321
4 میلگرد 14 هشترود شاخه آجدار A3 12.8 کیلوگرم 14 chart 14,771 14,862
5 میلگرد 16 هشترود شاخه آجدار A3 17 کیلوگرم 16 chart 14,771 14,862
6 میلگرد 18 هشترود شاخه آجدار A3 22 کیلوگرم 18 chart 14,771 14,862
7 میلگرد 20 هشترود شاخه آجدار A3 12.8 کیلوگرم 20 chart 14,771 14,862
8 میلگرد 22 هشترود شاخه آجدار A3 12.8 کیلوگرم 22 chart 14,771 14,862

                                        طریقه تشخیص میلگرد فولاد هشترود، علامت حک شده (FSD-CT) بر روی میلگردها می باشد.                                        علامت اختصاری  میلگرد هشترود                                        
                                            علامت اختصاری میلگرد کارخانه ها                                        
                                   

آهن مللویژگی های محصول
۱نام محصولمیلگرد هشترود
۲علامت اختصاریFSD-CT
۳سایزبندیاز ۸ تا ۲۲
۴حالت ظاهریشاخه آجدار
۵آنالیزA2 و A3
۶کارخانه تولیدکنندهکارخانه فولاد هشترود تبریز

خریداران و مشتریانی که قصد سفارش این محصول برای پروژه های ساختمانی و عمرانی خود را دارند می توانند برای استعلام بهترین قیمت میلگرد هشترود تبریز امروز و به روز از طریق شماره های درج شده مرتبط با کارشناسان آهن ملل با دفتر فروش شرکت تماس گرفته و ضمن اطلاع از جدیدترین قیمت لحظه ای امروز، سوالات خود در ارتباط با میلگرد هشترود تبریز را در قالب مشاوره با مشاورین تخصصی آهن ملل مطرح و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.

این مجموعه که از همان ابتدای تاسیس مجتمع فولاد هشترود از بزرگترین خریداران میلگرد تولید این کارخانه بوده و می باشد، به واسطه همکاری مستقیم با دفتر فروش کارخانه هشترود تبریز، همواره بعنوان مرجعی مطمئن برای اطلاع از بروز ترین قیمت میلگرد هشترود در بین فعالان حوزه عمران و ساختمان و مجریان طرح های ساخت و ساز خصوصی و دولتی شناخته می شود.

دلایل خرید میلگرد هشترود از آهن ملل اصفهان

چنانچه قصد خرید میلگرد هشترود از دفتر فروش آهن ملل اصفهان را دارید و بدنبال دلایلی برای اطمینان کردن به این مجموعه هستید، در ادامه می توانید دلایل ذکر شده را مطالعه فرمایید تا بیشتر با این شرکت آهن فروشی در اصفهان قلب بازار آهن ایران آشنا شوید.

  • صدور فاکتور رسمی برای خریداران نشان دهنده این موضوع است که شرکت دارای گواهی ارزش افزوده بوده و زیر نظارت سازمان مالیاتی ایران در بازار فولاد و آهن و محصولات فولادی فعال است.
  • آهن ملل اصفهان کلیه مجوزهای فعالیت آنلاین را از سازمان و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های آنلاین و وزارت صمت دریافت و کلیه محتوای پخش شده در فضای مجازی همچنین قیمت های میلگرد زیر نظر سازمانهای مذکور می باشد.
  • دفتر فروش ما با ارائه بهترین قیمت میلگرد هشترود تبریز (مجتمع فولاد تبریز) در سایت، کانال تلگرام و همچنین استعلام های تلفنی، همواره مورد توجه خریداران این محصول می باشد.
  • ضمانت سفارشات مشتریان عزیز از دیگر مزایای خرید میلگرد هشترود از ما بوده و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه گارانتی و خدمات ضمانت با کارشناس مربوطه صحبت نمایید.
  • این شرکت دارای جواز کسب از صنف آهن فروشان می باشد و کلیه خرید و فروش ها، معاملات و مراودات مالی با آهن ملل اصفهان کاملا قانونی و رسمی است.

امیدواریم دلایل مذکور در تصمیم گیری شما در زمینه خرید این محصول از کارخانه و مجتمع فولاد هشترود تبریز از شرکت آهن ملل اصفهان موثر و موجبات جلب اعتماد شما بازدید کننده و خریدار محترم را فراهم آورده باشد.

سوالات متداول


این کارخانه در استان آذربایجان شرقی و در نزدیکی شهر تبریز واقع شده.


با عضویت در کانال تلگرام بنگاه آهن فروشی آهن ملل اصفهان می توانید از جدیدترین قیمت میلگرد هشترود مربوط به امروز مطلع شوید.


محاسبه تعداد شاخه آجدار فرمول ندارد و بستگی به سایز میلگردهای خریداری شده دارد.


خیر، آهن ملل بعنوان تامین کننده فعالیت داشته و هزینه حمل کلیه سفارشات محصولات فولادی در بازار ایران به عهده خریداران محترم می باشد.


چنین گزینه ای در مراودات مالی آهن ملل وجود ندارد و خریداران می بایست کل مبلغ سفارش خود را بصورت نقد قبل از ارسال بار از درب کارخانه یا انبار بنگاه تسویه نمایند.


این سوال را بسیاری مطرح می کنند. تهاتر خودرو با املاک با آهن آلات و میلگرد هشترود، امکان پذیر نمی باشد.