قیمت میلگرد هشترود در جدول زیر به صورت روزانه بعد از استعلام از کارخانه به روز رسانی می شود. شما می توانید هر روز قیمت میلگرد هشترود را مشاهده و حتی نوسانات اخیر آن را بررسی کنید. فقط نکته قابل توجه این است حتما در زمان خرید میلگرد هشترود ، گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید تا قیمت نهایی محصولات قابل مشاهده باشد.

فولاد هشترود
قیمت میلگرد هشترود

آخرین بروزرسانی: ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ساعت: ۱۲:۳۵

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 هشترود شاخه آجدار A2 4.3 کیلوگرم کارخانه 8 chart 15,872 15,872
2 میلگرد 10 هشترود شاخه آجدار A2 6.5 کیلوگرم کارخانه 10 chart 15,550 15,550
3 میلگرد 12 هشترود شاخه آجدار A3 9.5 کیلوگرم کارخانه 12 chart 15,550 15,550
4 میلگرد 14 هشترود شاخه آجدار A3 12.8 کیلوگرم کارخانه 14 chart 15,138 15,138
5 میلگرد 16 هشترود شاخه آجدار A3 17 کیلوگرم کارخانه 16 chart 15,138 15,138
6 میلگرد 18 هشترود شاخه آجدار A3 22 کیلوگرم کارخانه 18 chart 15,138 15,138
7 میلگرد 20 هشترود شاخه آجدار A3 12.8 کیلوگرم کارخانه 20 chart 15,138 15,138
8 میلگرد 22 هشترود شاخه آجدار A3 12.8 کیلوگرم کارخانه 22 chart 15,138 15,138

طریقه تشخیص میلگرد فولاد هشترود، علامت حک شده (FSD-CT) بر روی میلگردها می باشد. علامت اختصاری  میلگرد هشترود

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد هشترود
۲ علامت اختصاری FSD-CT
۳ سایزبندی از ۸ تا ۲۲
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A2 و A3
۶ کارخانه تولیدکننده کارخانه فولاد هشترود تبریز

میلگرد هشترود

میلگرد هشترود را می توان به عنوان یکی از پرکاربردترین و شناخته شده ترین محصول کارخانه فولاد هشترود دانست که به صورت آجدار و در حالت شاخه ای بر اساس دو آنالیز A2 و A3 تولید می گردد.  کارخانه، میلگرد هشترود را در سایز بندی های  8 الی 32 تولید می نماید که در حال حاضر شما می توانید قیمت میلگرد هشترود سایز 8 تا 22 را در جدول بالا مشاهده نماید. این کارخانه به دلیل کیفیت بالای محصولات خود و همچنین بهره بردن از تکنولوژی های برتر در زمینه تولید میلگرد، توانسته میلگرد هشترود را به کشورهای دیگر نیز صادر کند. علاوه بر این در داخل کشور شهرهای زیادی خواهان میلگرد هشترود هستند و بسیاری از پروژه های عمرانی با این میلگرد تکمیل می گردد.


مشاهده قیمت میلگرد هشترود 

همانطور که بیان گردید میلگرد هشترود دارای سایزبندی 8 الی 22 است که هر کدام از این سایزها برای کاربرد خاصی در پروژه های مختلف استفاده می گردد. از این رو بسیاری از خریداران و مصرف کنندگان میلگرد هشترود، پیش از خرید می بایست قیمت میلگرد هشترود را استعلام می کنند تا با توجه به نرخ موجود تصمیم به خرید بگیرند. میلگرد هشترود به دلیل صادراتی بودن آن و همچنین کیفیت بالا، در بازار فولاد شناخته شده است به همین خاطر قیمت میلگرد هشترود از اهمیت بسزایی برخوردار است. آهن ملل به عنوان معتبرترین فروشگاه های آهن آلات، تلاش می کند با درج آخرین قیمت میلگرد هشترود، به عنوان منبعی معتبر در اختیار خریداران باشد و آن ها را در تا پایان خرید میلگرد هشترود حمایت کند. شما می تواند قیمت این محصول را در جدول بالا به صورت به روز شده مشاهده کنید.

قیمت میلگرد هشترود

قیمت میلگرد هشترود سایز ۱۴

در بین سایزهای میلگرد هشترود، سایز 14 از پرکاربردترین سایزهای این میلگرد به حساب می آید که در پروژه های کوچک و بزرگ عمرانی کاربرد متعددی دارد.  لازم به ذکر است میلگرد 14 با توجه به وزن کم در کنار استحکام بالا، برای قسمت های مختلف در سازه استفاده می شود. شما می توانید قیمت میلگرد هشترود سایز ۱۴ را به صورت کاملا آنلاین در جدول بالا مشاهده کنید و با علم بر آخرین قیمت سایز 14 میلگرد هشترود اقدام به خرید کنید..

 
بررسی قیمت میلگرد ۱۶ هشترود امروز در آهن ملل

در جدول بالا علاوه بر درج قیمت میلگرد ۱۶ هشترود که به صورت روزانه آپدیت می شود، شما می توانید قیمت دیروز، نوسانات قیمتی و جدول وزنی میلگرد هشترود سایز 16 را مشاهده نمایید. برای خرید سایز 16 در هر تناژ می تواند با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل تماس بگیرید و خرید خود را تکمیل کنید.


دسترسی به قیمت روز میلگرد هشترود در هر ساعت

برای خریداران محصولات فولادی دسترسی آسان به قیمت مقاطع فولادی به خصوص قیمت روز میلگرد هشترود بسیار مهم است، چرا که در هر لحظه امکان تغییر قیمت ها وجود دارد. بنابراین دسترسی آنلاین به قیمت روز میلگرد هشترود می تواند برای خریدار منجر به یک خرید با صرفه گردد. اما نکته قابل توجه در زمان مشاهده قیمت روز میلگرد هشترود، توجه به نوسانات قیمتی عوامل موثر بر آن است. از این رو پیشنهاد می شود اگر تغییری در نرخ هر یک از موارد زیر مشاهده کردید، بدانید که ممکن است در قیمت میلگرد هشترود نیز موثر باشد و آن را با نوسانات متعدد روبه رو سازد.


خرید میلگرد هشترود به صورت آنلاین و غیر حضوری

خریداران و مشتریانی که قصد سفارش این محصول برای پروژه های ساختمانی و عمرانی خود را دارند، می توانند برای استعلام بهترین قیمت میلگرد هشترود تبریز از طریق شماره های درج شده مرتبط با کارشناسان آهن ملل با دفتر فروش شرکت تماس گرفته و ضمن اطلاع از جدیدترین قیمت لحظه ای امروز، سوالات خود در ارتباط با میلگرد هشترود تبریز را در قالب مشاوره مطرح و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.
این مجموعه که از همان ابتدای تاسیس مجتمع فولاد هشترود از بزرگترین خریداران میلگرد تولید این کارخانه بود، به واسطه همکاری مستقیم با دفتر فروش کارخانه هشترود تبریز، همواره به عنوان مرجعی مطمئن برای اطلاع از بروزترین قیمت میلگرد هشترود در بین فعالان حوزه عمران و ساختمان و مجریان طرح های ساخت و ساز خصوصی و دولتی شناخته می شود.
شما می توانید برای خرید میلگرد هشترود با کارشناسان آهن ملل تماس بگیرد تا ضمن تامین تناژ و حجم مورد نیاز شما، پیش فاکتور برای شما ارسال گردد. این پیش فاکتور به منظور تایید نهایی از جانب مشتری و پرداخت هزینه های بار می باشد. سپس در پایان کار و پس از ارسال بار، فاکتور رسمی برای خریدار صادر می شود.

آهن ملل مرجعی مطمئن برای خرید میلگرد هشترود 

چنانچه قصد خرید میلگرد هشترود از دفتر فروش آهن ملل دارید، مطمئن باشید فروشگاه معتبری را انتخاب کرده اید. آهن ملل با داشتن سابقه ای طولانی در زمینه ارائه قیمت روز آهن آلات و همچنین فروش آن ها با بهترین قیمت، توانسته در بین خریداران و مصرف کنندگان این محصولات شناخته شود و از اعتبار کافی برخوردار گردد. همچنین آهن ملل با فراهم سازی مزیت های زیر بر ارزش و اعتبار خود افزوده است:

  • امکان صدور فاکتور رسمی برای خریداران
  •  دارای گواهی ارزش افزوده و فعالیت زیر نظارت سازمان مالیاتی ایران در بازار فولاد و آهن 
  • دارای کلیه مجوزهای فعالیت آنلاین از سازمان و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های آنلاین و وزارت صمت 
  • ارائه بهترین قیمت میلگرد هشترود تبریز (مجتمع فولاد تبریز) در سایت، کانال تلگرام و همچنین امکان استعلام های تلفنی برای خریداران
  • ضمانت سفارشات مشتریان 
  •  دارای جواز کسب از صنف آهن فروشان

تمامی مزیت ها بالا جهت جلب اعتماد و رضایت شما است تا بتوانید بدون نیاز به حضور فیزیکی و به صورت آنلاین میلگرد هشترود خود را در هر تناژ خریداری کنید. هدف ما کسب رضایت شماست.

سوالات متداول


این کارخانه در استان آذربایجان شرقی و در نزدیکی شهر تبریز واقع شده.


با عضویت در کانال تلگرام بنگاه آهن فروشی آهن ملل اصفهان می توانید از جدیدترین قیمت میلگرد هشترود مربوط به امروز مطلع شوید.


محاسبه تعداد شاخه آجدار فرمول ندارد و بستگی به سایز میلگردهای خریداری شده دارد.


خیر، آهن ملل بعنوان تامین کننده فعالیت داشته و هزینه حمل کلیه سفارشات محصولات فولادی در بازار ایران به عهده خریداران محترم می باشد.


چنین گزینه ای در مراودات مالی آهن ملل وجود ندارد و خریداران می بایست کل مبلغ سفارش خود را بصورت نقد قبل از ارسال بار از درب کارخانه یا انبار بنگاه تسویه نمایند.


این سوال را بسیاری مطرح می کنند. تهاتر خودرو با املاک با آهن آلات و میلگرد هشترود، امکان پذیر نمی باشد.