قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر هر روز و با استناد به قیمت ارائه شده از کارخانه تولید کننده، به روز رسانی می گردد. علاوه بر قیمت روز میلگرد کیان فولاد ابهر ، شما می توانید قیمت دیروز، نوسانات قیمتی و همچنین ویژگی های هر سایز را مشاهده نمایید. از این رو در زمان خرید میلگرد کیان فولاد ابهر به سایز میلگرد مورد نظر خود دقت نمایید. 

کیان فولاد ابهر
قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۴:۱۹:۰۶

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 کیان ابهر شاخه آجدار A2 5 کیلوگرم کارخانه 8 25,413 25,413
2 میلگرد 10 کیان ابهر شاخه آجدار A2 7 کیلوگرم کارخانه 10 24,495 24,495
3 میلگرد 12 کیان ابهر شاخه آجدار A2 10 کیلوگرم کارخانه 12 24,495 24,495
4 میلگرد 10 کیان ابهر شاخه آجدار A3 7 کیلوگرم کارخانه 10 عدم موجودی عدم موجودی
5 میلگرد 12 کیان ابهر شاخه آجدار A3 10 کیلوگرم کارخانه 12 عدم موجودی عدم موجودی
6 میلگرد 14 کیان ابهر شاخه آجدار A3 14.5 کیلوگرم کارخانه 14 23,853 23,945
7 میلگرد 16 کیان ابهر شاخه آجدار A3 18 کیلوگرم کارخانه 16 23,853 23,945
8 میلگرد 18 کیان ابهر شاخه آجدار A3 23 کیلوگرم کارخانه 18 23,853 23,945
9 میلگرد 20 کیان ابهر شاخه آجدار A3 29.5 کیلوگرم کارخانه 20 23,853 23,945
10 میلگرد 22 کیان ابهر شاخه آجدار A3 34 کیلوگرم کارخانه 22 23,853 23,945
11 میلگرد 25 کیان ابهر شاخه آجدار A3 43 کیلوگرم کارخانه 25 23,853 23,945
12 میلگرد 28 کیان ابهر شاخه آجدار A3 62 کیلوگرم کارخانه 28 23,853 23,945
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد کیان فولاد ابهر
۲ علامت اختصاری KFA-TC
۳ سایزبندی از ۸ تا ۲۸
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A2 و A3
۶ کارخانه تولیدکننده مجتمع کیان فولاد ابهر

میلگرد کیان فولاد ابهر

میلگرد کیان فولاد ابهر یکی از تولیدات مهم کارخانه فولاد ابهر است که از اهمیت ویژه ای برای خریداران برخوردار است. از ویژگی های اساسی میلگرد کیان فولاد ابهر می توان به استحکام بالا و همچنین وزن سبک آن اشاره نمود. این ویژگی ها باعث شده استفاده از این میلگرد برای بسیاری از پروژه های عمرانی صرفه اقتصادی داشته باشد. چرا که وزن پایین در کنار استحکام بالای هر شاخه از میلگرد کیان فولاد ابهر باعث می شود میزان مصرف تعداد شاخه در واحد حجم کاهش می یابد و در نتیجه هزینه های سازه کاهش می یابد. از این رو می توان گفت میلگرد کیان فولاد ابهر میلگردی بسیار به صرفه به حساب می آید و در بازار فولاد خواهان زیادی دارد. 

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر وابسته به سایز و استاندارد تولید

شرکت کیان فولاد به دلیل استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و بهره وری از دانش جهانی توانسته میلگردی بسیار با کیفیتی را تولید نمایید. همان طور که در جدول بالا مشاهده می کنید میلگرد کیان فولاد بر اساس سایز 8 تا 28 تولید می گردد. همین سایزبندی می تواند بر قیمت میلگرد کیان ابهر بسیار تاثیرگذار باشد. البته عاملی که می تواند باعث تغییر قیمت میلگرد کیان ابهر باشد، استاندارد و آنالیز تولید آن است. میلگرد کیان فولاد ابهر بر اساس دو آنالیز A2 و A3 تولید می شود که می تواند به صورت مستقیم بر قیمت تاثیرگذار باشد. از این رو در زمان خرید میلگرد کیان فولاد ابهر حتما به این دو مورد توجه داشته باشید.

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر

قیمت میلگرد ۱۸ کیان فولاد ابهر

یکی از سایزهای میلگرد کیان فولاد ابهر، سایز 18 است که از آن در پروژه هایی با مقیاس بزرگ استفاده می شود. این میلگرد با توجه به وزن مناسب در کنار استحکام بالای آن باعث شده، استقامت سازه به صورت چشمگیری افزایش یابد و از سویی دیگر وزن سازه کمتر گردد. به همین خاطر قیمت میلگرد ۱۸ کیان فولاد ابهر برای بسیاری از خریداران و سرمایه گذاران پروژه های ساخت و ساز مهم می باشد و به صورت روزانه آن را رصد می کنند.

مقایسه قیمت روز میلگرد کیان فولاد ابهر

رصد روزانه قیمت میلگرد کیان ابهر می تواند عاملی مهم در خریدن و یا نخریدن بار مورد نظر شما باشد. از این رو آهن ملل قیمت روز میلگرد کیان ابهر را با توجه به نوسانات رخ داده در بازار و به صورت مستقیم پس از استعلام از کارخانه تولید کننده در  جدول بالا درج می نماید. شما می توانید علاوه بر مشاهده آخرین قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر، قیمت دیروز و همچنین نمودار نوسانات قیمتی آن را بر طبق تاریخ مشاهده کنید.
اما لازم به ذکر است قیمت روز میلگرد کیان ابهر دستخوش عواملی است که به صورت روزانه و حتی لحظه ای می تواند قیمت آن را تغییر دهد. از جمله این عوامل عبارتند از:

 • قیمت ارز به خصوص دلار
 • نرخ نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت شمش
 • میزان عرضه و تقاضا در بازار داخلی و خارجی
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی رخ داده در داخل و خارج از کشور 
 • و …

به همین خاطر پیشنهاد می شود به محض تغییر در هریک از این عوامل منتظر تغییر قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر باشید. 

خرید میلگرد کیان فولاد ابهر کاملا غیر حضوری و آنلاین

خرید محصولات فولادی به خصوص میلگرد که بیشترین استفاده و کاربرد را در صنایع مختلف به ویژه صنعت ساختمان سازی دارد، برای تمام سرمایه گذاران و انبوه سازا و حتی خریداران خرد بازار فولاد بسیار با اهمیت است. به همین خاطر آهن ملل به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین فروشگاه آهن آلات در ایران با فراهم سازی بستری امن و آسان زمینه را برای دسترسی به قیمت میلگرد کیان ابهر را برای همگان آسان ساخته است.
کارشناسان فروش میلگرد آهن ملل همسو با نیاز بازار، به صورت روزانه برای خرید میلگرد کیان فولاد ابهر قیمت را از کارخانه کیان فولاد ابهر استعلام گرفته و در جدول بالا درج می نمایند.
بدین ترتیب تمامی افراد با دسترسی به آخرین نرخ، می توانند خرید میلگرد کیان فولاد ابهر  را با بهترین قیمت انجام دهند. لازم به ذکر برای خرید میلگرد کیان فولاد ابهر  اصلا نیاز به حضور فیزیکی افراد نیست و شما می تواند تنها با یک تماس و یا از طریق سایت آهن ملل، خرید خود را انجام دهید.

میلگرد کیان فولاد ابهر

خرید میلگرد کیان فولاد ابهر با قیمت مناسب از آهن ملل 

در ابتدا باید گفت انتخاب مرجعی معتبر برای خرید میلگرد کیان فولاد ابهر که بتوان به صورت غیر حضوری و مستقیما آن هم با تناژ های بالا  از آن ها خرید نمود، بسیار مهم است. شما می توانید با تماس با کارشناسان فروش میلگرد آهن ملل خرید میلگرد کیان فولاد ابهر را انجام دهید. فرآیند خرید از آهن ملل به صورت زیر است:

 • تماس با کارشناس آهن و درخواست حجم و نوع میلگرد مورد نیاز
 • تامین حجم از سمت کارشناس 
 • ارسال پیش فاکتور برای خریدار به منظور تایید نهایی و پرداخت
 • پرداخت نهایی از سمت خریدار
 • ارسال بار
 • ارسال فاکتور رسمی برای خریدار

آهن ملل با تکیه بر سابقه طولانی خود در زمینه خرید و فروش انواع آهن آلات و ارائه قیمت روز آهن آلات به صورت روزانه و برخط، توانسته در میان خریداران محصولات فولادی شناخته گردد و  بتواند اعتماد آن ها را جلب نماید. در این مسیر آهن ملل تلاش کرده است به صورت روزانه مناسب ترین قیمت میلگرد کیان ابهر را در سایت خود درج نماید و با فراهم سازی ویژگی ها و مزیت های زیر اعتماد و اطمینان خریداران را جلب نماید. از جمله این ویژگی ها عبارتند از:

 • ارائه فاکتور رسمی برای خریدهای انجام شده 
 • فراهم سازی یک مرجعی معتبر برای مشاهد قیمت محصولات فولادی
 • دارای مجوزهای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی برای فعالیت مطمئن در اینترنت 
 • دارای مجوز فعالیت زیر نظر اتحادیه آهن فروشان
 • ثبت رسمی شرکت آهن 
نمایش بیشتر +

سوالات متداول


بله کارخانه کیان ابهر تولیدکننده میلگرد کلاف ساختمانی سایز ۶.۵ در بازار می باشد.


سایز میلگردها از ۸ الی ۲۸ می باشد.


در صورت اعلام قیمت از طرف کارخانه، قیمت در سایت و تلگرام آهن ملل نیز بروز رسانی می شود. ولی در مواقع پر نوسان بازار، امکان اینکه از طرف کارخانه اعلام قیمت نشود زیاد است.