قیمت میلگرد قائم رازی را در هر گرید به صورت کاملا آنلاین و به صورت روزانه در جدول زیر مشاهده نمایید. قیمت روز میلگرد قائم رازی پس از استعلام از کارخانه تولیدکننده به روز رسانی می شود. فقط در زمان خرید میلگرد قائم رازی حتما به این نکته توجه داشته باشید که قیمت ها بدون ارزش افزوده می باشد.

فولاد قائم رازی
قیمت میلگرد قائم رازی

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۴:۴۶:۵۸

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 12 قائم رازی شاخه آجدار A3 9.5 کیلوگرم کارخانه 12 24,587 24,404
2 میلگرد 14 قائم رازی شاخه آجدار A3 13.5 کیلوگرم کارخانه 14 24,220 24,037
3 میلگرد 16 قائم رازی شاخه آجدار A3 17.5 کیلوگرم کارخانه 16 24,220 24,037
4 میلگرد 18 قائم رازی شاخه آجدار A3 21.5 کیلوگرم کارخانه 18 24,220 24,037
5 میلگرد 20 قائم رازی شاخه آجدار A3 27.5 کیلوگرم کارخانه 20 24,220 24,037
6 میلگرد 22 قائم رازی شاخه آجدار A3 34 کیلوگرم کارخانه 22 24,220 24,037
7 میلگرد 25 قائم رازی شاخه آجدار A3 45 کیلوگرم کارخانه 25 24,220 24,037
8 میلگرد 28 قائم رازی شاخه آجدار A3 57 کیلوگرم کارخانه 28 24,220 24,037
9 میلگرد 32 قائم رازی شاخه آجدار A3 75 کیلوگرم کارخانه 32 24,220 24,037

کارخانه قائم عبارت GHAEMPRCO را بعنوان علامت اختصاری روی میلگردهای تولیدی این مجتمع فولادی درج می کند. علامت اختصاری  میلگرد قائم رازی

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد قائم رازی
۲ علامت اختصاری GHAEMPRCO
۳ سایزبندی از ۱۲ تا ۳۲
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A3
۶ کارخانه تولیدکننده کارخانه قائم

 میلگرد قائم رازی

میلگرد قائم رازی را می توان از آن دسته میلگردهایی دانست که دارای کربن بالایی است و توانسته در طی سال های تولید خود توسط کارخانه تولید کننده، در میان خریداران از استقبال خوبی برخوردار باشد. میلگرد قائم رازی در حال حاضر در سایزهای 12 الی 32 تولید می گردد و می تواند تمامی سایزهای مورد نیاز صنایع و پروژه های ساخت و ساز را تامین نماید. 
گرید مورد استفاده برای تولید میلگرد قائم رازی A3 است که بر اساس استاندارد روسیه می باشد. البته لازم به ذکر است میلگرد قائم رازی به روش ترمکس تولید و بازار عرضه می گردد. علامت اختصاری مندرج بر روی میلگرد قائم رازی GHAEMPRCO است که می توان به واسطه این علامت، از اصالت میلگرد اطمینان یابید.    

رصد آنلاین قیمت میلگرد قائم رازی مستقیم از کارخانه

قیمت میلگرد قائم رازی به واسطه یک سری ویژگی ها و مزیت هایی که دارد به نسبت دیگر میلگردها با برندهای معتبر، می تواند از قیمت خوبی برخوردار است. البته باید گفت قیمت میلگرد قائم رازی به واسطه سایز میلگرد و همچنین وزن آن متفاوت خواهد بود. این میلگرد همان طور که بیاد شد، میلگرد آجدار است که می تواند در بسیاری از ساخت و ساز ها به کار گرفته شود و در نتیجه به واسطه قیمت مناسب و کیفیت خوبی که دارد، در هزینه های جاری پروژه صرفه جوی کند.
شما می تواند نوسانات قیمت میلگرد قائم رازی را در جدول بالا به صورت کاملا به روز شده در جدول بالا مشاهده کنید. تمامی قیمت های مندرج میلگرد قائم رازی به صورت کاملا دقیق از کارخانه استعلام شده و در لیست بالا درج می شود.

قیمت میلگرد قائم رازی

قیمت روز میلگرد قائم رازی

امروزه بازار فولاد به واسطه نوسانات زیادی که در آن اتفاق می افتد، نمی توان به صورت دقیق تخمین زد که قیمت محصولات فولادی به خصوص قیمت میلگرد قائم رازی به صورت روزانه ثابت بماند. از این رو می بایست به صورت روزانه قیمت ها رصد نمود.         
از سویی دیگر کارخانه تولیدکننده نیز قیمت روز میلگرد قائم رازی را بعد از بررسی بازار و نوسانات رخ داده در آن به بازار اعلام می دارد. آهن ملل نیز به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین فروشگاه های خرید و فروش آهن آلات به خصوص میلگرد،  قیمت روز میلگرد قائم رازی را به واسطه درج در سایت، به کاربران ارائه می دهد. شما  نیز می توانید به جدول بالا مراجعه نموده و آخرین قیمت میلگرد قائم رازی را مشاهده نماید.     
البته به یاد داشته باشید عوامل زیر می توانند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر قیمت روز میلگرد قائم رازی تاثیر بگذارند. در صورت مشاهده هرگونه تغییر در هر یک از موارد زیر، ممکن است قیمت روز میلگرد قائم رازی نیز تغییر کند.

 • قیمت ارز به خصوص دلار
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت جهانی شمش
 • قیمت نفت
 • هزینه های حمل و نقل
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی 

خرید میلگرد قائم رازی 

برای خرید میلگرد قائم رازی می بایست علاوه بر دستیابی به آخرین قیمت میلگرد قائم رازی  و بررسی نوسانات بازار، سراغ مرکزی معتبر بروید تا در کم ترین زمان و با بهترین قیمت، خرید خود را انجام دهید. 
شما می توانید برای خرید میلگرد قائم رازی با کارشناسان آهن ملل تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره رایگان پیش از خرید، در هر تناژ و میزانی، میلگرد قائم رازی را خریداری کنید.
در ادامه فرآیند و مراحل خرید میلگرد قائم رازی از آهن ملل به صورت دقیق بیان شده است:

 • تماس با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز از میلگرد و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار میلگرد 
 • ارسال فاکتور نهایی 
نمایش بیشتر +