قیمت میلگرد فولاد معراج البرز گلستان را می توانید به صورت به روز شده در جدول زیر مشاهده کنید. تمامی این قیمت ها بدون ارزش افزوده می باشند، به همین خاطر در زمان مشاهده و خرید میلگرد فولاد معراج البرز گلستان ، حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال کنید.

فولاد اطلس گلستان
قیمت میلگرد فولاد اطلس گلستان(معراج سابق)

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۴۳:۳۴

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 12 البرز گلستان شاخه آجدار A3 11 کیلوگرم کارخانه 12 تماس بگیرید تماس بگیرید
2 میلگرد 14 البرز گلستان شاخه آجدار A3 15 کیلوگرم کارخانه 14 29,376 29,376
3 میلگرد 16 البرز گلستان شاخه آجدار A3 20 کیلوگرم کارخانه 16 29,376 29,376
4 میلگرد 18 البرز گلستان شاخه آجدار A3 25 کیلوگرم کارخانه 18 29,376 29,376
5 میلگرد 20 البرز گلستان شاخه آجدار A3 30 کیلوگرم کارخانه 20 29,376 29,376
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد فولاد معراج البرز گلستان
۲ علامت اختصاری SMG-CT
۳ سایزبندی از ۱۲ تا ۲۰
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A3
۶ کارخانه تولیدکننده کارخانه فولاد معراج البرز گلستان

میلگرد فولاد معراج البرز گلستان

کارخانه فولاد اطلس گلستان یکی از کارخانه های فولادی است که با نام قدیمی معراج گلستان نیز شناخته می شود. میلگرد فولاد اطلس گلستان با توجه به کیفیت و برند خود کارخانه، توانسته در بازار فولادی جایگاه ویژه ای کسب کند و روزانه حجم عظیمی از نیاز بازار را پاسخگو باشد. میلگرد فولاد معراج البرز گلستان بر اساس آنالیز A3 و به صورت آجدار تولید و به بازار عرضه می گردد. سایزبندی موجود برای این میلگرد از سایز 12 الی 20 است که قیمت میلگرد فولاد معراج البرز گلستان برای تمام این سایزها را می توانید در جدول بالا مشاهده کنید. البته این کارخانه میلگردهای خود را در سایزهای 12 الی 38 تولید می کند ولی فعلا این سایزها در بازار موجود می باشند.
البته کارخانه فولاد معراج البرز گلستان تنها به تولید میلگرد شاخه ای بسنده نکرده است و میلگرد کلاف را نیز تولید می کند.

قیمت میلگرد معراج گلستان

قیمت میلگرد فولاد اطلس گلستان بسته به وزن و سایز میلگرد متفاوت خواهد بود، به همین خاطر در زمان خرید حتما باید به سایز میلگرد مورد نظر دقت داشته باشید. همان طور که در جدول بالا مشاهده می کند از سایز 12 تا سایز 20 میلگرد فولاد اطلس گلستان به صورت جداگانه از قیمت خود برخوردار هستند. همچنین وزن میلگرد معراج گلستان برای هر سایز در جدول درج شده است که می توانید بر اساس تناژ درخواستی و قیمت وزن هر شاخه، قیمت بار خود را تخمین بزنید.
لازم به ذکر است شما می توانید در این جدول قیمت دیروز و حتی نمودار نوسانات قیمت میلگرد فولاد اطلس گلستان را در بازه زمانی مشخص مشاهده نمایید. این نمودار می تواند کمک ارزنده به خریداران باشد و بسته به نوسانات رخ داده در بازار خرید خود را انجام دهند.

قیمت میلگرد معراج اطلس گلستان

قیمت میلگرد معراج گلستان امروز

قیمت روز میلگرد معراج گلستان بسته به عوامل گوناگونی تغییر می کند. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

 • قیمت دلار 
 • قیمت حامل های سوخت
 • هزینه های حمل و نقل
 • قیمت جهانی شمش
 • قیمت جهانی سنگ آهن 
 • قیمت نفت 
 • تحولات سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی 
 • و ….

از این رو می بایست برای خرید میلگرد فولاد اطلس گلستان حتما به نوسانات رخ داده برای هریک از این موارد دقت داشت، چرا که تغییر قیمت و یا نوسانات رخ داده برای هریک از این موارد می تواند بازار فولاد و قیمت میلگرد فولاد اطلس گلستان را دچار تغییر کند. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم هر روز قیمت روز میلگرد معراج گلستان را آنلاین و از طریق سایت آهن ملل چک کنید.

خرید میلگرد فولاد اطلس گلستان

برای خرید میلگرد فولاد اطلس گلستان می بایست ابتدا سایز و تناژ مورد نیاز خود را مشخص نمایید و سپس اقدام به خرید کنید. میلگرد فولاد اطلس گلستان به دلیل کیفیت خوبی که دارد، در بازار فروش خوبی دارد، از این رو می بایست برای خرید میلگرد فولاد اطلس گلستان حتما به مراکز معتبر مراجعه نمایید. آهن ملل نیز به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های آهن، بستری امن و مطمئن را برای خریداران محصولات فولادی فراهم آورده است. شما می توانید با مراجعه به سایت آهن ملل، آخرین نرخ میلگرد فولاد معراج البرز گلستان را مشاهده نمایید و سپس برای خرید میلگرد فولاد اطلس گلستان با کارشناسان فروش میلگرد آهن ملل تماس بگیرد. کارشناسان ما با فراهم سازی تناژ مورد نیاز شما، پیش فاکتوری به منظور تایید نهایی و پرداخت وجه برای خریدار ارسال می کند. در نهایت پس تکمیل مراحل خرید میلگرد فولاد اطلس گلستان، فاکتور رسمی برای خریدار ارسال می گردد.
 

آهن ملل، مرجعی معتبر برای خرید میلگرد فولاد اطلس گلستان

مشتری برای خرید میلگرد فولاد معراج البرز گلستان، ملزم به انتخاب یک شرکت آهنی مورد اعتماد می باشد. در این زمان که خرید آنلاین و بدون حضور فیزیکی یکی از الزامات خرید می باشد، مشتریان می بایست به مراکزی مراجعه نمایند که از همه جهت مورد اعتماد باشند. آهن ملل نیز توانسته با فراهم سازی امکان خرید میلگرد فولاد اطلس گلستان به صورت آنلاین و غیر حضوری در کنار خرید حضوری و همچنین ارائه فاکتور رسمی برای خریداران، اعتماد آن ها را جلب نماید. از سویی دیگر آهن ملل مزیت های دیگری نیز دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • رتبه ۱ آهن فروشی در اصفهان
 • امکان ضمانت بار ارسال تا زمان تحویل بار در مقصد 
 • ارسال بار به سراسر کشور 

شما می توانید به صورت روزانه قیمت میلگرد فولاد اطلس گلستان را از سایت آهن ملل استعلام نمایید. کارشناسان آهن ملل به صورت روزانه قیمت ها را از کارخانه فولاد اطلس گلستان استعلام گرفته و سپس در جدول بالا قیمت ها را درج می کنند. از این رو پیشنهاد می شود حتما برای خرید میلگرد معراج گلستان حتما با کارشناس فروش میلگرد تماس بگیرید چرا که ممکن است قیمت ها نیز به صورت لحظه ای تغییر کنند.
 

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


شرکت آهن ملل به هر دو صورت حضوری و غیر حضوری سفارش مشترین را ثبت می نماید.


ضمانت بار تا زمان تحویل بر عهده شرکت آهن ملل می باشد.


تعداد شاخه ها بسته به سایز میلگردها متفاوت می باشد.


شرکت آهن ملل هیچ تهاتری انجام نمی دهد.