قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان هر روز بعد از استعلام از کارخانه ذوب آهن، در جدول زیر درج می شود. همانطور که مشاهده می کنید در این جدول قیمت میلگرد بر اساس سایز آن متغیر خواهد بود. در زمان خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان به این نکته توجه کنید که حتما گزینه «ارزش افزوده» فعال باشد و برای تکمیل فرآیند خرید حتما با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل در تماس باشید.

ذوب آهن اصفهان
قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۴:۰۷:۳۰

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 12 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 11 کیلوگرم کارخانه 12 27,523 27,523
2 میلگرد 12 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 11 کیلوگرم انبار 12 27,523 27,523
3 میلگرد 14 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 15 کیلوگرم کارخانه 14 24,404 24,495
4 میلگرد 14 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 15 کیلوگرم انبار 14 24,404 24,495
5 میلگرد 16 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 20 کیلوگرم کارخانه 16 24,404 24,771
6 میلگرد 16 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 20 کیلوگرم انبار 16 24,404 24,771
7 میلگرد 18 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 25 کیلوگرم کارخانه 18 24,312 24,312
8 میلگرد 18 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 25 کیلوگرم انبار 18 24,312 24,312
9 میلگرد 20 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 30 کیلوگرم کارخانه 20 24,312 24,312
10 میلگرد 20 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 30 کیلوگرم انبار 20 24,312 24,312
11 میلگرد 22 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 37 کیلوگرم کارخانه 22 24,312 24,495
12 میلگرد 22 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 37 کیلوگرم انبار 22 24,312 24,495
13 میلگرد 25 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 47 کیلوگرم کارخانه 25 24,312 24,495
14 میلگرد 25 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 47 کیلوگرم انبار 25 24,312 24,495
15 میلگرد 28 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 66 کیلوگرم کارخانه 28 24,312 24,495
16 میلگرد 28 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 66 کیلوگرم انبار 28 24,312 24,495
17 میلگرد 32 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 75 کیلوگرم کارخانه 32 24,312 24,679
18 میلگرد 32 ذوب آهن اصفهان شاخه آجدار A3 75 کیلوگرم انبار 32 24,312 24,679

طریقه تشخیص میلگرد کارخانه ذوب آهن اصفهان، علامت اختصاری حک شده (ESCO-CU) بر روی محصولات می باشد.

علامت اختصاری  میلگرد ذوب آهن اصفهان

علامت اختصاری میلگرد کارخانه ها

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد ذوب آهن اصفهان
۲ علامت اختصاری ESCO-CU
۳ سایزبندی ۱۲ تا ۳۰
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A3
۶ کارخانه تولیدکننده کارخانه ذوب آهن اصفهان

میلگرد ذوب آهن اصفهان

کارخانه ذوب آهن اصفهان که از قدیمی ترین کارخانجات ذوب آهن ایران می باشد، با استفاده از استاندارد روسی که یکی از استانداردهای بین المللی می باشد، مرغوب ترین میلگردهای موجود را تولید و به بازار آهن آلات ایران، بازارهای صادراتی و فرامرزی در سراسر دنیا عرضه می کند. 
این کارخانه در ۳۰ کیلومتری شهر اصفهان قرار دارد، و استفاده از به روز ترین تجهیزات و دستگاه های روز دنیا انواع میلگرد آجدار با سایزهای مختلف را تولید می کند. میلگردهای تولیدی این مجتمع فولادی دارای استاندارد A3 و A4 و بر اساس سایز بندی های ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۵، ۲۸ و ۳۲ تولید می شوند. میلگرد ذوبی به دلیل کیفیت بالایی که دارد همواره گزینه اول انبوه سازان و حتی شخصی سازان طرح های عمرانی و ساختمانی در شهرهای کوچک و بزرگ ایران می باشد.

قیمت میلگرد ذوب آهن به روز

میلگرد ذوب آهن اصفهان از جمله محصولات با کیفیت موجود در بازار است که از میزان استقبال بالایی در بین خریداران داخلی و خارجی برخوردار است. کارخانه ذوب آهن اصفهان به صورت روزانه قیمت های انواع میلگرد خود را اعلام می کند.  چرا که در بازار آهن و فولاد به دلیل وجود عوامل مختلفی همچون نرخ ارز، نرخ سنگ آهن، نرخ دلار و نوسانات داخلی و خارجی، نرخ میلگرد اصفهان با نوسانات متعددی همراه خواهد بود.
از این رو به هنگام خرید میلگرد از کارخانه ذوب آهن اصفهان، می بایست قیمت روز میلگرد اصفهان مورد بررسی قرار گیرد.
البته لازم به ذکر است هر سایز از میلگرد ذوبی نیز دارای قیمت مجزایی می باشد. در ادامه به بررسی قیمت دو سایز از میلگردهای ذوبی می پردازیم.

قیمت میلگرد ۱۶ ذوب آهن

میلگرد 16 ذوبی به دلیل کیفیت بالا و در عین حال وزن مناسبی که دارد، در بین خریداران شناخته شده است. از این رو به تناسب کیفیت بالا، قیمت آن نیز افزایش می یابد. قیمت میلگرد 16 ذوبی نیز همانند دیگر سایزهای میلگرد کارخانه ذوب آهن، به صورت روزانه اعلام می شود. لازم به ذکر است قیمت هر شاخه میلگرد 16 ذوبی به نسبت دیگر کارخانه ها از قیمت و وزن بالاتری برخوردار است.

قیمت میلگرد ۱۸ ذوب آهن

یکی دیگر از انواع میلگرد ذوبی، میلگرد 18 می باشد که با توجه به سایزی که دارد، مصارف گوناگونی در صنعت به خصوص صنعت ساخت و ساز دارد.  میلگرد ذوب آهن اصفهان به دلیل استفاده از تجهیزات و استانداردهای بین المللی، از کیفیت بالایی برخوردار است.  شما می توانید قیمت میلگرد 18 را به صورت آنلاین و روزانه در جدول بالا مشاهده نمایید.

قیمت روز میلگرد ذوب آهن درب کارخانه

کارشناسان آهن ملل به دلیل نوسانات رخ داده در روز، می بایست قیمت میلگرد ذوب آهن را به صورت روزانه از کارخانه ذوب آهن استعلام نمایند. از این رو قیمت های موجود در سایت آهن ملل همگی قیمت های اعلام شده از سمت کارخانه می باشند. فقط به یاد داشته باشید تمامی قیمت های درج شده در جداول بالا، بدون ارزش افزوده می باشند.

قیمت میلگرد ذوب آهن

استعلام قیمت روز میلگرد ذوب آهن اصفهان در آهن ملل

آهن ملل به عنوان یکی از بزرگ ترین فروشگاه های آهن آلات، در جداول قیمتی میلگرد خود، قیمت روز میلگرد ذوب آهن در تمام سایزها را درج می کند تا خریداران برای تامین حجم میلگرد مورد نیاز خود، با مشکل رو به رو نشوند.
از سویی دیگر در بازار برخی از سایزهای پرمصرف میلگرد ذوب آهن که تقاضا برای خرید و فروش آن ها بالا می باشد، ممکن است مدتی کم یاب شوند. از این رو قیمت میلگرد ذوب آهن برای این سایزها نیز افزایش می یابد. اما شرکت آهن ملل با گردآوری انواع سایز میلگرد ذوب آهن در انبارهای خود، حتی در زمان هایی که موجودی آن ها در بازار کم می گردد، می تواند نیاز بازار را تامین نماید. علاوه بر استعلام قیمت میلگرد ذوب آهن  به صورت آسان، خرید خود را به روز و آنلاین از آهن ملل تجربه کنید.

مشاهده نوسانات قیمت میلگرد ذوب آهن 

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان هر روز تغییر می کند، از این رو برخی از خریداران قصد خرید میلگرد ذوب آهن دارند، می بایست به نوسانات رخ داده پیرامون این محصول دسترسی داشته باشند تا بتوانند در زمان مناسب دست به خرید بزنند. آهن ملل نیز در این راستا با فراهم سازی بستری اینترنتی، تمامی نوسانات رخ داده برای میلگرد ذوب آهن را در قالب نمودار در اختیار کاربران قرار داده است. البته برای هر سایز، نمودار جداگانه می باشد.
شما می توانید پس از مشاهده نوسانات، اقدام به خرید میلگرد ذوب آهن  کنید.

خرید میلگرد از کارخانه ذوب آهن اصفهان

خرید میلگرد ذوب آهن به صورت مستقیم از کارخانه غیر ممکن است، به همین خاطر شما می بایست برای خرید میلگرد ذوب آهن یا از طریق بورس اقدام کنید و یا به شرکت ها و فروشگاه های آهن آلات مراجعه نمایید.
شرکت آهن ملل نیز یکی از بزرگترین فروشگاه های ارائه دهنده میلگردهای ذوب آهن اصفهان است.  به همین خاطر توانسته است حجم بزرگی از نیاز بازار شهر اصفهان و سایر شهرهای ایران به میلگرد ذوب آهن را تامین نماید. در همین راستا و به جهت در اختیار داشتن رتبه اول فروش میلگردهای ذوب آهن، آهن ملل توانسته با ارائه بهترین و مناسب ترین قیمت موجود در بازار، جایگاه ویژه ای در بین متقاضیان خرید و فروش میلگرد ذوب آهن بدست آورد.
همچنین از آنجا که استان اصفهان در مرکز ایران قرار دارد، شهرهای بزرگی چون کرمان، یزد، شهرکرد، تهران و خرم آباد از جمله خریداران میلگردهای کارخانه ذوب آهن اصفهان از این شرکت جهت بکارگیری در پروژه های ساخت و ساز و عمرانی هستند و این شرکت را به عنوان تامین کننده مطمئن محصولات این کارخانه انتخاب می کنند.

 

آیا قصد خرید میلگرد دارید؟

آهن ملل به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های شما می توانید آخرین قیمت میلگرد را در صفحه قیمت میلگرد مشاهده کنید و سپس با بررسی نوسانات رخ داده برای هر سایز از هر کارخانه، میزان و تناژ مورد نظر خود را از طریق تماس با کارشناس فروش آهن ملل خریداری کنید.

 

خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان از آهن ملل

متقاضیان خرید میلگرد ذوب آهن ، همواره به دنبال یک منبع معتبر و مطمئن برای خرید میلگردهای ذوب آهن اصفهان با بهترین و مناسبترین قیمت در بازار آهن آلات ایران هستند. آهن ملل با موقعیت جغرافیایی عالی خود در مرکز ایران، توانسته علاوه بر حضور آنلاین فعال در بازار آهن، در بازار فیزیکی نیز حضور پررنگی داشته باشد و خود را به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان محصولات ذوب آهن اصفهان به خریداران فولاد معرفی نماید. 
 از دیگر ویژگی هایی که باعث شده خریداران برای خرید میلگرد ذوب آهن ، آهن ملل را انتخاب کنند عبارتند از: 

  • رتبه یک فروش محصولات ذوب آهن در ایران
  • عضو اتحادیه آهن فروشان و دارای مجوز فعالیت قانونی در بازار آهن
  • در اختیار داشتن مجوزهای آنلاین ( این شرکت از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های مجازی و وزارت صنعت و معدن کلیه مجوزهای لازم را دریافت کرده که در سایت قابل مشاهده می باشد).
  • ارائه کننده بهترین قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان در کارخانه
  • ارائه مشاوره رایگان خرید محصولات ذوبی
  • ضمانت کلیه سفارشات مشتریان تا قبل از تخلیه بار در محل مشتری
  • ارائه فاکتور رسمی در ازای خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان


از این رو شما می توانید با مراجعه حضوری و یا غیر حضوری (از طریق تماس با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل و از طریق سایت) قیمت میلگرد ذوب آهن را استعلام و حجم مورد نیاز خود را خریداری کنید. کارشناسان آهن ملل پس از تکمیل فرایند خرید، برای شما فاکتور رسمی ارسال می کنند.
جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه قیمت و خرید محصولات ذوبی با کارشناسان فروش آهن ملل در تماس باشید.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


خیر آهن ملل بیشترین حجم خرید میلگرد از این کارخانه را داشته و شما می توانید محصولات این کارخانه را با مناسبترین قیمتها از دفتر فروش شرکت خریداری نمایید.


جهت اطلاع لحظه ای از جدیدترین قیمت میلگرد ذوب آهن عضو کانال تلگرام آهن ملل شوید.


خیر تهاتر میلگرد یا تیرآهن با املاک و خودرو سبک و سنگین وجود ندارد.


امکان تقسیط سفارشات خرید آهن آلات در آهن ملل اصفهان وجود نداشته و مشتریان می بایست قبل از تخلیه بار بصورت نقد تسویه نمایند.


تعداد شاخه های آجدار در یک بندیل از میلگرد ذوب آهن به سایز شاخه ها بستگی دارد.