قیمت میلگرد فولاد کیان کاشان به صورت کاملا آنلاین و به روز آپدیت می شود. جدول زیر مجموعه قیمت روز میلگرد فولاد کیان کاشان است که پس از استعلام از کارخانه در جدول زیر درج می گردد. برای خرید میلگرد فولاد کیان کاشان ابتدا گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید و سپس با تماس با کارشناس فروش میلگرد، فرآیند خرید خود را نهایی کنید. 

فولاد کیان کاشان
قیمت میلگرد فولاد کیان کاشان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۴۳:۳۵

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 کیان کاشان شاخه آجدار A2 4.3 کیلوگرم کارخانه 8 25,963 25,963
2 میلگرد 10 کیان کاشان شاخه آجدار A2 6.5 کیلوگرم کارخانه 10 25,872 25,872
3 میلگرد 12 کیان کاشان شاخه آجدار A2 9.5 کیلوگرم کارخانه 12 25,872 25,872
4 میلگرد 14 کیان کاشان شاخه آجدار A2 13.5 کیلوگرم کارخانه 14 25,780 25,780
5 میلگرد 16 کیان کاشان شاخه آجدار A2 17.5 کیلوگرم کارخانه 16 25,780 25,780
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد فولاد کیان کاشان
۲ علامت اختصاری KIANHT
۳ سایزبندی از ۸ تا ۱۶
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A2
۶ کارخانه تولیدکننده مجتمع فولاد کیان کاشان


میلگرد کیان کاشان

میلگرد کیان کاشان از جمله محصولات مرغوب کارخانه کیان کاشان است که در سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرد. این میلگرد به دلیل کیفیت خوبی که دارد توانسته از جهات مختلفی توجه خریداران و مهندسان ساخت و ساز را به خود جلب نماید و نیاز بازار به میلگرد را پاسخگو باشد. همچنین بسیاری از پروژه های کشور میلگرد مورد نیاز خود را از میلگرد کیان کاشان تامین می کنند. مجتمع فولاد کیان کاشان که کارخانه تولیدکننده این میلگرد است با استفاده از تکنولوژی های روز ،محصولاتی کاملا با کیفیت را تولید می کند به گونه ای که از آن در صنایع مختلفی استفاده می گردد.
میلگرد کیان کاشان میلگردی آجدار است  که بر اساس آنالیز A2 و A3 تولید می گردد. در حال حاضر بیشتر آنالیز A2 آن و در سایزبندی 8 الی 16 در بازار موجود می باشد و شما می توانید قیمت آن ها را در جدول بالا مشاهده کنید. لازم به ذکر است به دلیل مقاومت خوب آن در برابر فشارهای وارده از میلگرد کیان کاشان بیشتر در صنعت ساخت و ساز استفاده می گردد. از جمله دیگر ویژگی های میلگرد کیان کاشان می توان به قابلیت جوش پذیری آن اشاره نمود که همین ویژگی ها باعث شده خواهان زیادی آن در بازار بسیار باشد.


قیمت میلگرد کیان فولاد کاشان

قیمت میلگرد کیان فولاد کاشان بسته به سایز آن از تنوع رنج برخوردار است. این بدان معناست که هر چقدر سایز آن بیشتر باشد، به تبع آن وزن میلگرد نیز با افزایش رو به رو است، در نتیجه قیمت میلگرد کیان فولاد کاشان نیز افزایش می یابد. کارخانه کیان فولاد کاشان نیز به همین دلیل برای هر سایز، قیمت های مجزایی اعلام می کند و روزانه قیمت میلگرد کیان فولاد کاشان را به روز رسانی می کند.  البته عامل دیگری که می تواند بر قیمت میلگرد کیان فولاد کاشان اثرگذار باشد، استاندارد تولید آن است که باعث می شود به نسبت دیگر برندها از تفاوت قیمت محسوسی برخوردار باشد. 

قیمت میلگرد کیان کاشان

عوامل دخیل بر قیمت روز میلگرد کیان کاشان

قیمت روز میلگرد کیان کاشان  بسته به عوامل گوناگونی می باشد و می تواند با تغییر هر یک، دستخوش تغییرات گردد. به همین خاطر به خریداران میلگرد کیان کاشان توصیه می گردد علاه بر چک قیمت روز میلگرد کیان کاشان، عوامل دخیل را نیز به صورت روزانه رصد کنند تا در زمان مناسب و با بهترین نرخ، بتوانند تناژ میلگرد مورد نظر خود را خریداری نمود. 
اما چه عواملی بر قیمت روز میلگرد کیان کاشان تاثیرگذار هستند؟

  • قیمت ارز به خصوص دلار
  • قیمت سنگ آهن
  • قیمت جهانی شمش
  • قیمت نفت
  • هزینه های حمل و نقل
  • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی 

از این رو پیشنهاد می شود در زمان خرید حتما نوسانات رخ داده برای هر یک از این موارد را به دقت بررسی نمایید و در نهایت برای خرید میلگرد کیان کاشان حتما با کارشناسان فروش آهن ملل در تماس باشید.

در زمان خرید میلگرد کیان کاشان باید به چه نکاتی دقت داشت؟

برای خرید میلگرد کیان کاشان  می بایست علاوه بر چک قیمت روز میلگرد کیان کاشان به وزن آن نیز دقت داشت. وزن میلگرد کیان کاشان بسته به کیفیت و آنالیز تولید، می تواند متغیر باشد و همین امر می تواند قیمت را بالا و یا پایین کند. همچنین از جمله موارد دیگری که باید در زمان خرید میلگرد کیان کاشان باید به آن دقت کرد سایز و گرید میلگرد است، چرا که بسته به سایز، وزن و قیمت میلگرد تغییر خواهد کرد. همچنین کارشناسان فروش آهن ملل به تمام خریداران پیشنهاد می کنند حتما برای مشاهده آخرین قیمت میلگرد کیان کاشان و پیش از خرید حتما با کارشناس فروش تماس بگیرید تا از نرخ موجود و حجم مورد نیاز  اطمینان یابید. چرا که قیمت های اعلام شده همواره از سمت کارخانه تولیدکننده می باشند و ممکن است در طول روز این قیمت ها تغییر کنند. 

خرید میلگرد کیان کاشان از آهن ملل

آهن ملل یکی از بزرگ ترین و معتبرترین فروشگاه های آهن آلات در کشور است که انواع مقاطع فولادی به خصوص میلگرد کیان کاشان را به تمام خریداران در تمام نقاط کشور ارائه می دهد.  شرکت آهن ملل به دلیل خرید انبوه از فولاد کیان کاشان، مناسب ترین قیمت میلگرد کیان کاشان را در بازار اعلام می کند. شرکت آهن ملل به دلیل خدماتی مانند ارسال بار به سراسر کشور، ضمانت بار تا زمان تحویل به مشتری، صدور فاکتور رسمی برای خریدهای انجام شده، فعالیت زیر نظر اتحادیه آهن فروشان، مرجعی معتبر برای قیمت آهن آلات، در جهت کسب رضایت مشتری می باشد.
سایت آهن آخرین و به روز ترین قیمت میلگرد کیان کاشان را در اختیار تمام کاربران قرار می دهد. شما می توانید با مراجعه به صفحه قیمت میلگرد کیان کاشان، علاوه بر مشاهده قیمت روز میلگرد کیان کاشان، نمودار نوسانات قیمتی آن را نیز مشاهده کنید. این نمودار به صورت مجزا برای هر سایز قابل مشاهده است. همچنین علاوه بر قیمت رو میلگرد کیان کاشان، شما می توانید وزن و قیمت دیروز آن را نیز مشاهده کنید.
در نهایت برای خرید میلگرد کیان کاشان، می بایست با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل در تماس باشید تا تناژ مورد نیاز شما را در سایز مورد نظر تامین کنند و پس از آن برای شما پیش فاکتور ارسال می گردد. پس از تایید از جانب مشتری و پرداخت هزینه ها، بار ارسال و در نهایت فاکتور رسمی برای خریدار فرستاده می شود. فاکتور رسمی به منزله ضمانت کیفیت محصول ارائه شده می باشد.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


شرکت آهن ملل بهترین قیمت بازار را اعلام و برای مشتری خرید آسان را فراهم کرده است.


ضمانت بار بر عهده مشتری تا زمان تخلیه می باشد و به سراسر بار ارسال می شود.


بله آهن ملل برای خریدهای انجام شده فاکتور رسمی صادر می کند.