قیمت میلگرد شاهین بناب هر روز و بعد از اعلام کارخانه تولیدکننده در جدول زیر به روز رسانی می گردد. با مشاهده قیمت روز میلگرد شاهین بناب و مقایسه آن با قیمت دیروز و حتی مشاهده نوسانات قیمتی آن در چند روز گذشته، می توانید خریدی به صرفه داشته باشید. فقط به یاد داشته باشید در زمان خرید میلگرد شاهین بناب حتما گزینه «ارزش افزوده» فعال باشد.

فولاد شاهین بناب
قیمت میلگرد شاهین بناب

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۲:۵۳:۴۱

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد حالت آنالیز وزن واحد بارگیری سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد 8 شاهین بناب شاخه آجدار A2 4.55 کیلوگرم کارخانه 8 25,872 25,872
2 میلگرد 10 شاهین بناب شاخه آجدار A2 7.19 کیلوگرم کارخانه 10 25,596 25,596
3 میلگرد 10 شاهین بناب شاخه آجدار A3 7.19 کیلوگرم کارخانه 32 25,780 25,780
4 میلگرد 12 شاهین بناب شاخه آجدار A3 10.37 کیلوگرم کارخانه 12 25,596 25,596
5 میلگرد 14 شاهین بناب شاخه آجدار A3 14.12 کیلوگرم کارخانه 14 25,321 25,321
6 میلگرد 16 شاهین بناب شاخه آجدار A3 18.53 کیلوگرم کارخانه 16 25,321 25,321
7 میلگرد 18 شاهین بناب شاخه آجدار A3 23.46 کیلوگرم کارخانه 18 25,321 25,321
8 میلگرد 20 شاهین بناب شاخه آجدار A3 28.98 کیلوگرم کارخانه 20 25,321 25,321
9 میلگرد 22 شاهین بناب شاخه آجدار A3 34.96 کیلوگرم کارخانه 22 25,321 25,321
10 میلگرد 25 شاهین بناب شاخه آجدار A3 45.16 کیلوگرم کارخانه 25 25,321 25,321
11 میلگرد 28 شاهین بناب شاخه آجدار A3 56.66 کیلوگرم کارخانه 28 25,321 25,321
12 میلگرد 32 شاهین بناب شاخه آجدار A3 74.2 کیلوگرم کارخانه 32 25,321 25,321

طریقه تشخیص میلگردهای کارخانه فولاد شاهین بناب، علامت حک شده (BS-CT) بر روی محصولات می باشد. علامت اختصاری  میلگرد شاهین بناب

آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد شاهین بناب
۲ علامت اختصاری BS-CT
۳ سایزبندی از  ۸ تا ۳۲
۴ حالت ظاهری شاخه آجدار
۵ آنالیز A2 و A3
۶ کارخانه تولیدکننده کارخانه فولاد صنعت بناب آذربایجان شرقی

ميلگرد شاهين بناب

ميلگرد شاهين بناب یکی از محصولات هلدینگ مجتمع فولاد صنعت بناب (فولاد شاهین بناب) است که با استفاده از آخرین تکنولوژی موجود تولید می گردد. وجود کارخانه فولاد شاهین بناب در آذربایجان شرقی باعث شده مناطق غربی و شمالی کشور از لحاظ دسترسی به میلگرد، تامین باشند و بسیاری از هزینه های ناشی از حمل و نقل میلگرد از کارخانه های دیگر برای این مناطق به شدت کاهش یابد.  میلگرد شاهین بناب به دلیل کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب باعث شده نه تنها در این منطقه بلکه در مناطق دیگر کشور خواهان زیادی داشته باشد. از این رو روزانه خریداران بسیاری به صورت آنلاین از طریق سایت آهن ملل قیمت روز میلگرد شاهین بناب را رصد می کنند.  شما نیز می توانید قیمت میلگرد شاهین بناب را که به صورت آجدار و بر اساس آنالیزهای A2 و A3 در جدول بالا درج شده است را مشاهده نمایید.


قیمت میلگرد شاهین بناب در بازار فولاد

قیمت میلگرد شاهین بناب به دلیل کیفیتی که دارد، همواره مورد رصد بسیاری از خریداران و فعال حوزه های مختلف به خصوص ساخت و ساز می باشد. چرا که دسترسی به قیمت روز میلگرد بناب می تواند باعث گردد در زمان خرید به درستی تصمیم گرفته و هزینه های ناشی از خرید و همین طور ساخت و ساز را به شدت کاهش داد. قیمت میلگرد شاهین بناب به سبب کاربرد گسترده و وسیع در صنعت ساخت و ساز، می تواند بر قیمت سازه و هزینه ها تمام شده آن اثر بگذارد. از این رو کارشناسان آهن ملل همواره به خریداران پیشنهاد می کنند به صورت آنلاین قیمت میلگرد شاهین بناب را از طریق سایت آهن ملل بررسی و سپس خرید خود را تکمیل نمایند. البته ناگفته نماند از جمله عواملی که بر قیمت میلگرد شاهین بناب تاثیر گذار است، سایز و وزن میلگرد است. هر چقدر وزن و سایز میلگرد افزایش یابد، به تبع آن قیمت میلگرد نیز افزایش می یابد. میلگرد شاهین بناب نیز دارای سایزبندی 8 الی 32 است که قیمت های هریک نیز بسته به وزن آن متغیر است.

قیمت میلگرد شاهین بناب

قیمت میلگرد 8 شاهین بناب

یکی از کوچکترین سایزهای میلگرد شاهین بناب، سایز 8 است که برای استفاده های خاصی کاربرد دارد. میلگرد 8 شاهین بناب  همانند دیگر سایزهای بالاتر، از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار نیست؛ به همین خاطر نمی توان از آن در ساخت و سازهای بتنی استفاده نمود. اما به دلیل استفاده آن در ساخت خاموت و مش فولادی، قیمت میلگرد 8 شاهین بناب  می تواند برای بسیاری از صنایع مهم و تاثیرگذار باشد. در جدول بالا علاوه بر مشاهده قیمت میلگرد 8 شاهین بناب،  شما می توانید اطلاعات ویژه این سایز نظیر وزن، نمودار نوسانات قیمتی و قیمت دیروز این محصول را مشاهده کنید.

قیمت میلگرد 14 شاهین بناب

یکی از پرکاربردترین سایزهای میلگرد شاهین بناب، سایز 14 آن است که به وفور در صنایع مختلف به خصوص صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت میلگرد 14 شاهین بناب با توجه به وزن پایین و استقامت خوب و در کنار استفاده فراوانی که دارد، می تواند برای بسیاری مناسب و به صرفه باشد. شما می توانید آخرین قیمت میلگرد 14 شاهین بناب را در جدول بالا مشاهده کنید.

قیمت روز میلگرد شاهین بناب و عوامل تاثیر گذار

 • آخرین قیمت میلگرد شاهین بناب هر روز توسط کارخانه اعلام می گردد، در نتیجه برای خرید نیز باید به این نکته توجه ویژه ای داشت که هر روز ممکن است قیمت ها تغییر کند.  با این حال توصیه می گردد اگر در قیمت موارد زیر نوسانی رخ داد، بدانید که در قیمت امروز میلگرد بناب نیز ممکن است تغییری رخ دهد. اما چه عواملی بر قیمت ها تاثیرگذار خواهند بود؟!
 • قیمت دلار
 • قیمت نفت و سوخت
 • قیمت جهانی سنگ آهن
 • قیمت شمش 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد
 • میزان عرضه و تقاضا
 • تورم جهانی 
 • هزینه های حمل و نقل
 • و …

اما شما می توانید جدیدترین قیمت میلگرد شاهین بناب امروز را در سایت آهن ملل مشاهده نماید و سپس اقدام به خرید کنید. توجه داشته باشید بعد از مشاهده قیمت آنلاین میلگرد بناب، حتما با کارشناس فروش میلگرد نیز تماس داشته باشید و بعد از تائید قیمت، فرآیند خرید خود را تکمیل نمایید.

خرید میلگرد شاهین بناب آنلاین و غیر حضوری

مجموعه آهن ملل از بروزترین فروشگاه های آهن آلات و مراجع نمایش دهنده قیمت آهن آلات بازار محصولات فولادی ایران است که مناسب ترین و بهترین قیمت میلگرد شاهین بناب را به متقاضیان این محصول که شامل شرکت های خصوصی و دولتی عمرانی، مجریان پروژه های ساختمانی، مهندسین عمران و سایر اقشاری که برای طرح های ساخت و ساز خود نیاز به بکارگیری میلگرد شاهین تبریز را دارند ارائه می کند. شما نیز می توانید با مراجعه به سایت آهن ملل، قیمت میلگرد شاهین بناب درب کارخانه را در جدول مشاهده کنید. لازم به ذکر است برای مشاهده قیمت دقیق و با احتساب ارزش افزوده، می بایست دکمه «نمایش با ارزش افزوده» را فعال نمایید.
برای خرید میلگرد شاهین بناب چه به صورت آنلاین و غیر حضوری و چه به صورت حضوری، می بایست با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل در تماس باشید تا ضمن تایید نهایی و ارسال پیش فاکتور، مراحل پرداخت به آسانی انجام گیرد. در نهایت پس از اتمام فرآیند خرید میلگرد شاهین بناب، فاکتور رسمی برای خریدار صادر می گردد.


خرید میلگرد شاهین از آهن ملل 

آهن ملل به عنوان یکی از بزرگ ترین و معتبرترین فروشگاه های آهن آلات، با فراهم سازی مزیت های زیر، نظر مخاطبین این حوزه را به خود جلب نماید و اعتماد آن ها را کسب کند، به گونه ای که برای انجام خرید میلگرد شاهین بناب، روش غیر حضوری را ترجیح می دهند. از مزایای آهن ملل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دارای جواز کسب آهن فروشی در اصفهان و ایران از صنف آهن فروشان 
 • دارای نمادهای ساماندهی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های آنلاین و اعتماد ۲ ستاره
 •  تحت نظارت وزارت صنعت معدن و تجارت 
 • ارائه ضمانت سفارشات به خریداران تا قبل از تخلیه بار 
 • همکاری مستقیم و بدون واسطه با کارخانه و مجتمع فولاد شاهین بناب تبریز آذربایجان شرقی
 • در اختیار گذاشتن فاکتور رسمی برای خرید مشتریان 
 • دارای گواهی ارزش افزوده و فعالیت زیر نظر مستقیم سازمان امور مالیاتی
نمایش بیشتر +

سوالات متداول


هزینه حمل و نقل در بازار آهن به عهده خریداران و مشتریان محترم می باشد.


تعداد شاخه آجدار در یک بندیل از میلگرد شاهین بناب به سایز شاخه های موجود در بندیل بستگی دارد.


برای اطلاع لحظه ای از قیمت امروز میلگرد بناب (شاهین) عضو کانال تلگرام آهن ملل اصفهان شوید. قیمتها بین ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۱:۰۰ به تدریج در بازار آهن و فولاد ایران منتشر و پخش می شود.


خیر، هزینه سفارش خرید میلگرد شاهین می بایست به صورت نقد پرداخت و تسویه شود.


این امکان وجود ندارد و شما قادر به تهاتر ملک یا خودرو در ازای خرید نیستید.