امروز : جمعه 28 شهریور 1399

قیمت شمش فولادی : ثابت

قیمت انواع ورق آهن : ثابت

قیمت تیرآهن ذوب آهن درب بنگاه : 10 تا 50 هزار تومان افزایش

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان در کارخانه : 50 تا 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان درب بنگاه : 50 تا 200 تومان افزایش

قیمت میلگرد درپاد تبریز : ثابت

قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان : ثابت

قیمت میلگرد هشترود : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد آریا ذوب : ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان : 200 تومان افزایش

قیمت میلگرد شاهرود : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد کلاف امیرآباد : ثابت

قیمت میلگرد نیشابور : ثابت

قیمت میلگرد راد همدان : 50 تومان افزایش

قیمت میلگرد سیادن ابهر : 200 تومان افزایش

قیمت میلگرد شاهین بناب

قیمت میلگرد شاهین بناب

دفتر فروش آهن ملل اصفهان ارائه کننده بهترین قیمت میلگرد شاهین بناب درب کارخانه (تبریز) در بازار. جهت خرید این محصول و دریافت تاییدیه قیمت امروز میلگرد شاهین بناب با کارشناس فروش این محصول در آهن ملل تماس بگیرید.
 میلگرد شاهین بناب
بناب تبریز
آخرین بروزرسانی : 27 شهریور 1399
کارشناس فروش :35020-031

سایز میلگردحالتآنالیزواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 شاهین بنابشاخه آجدارA2کیلوگرم123300
میلگرد 10 شاهین بنابشاخه آجدارA2کیلوگرم121800
میلگرد 12 شاهین بنابشاخه آجدارA2کیلوگرم121800
میلگرد 8 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم123300
میلگرد 10 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم121800
میلگرد 12 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم121800
میلگرد 14 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم120300
میلگرد 16 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم120300
میلگرد 18 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم120300
میلگرد 20 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم120300
میلگرد 22 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم120300
میلگرد 25 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم120300
میلگرد 28 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم120300
میلگرد 30 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم120300
میلگرد 32 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم120300
طریقه تشخیص میلگردهای کارخانه فولاد شاهین بناب، علامت حک شده (BS-CT) بر روی محصولات می باشد. علامت اختصاری  میلگرد شاهین بناب

میلگرد شاهین بناب تولید شده در کارخانه فولاد صنعت بناب آذربایجان شرقی که به میلگرد تبریز نیز در بازار آهن و فولاد ایران شناخته می شود، از جمله میلگردهای با کیفیت منطقه شمال غربی کشور می باشد که علاوه بر تامین پروژه های داخلی، به نیاز بازار صادرات این محصول نیز پاسخ می دهد.

مجموعه آهن ملل از به روز ترین مرجع قیمتهای بازار محصولات فولادی ایران، ارزانترین و بهترین قیمت میلگرد شاهین بناب را به متقاضیان این محصول شامل شرکت های خصوصی و دولتی عمرانی، مجریان پروژه های ساختمانی، مهندسین عمران و سایر اقشاری که برای طرح های ساخت و ساز خود نیاز به بکارگیری میلگرد شاهین تبریز را دارند ارائه می کند.

این کارخانه (مجتمع فولاد صنعت بناب تبریز) تولید کننده انواع میلگرد آجدار با استانداردهای A2 و A3 از سایز 8 تا 12 برای آ2 و میلگردهای 8 الی 32 برای استاندارد آ3 با بهترین کیفیت در بازار داخلی و صادراتی ایران بوده و با توجه به قیمت مناسب نسبت به کیفیت آن مورد توجه فعالان بازار محصولات آهن و فولادی کشور می باشد.

خرید میلگرد شاهین از آهن ملل

این دغدغه که چگونه برای خرید و انتقال وجه به شرکت آهن ملل اصفهان اعتماد کنم برای ما قابل درک می باشد. به همین دلیل، مواردی را در ادامه ذکر می کنیم که به تصمیم گیری شما برای خرید میلگرد شاهین از آهن ملل اصفهان کمک نماید.

  • این مجموعه دارای جواز کسب آهن فروشی در اصفهان و ایران از صنف آهن فروشان می باشد و کلیه فعالیت های شرکت زیر نظر این نهاد انجام می شود.
  • درج نمادهای ساماندهی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های آنلاین و اعتماد 2 ستاره بیانگر قانونی بودن فعالیت آهن ملل در بازار و تحت نظارت وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد.
  • ضمانت سفارشات از دیگر مزایای خرید میلگرد از این شرکت بوده و خریدار می تواند قبل از تخلیه بار از خدمات ضمانت آهن ملل استفاده نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.
  • همکاری مستقیم و بدون واسطه با کارخانه و مجتمع فولاد شاهین بناب تبریز آذربایجان شرقی باعث شده تا وب سایت و کانال تلگرام این مجموعه به عنوان یک مرجع معتبر برای بررسی روزانه قیمت میلگرد شاهین بناب مورد استفاده هزاران بازدید کننده قرار بگیرد.
  • در اختیار گذاشتن فاکتور رسمی برای خرید مشتریان به این معناست که شرکت دارای گواهی ارزش افزوده می باشد و زیر نظر مستقیم سازمان امور مالیاتی فعالیت می کند.

کلیه فعالیت های آنلاین آهن ملل از پخش محتوا و قیمت تا حضور در بازارهای فیزیکی آهن آلات قانونی می باشد. با خیالی آسوده خرید کنید و با اطمینان بسازید…

مشاهده قیمت میلگرد شاهین بناب در تلگرام

اگر تا این لحظه عضو کانال تلگرام آهن ملل اصفهان نشده اید، برای مشاهده قیمت میلگرد شاهین بناب در تلگرام این شرکت به جمع اعضای کانال ما در این پیام رسان پیوسته تا علاوه بر رصد لحظه به لحظه قیمتها همگام با نوسانات بازار آهن ایران، از فروش های ویژه میلگردهای بناب (شاهین و ظفر) تبریز و سایر محصولات فولادی در سریعترین زمان ممکن مطلع شوید.

پیشنهاد می کنیم برای اینکه جزو اولین افرادی باشید که قیمتهای امروز را مشاهده می کنند، تنظیمات Notification خود را در حالت فعال قرار دهید تا به محض انتشار قیمت ها از ارسال اعلان های تلگرام با خبر شوید. دکمه زیر شما را مستقیما به پستهای مربوط به میلگرد شاهین در تلگرام منتقل و شما می توانید قیمت های دیروز و امروز این محصول را مرور و بررسی کنید.

سوالات متداول میلگرد بناب

هزینه حمل بار از درب کارخانه شاهین بناب تبریز با کیست؟

هزینه حمل و نقل در بازار آهن به عهده خریداران و مشتریان محترم می باشد.

یک بندیل این مجتمع شامل چند شاخه آجدار میلگرد می باشد؟

تعداد شاخه آجدار در یک بندیل از میلگرد شاهین بناب به سایز شاخه های موجود در بندیل بستگی دارد.

قیمت میلگرد شاهین بناب تبریز چه زمانی اعلام می شود؟

برای اطلاع لحظه ای از قیمت امروز میلگرد بناب (شاهین) عضو کانال تلگرام آهن ملل اصفهان شوید. قیمتها بین ساعت 10:30 الی 11:00 به تدریج در بازار آهن و فولاد ایران منتشر و پخش می شود.

آیا امکان خرید این محصول به صورت اقساط می باشد؟

خیر، هزینه سفارش خرید میلگرد شاهین می بایست به صورت نقد پرداخت و تسویه شود.

چگونه می توانم آپارتمان نیمه ساز را با میلگرد تهاتر کنم؟

این امکان وجود ندارد و شما قادر به تهاتر ملک یا خودرو در ازای خرید نیستید.