قیمت میلگرد کلاف ذوب آهن را می توانید به صورت آنلاین و به روز در جدول زیر مشاهده کنید. هر روز پس از استعلام از کارخانه تولیدکننده قیمت نهایی محصول در جدول درج می گردد تا بدین ترتیب امکان خرید میلگرد کلاف ذوب آهن برای خریداران خرد و عمده میسر گردد. برای مشاهده قیمت تمام شده حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید.

ذوب آهن اصفهان
قیمت میلگرد کلاف ذوب آهن

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۴:۰۷:۴۷

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع کلاف آنالیز حالت بارگیری واحد سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد کلاف 5.5 ذوب آهن 1008 کلاف (کشش) انبار اصفهان کیلوگرم 5.5 25,688 25,688
2 میلگرد کلاف 6.5 ذوب آهن 1008 کلاف (کشش) انبار اصفهان کیلوگرم 6.5 25,688 25,688
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد کلاف ذوب آهن
۲ سایزبندی ۵.۵، ۶.۵، ۸، ۱۰، ۱۲
۳ حالت ظاهری کلاف (کشش، ساده)
۴ آنالیز A1 ، ۱۰۰۸
۵ کارخانه تولیدکننده شرکت ذوب آهن اصفهان

میلگرد کلاف ذوب آهن

از برندهایی که در بازار فولاد به صورت گسترده استفاده می شود و همواره از همه نظر مورد تایید خریداران و مصرف کنندگان می باشد. چرا که کارخانه ذوب آهن با توجه به کیفیتی که دارد، توانسته انواع مقاطع فولادی به خصوص میلگرد کلاف ذوب آهن را تولید و به بازار مصرف ارائه نماید. در حال حاضر شما می توانید میلگرد کلاف ذوب آهن را با بهترین کیفیت و بر اساس آنالیز A1 و 1008 که منجر به تولید میلگرد کلاف به صورت کشش و ساده می شود، خریداری نمایید. در حال حاضر قیمت میلگرد کلاف ذوبی از سایزهای 5.5 تا 12 موجود می باشد و به صورت آنلاین می توانید در جدول بالا مشاهده نمایید.

قیمت میلگرد کلاف ذوب آهن در تمامی سایزها

قیمت میلگرد کلاف ذوب آهن به واسطه انواعی که دارد، از رنج متفاوتی نیز برخوردار است. چرا که هر کدام از حالت های مختلف میلگرد کلاف ذوبی می تواند به نوعی در صنایعی خاصی مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین می توان نتیجه گرفت با توجه به این موضوع، قیمت میلگرد کلاف ذوب آهن نیز از تفاوت چشمگیری نیز برخوردار است.
از سوی دیگر سایز این نوع میلگرد خود گویای کاربردهای خاص آن می باشد. همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید سایزهای این میلگرد شامل 5.5، 6.5، 8، 10 و 12 است که می تواند بر قیمت میلگرد کلاف ذوب آهن تاثیر بسزایی داشته باشد. در بین خریداران برخی از سایزها از میزان استقبال بالایی برخوردار است، که می توان گفت برای میلگرد کلاف ذوب آهن، سایز 6.5 دارای استقبال بیشتری است.
اما در این باره نیز باید خاطر نشان کرد، آنالیز هم به نوبه خود می تواند باعث نوسانات قیمت کلاف ذوبی باشد.

قیمت میلگرد کلاف ذوب آهن

قیمت کلاف 6.5 ذوب آهن اصفهان

پرکاربردترین سایز میلگرد کلاف ذوب آهن اصفهان، سایز 6.5 است. از کلاف 6.5 ذوب آهن اصفهان می توان برای کاربردهایی چون ساخت انواع خرپا، تیرچه و … در صنعت ساخت و ساز بهره برد. البته ناگفته نماند، کاربرد این میلگرد تنها به این صنعت منتهی نمی شود. از این رو قیمت کلاف ساده 6.5 ذوب آهن اصفهان و رصد روزانه آن می تواند بر قیمت تمام شده محصولات تولیدی ها  و هزینه های مازاد صنایع مختلف تاثیر داشته باشد.
شما می توانید قیمت کلاف ساده 6.5 ذوب آهن اصفهان را در جدول بالا به صورت کاملا آپدیت شده مشاهده نماید و سپس از طریق تماس با کارشناسان فروش آهن ملل، در هر حجم آن را خریداری نمایید.

قیمت روز میلگرد کلاف ذوب آهن

بازار خرید و فروش میلگرد کلاف ذوب آهن به سبب نوسانات بازار فولاد، همواره با روند یکسانی رو به رو نیست و به تبع تغییرات رخ داده، دچار نوسان های کم و زیاد می شود. از جمله مواردی که می توانند بر قیمت روز میلگرد ذوبی اثر داشته باشند،می توان به نکات زیر اشاره داشت:

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید 
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

از این رو تلاش می شود دسترسی به قیمت روز میلگرد کلاف ذوب آهن برای خریداران به آسانی مهیا شود. 
البته خود کارخانه ذوب آهن نیز با توجه به نکات بر شمرده نیز به صورت روزانه قیمت کلاف ذوبی خود را به بازار اعلام می کند. شما نیز می توانید ضمن مشاهده آخرین قیمت میلگرد کلاف ذوب آهن در جدول بالا، برای خرید نیز با کارشناسان آهن ملل در تماس باشید و به صورت غیر حضوری خرید میلگرد کلاف ذوب آهن را در هر مقدار انجام دهید.

خرید میلگرد کلاف ذوب آهن 

برای خرید میلگرد کلاف ذوب آهن می بایست به ویژگی های ظاهری و ساختاری آن همچون سایز، نوع، حالت و وزن میلگرد کلاف ذوب آهن توجه نمود و بر حسب آن نیز انتخاب و خریداری کرد. در حال حاضر شما می توانید حجم مورد نیاز از کلاف ذوب آهن را در هر مقدار از طریق آهن ملل با بهترین قیمت خریداری کنید.
فرآیند خرید میلگرد کلاف ذوب آهن از آهن ملل به شرح زیر می باشد:

 • تماس با کارشناس فروش آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار 
 • ارسال فاکتور نهایی  
نمایش بیشتر +